PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال بودن اینترنت در محیط Metro

siamak5561
07-10-2012, 08:04
سلام
من توی دسکتاپ اینترنت دارم ولی توی محیط مترو نه! مشکل از چیه؟

ask_bl
07-10-2012, 18:35
سلام
مقدار عبارت زیر رو به صفر تغییر بدین:
Run>Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\NlaSvc\Parameters\Internet\EnableActiveProbing

tiyam 01
09-10-2012, 15:06
سلام
مقدار عبارت زیر رو به صفر تغییر بدین:
Run>Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\NlaSvc\Parameters\Internet\EnableActiveProbing
منم چند روزه این مشکل رو دارم. این رو هم انجام دادم نشد

weather رو میزنم نوشته بروزسانی 4 اوت، نوسازی می زنم اتفاقی نمیوفته، نقشه ها (هواشناسی) رو میخوام بیارم میگه فعلاً در دسترس نیستن

maps هم بعضی وقتا میگه منطقه شما پشتیانی نشده، الان هم هیچی نمیاره

jafarian
10-10-2012, 00:41
روشهای پایین که قراردادم تست کنید:20:

روش اول

منوی Run با استفاده از کلیدهای Windows+R اجرا کنید بعدشم داخل کادر مربوطه گزینه gpedit.msc تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد این گزینه رو انتخاب کنید

بعدش آدرس برنامه ------ سرور خودتون وارد کنید بطور مثال 172.16.0.1:8080 بعدم تایید اکی تست کنید منظور از 8080 همون شماره پورت این مورد داخل سایت پایین اشاره کرده

proxy settings for metro apps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

به قسمت Internet Options برین بعدش به سربرگ Connections برین روی گزینه LAN settings کلیک کنید گزینه Use a proxy server for your LAN چکمارکش بزنید بعدم در قسمت proxy server آدرس ------ خودتون بدین در کادر دیگه هم شماره پورت بعدم تایید اکی از نوع تست کنید

روش سوم

برنامه پایین دانلود با این برنامه به رفع اجرای برنامه موجود در Metro بپردازین

apps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

While using Metro apps, I am not able to connect to Internet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

اگر که مودم وایرلس دارین روی سیستم تنظیمات طبق شکل سایت پایین انجام بدین فقط در شکل آخر از دوم گزینه وایرلس طبق شکل به وسیله فلشهای موجود روی گزینه اول قراربدین بعد تست کنید

Windows 8 Metro apps cannot connect ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Haftsin
12-10-2012, 20:10
روشهای پایین که قراردادم تست کنید:20:

روش اول

منوی Run با استفاده از کلیدهای Windows+R اجرا کنید بعدشم داخل کادر مربوطه گزینه gpedit.msc تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین برین

بعد این گزینه رو انتخاب کنید

بعدش آدرس برنامه ------ سرور خودتون وارد کنید بطور مثال 172.16.0.1:8080 بعدم تایید اکی تست کنید منظور از 8080 همون شماره پورت این مورد داخل سایت پایین اشاره کرده

proxy settings for metro apps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

به قسمت Internet Options برین بعدش به سربرگ Connections برین روی گزینه LAN settings کلیک کنید گزینه Use a proxy server for your LAN چکمارکش بزنید بعدم در قسمت proxy server آدرس ------ خودتون بدین در کادر دیگه هم شماره پورت بعدم تایید اکی از نوع تست کنید

روش سوم

برنامه پایین دانلود با این برنامه به رفع اجرای برنامه موجود در Metro بپردازین

apps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

While using Metro apps, I am not able to connect to Internet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

اگر که مودم وایرلس دارین روی سیستم تنظیمات طبق شکل سایت پایین انجام بدین فقط در شکل آخر از دوم گزینه وایرلس طبق شکل به وسیله فلشهای موجود روی گزینه اول قراربدین بعد تست کنید

Windows 8 Metro apps cannot connect ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
واقعاً ممنون
متاسفانه من ------ ندارم، پس روش 1 و 2 واسم کار نمیکنه
روش 3 هم برنامش از رو سرور پاک شده، روش 4 هم کارساز نبود
کسی راه حل دیگه ای داره؟

tiyam 01
12-10-2012, 22:25
سلام
واقعاً ممنون
کسی راه حل دیگه ای داره؟
واسه من این پست جواب داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعضی جاها هم که میگه منطقه شما دسترسی نداره، کافیه تو کنترل پنل قسمت region یه کشور دیگه انتخاب شه. من امارات رو زدم games رو هم آورد

jafarian
13-10-2012, 00:15
سلام
واقعاً ممنون
کسی راه حل دیگه ای داره؟

بهترین روش همون روش استفاده از v p n برای اون یکی فایلم لینک پایین قرارش دادم

App ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این روشهای دیگه رو هم تست کنید

روش اول

هرچی برنامه امنیتی که روی سیستم دارین غیرفعال کنید بعدش از نوع تست کنید ببینید به همون صورته یا که نه

روش دوم

ابتدا برنامه driver fusion که پایین قراردادم پاک کنید به اینصورت که برنامه رونصب کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعدشم این برنامه رو اجرا کنید روی گزینه Network کلیک کنید بعدش گزینه analyze انتخاب کنید تو صفحه بعد گزینه remove انتخاب کنید بعد که پاک شد کارت شبکه منوی run اجرا کنید داخلش این دستور devmgmt.msc وارد اینتر کنید بعد به قسمت Network adapters برین درایور مربوط به شبکه رو اگر که اونجا دیدین از اونجام پاک کنیدیعنی روش کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید بعدسیستم ریستارت بصورت عادی بالا بیاین درایور آپدیت شده رو دانلود نصب کنید درضمن اگر که درایور برای ویندوز 8 نبود از حالت compatibility mode استفاده کنید برای نصب درایورکارت شبکه به این صورت که روی درایوری که دانلود کردین روی فایل setup کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم به سربرگ Compatibility برین اونجا چکمارک گزینه Run this program in compatibility mode fo بزنید از کادر کشویی گزینه Windows 7 انتخاب کنید بعدشم تایید اکی کنید از نوع روی فایل setup کلیک راست گزینه Run as Administrator انتخاب بعدشم درایور نصب کنید این روشم از سایت مایکروسافت بود

driver fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unable to connect to internet when on desktop IE and certain Metro apps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpers
04-11-2012, 13:18
من چیزی که متوجه شدم اینه که اگه مرورگر پیش فرض رو عوض کنی، مثلا بذاری فایرفاکس، IE تو مترو از کار میفته و تو دسکتاپ اجرا میشه حالا چرا نمیدونم.اما اگه دوباره IE رو پیش فرض کنی، تو مترو کار می کنه.

من هم امتحان کردم و Proxifire رو پاک کردم و دیدم تو مترو هم اینترنت کار کرد اما همون شرایطی که بالا گفتم وجود داره.