PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا و بلوتوث

a.l.d
08-10-2012, 20:20
من یک لپ تاپ دل دارم و صدا هر چند مدتی خراب می شه وقتی که ویندوزش بالا می آد بعضی وقتها صدا نداره ولی Mute هم نیست
این پیغام را می دهد از Device Manager درایور های مربوط به کارت صدا و بلوتوث را پاک کردم
اما مشکل حل نشد در ضمن این پیغام را هم می دهد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
08-10-2012, 23:26
مراحل پایین برین:20:

مرحله اول

منوی run اجرا کنید داخلش دستور services تایپ اینتر کنید بعدشم روی این گزینه Bluetooth Support Service دبل کلیک کنید داخل کادری که باز میشه ازقسمت startup type گزینه Automatic انتخاب کنید بعدشم روی دکمه Start کلیک کنید بعدم روی Apply بعد اکی کلیک کنید

مرحله دوم

درایور موس خودتون آپدیت کنید برای آپدیتشم میتونید از سایت مایکروسافت که راهنمایی کرده استفاده کنید یا که به وبسایت دستگاه خودتون برین درایورش دانلود آپدیت کنید

Update a driver for hardware that isn't working properly ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله سوم

اگر با این دومورد رفع مشکل نشد منوی run اجرا داخلش دستور msconfig تایپ اینتر کنید بعدشم به سربرگ Startup برین چکمارک گزینه Bttray رو بردارین تایید و اکی بعدشم که سیستم دستور ریست داد تایید کنید بعد که بالا اومد ببینید بازم همین پیغام دارین این مورد در سایت مایکروسافت بهش اشاره کرده.

unable to start bluetooth stack service - BTTRAY ERROR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])