PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن آنتی ویروس اویرا در ویندوز 8

aftabit
07-10-2012, 14:06
سلام
من پس از نصب ویندوز 8 با مشکل سرعت چندکیلوبایتی دانلود بدون اینکه صفحه ای باز باشه مواجه شدم ، و خواستم که با فایروال کنترل کرده باشم دانلود و ارسال دیتا رو ، بنابر این اویرا اینترنت سکیوری پرمیوم نصب کردم، اما فایروال بعد از نصب خاموش بود، ضمن اینکه این اینترنت سکیوریتی هنگام نصب میگفت که این برنامه با ویندوز 8 هنوز امادگی کار کردن نداره و... و من نصب کردم و حالا که نورتون نصب کردم و میخام اویرا رو پاک کنم ، متاسفانه به مشکل بر میخورم و دستگاه دچار مشکل میشه و ریست میشه ، و میگه مشکل از این فایله : bad_pool_header
و در جزئیات هم اینو مینویسه:
C:\WINDOWS\MINIDUMP\100712-18468-01.DMP
C:\USERS\AD6569\APPDATA\LOCAL\TEMP\WER-63765-0.SYSDATA.XML
C:\WINDOWS\MEMORY.DMP
این کار یعنی پاک کردن برنامه رو به راه های گوناگون ، از کنترل پنل و پاک کردن دستی فایل ها انجام دادم موفق نشدم ، در تسک منیجر هم با کلیک روی هر کدوم از زیرشاخه های برنامه اویرا بسته نمیشه ، و د رنهایت با از کار انداختن شروع به کار اویرا در هنگام بالا آمدن ویندوز هم نتونستم کارهای پاک کردن، همه جورش رو انجام بدم، آیا باید ویندوز رو دوباره بریزم؟
الان این آنتی ویروس روی سیستم غیر فعال هست یعنی وجود داره اما از قسمت غیر فعال کردن برنامه ها در شروع به کار ویندوز از کار انداختمش اما پاک نمیشه
چ کنم؟

ask_bl
07-10-2012, 18:23
ببینین نمیتونین ریستور کنین به آخرین پوینت (باید یه پوینت قبل از نصب آویرا درست شده باشه)

aftabit
08-10-2012, 00:23
درست گفتید ، متشکرم
با اینکه همین مشکل رو در ویندوز 7 داشتم و اون وقت هم از رو بی حوصلگی دقت نکردم
سپاسگذارم من از شما بخام تشکر کنم چه جوری میشه؟ اینجا نداره؟ این چیزا؟

jafarian
08-10-2012, 00:40
روشهای پایین برین برای پاک کردن این آنتی ویروس :20:

روش اول

برنامه AppRemover از لینک پایین دانلود آنتی ویروس خودتون با این برنامه پاک کنید

AppRemover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

مرحله اول

سیستم ریست کنید ازطریق safe mode بالا بیاین

مرحله دوم

بعد آویرا رو بصورت دستی از این قسمت پایین حذف کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد به این مسیر برین

دایرکتوری آویرارو حذف کنید

مرحله سوم

به این مسیر برین

و دایرکتوری آویرا رو از این مسیر هم حذف کنید اگر که درپیدا کردن این مسیرها مشکل دارین از برنامه Everything استفاده کنید که پایین قراردادم

Everything ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله چهارم

برنامه Registry Cleaner از پایین دانلود کنید بعدشم اجراش کنید بعد روی گزینه Scan کلیک کنید کلیدهای که به نمایش در میاددر پنجره این برنامه انتخاب بعدشم حذف کنید از آخرم سیستم ریست کنید.

Registry Cleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein 00
03-10-2013, 14:02
من هم همین مشکل رودارم الان دارم app remover رو دانلودش میکنم . حالا پاک میشه؟؟؟؟ :n18:

shahram660
18-04-2014, 15:39
باسلام خدمت دوستا .من آنی ویروس اویرا رو هر کاری میکنم نمی تونم حذفش کنم روی سیستمم ویندوز ایت زدم به دادم برسید.................................:n03: