PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن لب تاپ

8813220054
08-10-2012, 11:26
حین روشن شدن لب تاپ ، مانیتور آن خاموش شد و پس از روشن کردن مجدد آن لامپ های Caps lock و num lock آن با هم چشمک می زنند و صفحه مانیتور آن همچنان خاموش می باشد به طوری که حتی آرم hp نمایش داده نمی شود.با این حال هارد و رم های آن را به طور جداگانه خارج کرده و تست کردم و لی تغییری نکرد. باتری بایوس آن را هم به مدت 2 ساعت خارج کردم با زهم تغییر نکرد، مانیتور جداگانه به لب تاپ وصل کردم آن هم روشن نشد.

chart
08-10-2012, 22:06
گارانتی ببری بهتره .

8813220054
09-10-2012, 08:24
گارانتیش آمریکاست.از اونجا برام خریدن

Legacy's
09-10-2012, 09:12
اطلاعات خیلی ناقصه.

مدل دقیقش چیه؟
cpu ش چیه؟ گرافیک مجتمع داره یا نه؟
گرافیک مستقلش چیه؟
چند وقته خریدید؟
وقتی روشنش میکنید نمایشگر نور میده یا نه؟
از راه خروجی گرافیک به یه نمایشگر مستقل وصل کنید به اون تصویر میده یا نه؟
وقتی روشن میکنید چراغ هارد به نشانه ی در حال بوت شدن کار میکند یا نه؟
قبل از این اتفاق چکار کردید باهاش؟ بایوسش را آپدیت کردید یا درایور گرافیک جدید ریختید یا بازی سنگین کردید؟
دمای کاریش قبل از ایجاد مشکل بالا بوده یا نه؟ کاربرد روزمره ی شما باهاش چی بوده؟
بدون باتری و از راه آداپتور امتحان کنید بازم همینطوره یا خیر؟

فعلاً همینا رو جواب بدید تا از راه دور بفهمیم با چه سیستمی طرفیم.

8813220054
13-10-2012, 10:09
مدلhp pavilion dv 7-3162nr
cpu ش AMD Turion II mobile processor M520 / 2.3 GHz ( Dual-Core )
گرافیک ATI Mobility Radeon HD 4200
نزدیک 3 سال خریدم.
وقتی روشنش میکنید نمایشگر نور نمیده.
از راه خروجی گرافیک به یه نمایشگر مستقل وصل کردم جواب نداد.
وقتی روشن میکنید چراغ هارد روشن نمیشه.
قبل از این اتفاق بازی pes 2012 کردم.
دمای کاریش زمان بازی فوتبال pes2012بالا می رفته که با فن زیر لب تاب خنکش می کردم. کاربرد روزمره ی من کارهای اداری بوده است.
بدون باتری و از راه آداپتور امتحان کردم، جواب نداد.
ممنون

Legacy's
13-10-2012, 19:00
ببینید.
وقتی از راه خروجی گرافیک به یه نمایشگر مستقل وصل میکنید فی لبداهه ممکنه تصویر نده. باید دکمه ی Fn رو نگهدارید و دو-سه مرتبه احتمالاً روی دکمه ی F4 که علامت یه نمایشگر روی خودش داره بزنید تا خروجی گرافیک فعال شه.
راستی از راه خروجی VGA وصل میکنید یا HDMI ؟ پیشنهاد میکنم اول از راه خروجی VGA امتحان کنید. بعد اگه خواستید بعدش با HDMI . ولی به همون روش بالا.
شما با روش بالا اول مطمئن میشید که گرافیک سیستمتون سالمه یا خیر یا ایراد از خود پنل و اتصالاتشه.

asadi.hasan
24-10-2012, 00:33
مدلhp pavilion dv 7-3162nr
cpu ش AMD Turion II mobile processor M520 / 2.3 GHz ( Dual-Core )
گرافیک ATI Mobility Radeon HD 4200
نزدیک 3 سال خریدم.
وقتی روشنش میکنید نمایشگر نور نمیده.
از راه خروجی گرافیک به یه نمایشگر مستقل وصل کردم جواب نداد.
وقتی روشن میکنید چراغ هارد روشن نمیشه.
قبل از این اتفاق بازی pes 2012 کردم.
دمای کاریش زمان بازی فوتبال pes2012بالا می رفته که با فن زیر لب تاب خنکش می کردم. کاربرد روزمره ی من کارهای اداری بوده است.
بدون باتری و از راه آداپتور امتحان کردم، جواب نداد.
ممنون

سلام؛
مشکل از هاردتونه.
مدار هارد یه آی سی بافر داره که اطلاعات ترجمه میشن و داخل این آی سی ریخته میشن و با توجه به اطلاعاتی که شما دادید مشکل از مدار هارد و آی سی بافر میتونه باشه. البته بهترش اینه که پیش تعمیر کار ببری تا تست بکنه.

Legacy's
24-10-2012, 05:11
سلام؛
مشکل از هاردتونه.
مدار هارد یه آی سی بافر داره که اطلاعات ترجمه میشن و داخل این آی سی ریخته میشن و با توجه به اطلاعاتی که شما دادید مشکل از مدار هارد و آی سی بافر میتونه باشه. البته بهترش اینه که پیش تعمیر کار ببری تا تست بکنه.
اگه هارد خراب باشه یا حتی سیستم هارد نداشته باشه بازم تصویر میده دوست عزیز. تصویر لوگوی شرکت و ستاپ بایوس و.... باید بیاد.
این مشکل در اصل به به چیپست اصلی مادربورد و یا چیپ گرافیک(در بیشتر موارد) و یا مشکلات مدار HV نمایشگر برمیگرده.