PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : win 8 و مشکل در پخش ویدیو

toptime
02-10-2012, 11:14
سلام
من نسخه اینترپرایز و نهایی میندوز 8 رو دارم روی لپ تاپ fujitsu amilo pro 3515
وقتی باهاش فایل های ویدیویی 720 hd میذارم تصویر کند میشه و با صدا مچ نیست
1080 که دیگه بماند
مسئله اینجاست که این مشکل رو در ویندوز 7 و xp نداشتم ولی در اون ها هم برای پخش 1080 این مشکل همچنان بود

یک بار لینوکس ابونتو نصب کردم و هیچ مشکلی نبود حتی در پخش 1080 ها

؟
به نظر اساتید عزیز مشکل کجاست؟:9:

saeedscorpion
03-10-2012, 01:31
درود
چند تا فیلم دیگه رو هم تست کن اگه همین مشکل رو داشتی از طریق ویندوز اپدیت یه نیگا بنداز احتمالا درایورات اپدیت میخواد با پلیر های دیگه هم امتحان کن

toptime
03-10-2012, 17:11
بابت جوابتون سپاس گذارم

ظاهرا مشکل درایور نداره با خود ویندوز هم آپ می کنم درایور هارو میگه اپه

با تمام پلیر ها هم همینطوره

حتی با زیر 720 تا هم مشکل داره

خودمم موندم :44:

toptime
06-10-2012, 10:56
دوستان کسی تا راه حلی به ذهنش نمیرسه؟

کسی همچین شکلی نداشته؟

چرا رو ubuntu حتی 1080 هم بدون مشکل پخش می کنه ولی رو ویندوز 8 یه کلیپ ساده هم که پخش می کنم هی گیر می کنه

درایور گرافیک هم رو با خود دیوایس منیجر انلاین آپ کردم
میگه همینی که روشه خوبه!

موندم

m.1887
11-10-2012, 22:15
با سلام. اتفاقا من هم همین مشکل رو دارم.:sq_6:

iMan.xP
11-10-2012, 23:17
با نرم افزار jetaudio یه تست کن ببین حل نمیشه

jafarian
12-10-2012, 13:10
اول از همه درایور گرافیک خودتون اگر که بروز نیست نسخه بروز شدش از سایت انویدیا یا که ati دانلود کنید بعدشم برای پاک کردنش برنامه driver fusion که پایین قراردادم پاک کنید به اینصورت که برنامه رونصب کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعدشم این برنامه رو اجرا کنید روی درایور گرافیک خودتون کلیک کنید که میشه Nvidia یا که Ati گزینه analyze انتخاب کنید تو صفحه بعد گزینه remove انتخاب کنید بعد که پاک شد منوی run اجرا کنید داخلش این دستور devmgmt.msc وارد اینتر کنید بعد به قسمت sound and video and game برین درایور مربوط به گرافیک رو اگر که اونجا دیدین از اونجام پاک کنیدیعنی روش کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید بعدسیستم ریستارت بصورت عادی بالا بیاین درایور بروز شده رو نصب کنید

driver fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر که بازم رفع مشکل نشد هرچی کدک روی سیستم دارین پاک کنید بعدشم این کدک Windows 8 Codecs نصب کنید که داخل لینک اول درمرحله آخرم پلایر Media Player Classic نصب تست کنید:20:

Windows 8 Codecs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Media Player Classic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pouyapouya2012
29-08-2013, 14:18
بعد از نصب Windows 8 Codecs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... نرم افزار Pot Player رو نصب کن.