PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پارتیشن ویندوز 8

dyvaneh
05-10-2012, 19:39
من یه مشکلی دارم در هنگام نصب ویندوز 8 موقعی نوبت به انتخاب پارتیشن هست یکی از پارتیشن ها رو خالی کردم اما هرچی next میزنم که این ارور رو میده
setup was unable to us the exiting partion because system volume dos not contain the required free space
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول این درایو من که درایو D هست به صورت primary بود بعد تبدیلش کردم به logical اما بازم فایده نداشت من باید چی کار کنم این کار تبدیل رو هم با نرم افزار Acronis Disk Director Home
در ضمن روی درایو c ویندوز 7 دارم نمیخوام پاک کنم میخوام در کنار ویندوز 7 نصب بشه لطفا بگید چی کار کنم من ؟

jafarian
06-10-2012, 00:51
سایت مایکروسافت به اینصورت گفته عمل کنید که dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم کلیه درایورها رو پاک کنید بعد یک درایو از نوع بسازین بطور مثال اگر که هارد شما 80 باید 40 گیگ به درایو c اختصاص بدین که این روش بکار شما نمیاد چون لون یکی ویندوز حذف میشه برای همین میتونید از روشهای پایین برین:20:

روش اول

که برای همین مشکل شما بوده گفته شده که پارتیشن system reserved که مربوط به بوت سیستم میشه فضاش کمه برای همینم پیشنهاد شده که برنامه EasyBCD رو دانلود کنید بعدشم طبق شکل که پایین قرار دادم بصورت شماره گفته گزینه بوت رو به درایو C که ویندوز 7 داخلش نصب هست انتقال بدین بعد از نوع اقدام به نصب ویندوز کنید که

EasyBCD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

setup was unable to use the existing partition because it does not ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

گفته شده برنامه mini tools ورژن بوتش دانلود کنید بعدشم طبق لینک اول روی فلش یا سیدی بوت کنید بعد از طریق بوت بالا بیاین بعدش برنامه رو اجراکنید روی درایو C خودتون کلیک راست گزینه move\resize انتخاب کنید بعدشم یکمقدار از حجم درایو C رو بگیرین بطور مثال 200 مگ کافیه بعدشم که درایو جدید به وجود اومد روی همین درایو کلیک راست گزینه create انتخاب کنید بعد طبق ویزارد پیش برین ازآخرم که ساخته شد همین درایو 200 مگی روش کلیک راست گزینه merge باید انتخاب کنید بعد این درایو به اون درایو 100 مگی متصل کنید این مورد در سایت دوم گفته شده پست 10 که با همین روش مشکلشون رفع شده

mini tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MiniTool® Partition Wizard Bootable Flash Drive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Setup was unable to use the existing system partition because it does not contain the required free space ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش سوم

طبق تاپیک پایین پست آخرش برین که بصورت شکل گفته شده چکاری انجام بدین

مشکل با نصب ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])