PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف Log Off از استارت منوی ویندوز 7

adel28
07-10-2012, 22:47
چطور می تونم log Off را از منوی استارت ویندوز 7 حذف کنم.
با تغییرات gpedit تونستم گزینه Shutdown و reboot و همچنین sleep را حذف کنم ولی برای Log Off راهی پیدا نکردم. (عکس زیر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند.

jafarian
07-10-2012, 23:44
سایت مایکروسافت به اینصورت گفته عمل کنید

منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین از رجیستری برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد داخل پنجره سمت راست کلیک راست از زیرمنوش گزینه new رو انتخاب کنید بعدشم گزینه DWORD 32bit انتخاب کنید بعد از گزینه ای که به وجود میاد به StartMenuLogOff تغییر بدین روی همین گزینه بعد کلیک کنید درکادر value عدد 1 تایپ اینتر کنید رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید:20:

Remove Windows 7 Log Off Button ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adel28
07-10-2012, 23:59
سایت مایکروسافت به اینصورت گفته عمل کنید

منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین از رجیستری برین

بعد داخل پنجره سمت راست کلیک راست از زیرمنوش گزینه new رو انتخاب کنید بعدشم گزینه DWORD 32bit انتخاب کنید بعد از گزینه ای که به وجود میاد به StartMenuLogOff تغییر بدین روی همین گزینه بعد کلیک کنید درکادر value عدد 1 تایپ اینتر کنید رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید:20:

Remove Windows 7 Log Off Button ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این روش رو تست کردم ولی متاسفانه روی ویندوز 7 جوابگو نیست.
شما تست کردید؟

jafarian
08-10-2012, 00:00
این روش رو تست کردم ولی متاسفانه روی ویندوز 7 جوابگو نیست.
شما تست کردید؟

این روش مربوط به سون بوده گذاشته شده که اگر بخواین اون گزینه رو حذف کنید باید از رجیستری و از همین قسمت برین.

adel28
08-10-2012, 00:35
این روش مربوط به سون بوده گذاشته شده که اگر بخواین اون گزینه رو حذف کنید باید از رجیستری و از همین قسمت برین.

متاسفانه جواب نداد.
راه دیگه ای سراغ ندارید؟

jafarian
08-10-2012, 00:48
سایت پایینم به همون روشی که اشاره کردم اشاره کرده بعلاوه یک روش دیگه از طریق gpedit.msc البته همه این روشها گزینه Log off غیر فعال میکنن برای حذفش روشی گفته نشده یا که من ندیدم یک فایل رجیستری هم داخل سایت پایین قرارداده شده که همون روش که من گفتم همین فایل برای شما انجام میده.

How To Remove/Disable Log Off Entry On Windows 7 Start Menu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adel28
08-10-2012, 00:58
سایت پایینم به همون روشی که اشاره کردم اشاره کرده بعلاوه یک روش دیگه از طریق gpedit.msc البته همه این روشها گزینه Log off غیر فعال میکنن برای حذفش روشی گفته نشده یا که من ندیدم یک فایل رجیستری هم داخل سایت پایین قرارداده شده که همون روش که من گفتم همین فایل برای شما انجام میده.

How To Remove/Disable Log Off Entry On Windows 7 Start Menu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این روش رو هم تست کردم.
جواب نداد!

فقط روش بالا رو با تغییری در آدرس تونستم به نتیجه برسونم.
یعنی به این صورت:

ولی حذف اش نمی کنه و فقط غیر فعال اش می کنه.

jafarian
08-10-2012, 01:01
شما قادر به غیر فعال کردن این گزینه هستین فقط یا ازطریق رجیستری یا که gpedit.msc .

adel28
08-10-2012, 08:54
شما قادر به غیر فعال کردن این گزینه هستین فقط یا ازطریق رجیستری یا که gpedit.msc .

یعنی نمی شه مثل Shutdown و Reset و Sleep خذف اش کرد؟

jafarian
08-10-2012, 08:57
یعنی نمی شه مثل Shutdown و Reset و Sleep خذف اش کرد؟

داخل ویندوز ویستا ازطریق همین مسیر رجیستری همچین قابلیتی رو داره که بتونید حذفش کنید سایت پایین بصورت شکل نمایش داده اما برای سون میتونید disable کنید اون گزینه رو از پنجره Local Group Policy Editor هم تست زدین؟

How to Add or Remove Log Off from the Start Menu in Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adel28
08-10-2012, 09:01
اره.
اصلا غیر فعال هم نشد.

فعلا فقط همونی که تو پست 7 گفتم جواب داد ولی اونم حذف نکرد و فقط غیر فعالش کرد.

adel28
29-09-2013, 15:07
متاسفانه هنوز راهی برای حذف Log Off یا غیر فعال کردنش در ویندوز 7 پیدا نکردم.
دوستان کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