PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده زیاد IDM از CPU

brnudi
01-10-2012, 17:49
سلام دوستان
والا من وقتی تسک منیجرم را باز میکنم حدود 3ثانیه درصد سیپی یوی اشغال شده را به رنگ قرمز نشون میده
من ئاین مشکلو قبلا نداشتم و اصلا ندیده بودم اگه کسی میدونه بگه چون میترسم واسه سیستمم مشکلی پیش بیاد
فقط یه چیزی را بگم شاید به این مشکل ربطی داشته باشه
من یه چند روز پیش نرم افزارidm ام را به نسخه 20ارتقا دادم در نتیجه گهگاهی این نرم افزار گهگاهی 50 درصد سیپیو ی من را اشغال می کنه

ممنون میشم اگه جواب بدید

jafarian
01-10-2012, 23:07
اول از همه برنامه idm خودتون کامل پاک کنید بعدش از نوع نصبش کنید برای رجیستر کردنشم از کرک لیمک پایین استفاده کنید اگر که بازم به همون صورت بود پنجره نسک منیجر باز کنید بعدشم طبق شکل بترتیب شماره عمل کنید داخل کادر شماره 4 ببیند کدوم برنامه از cpu شما داره استفاده میکنه.

Crack+Serial+Regkey Internet Download Manager 6.12 Build 21

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

brnudi
02-10-2012, 18:13
اقا ممنون از پاسخگوییتون
مشکلشو تو یه فروم دیگه گفتن
توی قسمت تسک منیجر وسپس performance وسپسview تیک گزینه show kernel time فعال بود که غیر فعال کردم

Ardavan
29-10-2012, 06:47
سلام،
اقا منم چنین مشکلی دارم الان!!
این راه حالم که گفتید انجام دادم!!
بازم همینجوری میشه!!cpu رو اشغال میکنه هنگام دانلود کردن!!!!

asidbaz2000
29-10-2012, 11:42
سلام،
اقا منم چنین مشکلی دارم الان!!
این راه حالم که گفتید انجام دادم!!
بازم همینجوری میشه!!cpu رو اشغال میکنه هنگام دانلود کردن!!!!

منم همین مشکل داشتم هر کاریم که گفتن انجام دادم درست نشد.... عاقبت مجبور شدم پاکش کنم از نسخه پرتابل استفاده کنم...

Ardavan
30-10-2012, 14:13
منم همین مشکل داشتم هر کاریم که گفتن انجام دادم درست نشد.... عاقبت مجبور شدم پاکش کنم از نسخه پرتابل استفاده کنم...

اتفاقا منم همین نسخه پرتابل رو گرفتم ولیکن باز چند تا فایل که میشه cpu اشغال میشه !!

hosein2084
06-02-2013, 21:43
منم این مشکل رو دارم. IDM از CPU خیلی زیاد میکشه. هیچ جور درست نمیشه چیکار کنم؟

m654
15-02-2013, 19:57
سلام
یرنامه ادونس سیستم کِر پرو را دریافت و نصب کنید. کافیست بر بخش سیس‌ترِی (کتار ساعت)، و سپس «تِرن آن توربو بوست» را کلیک کنید.

اربیت هم خوبه.

-امکان دسته‌بندی ندارد.
-امکان دریافت از بعضی از نارنماهای جاوا را ندارد.

اما
رایگان است. خیلی راحت و به کاربری سریعی نیمه‌کارها قابل انتقال و دوباره‌فعال‌سازی است، و پرونده‌های چندرسانه ای در آن پیش از اتمام قابل پخش است.

SHAHAB-P30
15-02-2013, 20:14
این مشکل برای ورژن های 6.12.11 به بعد پیش اومده . از نسخه های قبلی استفاده کنید

ALI . R
17-02-2013, 18:32
دوستانی که مشکل 100درصد شدن CPU‌ را با IDM دارند، از نسخه Internet Download Manager 6.12 Build 10 استفاده کنند.:n01: