PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تلویزیون هایسنس

jabera
02-10-2012, 22:56
سلام

بنده یک تلویزیون 6960 سامسونگ دارم.

میخوام بفروشم و یه 46 هایسنس این مدل را بخرم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون عاقلانه هست؟!؟!
کسی تا حالا این مارک را تجربه کرده!؟!؟
هم کیفیت ساخت هم تصویر

ممنون

Soroush-S
03-10-2012, 10:31
قبلا هایسنس شهاب تولید میکرد . حتی مدلای خود شهاب هم مال هایسنس بود که مارک شهاب میخوردن.

jabera
03-10-2012, 23:09
قبلا هایسنس شهاب تولید میکرد . حتی مدلای خود شهاب هم مال هایسنس بود که مارک شهاب میخوردن.

ممنون بابت جواب

ولی یکی از ال ای دیهاش را باز دیدم-همون پنل سامسونگ بود
با ده ها امکانات بیشتر از ساسمسونگ و الجی و...

danial4
08-10-2012, 09:30
ممنون بابت جواب

ولی یکی از ال ای دیهاش را باز دیدم-همون پنل سامسونگ بود
با ده ها امکانات بیشتر از ساسمسونگ و الجی و...
دوست عزیز میشه یکی از ده ها امکانات بیشتر رو نام ببرید !!!!
دیشب یه 55 مدل t39 رو تست کامل و ارزیابی کردم ، به نسبت قیمت در مقایسه با سامسونگ و الجی 55 اینچ خوبه ولی چندتا ضعف و مشکل داره که متذکر میشم :
کیفیت تصویر خوبه ولی نه بخوبی سامسونگ و الجی و.....
مدیاپلیر ضعیف در مقایسه با پلیر سامسونگ و الجی که واقعا دیگه خیال آدم رو از نظر خرید مدیاپلیر مجزا راحت کردن ( عدم ساپورت تعدادی از فرمتهای تصویری رایج - عدم ساپورت صدای DTS - و بدتر از همه عدم ساپورت زیرنویس فارسی ) تمام این موارد رو بدون هیچ مشکلی تو سامسونگ و الجی مشاهده کردم .
عدم وضوح زیرنویس بخصوص تو شبکه خبر خودمون در مقایسه با دیگر برندها (من معمولا برای تست وضوح و مقدار پیکسل تصویر زیر نویس شبکه خبر رو تست میکنم ، این مورد واقعا منو شوکه کرد و به این نتیجه رسیدم که 2 مگاپیکسل بودن این TV تبلیغی دروغ هست ، زیرنویس شبکه خبر اصلا صاف و پر وضوح نبود و انکار داری تو یه ال سی دی قدیمی نگاه میکنی و زیرنویس یه تیک و لرزش آزار دهنده دارشت و پیکسلها کاملا در کنار زیرنویس مشهود بود .
در مورد wifi هم تو تبلیغات ذکر شده که داره ولی من نتونستم چنین چیزی رو راه اندازی کنم شاید یا من نتونستم ویا اینکه باید براش دانگل مجزا خریداری کرد.
بازهم سعی میکنم تجربیات کار با این TV رو در اختیارتون بزارم .

jabera
08-10-2012, 15:50
دیشب یه 55 مدل t39 رو تست کامل و ارزیابی کردم ، به نسبت قیمت در مقایسه با سامسونگ و الجی 55 اینچ خوبه ولی چندتا ضعف و مشکل داره که متذکر میشم :
مدیاپلیر ضعیف در مقایسه با پلیر سامسونگ و الجی که واقعا دیگه خیال آدم رو از نظر خرید مدیاپلیر مجزا راحت کردن ( عدم ساپورت تعدادی از فرمتهای تصویری رایج - عدم ساپورت صدای DTS - و بدتر از همه عدم ساپورت زیرنویس فارسی ) تمام این موارد رو بدون هیچ مشکلی تو سامسونگ و الجی مشاهده کردم .
عدم وضوح زیرنویس بخصوص تو شبکه خبر خودمون در مقایسه با دیگر برندها (من معمولا برای تست وضوح و مقدار پیکسل تصویر زیر نویس شبکه خبر رو تست میکنم ، این مورد واقعا منو شوکه کرد و به این نتیجه رسیدم که 2 مگاپیکسل بودن این TV تبلیغی دروغ هست ، زیرنویس شبکه خبر اصلا صاف و پر وضوح نبود و انکار داری تو یه ال سی دی قدیمی نگاه میکنی و زیرنویس یه تیک و لرزش آزار دهنده دارشت و پیکسلها کاملا در کنار زیرنویس مشهود بود .
در مورد wifi هم تو تبلیغات ذکر شده که داره ولی من نتونستم چنین چیزی رو راه اندازی کنم شاید یا من نتونستم ویا اینکه باید براش دانگل مجزا خریداری کرد.

