PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ساخت Hotspot

*Ali*
02-10-2012, 23:18
سلام
یه نرم افزار برای ساخت Hotspot و Share کردن اینترنت روی لپ تاپ میخوام. قبلاً از Connectify استفاده میکردم و رایگان بود. ولی جدیداً پولی شده و دیگه اینترنت رو Share نمیکنه.
جایگزین مناسبی براش هست؟

jafarian
02-10-2012, 23:30
اگر منظورتون اینه که از این برنامه بصورت فری نمیتونید استفاده کنید ورژن pro این برنامه رو پایین قراردادم که داخل خودشم کیجن داره برای رجیستر کردن برنامه که میتونید رجیسترش کنید :20:

Connectify Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
03-10-2012, 21:22
اگر منظورتون اینه که از این برنامه بصورت فری نمیتونید استفاده کنید ورژن pro این برنامه رو پایین قراردادم که داخل خودشم کیجن داره برای رجیستر کردن برنامه که میتونید رجیسترش کنید :20:

Connectify Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جایگزین Free ای هست؟

jafarian
03-10-2012, 22:58
جایگزین Free ای هست؟

همینطور که اشاره کردم اگر که ازیکی شما فری باشه با کیجن موجود دربرنامه رجیستر میشه تبدیل به pro میشه همون لینکی که قراردادم نسخه pro رو شامل میشه.

mourners
02-11-2012, 15:01
با سلام و حسته نباشید من از آخرین ورژن Connectify_Pro استفاده میکنم ولی متاسفانه کار نمیکنه Wifi لپ تابمو نمیشناسه

این ارورشه

صفحه اصلی نرم افزار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کمک کنید با تشکر

mourners
03-11-2012, 02:15
help me :sq_3:

Legacy's
03-11-2012, 11:14
با سلام و حسته نباشید من از آخرین ورژن Connectify_Pro استفاده میکنم ولی متاسفانه کار نمیکنه Wifi لپ تابمو نمیشناسه

این ارورشه

صفحه اصلی نرم افزار

لطفا کمک کنید با تشکر
من 3 ساله از Connectify استفاده میکنم و برنامه ی خوبیه.
این اشکال بدلیل اینه که آداپتور بیسیم رو روشن نکردید. در کل اشکال از اونه.
اول باید WiFi رو روشن کنید (از روشن بودنش مطمئن شید) بعد Connectify خودش بطور خودکار آداپتور شبکه ی بیسیم رو خواهد شناخت. بصورت زیر. بعد که به اینصورت شد میزنید روی دکمه ی Start HotSpot .

mourners
03-11-2012, 13:09
روشن میکنم داداش ولی بازم کار نمیکنه

از تو کنترل پنلم گزینه ی windows mobility center اونجام میزنه فعال wifi & wlan ولی بازم کار نمیکنه

:sq_3:

Agame.Arash
03-11-2012, 16:59
ببخشید من درس متوجه نشدم !:sq_12:
یعنی این نرم افزار می تونه اینترنتی که من مثلا از طریق لپتاپ با lan دارم رو از راه وایرلس لپتاپ و بدون نیاز به روتر share کنه ؟:sq_19:
عینه موبایل ؟!:sq_6:

Legacy's
03-11-2012, 21:14
روشن میکنم داداش ولی بازم کار نمیکنه

از تو کنترل پنلم گزینه ی windows mobility center اونجام میزنه فعال wifi & wlan ولی بازم کار نمیکنه

:sq_3:
برند و مدل دقیق سیستم چیه؟
پیشنهاد میکنم اول برید به سایت سازنده ی لپتاپ و برید به ص مخصوص لپتاپ خودتون و آخرین درایورهای مربوط به WiFi رو بگیرید و نصب کنید.
بعد ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

