PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره نشدن یوزر نیم در مرورگرها در ویندوز 7

hamid_diablo
29-09-2012, 08:59
سلام

من هر بار که وارد انجمن میشم باید یوزر و پسورد رو برنم.در حالی که از گزینه به خاطر داشته باش هم استفاده میکنم

این مشکل رو هم تو اینترنت اکسپلورر دارم و هم تو مرورگر اپرا!

ممنونم میشم کمکم کنید.بیشتر هم از اپرا استفاده میکنم

jafarian
29-09-2012, 16:28
برای اپراازاین روشهای پایین میتونید استفاده کنید:20:

روش اول

برنامه CCleaner دانلود کنید اجراش کنید بعدش به سربرگ Applications برین اونجا مرورگر خودتون که اپرا میشه رو انتخاب کنید بعد چکمارک گزینه saved passwords بزنید بعد بزارین مابقی چکمارکها به حالت دیفالت باشه روی دکمه Analyze کلیک کنید بعد مواردی که پیدا میشه رو پاک کنید

CCleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

به این مسیر در اپرا برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدش چک کنید که چکمارک گزینه Password Manager خورده باشه همچنین به این مسیر Tools > Quick Preferences اونجام چک کنیدچکمارک گزینه Enable Cookies فعال باشه.

hamid_diablo
09-10-2012, 22:45
دوست عزیز این کا رو انجام دادم اما باز هم نشدکلافه شدم.ویندوز رو هم تعویض کردم اما باز هم........

jafarian
14-10-2012, 00:17
دوست عزیز این کا رو انجام دادم اما باز هم نشدکلافه شدم.ویندوز رو هم تعویض کردم اما باز هم........

برای opera طبق شکل پایین عمل کنید چکمارک گزینه مورد نظر بزنید بعدشم روی گزینه شماره 3 کلیک کنید اگر پسوردی اونجا دیدین حذف کنید از نوع تست کنید

برای ie هم طبق شکل پایین عمل کنید بترتیب شماره که توضیح دادم ببینید بازم به همون صورته یا که نه در قسمت شماره 6 تنظیمات مثل عکس باشه