PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در dll ویندوز 7

kombiz2004
28-09-2012, 14:34
مشکل بنده این است که با روشن کردن سیستم و لود شدن آن این پیغامها برای من نمایان میشود
failed to get entry point,CLRCreateInstance, in Library ,mscoree.dll
وقتی ok میزنیم یه پنجره دیگه باز میشه با این جمله:
CLR error:80004005
the program will now terminated
از شما دوستان و مهندسین محترم تقاضا دارم به بنده کمک کنین تا مشکلم رفع بشه شدید تو مخه:37:
ممنون

jafarian
29-09-2012, 00:15
اکثراجاها به این مورد اشاره شده که مشکل شمامربوط میشه به یک برنامه و همچنین net framework که گفته شده اینکار انجام بدین درضمن شما دو تا عکس هم از پنجره اول و دوم اگر با این روشها مشکلتون رفع نشد اینجا بزارین:20:

باید اول ببینید این ارورمربوط به کدوم برنامه میشه بعدش روش کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعد به سربرگ Compatibility برین بعدم تیک این گزینه Run this program in Compatibility Mode باید نباشه اگر بود بردارین اکی کنید

درمرحله بعد برنامه NET Framework Cleanup Tool از قسمت اول دانلود net framework روی سیستم پاک کنید بعدشم net framework قسمت دوم دانلود نصب کنید بعد تست کنید

NET Framework Cleanup Tool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Microsoft .NET Framework ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر بازم با این روش فیکس نشد از حالت clean boot ویندوز باید استفاده کنید به اینصورت که منوی run باز کنید داخلش دستور msconfig تایپ اینتر کنید بعد طبق شکلهای پایین بترتیب شماره عمل کنید از آخرم تایید اکی کنید سیستم که ریست کردین بالا که اومد ببینید به این پنجره باز برخورد میکنید یا که نه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kombiz2004
29-09-2012, 15:43
خواستم این کار رو بکنم اما چطور میتونم عکسها رو آپلود کنم

jafarian
29-09-2012, 16:07
داخل سایت پایین آپلود کنید بعد لینکش اینجا بزارین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kombiz2004
29-09-2012, 19:48
دوست عزیز ممنون از این همه راهنمایی
میدونم که لطف میکنین
راستی این کلید تشکر را تو سایتتون پیدا نکردم

jafarian
30-09-2012, 00:34
شما اگر برای net framework روی سیستم دارین با همون روش که گفتم اون برنامه که قراردادم پاک کنید بعدش از یکی براتون لینک کردم دانلود نصب کنید بعدش که سیستم ریست کردین بالا که اومد ببینید بازم به این پیغام برخورد میکنید یا که نه

اگر بازم این پیغام نمایش داده شده یک دو تا سایتی که من مشاهده کردم گفته شده بود این ارور مربوط به برنامه Microsoft Visual Studio که روی سیستم هست اگر که شما این برنامه رو دارین روی سیستم این روش برین منوی استارت اجرا داخل قسمت سرچش دستور cmd رو تایپ بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدش همین دستور پایین با موس کپی بگیرین داخل همون پنجره باموس paste اینترکنید ازآخرم سیستم ریست کنید بالا که اومد ببینید بازم به همون صورته یا که نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگرکه بازم به همون صورت بود ازروش clean boot که داخل پسن بالا گفتم استفاده کنید طبق شکل کارهایی که گفته شده رو بترتیب انجام بدین.

kombiz2004
30-09-2012, 21:35
من اون کاری که فرمودین را با اجرای دو نرم افزاز ارایه شده انجام دادم و الان در زمان روشن شدن دستگاه این ارور را ندارم
اما با اجرای یک برنامه exe این ارور را دوباره بهم میده .اگر دستور شما رو که در تاپیک 6 گفتین رو اجرا کنم ممکنه این مشکل حل بشه؟
با تشکر فراوان از شما دوست خوبم

jafarian
01-10-2012, 08:57
اگرکه منظورتون clean boot که تنظیمات این گزینه برای شما تاثیری نداره اما اگر اون یکی دستوری که گفتم داخل cmd بزنید میتونید تست کنید به همون طریق که گفتم درضمن این فایل پایینم دانلود نصب کنید بعدشم روی اون برنامه خودتون که این پیغام دارین کلیک راست گزینه Properties بعدشم به سربرگ Compatibility برین ببینید اونجا تیک گزینه Run this program in Compatibility Mode for نخورده باشه.

Framework Redistributable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CLR ERROR: 80004005 The Program will now terminate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])