PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مدیریت گوشی های اندروید

ali_phd71
09-10-2012, 11:30
سلام دوستان
قبلا نوکیا داشتم بعد با ovi suite توی کامپیوتر از طریق بلوتوث خیلی راحت اس ام اس های جالب رو کپی پیست میکردم و راحت ارسال میکردم الان اکسپریا مینی پرو دارم ولی برنامه پی سی سونی این قابلیتو نداره خواستم بدونم برنامه ای هست که بشه اینکارو انجام داد؟

jafarian
09-10-2012, 14:09
برنامه PC Suite for Android هست ببینید بکارتون میاد:20:

PC Suite for Android ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

piishii
09-10-2012, 14:23
سلام
نیازی به این برنامه ی کت و کلفت و پرحجم نیست توی اینترنت دنبال AirDroid بگیرین و روی گوشیتون نصب کنید
زمان اجرا بهتون یک آی پی و پورت داخلی میده که توی مرورگر میزنید میتونید محتویات گوشی رو روی وب داشته باشین و حتی اینباکس اس ام اس رو و از اونجا سند کنید
منم گوشی ایکسپریا سولا دارم و با این برنامه به راحتی کارهام رو انجام میدم زمانی که نیاز داشته باشم

ali_phd71
09-10-2012, 18:10
سلام
نیازی به این برنامه ی کت و کلفت و پرحجم نیست توی اینترنت دنبال AirDroid بگیرین و روی گوشیتون نصب کنید
زمان اجرا بهتون یک آی پی و پورت داخلی میده که توی مرورگر میزنید میتونید محتویات گوشی رو روی وب داشته باشین و حتی اینباکس اس ام اس رو و از اونجا سند کنید
منم گوشی ایکسپریا سولا دارم و با این برنامه به راحتی کارهام رو انجام میدم زمانی که نیاز داشته باشم
بدی این برنامه اینه که نیاز به وایرلس داره و با بلوتوث کار نمیکنه

piishii
09-10-2012, 18:50
بدی این برنامه اینه که نیاز به وایرلس داره و با بلوتوث کار نمیکنه
سلام
برعکس من فکر میکنم این یک مزیت هست نیازی هم نیست کابل به همراه داشته باشیم + اینک حجم برنامه کارآیی بالایی در اختیار میذاره
ولی باز هم آدم باید ببینه چه کاری میخواد انجام بده که در مورد شما بله صدق نمیکنه اگر دنبال بلوتوث هستین