PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dual boot ویندوز 8 و 7

K1lou
27-09-2012, 12:24
با سلام
دوستان من ویندوز 8 و 7 رو روی یک سیستم کنار هم دارم زمانی که می خوام بین ویندوز 7 و 8 می خوام ویندوز 7 رو انتخاب کنم بعد از انتخاب سیسستم یکبار ری استار میشه و بعد وارد ویندوز 7 میشه . یادم هست توی نسخه ازمایشی با نرم افزار easybcd تونستم کاری بکنم که مستقیم وارد ویندوز 7 هم بشم اما الان نمی تونم این کار رو بکنم از چه طریقی باید این کار رو انجام داد که نیاز به ری استارت برای ورود به ویندوز 7 نباشه ؟
با تشکر

K1lou
29-09-2012, 07:42
با سلام
دوستان کسی نظری نداره در این مورد یا این مشکل من رو نداره
با تشکر

palet
01-10-2012, 18:49
توی همون بوت که ویندوز هشت میاد که انتخاب کنی کدوم ویندوز . یه قسمت تنظیمات داره که باید ویندوز 7 رو انتخاب کنی.

مصطفی
01-10-2012, 19:21
با سلام
دوستان من ویندوز 8 و 7 رو روی یک سیستم کنار هم دارم زمانی که می خوام بین ویندوز 7 و 8 می خوام ویندوز 7 رو انتخاب کنم بعد از انتخاب سیسستم یکبار ری استار میشه و بعد وارد ویندوز 7 میشه . یادم هست توی نسخه ازمایشی با نرم افزار easybcd تونستم کاری بکنم که مستقیم وارد ویندوز 7 هم بشم اما الان نمی تونم این کار رو بکنم از چه طریقی باید این کار رو انجام داد که نیاز به ری استارت برای ورود به ویندوز 7 نباشه ؟
با تشکر
اینجا اولش گفتن نمیشه که ری استارت نشه چون فایل بوت 8 جزو خود ویندوز هست و حتما باید ری استارت بشه تا ویندوز 7 بتونه لود بشه
ولی بعد یه راه حل براش پیشنهاد دادن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم امتحان نکردم .