PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال hdmi یا سه فیش به usb ؟

slash_70
28-09-2012, 16:02
سلام من یک لپ تاپ دارم که میخوام از صفحه نمایشش استفاده تلویزیونی هم بکنم(نه این که با هاش تلویزیون ببینم میخوام ایکس باکس بهش وصل کنم) ؟ میشه ؟ یعنی دستگاهی هست که usb رو به سه فیش یا HDMI تبدیل کنه؟ اگر هست کیفیت تصویرش چجوری میشه؟ قیمتش چنده؟

در ضمن لپ تاپ من یک خروجی hdmi هم داره. نمیدونم ولی فکر کردم شاید از این راه هم بشه کاری کرد.

ممنون میشم جوابم رو یدین

slash_70
28-09-2012, 16:26
خواهش میکنم جواب بدین خیلی ضروریه!! :44:

saeed_136915
28-09-2012, 16:40
سلام
میتونین کارت کپچر USB بگیرین ولی کیفیتش خیلی خیلی پایین میاد

slash_70
28-09-2012, 16:56
سلام
میتونین کارت کپچر USB بگیرین ولی کیفیتش خیلی خیلی پایین میاد

ممنون از جواب. بغیر از اینی که گفتید راه دیگه ای نیست که کیفیت هم پایین نیاد؟

saeed_136915
28-09-2012, 17:38
ممنون از جواب. بغیر از اینی که گفتید راه دیگه ای نیست که کیفیت هم پایین نیاد؟

فکر نکنم.
البته من اطلاع دقیق ندارم دوستان دیگه باید راهنمایی بکنن

slash_70
28-09-2012, 17:44
فکر نکنم.
البته من اطلاع دقیق ندارم دوستان دیگه باید راهنمایی بکنن

بازم ممنون
منتظر لطف بقیه هم هستم

Arash4484
28-09-2012, 18:08
سلام، خیلی هم اونطور کیفیت پایین نمیاد ولی مسلمه که کانورت با سه فیش به پایHDMIمستقیم نمیرسه. کیفیت کارت کپچر هم خیلی مهمه، و کمابیش برنامه ای که باش نگاه میکنید هم شرطه.

slash_70
28-09-2012, 18:28
سلام، خیلی هم اونطور کیفیت پایین نمیاد ولی مسلمه که کانورت با سه فیش به پایHDMIمستقیم نمیرسه. کیفیت کارت کپچر هم خیلی مهمه، و کمابیش برنامه ای که باش نگاه میکنید هم شرطه.

ممنون ولی چند تا سوال داشتم
1- چند نوع مگه کارت کپچر داریم
2- من میخوام ایکس باکس رو منتقل کنم روی لپ تاپ کیفیتش خیلی پایین می آد؟
3- راهی هست که با HDMI منتقل کنم؟

Arash4484
28-09-2012, 18:45
ممنون ولی چند تا سوال داشتم
1- چند نوع مگه کارت کپچر داریم
2- من میخوام ایکس باکس رو منتقل کنم روی لپ تاپ کیفیتش خیلی پایین می آد؟
3- راهی هست که با HDMI منتقل کنم؟
1-خوب اینم مثل تمام وسایل الکترونیکی چندین نوع داره که هرکدومشون تفاوتهای دارن...وهمچنین حرفه ای ونیمه حرفه ای وعادی و ارزون قیمت داره که مسلمن کیفیت پخششون متفاوته. و همینطور چندین شرکت تولید کننده...
2-گفتم از HDMIی که به سیستم تلویزیونتون وصل میکنید بله پایینتره ولی کلن به نظر من مورد قبوله ، باید ببینید خودتون، دیگه سلیقه و سطح انتظاره.
3- فکر نکنم بطور مستقیم راهی باشه ، البته کار نشد نداره ولی اگر باشه بنظر یک باکس خیلی پیچیده و گرونی میشه...همون کارت کپچر معقولتره. من باکس HDMIبه S-Video چند ماه پیش میخاستم بگیرم کلی گشتم گیر که آوردم 80-90 قیمتش بود...این HDMIبه USB که چه عرض کنم.
-اون HDMI و RGB لپتاپتون هم نه، خروجیه.

slash_70
28-09-2012, 18:49
1-خوب اینم مثل تمام وسایل الکترونیکی چندین نوع داره که هرکدومشون تفاوتهای دارن...وهمچنین حرفه ای ونیمه حرفه ای وعادی و ارزون قیمت داره که مسلمن کیفیت پخششون متفاوته. و همینطور چندین شرکت تولید کننده...
2-گفتم از HDMIی که به سیستم تلویزیونتون وصل میکنید بله پایینتره ولی کلن به نظر من مورد قبوله ، باید ببینید خودتون، دیگه سلیقه و سطح انتظاره.
3- فکر نکنم بطور مستقیم راهی باشه ، البته کار نشد نداره ولی اگر باشه بنظر یک باکس خیلی پیچیده و گرونی میشه...همون کارت کپچر معقولتره. من باکس HDMIبه S-Video چند ماه پیش میخاستم بگیرم کلی گشتم گیر که آوردم 80-90 قیمتش بود...این HDMIبه USB که چه عرض کنم.
-اون HDMI و RGB لپتاپتون هم نه، خروجیه.

ممنون جوابتون کامل بود و سوالم رفع شد