ممنون بابت راهنمایی!
دانگل که برای همه تلویزون ها باید خریداری کرد!
زیرنویس برام زیاد اهمیت نداره!

کیفیتش هم دیدم بد نبود!

و اما مزایا:
در این رنج قیمت:
3بعدی
2بعدی به 3بعدی
ضبط فیلم-که این خیلی مهم هست!

پلیرش را هم تست کردم!
همه فرمتها را راحت پخش کرد!-ولی بازم یکم از پلیر سامسونگ ضعیفتره!

danial4
09-10-2012, 08:19
البته ضبط فیلم فقط در قسمت گیرنده دیجیتالش امکان پذیر هست . دانگل هم کی گفته برای همه tv ها باید خرید سامسونگ سری 8 وای فای داخلی داره البته صد درصد اکثر مدلهای جدید مجهز به وایرلس لن هستند. من یه افت کیفیت تصویر تو قسمت مدیا پلیرش دیدم که بازم بیشتر تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم مشکلش به این صورته که تصاویر تو قسمت مدیا پلیر خیلی تیره و تاریک میشند و متاسفانه تو اون قسمت امکان دسترسی به منوهای تنظیم رنگ نیست برای اطمینان یه رکورد چند دقیقه ای از گیرنده دیجیتالش گرفتم و وقتی اومدم همون فایل رو تو مدیا پلیر دستگاه پخش کردم با کمال تعجب دیدم کیفیت رنگ خیلی افت کرده و تصویر خیلی تیره و تاریک شده برای اطمینان از اینکه این مشکل از کیفیت رکورد هست یا پلیر چندتا فایل تصویری Full HD که داشتم رو باهاش پخش کردم و متاسفانه مطمئن شدم ضعف مربوط به مدیا پلیر هست میخوام با بخش فنی شرکت تماس بگیرم و این مورد رو مطرح کنم البته اگر زیربار بروند و متوجه مشکل بشوند.

danial4
11-10-2012, 09:00
با شرکت تماس گرفتم و مشکل تاریکی شدید تصویر تو قسمت مدیا پلیر ( ورودی usb) و عدم دسترسی به منوهای تنظیم رنگ و نور تو مدیا پلیر رو مطرح کردم قراره تست کنند و خبر بدند .

danial4
11-10-2012, 09:12
یه مورد دیگه که تو LED هایسنس کاملا مشهوده اینه که تصویر جوریه که انگار LCD هست و زیاد حس led رو نمیده .

tanha97
13-07-2014, 10:02
من یک دستگاه تلویزیون هایسنس 46 سه بعدی دارم 2 سال است فقط یک مشکل دارد کانال ها که چیده شده گاهی اوقات بهم می ریزد یعنی خیلی زیاد اتفاق می افتد با شرکت هم تماس گرفتم گفتن باید آنتن دقیق تنظیم شود ولی وقتی کانال ها ذخیره شد نباید بهم بریزد یک نفر دیگر هم هایسنس خریده همین مشکل را دارد آیا سایر دوستان که ال ای دی دیجیتال دارند همچین مشکلی دارند باید چکار کرد؟

redfire8
13-09-2014, 15:52
با شرکت تماس گرفتم و مشکل تاریکی شدید تصویر تو قسمت مدیا پلیر ( ورودی usb) و عدم دسترسی به منوهای تنظیم رنگ و نور تو مدیا پلیر رو مطرح کردم قراره تست کنند و خبر بدند .

