PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند بودن ( گیرکردن ) لپ تاپ 5110 هنگام کار [ دیگه به اینجام رسیده ]

ehsane1366
29-09-2012, 19:26
سلام :41:

یه 5110 دارم که هنوز 6 ماه نشده خریدمش. از روز اولی که از کارتون درش اوردم و یه اهنگ گذاشتم و شروع کردم به کار کردن ، اهنگه هی گیر میکرد و مثل نوار که گیر میکنه !!!
ویندوزشو یه بارعوض کردم یکم بهتر شد ...

چند وقت پیش که یه بازی رو میخواستم نصب کنم و بازی کنم ( گست رکون ) بازی نصب شد اما گرافیکش انقد پایین بود که همه چی بهم ریخته بود توی محیط بازی !
ویندوز و دوباره نصب کردم و درایورهای جدید رو از سایت دل گرفتم و اپدیت کردم اما فایده نداشت

یه بار که داشتم بایوس رو اپدیت میکردم به مشکل خوردم و سیستم دیگه روشن نشد. بردم تعمیرات و بایوس رو عوض کرد یه رم 4 دیگه هم اضافه کردم شد 8 گیگ .
اما بدتر شده از اون موقع تاحالا :41:

دیگه وقتی که اهنگ پخش میشه نباید کاره دیگه بکنم .چون اهنگه هی گیر میکنه و اینا

اخه چرا ؟
مشکل از چیشه ؟
از سی پی یوشه ؟

داغ میکنه ؟ ( چطوری میشه دمای سیستم و فهمید ؟ )
سی پی یو رو میشه ارتقا داد یا عوض کرد ؟

خسته شدم . این همه هزینه بکن اخرم نتونی یه اهنگ با لپ تاپ یه تومنی از یه mp3 پلیر قدرتش کمتره

دوستان اگر فک میکنید میدونید مشکل چیه یا برخورد داشتید راهنمایی کنید لطفا خواهش

mrt2iran
29-09-2012, 22:42
این که تو میگی عجیبه !!!! بی شرف ترین لبتاب هم با فیلم هنگ نمیکنه چه برسه به اهنگ. اونم 5110 با رم ۸ سیستم رو بنویس تا بیشتر بشه کمکت کرد

mrt2iran
29-09-2012, 22:43
این که تو میگی عجیبه !!!! بی شرف ترین لبتاب هم با فیلم هنگ نمیکنه چه برسه به اهنگ. اونم 5110 با رم ۸مشخصه. سیستم رو بنویس تا بیشتر بشه کمکت کرد

majidli
29-09-2012, 22:59
سلام :41:

یه 5110 دارم که هنوز 6 ماه نشده خریدمش. از روز اولی که از کارتون درش اوردم و یه اهنگ گذاشتم و شروع کردم به کار کردن ، اهنگه هی گیر میکرد و مثل نوار که گیر میکنه !!!
ویندوزشو یه بارعوض کردم یکم بهتر شد ...

چند وقت پیش که یه بازی رو میخواستم نصب کنم و بازی کنم ( گست رکون ) بازی نصب شد اما گرافیکش انقد پایین بود که همه چی بهم ریخته بود توی محیط بازی !
ویندوز و دوباره نصب کردم و درایورهای جدید رو از سایت دل گرفتم و اپدیت کردم اما فایده نداشت

یه بار که داشتم بایوس رو اپدیت میکردم به مشکل خوردم و سیستم دیگه روشن نشد. بردم تعمیرات و بایوس رو عوض کرد یه رم 4 دیگه هم اضافه کردم شد 8 گیگ .
اما بدتر شده از اون موقع تاحالا :41:

دیگه وقتی که اهنگ پخش میشه نباید کاره دیگه بکنم .چون اهنگه هی گیر میکنه و اینا

اخه چرا ؟
مشکل از چیشه ؟
از سی پی یوشه ؟

داغ میکنه ؟ ( چطوری میشه دمای سیستم و فهمید ؟ )
سی پی یو رو میشه ارتقا داد یا عوض کرد ؟

خسته شدم . این همه هزینه بکن اخرم نتونی یه اهنگ با لپ تاپ یه تومنی از یه mp3 پلیر قدرتش کمتره

دوستان اگر فک میکنید میدونید مشکل چیه یا برخورد داشتید راهنمایی کنید لطفا خواهش
دل خریدی باید تاوانشم بدی اگه سطل اشغال دم دستت هست بندازش اونتو الکی برق مصرف نکن!!!!
دمای سی پی یو رو هم با نرم افزار میتونی ببینی هم از طریق بایوس
تنها قطعات قابل تغییر لبتاب رم و هارد هستش
موفق باشی

ehsane1366
30-09-2012, 18:32
این که تو میگی عجیبه !!!! بی شرف ترین لبتاب هم با فیلم هنگ نمیکنه چه برسه به اهنگ. اونم 5110 با رم ۸مشخصه. سیستم رو بنویس تا بیشتر بشه کمکت کرد

2/400 core i5
هارد 650
رم 8
'گرافیک 1 گیگ

روزی که از توی جعبه در اوردم یکم کار کردم باهاش موقع پخش اهنگ یه کوچیک گیر میکرد ...انگار یه لحظه اهنگ گیر کنه و ول کنه .
الان بیشتر شده ..
ویندوز و هم که عوض کردم فایده نداره

خیلیا دارن این مدل و ازشم راضی هستن .. اما من نمیدونم چرا اینجوری در اومده این لپ تاپه ..
احتمالا داره خیلی دارغ شده باشه و اینا ؟
یا فنش درست خنک نکنه ؟

واقعا عجیبه برام ...

mrt2iran
30-09-2012, 20:43
لبتاب رو ریست کن بعد f8 بزن که گذینه ها بیان بعد Directary services restore mode رو انتخاب کن بعد اهنگ گوش کن اول این راه رو امتحان کن ببین چی میشه !!!

lida
30-09-2012, 21:12
به احتمال زیاد از روز اول هاردت بدسکتور داشت یه هارد دیگه بنداز روش ببین تغیر می کنه

ehsane1366
30-09-2012, 23:42
امروز رفتم توی سایت خوده جی فورس و یه ورژن بالاتر از درایور لپتاپو از اونجا دانلود کردم ( نه از سایت خوده دل )
بعده نصب مشکل گیر کردنه حل شد !!!! شونصدتا نرم افزار باههم باز کردم و نصب کردم و اهنگم پخش میکرد دیگه اصلا گیر نکرد ...

حالا میخوام اخرین ورژن رو دانلود کنم ...

شنیده بودم که میگن برای درایورهای گرافیک همیشه بهتره از خوده شرکت سازندش دانلود بشه ...

اومدم بگم اینجا که اگر یه بنده خدایی این مشکل رو داشت مثل من این کارو بکنه ...

ممنون بابت راهنماییهایه دوستان .

حتما هاردمو هم از لحاظ بدسکتور چک میکنم و یه ویندوز هم دوباره نصب میکنم ..
اون روش f8 رو هم حتما چک میکنم تا یادش بگیرم به دردم میخوره و برای اطمینان خوبه

از همه دوستان متشکرم ... الان حداقل خیالم راحته مشکل سخت افزاری نبود حداقل ...