ببخشید من درس متوجه نشدم !:sq_12:
یعنی این نرم افزار می تونه اینترنتی که من مثلا از طریق لپتاپ با lan دارم رو از راه وایرلس لپتاپ و بدون نیاز به روتر share کنه ؟:sq_19:
عینه موبایل ؟!:sq_6:
اسمش روشه: hotspot !
یعنی اینترنت بوسیله ی آداپتور بیسیم لپتاپ یا سیستم رومیزی بصورت بیسیم منتشر میشه تا سیستمها یا گوشیهای دیگه هم بتونند استفاده کنند.
البته بدون استفاده از برنامه ی connectify هم میشه اینکار رو کرد ولی نیاز به یکسری تنظیمات دستی داره. ولی این برنامه همه ی کارها رو بطور خودکار و راحت انجام میده.

mourners
04-11-2012, 22:13
برند دل اینسپایرون 5010 دانلود کردم نصب کردده بودم قبلا
نرم اقزار Gateway.Laptop.To.Hotspot.Converter ریختم مدل wifi شناسایی میکنه ولی خیلی سادس و نتونستم اینترنتو شیرکنم

Agame.Arash
05-11-2012, 02:24
برند و مدل دقیق سیستم چیه؟
پیشنهاد میکنم اول برید به سایت سازنده ی لپتاپ و برید به ص مخصوص لپتاپ خودتون و آخرین درایورهای مربوط به WiFi رو بگیرید و نصب کنید.
بعد ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

اسمش روشه: hotspot !
یعنی اینترنت بوسیله ی آداپتور بیسیم لپتاپ یا سیستم رومیزی بصورت بیسیم منتشر میشه تا سیستمها یا گوشیهای دیگه هم بتونند استفاده کنند.
البته بدون استفاده از برنامه ی connectify هم میشه اینکار رو کرد ولی نیاز به یکسری تنظیمات دستی داره. ولی این برنامه همه ی کارها رو بطور خودکار و راحت انجام میده.

منظورم این بود به هیچ سخت افزار خاصی احتیاج نداره ؟
رو هر کارت وایرلسی می جوابه ؟:sq_24:

Legacy's
05-11-2012, 13:38
منظورم این بود به هیچ سخت افزار خاصی احتیاج نداره ؟
رو هر کارت وایرلسی می جوابه ؟:sq_24:
کارت شبکه بیسیم چه pci چه دانگل USB و چه آنبورد مثل لپتاپها. فرقی نداره.

Afsoungar
25-12-2019, 01:15

سلام لینک کار نمیکنه

MRHArtsClube
14-01-2020, 11:09
سلام لینک کار نمیکنه

سلام دوست عزیز
خب لینک مال 8 سال پیشه! طبیعیه کار نکنه!
برای این کار بهترین روش ساخت کانکشن Adhoc هست که خیلی راحت با تایپ و اینتر کردن دستور زیر توی ویندوز CMD میتونید انجام بدین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط اینکه بجای yourssid اسمی که دوست دارید رو بذارید و بجای password هم کلمه عبور مورد نظرتونو بذارید

بعدش باید کانکشن LAN خودتون رو از قسمت Sharing با کانکشن Adhocتون به اشتراک بذارید.

Afsoungar
20-01-2020, 05:16
سلام دوست عزیز
خب لینک مال 8 سال پیشه! طبیعیه کار نکنه!
برای این کار بهترین روش ساخت کانکشن Adhoc هست که خیلی راحت با تایپ و اینتر کردن دستور زیر توی ویندوز CMD میتونید انجام بدین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط اینکه بجای yourssid اسمی که دوست دارید رو بذارید و بجای password هم کلمه عبور مورد نظرتونو بذارید

بعدش باید کانکشن LAN خودتون رو از قسمت Sharing با کانکشن Adhocتون به اشتراک بذارید.

من میخام نت وای فای رو شیر کنم لطفا اینو توضیح بده یا اگه نرم افزار کامل و جامعی میشناسی معرفی کن ممنون