درسته که این تاپیک یه کم قدیمی شده اما بازم میتونه بعضیا رو گمراه یا هدایت کنه،لطفا کسایی که یه چیزی شنیدن یا تجربه خیلی کوتاهی دارن کامنت نزارن!
من خودم یه ال ای دی 42 هایسنس دارم مدل تی 39 که سال 93 خریدم،باید بگم که از هر لحاظ کیفیتش خیلی خوبه و تار شدگی هم که دوستمون گفتن رو اصلا نداره و رنگهاش زنده و عالی هستن،صدا،طراحی،ساپورت زیرنویس فارسی،ساپورتmkv،همه و همه عالی،خیلی راضیم ازش،خانوادم یه ال سی دی ال جی دارن و باور کنید با یه نگاه سر سری تونستم چند تا اشکال در مونتاژ و طراحیش پیدا کنم!!
اما میتونم بگم طراحی هایسنس بی نقصه،اگه کسی قصد خرید داره شک نکنه

redfire8
13-09-2014, 15:54
من یک دستگاه تلویزیون هایسنس 46 سه بعدی دارم 2 سال است فقط یک مشکل دارد کانال ها که چیده شده گاهی اوقات بهم می ریزد یعنی خیلی زیاد اتفاق می افتد با شرکت هم تماس گرفتم گفتن باید آنتن دقیق تنظیم شود ولی وقتی کانال ها ذخیره شد نباید بهم بریزد یک نفر دیگر هم هایسنس خریده همین مشکل را دارد آیا سایر دوستان که ال ای دی دیجیتال دارند همچین مشکلی دارند باید چکار کرد؟

من تا حالا این مشکل رو نداشتم،البته اینو باید بگم که ال ای دی های هایسنس یه کم منو های متفاوتی دارن و چند روزی طول میکشه که قلق تلویزیون و کار کردن با کنترلش دستتون بیاد اما بعدش کار باهاش براتون خیلی راحت تر میشه

redfire8
13-09-2014, 15:58
یه مورد دیگه که تو LED هایسنس کاملا مشهوده اینه که تصویر جوریه که انگار LCD هست و زیاد حس led رو نمیده .

دوست عزیز،اولا که ال ای دی های حاضر در بازار دقیقا همون تکنولوژی ال سی دی رو دارن و فقط نور پس زمینشون ال ای دیه که باعث میشه رنگها عمیق تر و بهتر دیده بشن،و دوم اینکه ال ای دی که من دارم تصویرش فوق العادست و قابل قیاس با ال سی دی نیست(کانال تلویزیون مرجع خیلی مناسبی برای سنجش کیفیت نیست،ائل ال ای دی رو خوب کالیبره کنید و بعد با یه فیلم فول اچ دی کیفیت رو مقایسه کنید)

redfire8
13-09-2014, 16:03

دوست خوبم هیچ مشکلی تو قسمت زیرنویس ندارم من،خیلی روان و واضح هستش،البته اولا یه کم لرزش داشت که متوجه شدم آنتنم مشکل داره و با رفع مشکل آنتن اونم حل شد،من تو تلویزیون های ال جی و سامسونگ هم دیدم که وقتی خیلی نزدیکش میشی یه لرزش کم رو احساس میکنی

redfire8
13-09-2014, 16:09
یه چیز دیگه که لازم میدونم بگم اینه که شاید خیلیا با دیدن عدد فرکانس تصویر 60 هرتز تو هایسنس و مقایسه اون با بعضی برندها که اعداد 100،120،240!! فکر کنن که 60 هرتز خیلی کمه،اما از من که دارم استفاده میکنم بشنوید که تو فرکانس 60 هرتز کوچکترین اشکالی تو هیچ گونه از فیلمها(حتی تماشای مسابقات اتومبیلرانی و فرمول 1)پیش نمیاد،در واقه استاندارد انطباق تصویر همین 60 هرتزه که بعضی برندها برای سود بیشتر بیخودی شلوغش میکنن،اگه کسی سوالی در مورد ال ای دی هایسنس داشت خوشحال میشم تجربمو در اختیارش بزارم

