PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلان بازی کانتر استرایک Pcc

Devil Lord
23-07-2006, 12:12
سلام خدمت دوستان عزیز
طی هماهنگی های لازم برای مدت محدود (فعلا) و به طور آزمایشی کلان بازی کانتر استرایک P30World راه اندازی شده بازی کنانی که توانایی دارن و اونایی که هم میخوان بازیشون خوب بشه حتما در این کلان ها باتوجه به وضعیت بازیشون عضو شن ترتیب کلان ها اینجوریه:
PCCA برای بازی کنان حرفه ای Clan A
PCCB برای بازی کنان متوسط Clan B
PCCC هم برای بازی کنان ضعیف Clan C
عضویت در این کلان ها باعث جلوه دادن خودتون نیست پس کسانی که در Clan A هستند حق توهین و ایجاد محدودیت برای بازی کنان Clan C رو ندارن

فعلا برای عضویت در این کلان ها به بنده پیغام خصوصی بدین و در اینجا پست ندهید
از امروز به مدت یک هفته هم نظر سنجی در بالای تاپیک هست که موافقت خودتون رو با این طرح اعلام کنین (تا عضو های جدید هم بتونن استفاده کنن)
هدف از ایجاد چنین کلانی:
1-پرورش بازی کنان برای مسابقات جهانی (حالا جهانی نشد کشوری رو دیگه رو شاخشه)
2- ارتقا سطح کیفی بازی کنان در ایران به طور منسجم (چون P30World تقریبا از تمام ایران عضو داره)
قوانین کلان طی پست بعدی اعلام میشه
(فعلان در اینجا پست ندین)

Devil Lord
23-07-2006, 12:46
قوانین عضویت در Clan ها:
1- استفاده از کلمات زشت و رکیک ممنوع و کسانی که در هنگام بازی از این کلمات استفاده کنند از کلان حذف و جریمه خواهند شد
2- استفاده از هرگونه Cheat (کد تقلب) در هنگام بازی ممنوع و با متخلف برخورد میشه برای اطمینان حتما برنامه زیر را نصب کنید و به هنگام بازی آن را اجرا کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- در صورت عدم آمادگی و بد بازی کردن به طور متوالی به کلان های پایین تر و در صورت افزایش مهارت به کلان های بالاتر میروید
4- برای شناسایی و مشخص شدن اعضا جلوی اسم خودتون اینو اضافه میکنین: [PCC]

کسانی که عضو میشوند بد از هماهنگی در زمان مشخص تست میشوند و دسته بندی میشوند
این کلان فعلا به صورت Online فعالیت میکنه و کسانی که در گیم نت بازی میکنن جزء اعضای کلان PCC به حساب نمی آیند (بعدا برای گیم نت ها هم برنامه ریزی میکنیم)

Devil Lord
23-07-2006, 20:50
دوستان عزیز با هماهنگی های انجام شده امشب ساعت 11 مورخ یکشنبه 1/5/1385 در سرور ParsOnline حضور پیدا کنید تا بیشتر با یکدیگر آشنا بشین نحوه وصل شدن به سرور هم اینطوریه:

مرحله اول - در صفحه اول بازي در قسمت سمت چپ پايين صفحه منوي " Find Server " را انتخاب کنید.

مرحله دوم - در اين صفحه وارد قسمت " Favorites " شويد.

مرحله سوم - گزينه " Add Server " را بزنيد و آدرس زير را در قسمت مربوطه وارد كنيد و كليد ok را فشار دهيد.
Address : 213.217.60.226:27014

مرحله چهارم - حال كافيست بروي " ParsOnline " كليك كرده ،

Devil Lord
24-07-2006, 14:40
زمان انجام تست مشخص شد
همه دوستانی که مایل به شرکت در این آزمایش هستند چهارشنبه همین هفته مورخ 4/5/1385 از ساعت 8:30 عصر الی 1 صبح در سرور ParsOnline حضور پیدا کنن استفاده از برنامه ذکر شده هم الزامی است

آدرس سرور:213.217.60.226:27014 هم اینه که با روشی که در پست قبلی دادم میتونین وارد سرور بشین
کسانی که از P30World میان طبق تذکرات قبلی حتما جلوی نام خودشون [PCC] رو اضافه کنن من هم با این شناسه حضور دارم:
[Vampire Viper [PCC
پست دادن هم در این تاپیک آزاد شد!!!

sam_sami_2000
24-07-2006, 18:03
سلام خوناشام رو من حساب کن (m4 and klash)

Devil Lord
26-07-2006, 15:43
دوستان عزیز حتما در مسابقه امشب حضور پیدا کنید
طبق همون دستور عملی که در پست قبل گفتم زمانش هم تمدید شد از 9 شب تا 3 صبح هست که Latecy همه پایین باشه

fujin
27-07-2006, 11:00
دوست عزيز بازي از طريق اينترنت سرعتش پايينه و اون طور كه بايد بچه ها نميتونن بازيشونو نشون بدن

Devil Lord
27-07-2006, 11:03
دوست عزيز بازي از طريق اينترنت سرعتش پايينه و اون طور كه بايد بچه ها نميتونن بازيشونو نشون بدن
1- ساعت مسابقه و انجام تست طوری انتخاب شده که کسی از نظر Latency مشکل نداشته باشه
2- همین دیشب دوستی حضور پیدا کرده بود با اینترنت Dialup با Latency حدود 100 تا 200 که Lag نسبتا خوبی به حساب میاد
3- همون طور که گفته شد این کلان فعلا تنها به صورت آنلاین فعالیت میکنه

sam_sami_2000
27-07-2006, 17:30
سلام دوستان
ساعت 3-9 بسیار لگ کم هست
من خودم دیشب با لگ 50 بازی میکردم خیلی عالی بود

mcc
13-08-2007, 14:54
سلام به تموم برو بچمن آماده تست هستم آگه تست خوب بود....یک وقت واسعه تست من بزارید IP SERVERیا هو & میل mojtaba_crazy_counter@Yahoo.com

Oracle_Eldorado
13-08-2007, 17:04
دوستان منم هستم . برای ثبت نام هم پیغام خصوصی فرستادم . هر ساعتی هم بگید میام بازی ! البته اگه روز باشه بهتره چون با Adsl 256 هستم !!!! بازی من هم زیاد بد نیست . دوستان توی سرور گیم زون بازی منو دیدند .

