PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه ايميل ياهوي بطور خيلي عجيبي عوض شده ؟!!؟

jak_1300
23-07-2006, 13:42
بچه ها حدود يك ما است كه صفحه ياهوي من بطرز عجيبي عوض شده اوائل كه اين اتفاق افتاده بود فكر كردم بخاطر خود سايت ياهو است ولي بعد متوجه شدم دليلش اين نبوده در ضمن وقتي atach ميكنم صفحه اصلا از جاش تكان نمي خوره و پايين صفحه يعني قسمت نوار آدرس بار پايين صفحه eror on pege ميده .
از يكي از بچه پرسيدم ميگه كه ياهو شما بتا شده . به من ميگن اشتباهي روي yahoo beta كليك كردم حالا چيكار كنم توروخدا يكي كمكم كنه خيلي وقت من اين مشكل رو دارم لازم به ذكر است من با هر آيدي از طريق كامپيوتر خودم وارد شدم به ياهو همون طوري بوده اين هم عكس صفحه ياهوي منه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا اگه كسي ميدونه به من بگه 1/5/1385 من همچنان منتظر پاسخ شما دوستان ميمونم ساعت 1:40 بعدازظهر :sad:

nightmare
23-07-2006, 14:03
سلام.
به نظر نمی آد با توجه به عکسی که قرار دادین میل شما بتا باشه . فکر می کنم به خاطر کانکشنتون هست و صفحه به درستی برای شما باز نشده . از توی اینترنت آپشن برید و History , Cookies رو پاک کنید. بعد اگر دوباره کانکت شدید و باز هم این مشکل بود ، چند بار صفحه رو Refresh کنید ممکنه درست بشه.

تا بعد....

sentimental
29-07-2006, 02:58
به خاطر پايين بودن سرعته.اگه مي توني از يك اتصال سريع تر استفاده كن.

*NashenaS*
29-07-2006, 03:21
مراقب Fake Page باش....

از انتی ویروس و فایروال برای مطمئن شدن استفاده کن...

موفق باشی. :)