majidjanam
16-11-2014, 00:06
یه چیز دیگه که لازم میدونم بگم اینه که شاید خیلیا با دیدن عدد فرکانس تصویر 60 هرتز تو هایسنس و مقایسه اون با بعضی برندها که اعداد 100،120،240!! فکر کنن که 60 هرتز خیلی کمه،اما از من که دارم استفاده میکنم بشنوید که تو فرکانس 60 هرتز کوچکترین اشکالی تو هیچ گونه از فیلمها(حتی تماشای مسابقات اتومبیلرانی و فرمول 1)پیش نمیاد،در واقه استاندارد انطباق تصویر همین 60 هرتزه که بعضی برندها برای سود بیشتر بیخودی شلوغش میکنن،اگه کسی سوالی در مورد ال ای دی هایسنس داشت خوشحال میشم تجربمو در اختیارش بزارم

دوست عزیز و مهربان! که به همه کامنت ها اومدی پاسخ دادی اولا سلام دوما اینکه معلومه که از هایسنس یه چیزی بهت میماسه که اینطوری داری سنگشو به سینه میزنی اونم با این شدت!!! زیاد تابلو بازی در نیار (با تنظیم آنتن درست شد!!!!!!!! عین این نمایندگی ها که بهش زنگ میزنی حرف میزنه:n08:)
م خودم زیاد نظر تو سایتها نمیدم ولی اینبار رو مجبور شدم

باتشکر

redfire88
04-12-2014, 09:31
من دوست شما نیستم،عزیز و مهربان هم نیستم،من کارم یه چیز دیگست،تو صنف الکتریک و سیم و کابل هستم پس چیزی به من نمی ماسه،این حرف شما یه تهمت تلقی میشه و اون دنیا باید جواب بدی پس ندونسته تهمت نزن،شما چرا مجبور شدی؟؟؟،خودم یه سال واسه خرید تلویزیون تحقیق کردم و در نهایت انتخابم این بود،شما هم اگه هایسنس خریدی بهتره نظر بزاری که بقیه استفاده کنن،یه بارم که مجبور شدی نظر بدی اقلا تجربت رو هم بنویس که استفاده بشه،شما هم کافیه یه سر به فروم های خارجی بزنی و از نظرات بقیه هم اطلاع پیدا کنی،هر کسی صاحب اختیاره که هر برندی که دلش میخواد رو بخره و من فقط تجربم رو در استفاده از هایسنس گفتم،بازم میگم هر کس هر سوالی داشت جواب میدم

redfire88
04-12-2014, 10:24
راستی اینم بگم که برای خرید تلویزیون قدیمیمونیا(crt) همه میگفتن که سونی یا ال جی یا سامسونگ بگیریم اما من با پول کمتری پارس خریدم،اولش همه میگفتن که اشتباه بوده خریدش اما کیفیت تصویر و رنگهاش خیلی بهتر از حتی سونی بود،برادرم دو سال بعد از ما سونی خرید اما الان همه چیز رو بنفش نشون میده اما تاویزیون پارس ما هنوز هم همون کیفیت ده سال پیش رو داره،کاش پارس ال ای دی هم میزد و مطمئنا میخریدم

redfire88
04-12-2014, 11:03
شرکت هایسنس تمام تلویزیونهاش رو تحت لیسانس و با استفاده از قطعات شرکتهایی مثل هیتاچی،ماتسوشیتا،ان ای سی،سانیو،توشیبا و کوالکام میزنه،آقای مجید،من بدون تحقیق حتی پفک هم نمیخرم،حتی موقع خرید ال ای دی هایسنس فروشنده بهم گفت که ساخت کره هستش! و کلی سرزنشش کردم که چرا دروغ میگه،موقع خرید یخچال هم اونقدی تحقیق کرده بودم که حتی تعداد جوایزی و گواهینامه هایی که شرکت سازنده موتور یخچال گرفته بود رو میدونستم،موتور یخچال ساخت چین بود اما فروشنده اصرار داشت که برزیلیه!،در کل نه به حرف من خرید کنید و نه به حرف هیچ کس دیگه(بخصوص فروشنده ها)فقط از نظرات استفاده کنید و انتخاب کنید،با چشم باز هم انتخاب کنید بدون تعصب به برند خاصی،فقط به خودتون و چشماتون اعتماد کنید

