PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن F2 برای تغییر نام

AmirAbbas3
09-10-2012, 14:48
سلام
من از چند روز پیش تازه متوجه شدم که برای تغییر نام فایل هام دکمه ی F2 دیگه کار نمی کنه و باید راست کلیک و Rename رو بزنم تا تغییر نام بتونم بدم...
چطوری کاری کنم که دوباره با همون F2 بتونم تغییر نام بدم؟
ممنون

jafarian
09-10-2012, 16:41
روشهای تاپیک پایین برین اول از همه اگر رفع مشکل نشد گفته شده که این مورد مربوط میشه به دیشکتری بابیلون که داخل سایت دوم بهش اشاره شده:20:

غیر فعال شدن paste ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

My F2 key doesn't work for rename ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
09-10-2012, 17:07
سلام
من از چند روز پیش تازه متوجه شدم که برای تغییر نام فایل هام دکمه ی F2 دیگه کار نمی کنه و باید راست کلیک و Rename رو بزنم تا تغییر نام بتونم بدم...
چطوری کاری کنم که دوباره با همون F2 بتونم تغییر نام بدم؟
ممنون
یا شاید مشکلتون از این باشه :
یه دکمه هست که دکمه های f1 . f2 . f3 .f4 و... و دکمه های این ردیف رو غیر فعال میکنه. شاید اون دکمه روشنه. باید اونو بزنید تا چراغ نارنجی کیبورد خاموش بشه : همانند تصویر زیر ::20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AmirAbbas3
09-10-2012, 20:58
نه مشکل تو همون بابیلون بود... تنضیماتش F2 رو برای اکتیو کردن برنامه گذاشته بود....
دمتون گرم و ممنون