PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم پاک شدن برنامه ای به اسم iMesh

peyman_nn
30-09-2012, 20:46
سلام
نمیدونم چرا این نرم افزار یا برنامه پاک نمیشه ؟
یک روز یک چیزی اومد رو صفحه و من حواسم نبود و اوکی زدم
نصب شده و پاک نمیشه
این عکس ایکونش
این چیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
01-10-2012, 08:30
این روش پایین برین:20:

مرحله اول

به وبسایت سازنده برنامه برین بعدشم برنامه Imesh دانلود از نوع روی برنامه خودتون نصب کنید

مرحله دوم

برنامه Imesh کلا ببندین اگر که پایین تسکبار هم درحال اجرا هست ببندین بعدش پنجره تسک منیجر باز بعدش از قسمت applications اگر که اسم برنامه Imesh میبینیدروش کلیک راست گزینه End Task انتخاب کنید همچنین به سربرگ process برین اونجا هم اگر که دیدین اسم این برنامه رو End Task کنید

مرحله سوم

به قسمت Add or Remove Programs درکنترل پنل برین از اونجا برنامه Imesh پاک کنید اما پیشنهاد من اینه که بجای اینکه از اون قسمت برین بابرنامه Geek Uninstaller که پایین قراردادم اقدام به پاک کردن برنامه کنید

Geek Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله چهارم

به شاخه Program Files خودتون که برنامه Imesh نصب کردین برین بعد روی پوشه این برنامه کلیک راست گزیته delete انتخاب کنید

مرحله پنجم

منوی run اجرا داخلش دستور regedit بزنید داخل پنجره ای که باز میشه به این مسیر پایین برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد اون پوشه ای که بارنگ سبز مشخص کردم روش کلیک راست گزینه delete انتخاب کنید بعد رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید.

How to Delete Imesh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])