majidjanam
04-12-2014, 15:05
من از شما معذرت می خوام اگه باعث ناراحتی شما شدم
امیدوارم حلالم کنین :n03:

redfire88
04-12-2014, 16:40
فدای سرت،پیش میاد،نگفتی که خودت هایسنس خریدی؟

redfire88
04-12-2014, 16:54
من برای اینکه از کیفیت هایسنس مطمئن بشم تو فرومهای ایرانی چیز خاصی نتونستم پیدا کنم،اما فرومهای خارجی تا دلت بخواد کمکم کرد،تو ایران متاسفانه انقد جنس بنجل چینی وارد شده که اعتماد مردم نسبت به کالای چینی از دست رفته،اما چین شرکتهایی هم داره که تولیداتشون درجه یک و قابل رقابت با بهترین تولیدات روز هستن،شرکتهایی مثل هایسنس،تی سی ال،هواوی و چندین شرکت دیگه،چه بخوایم و چه نخوایم باید قبول کنیم که سامسونگ و ال جی شدن عین ایران خودرو و سایپای خودمون،چون گمرک ورود یه سری محصولات رو محدود کرده این دو تا برند با کمترین احترام به حقوق مشتری دارن به کارشون ادامه میدن و رقیبی هم ندارن

redfire88
04-12-2014, 17:13
خیلی بد شده که نا روی یه وسیله میبینیم زده ساخت چین فکر میکنیم به درد نخوره،جاروبرقی مادرم ساخت چینه و بیست ساله داره مثل چی کار میکنه ولی داریم تو فامیل کسایی که سالی یه جاروبرقی میخرن!،اونی هم که گفتم با تنظیم آنتن درست شد تنظیم فقط چرخوندن آنتن نبود،سیم آنتن رو عوض کردم و آنتن رو هم برقی نصب کردم و درست شد،خداییش اگه ایرادی تو تلویزیونم میدیدم بدون هیچ ملاحظه ای میگفتم تا بقیه اشتباه نکنن

majidjanam
04-12-2014, 19:19
فدای سرت،پیش میاد،نگفتی که خودت هایسنس خریدی؟
نه هنوز تلویزیون نخریدم
یعنی فکر کنم با این دعوایی که ما امروز کردیم کارمون به متارکه بکشه و .... :n25: :n14:
ولی اگه هایسنس رو از نزدیک میدیدم خیلی خوب میشد طرفهای ما که ندیدم چیزی!

redfire88
05-12-2014, 10:00
مگه کجا هستین؟،ببین واسه خرید وسیله ای مثل تلویزیون سعی کن همه بزندها رو از نزدیک ببینی و مقایسه کنی،مقایسه هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت و هم خدمات و هم رخ تلویزیون،من انقد گشتم و از فروشنده ها سوال میپرسیدم که کلافشون میکردم،یخچال هایسنسی که خریدم انصافا تکه،اگه میتونی سونی یا پاناسونیک بخر،اگه بودجه کمتری گذاشتی بین بقیه برندها فرقی نیست البته منهای مارشال که نمیدونم چرا مردم میخرن،تا حالا هر چیشو خریدم پشیمون شدم،گول قیمتشو نخور و حتی سمتشم نرو،دلیل اینکه هایسنس تو ایران زیاد شناخته شده نیست بخاطر اینه که تبلیغات نداره،سامسونگ با اون همه ادعاش از مشتریهاش هزینه نصب میگیره اما ال جی و هایسنس رایگانه

sarab1392
02-01-2015, 08:09
سلام خدمت دوستان عزیز،من ل ای دی هایسنس مدل55k560خریدم،هرچه جسجو کردم نتونستم نرم افزار بروز گیر بیارم ،به خاطر اپ ،واقعا اپ کم داره،لطفا راهنمای کنید

redfire88
12-01-2015, 17:33
سلام خدمت دوستان عزیز،من ل ای دی هایسنس مدل55k560خریدم،هرچه جسجو کردم نتونستم نرم افزار بروز گیر بیارم ،به خاطر اپ ،واقعا اپ کم داره،لطفا راهنمای کنید