دوست عزیز لینک دانلود برنامه مشکل داره . لطفا یه بار دیگه ( به جز رپید شیر ) آپلود کن .
این ارور رو میده :
The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or
use our search engine to find a file or folder

capitan black
14-08-2007, 02:31
دوستان منم هستم . برای ثبت نام هم پیغام خصوصی فرستادم . هر ساعتی هم بگید میام بازی ! البته اگه روز باشه بهتره چون با Adsl 256 هستم !!!! بازی من هم زیاد بد نیست . دوستان توی سرور گیم زون بازی منو دیدند .

دوست عزیز لینک دانلود برنامه مشکل داره . لطفا یه بار دیگه ( به جز رپید شیر ) آپلود کن .
این ارور رو میده :

دوست عزيز از تاريخ مسابقه خيلي وقته گذشته.

mcc
14-08-2007, 13:25

این ارور رو میده :
اره اگه در ZSHARE>NET باشه بهتره

kavoosh
14-08-2007, 14:42
يعني ديگه الان نميشه ما بيايم؟

tacki
14-08-2007, 17:10
سلام اگه بچه های تهرانید یه قرار بزاریم بریم بیرون کانتر بزنیم اونجا رانک مشخص میشه

من ادمین سرور اسیا تک هستم به نام تک

اگه هرکی خواست یه متچ بده بریم بیرون من قبلان گیم نت داشتم دلم برای بازی لن کانتر خیلی تنگ شده

بچه ها جون هر کی دوست دارید یه برنامه راه بندازید

این شماره تلفن من هر کی دوست داش زنگ بزنه قرار بزاریم

خونه ما حوالی انقلاب اونطرفاست !! به همه جا شهر هم نزدیکه !!!

یک گیم نت مشخض میکنیم بریم اونجا بازی کنیم

شما ره من 09124106905

مسعود

Oracle_Eldorado
14-08-2007, 17:27
دوست عزيز از تاريخ مسابقه خيلي وقته گذشته.
یعنی دیگه نمیشه ما بازی کنیم ؟
خیلی وقت نیست ! اون موقعی که شما تاپیک رو زدید منم بودم . حالا اگه میشه منم بازی بدید . ضرر نمیکنید ها !

سلام اگه بچه های تهرانید یه قرار بزاریم بریم بیرون کانتر بزنیم اونجا رانک مشخص میشه

من ادمین سرور اسیا تک هستم به نام تک

اگه هرکی خواست یه متچ بده بریم بیرون من قبلان گیم نت داشتم دلم برای بازی لن کانتر خیلی تنگ شده

بچه ها جون هر کی دوست دارید یه برنامه راه بندازید

این شماره تلفن من هر کی دوست داش زنگ بزنه قرار بزاریم

خونه ما حوالی انقلاب اونطرفاست !! به همه جا شهر هم نزدیکه !!!

یک گیم نت مشخض میکنیم بریم اونجا بازی کنیم

شما ره من 09124106905

مسعود

به به . دوست من میشه بگی چرا وقتی من میخوام وارد سرور شما بشم ارور Invalid Cd Key میده ؟
بعدشم کسانی که شهرستان هستند چیکار کنند ؟! مثلا من کرمانشاه هستم .

tacki
15-08-2007, 03:12
خب عزیزم باید پچ بالا تری دانلود کن تو همین نجمن کانتر سرچ کن پچ کانتر برات هزار تا میاد : دی

tacki
15-08-2007, 03:13
کسی نبود با هاش لن بازی کنیم

capitan black
15-08-2007, 09:48
دوستان باور كنيد من هم دير خبر دار شدم.حيف..ولي ميتونيم يه مسابقه دوباره راه بندازيم.موافقيد؟

Oracle_Eldorado
15-08-2007, 11:52
خب عزیزم باید پچ بالا تری دانلود کن تو همین نجمن کانتر سرچ کن پچ کانتر برات هزار تا میاد : دی

عزیزم جدیدترین پچ مگه 29 نیست ؟ من اونو نصب دارم دیگه .

دوستان باور كنيد من هم دير خبر دار شدم.حيف..ولي ميتونيم يه مسابقه دوباره راه بندازيم.موافقيد؟

موافقم .
راستی دوستان من قبلا چنین تاپیکی راه اندازی کردم . هنوز هم هست . میتونیم اونجا ادامه بدیم . این هم لینکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tacki
15-08-2007, 16:08
کسی نیست تو تهران بخواد با ما لن کانتر بازی کنه !!

این هم ایدی من ams2n که برای یاهو

tacki
15-08-2007, 16:09
کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
15-08-2007, 16:49
کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم یکمی تحمل کن ! شما 1 دقیقه هست که پست دادین !

capitan black
15-08-2007, 19:03
oracle عزيز من رفتم تاپيكي كه خودت ساختي.اونجا بقيه بحث رو ادامه بديم بهتره.

mcc
20-08-2007, 14:12
کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من بچه فارسم
می خواهی ip میدم باهات بازی می کنم