PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زمان لود

bayat72
27-09-2012, 11:17
سلام زمان لود شدن ویندوزم از زمان نمایش دادن کلمه starting windows حدود 48 ثانیه طول میکشه (20 ثانیه برای خود starting windows) و 28 ثانیه در صفحه welcome هست ، بعدش هم که برنامه ها لود میشن،به نظرم وقتی با چندتا سیستم مقایسه می کنم میبینم دیرتر لود میشه
cpu i5 ram 4gig
همین ویندوز روی این سیستم زودتر لود میشه
cpu 3.4
ram 2 gig
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با EnhanceMySe7en دیفرگمنت کردمش میتونه تاثیر منفی گذاشته باشه؟
چه کاری رو برای کاهش زمان لود مخصوصا welcome پیشنهاد می کنید

jafarian
27-09-2012, 15:00
برای زمان لود welcome پیشنهاد من اینه که از روشهای پایین تست کنید

روش اول

شمااول از همه اینکار انجام بدین به مسیررجیستر پایین که گفتین اون کی ساخته نشده برین

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Policies\System

بعدش تو پنجره سمت راست کلیک راست گزینه new رو انتخاب کنید از زیرمنوش گزینه DWORD (32 bit ) Value روانتخاب کنید بعدشم اسمش به DelayedDesktopSwitchTimeout تغییر بدین بعدش روش دبل کلیک کنید تو کادر سفید طبق عکس قبلی که گذاشته بودم عدد 5 وارد کنید

مرحله دوم :

روی دسکتاپ کلیک راست کنید گزینه Personalize انتخاب کنید داخل صفحه ای که باز میشه به قسمت Desktop Background برین بعدشم طبق شکل پایین گزینه Solid Colors انتخاب کنید یک بک گراند خودتونم انتخاب کنید سیوکنید بیاین بیرون

مرحله سوم :

سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور Services تایپ کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدم داخل صفحه ای که باز میشه گزینه Desktop Window Manager Session Manager انتخاب کنید روش دبل کلیک کنید از زیرمنوش گزینه Disabled انتخاب کنید تایید اوکی کنید این روش تست کردم روسرعت سیستم منم تاثیر داشته بازم مشکلی بود بگین راهنمایی کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

به این مسیرپایین ازرجیستری برین

بعدش طبق شکل داخل پنجره سمت راست روی گزینه مورد نظر کلیک کنید داخل کادری که باز میشه طبق شکل حرف Y تایپ اکی کنید بعد پمجره رجیستری رو ببنیدین

دراین مرحله منوی استارت باز کنید داخل قسمت سرچش دستور cmd رو تایپ بعد روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل صفحه ای که باز میشه این دستور پایین با موس کپی بگیرین از روش اونجا با موس paste اینتر کنید

تا وقتی که کارش تموم نشده هیچکاری با سیستم انجام ندین زمانشم حول و حوش 10 تا 15 دقیقه بعد میتونید سیستم ریست تست کنید

روش سوم

منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig تایپ اینتر کنید بعدش طبق شکل اول شما 1 تا شماره 3 کارهای مورد نظر انجام بدین بعد طبق شکل بعدی طبق شماره کارهای مورد نظر انجام بدین آخرم سرم تایید اکی سیستم ریست کنید تست کنید