من هم نتونستم نرم افزار آپ برای تلویزیونم پیدا کنم،زنگ بزن از نمایندگی زرین بپرس ساید داشته باشه

redfire88
12-01-2015, 17:35

اگه میتونی یکم درباره تلویزیونت و کیفیتش و ... نظر بزار بقیه استفاده کنن

sarab1392
26-01-2015, 15:01
اگه میتونی یکم درباره تلویزیونت و کیفیتش و ... نظر بزار بقیه استفاده کنن
قبل اینکه تلویزیون هایسنس بخرم ال ای دی اسمارت سامسونگ46 اینچ داشتم تاجای که نظرمن باشه از نظر کیفیت تصویر هایسنس سر تر هست از نظر زیبای هم جای خودشو داره در قسمت وای فای هم خیلی زود می تونی وصل شی تنها مشکلی که من دیدم موقع اشتراک گذاری که ببعضی فرمت های ویدیوی پخش نمیکنه البته اینو بگم وقتی با موبایل بخوای به اشتراک بگذاری .موزیک وتصویر خوب پخش میشه ولی یه کمبود دیگه داره واون اینکه نرم افزار کمی داره مثل سامسونگ نیست با نمایندگی هایسنس در ایران هم تماس گرفتم ولی متاسفانه جواب درستی ندادن خانمی که جواب داد گفت اول مطالعه می کردید بعد می خریدی با لفظ زننده ای متاسفانه توایران اغلب شرکت ها ونمایندگیها طرز بر خورد بامشتری نمیدونن امیدوارم نماینگی هایسنس درایران بیشتر مشتری مدار باشن تا مشتری گریز.امیدوارم دوستان استفاده کرده باشن بازم اگه سوالی بود در خدمتم

redfire88
27-01-2015, 17:25
قبل اینکه تلویزیون هایسنس بخرم ال ای دی اسمارت سامسونگ46 اینچ داشتم تاجای که نظرمن باشه از نظر کیفیت تصویر هایسنس سر تر هست از نظر زیبای هم جای خودشو داره در قسمت وای فای هم خیلی زود می تونی وصل شی تنها مشکلی که من دیدم موقع اشتراک گذاری که ببعضی فرمت های ویدیوی پخش نمیکنه البته اینو بگم وقتی با موبایل بخوای به اشتراک بگذاری .موزیک وتصویر خوب پخش میشه ولی یه کمبود دیگه داره واون اینکه نرم افزار کمی داره مثل سامسونگ نیست با نمایندگی هایسنس در ایران هم تماس گرفتم ولی متاسفانه جواب درستی ندادن خانمی که جواب داد گفت اول مطالعه می کردید بعد می خریدی با لفظ زننده ای متاسفانه توایران اغلب شرکت ها ونمایندگیها طرز بر خورد بامشتری نمیدونن امیدوارم نماینگی هایسنس درایران بیشتر مشتری مدار باشن تا مشتری گریز.امیدوارم دوستان استفاده کرده باشن بازم اگه سوالی بود در خدمتم

