PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی هارد در محیط ویندوز

شـیـفــو
09-10-2012, 23:53
سلام دوستان
یه نرم افزار برای تغییر پارتیشن هام لازم دارم خییل فوری ، که در محیط ویندوز باشه نه بوت ابل ، آخه دی وی دی درایو ندارم ، خودم همیشه از هایرن بوت استفاده میکردم اما الان د.و.د رایترم سوخته خیلی هم فوری باید پارتیشن هامو تغییر بدم
خیلی ممنونم .

piishii
09-10-2012, 23:58
سلام
برنامه که زیاده عزیزم
یکیش
Paragon.Partition.Manager.Magic

jafarian
10-10-2012, 00:07
بهترین برنامه که در این زمینه موجو د برنامه minitools هست خصوصیات این برنامه یکی حجم کمش هست که کلا 12 مگ یکی دیگه هم سرعت عملش در پارتیشن بندی ودیگری اینکه بعد از پارتیشن بندی نیازی به ریست سیستم ندارین لینک دانلود برنامه رو هم پایین قراردادم

minitools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Guidance
10-10-2012, 12:25
سلام دوستان
یه نرم افزار برای تغییر پارتیشن هام لازم دارم خییل فوری ، که در محیط ویندوز باشه نه بوت ابل ، آخه دی وی دی درایو ندارم ، خودم همیشه از هایرن بوت استفاده میکردم اما الان د.و.د رایترم سوخته خیلی هم فوری باید پارتیشن هامو تغییر بدم
خیلی ممنونم .
سلام دوست عزیز
با برنامه ی acronis disk director در محیط ویندوز می توانید پارتیشنی را کم و به دیگری اضافه نمایید

شـیـفــو
10-10-2012, 16:38
از همه دوستان متشکرم مخصوصا داداش گلم جناب "jafarian" ، با نرم افزار "MiniTool Partition Wizard Professional Edition" خیلی راحت پارتیشن بندی کردم .
این برنامه هم رفت تو آرشیو نرم افزارهای کاربردیم .
از توجه و همکاریتون ممنونم .