PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای نصب خودکار برنامه ها

zeus_1
28-09-2012, 19:17
سلام دوستان
من دنبال یه برنامه می گردم که بتونه چند نرم افزار رو به صورت خودکار خودش نصب کنه
برای درک بهتر می تونم CD درایور لپ تاپ ها رو مثال بزنم... موقعی که بازشون می کنی، یه لیست بهت میده، هر کدوم رو می خوای تیک می زنی، بعد خودش همه رو یکی یکی نصب می کنه
من هم دنبال برنامه ای می گردم که بشه باهاش همچین چیزی رو ساخت

jafarian
28-09-2012, 23:48
برنامه Actual Installer یا Ninite اینکار انجام میدن سایت پایین ببینید:20:

Ninite Makes Installing Software Incredibly Simple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zeus_1
29-09-2012, 19:22
برنامه Actual Installer یا Ninite اینکار انجام میدن سایت پایین ببینید:20:

Ninite Makes Installing Software Incredibly Simple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز برای اجرای این برنامه هر دفعه باید به نت وصل شد؟
من می خوام جوری باشه که یه بار اینکار رو انجام بدم، از دفعه ی بعدی برای سیستم های دیگه که خواستم اینکار رو بکنم نیازی به اینترنت و دانلود برنامه ها نباشه
یه سوال دیگه. این سایت کرک برنامه ها رو چیکار می کنه؟ مثلا آفیس رو که داخل لیستش داره، مشکل کرک نداره؟

کلا فکر کنم با اون چیزی که من می خوام یه کمی فاصله داشته باشه. من سورس برنامه ها رو خودم دارم و نمی خوام دانلود کنم. فقط می خوام یه کاری کنم که نصبشون خودکار بشه

jafarian
30-09-2012, 00:03
سایت پایینم گفته شده که بار برنامه Windows Post-Install Wizard میتونید برنامه خودتون بصورت آفلاین درست کنید برای انجام اینکار لینک دانلودبرنامه رو درقسمت دوم قراردادم.

How to Autoinstall Required Software after a Windows Reinstall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Windows Post-Install Wizard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])