تلویزیون منم تو پخش بعضی فیلمها به مشکل میخوره،ولی من همون فیلمها رو تو ال جی هم که تست کردم به مشکل خورد،من برای حل مشکلم هر فیلمی که پخش نمیشه رو یه بار از نرم افزار mkvmerge بدون ایجاد هیچ تغییری رد میکنم(یعنی میبرم داخلش و سیوش میکنم)فیلم در زمانی حدود 10 ثانیه تبذیل میشه بدون افت کیفیت و به راحتی هم داخل تلویزیون پخش میشه(این. هم در نظر بگیرید که معمولا هیچ شرکتی محصول کاملی نمیزنه،در اونصورت مثلا بلوری پلیر ال جی یا سامسونگ و ... به هیچ وجه فروش نمیرفت)،درباره نمایندگی هم چون مراجعه نکردم نظری ندارم،ولی کلا تو ایران هر چیزی که بخری تا قبل خرید تحویلت میگیرن و بعدش دیگه انگار نه انگار!،ولی خدایی یه بار واس خرید سینما خانگی رفتم یکی از نمایندگیهای ال جی تو جمهوری و نیم ساعتی کارمند بیچاره رو اذیت کردم و آخرشم خوشم نیومد و نخریدم،ولی طرف با چه احترامی برخورد کرد(آخرش بعد حدود 6 ساعت گشتن همون پایونیری که اول اولش دیده بودم رو خریدم و راضیم)

jjadm
09-05-2016, 14:55
هایسنس مونتاژ غیر ایران خیلی تصویر خوبی داره .

Danesh77
05-08-2016, 19:16
کسی از دوستان اطلاع داره هایسنسی که الان در بازار هست وارداتیه یا مونتاژ ایران ؟ قصد خرید 32 یا 40 اینچ دارم فعلا گزینم هایسنس هست چون هم قیمتش خوبه هم امکان ضبط برنامه ها رو داره . البته در نمایندگی کیفیت تصویرش از لحاظ زاویه دید زیاد جالب نبود . نمیدونم بقیه هم همین نظر رو دارن یا خیر.

mojt90
05-08-2016, 19:20
کسی از دوستان اطلاع داره هایسنسی که الان در بازار هست وارداتیه یا مونتاژ ایران ؟ قصد خرید 32 یا 40 اینچ دارم فعلا گزینم هایسنس هست چون هم قیمتش خوبه هم امکان ضبط برنامه ها رو داره . البته در نمایندگی کیفیت تصویرش از لحاظ زاویه دید زیاد جالب نبود . نمیدونم بقیه هم همین نظر رو دارن یا خیر.

اگر گارانتی داره . به احتمال زیاد مونتاژی هست .

و با توجه به مدل های جهانی مدل های قدیمی تو ایران هستند که این اثبات مونتاژی بودنش هست .

در کل توصیه میکنم برند های معتبر تری خرید کنید . سامسونگ ، سونی ، ال جی

Danesh77
05-08-2016, 19:27
اگر گارانتی داره . به احتمال زیاد مونتاژی هست .

و با توجه به مدل های جهانی مدل های قدیمی تو ایران هستند که این اثبات مونتاژی بودنش هست .

در کل توصیه میکنم برند های معتبر تری خرید کنید . سامسونگ ، سونی ، ال جی

قطعا برند های معتبر مطمئن تره . من غیر از قیمتش امکان ضبطش برام جالب بود . البته اکسویژن هم این امکان رو داره ولی زیاد بهش اطمینان ندارم . بعضی ها خیلی تعریف می کنن بعضی ها بر عکس

mohamad2323
17-09-2016, 14:42
دقیقا دو سال پیش بود یه 46 برای خودم خریدم و یه 42 برای پدرم ...دقیقا بعذ گارانتی تلوزیون تصویرش دو قسمت شد و نمایندگی گفت که باید پنل عوض بشه . برابر با خرج یه تلوزیون نو هست و تلوزیون پدر هم کلی از کیفیت تصویرش کم شده ....بدون تعصب میگم اصلا کیفیت تصویرش نسبت به ال جی و سامسونگ نمیرسه و الان دوباره میخوام تلوزیون بگیرم ولی این بار ال جی میگیرم

club2energy
27-09-2016, 10:40
سلام

دوستان من یه 43 با قیمت مناسب میخوام
بین ایکس ویژن و هایسنس گیر کردم

کدوم پیشنهاد میکنید؟
حدود1300 نهایت 400