PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد بایاس لپ تاپ SONY VAIO VPCF1

sadraa2009
27-09-2012, 00:12
با سلام حضور اساتید محترم
من یک لپ تاپ Sony Vaio VPCF1 دارم که Core i7
هارد لپ تاپ بدسکتور افتاد و مجبور شدم برم تعوضش کنم . بعد از تعویض گفتم پسورد بایاس رو تغییر بده ( هنوز حتی ا.لین بار هم با هارد جدید بالا نیومده بود )
تعمبرکار رفت تو تنظمیات بایاس و مثلا پسورد رو Clear کرد با چندتا Enter زدن ... !!! از اون به بعد دیگه نه با enter و نه با پسورد قبلیش لپ تاپ لاگین نمیشه ......!!!
رفتیم باتری بایاس رو هم در آردیم 20 دقیقه بیرون بود ... با هم همون شکلیه ...
به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

ویرایش مدیریت
قرار دادن شماره تلفن یا آدرس ایمیل خلاف قوانین هست

biostar
27-09-2012, 16:59
پسورد بایوس با این کار ها clear نمیشه ، باید از تعمیر کاری که این کار رو انجام داده بپرسید

راهش هم فلش کردن بایوس هست ، که هزینه بره

hi4tech
25-12-2012, 00:30
با سلام حضور اساتید محترم
من یک لپ تاپ Sony Vaio VPCF1 دارم که Core i7
هارد لپ تاپ بدسکتور افتاد و مجبور شدم برم تعوضش کنم . بعد از تعویض گفتم پسورد بایاس رو تغییر بده ( هنوز حتی ا.لین بار هم با هارد جدید بالا نیومده بود )
تعمبرکار رفت تو تنظمیات بایاس و مثلا پسورد رو Clear کرد با چندتا Enter زدن ... !!! از اون به بعد دیگه نه با enter و نه با پسورد قبلیش لپ تاپ لاگین نمیشه ......!!!
رفتیم باتری بایاس رو هم در آردیم 20 دقیقه بیرون بود ... با هم همون شکلیه ...
به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

ویرایش مدیریت
قرار دادن شماره تلفن یا آدرس ایمیل خلاف قوانین هست

منم دقیقا همین مشکل رو دارم تو روخدا اگه راه حلی پیدا کردی به ما هم بگی ممنون میشم
بابا این بایاس لپتاپهای vaio قاطی داره پسورد بایاسو میخواستم پاک کنم قبلیرو دادم بعد نیو پسورد رو بدون وارد کردن کارکتر اینتر کردم تکرارشم خالی اینتر کردم بعد سیو کردم بعد که بالا اومد دوباره پسورد میخواست حالا نه دیگه پسورد قبلیرو قبول میکنه نه اصلا پسورد جدیدی دادم که وارد کنه عجب گیری کردیم فک کنم باگ شرکت سونی باشه واقعا بلا تکلیف موندیم

hi4tech
25-12-2012, 00:30
منم دقیقا همین مشکل رو دارم تو روخدا اگه راه حلی پیدا کردی به ما هم بگی ممنون میشم
بابا این بایاس لپتاپهای vaio قاطی داره پسورد بایاسو میخواستم پاک کنم قبلیرو دادم بعد نیو پسورد رو بدون وارد کردن کارکتر اینتر کردم تکرارشم خالی اینتر کردم بعد سیو کردم بعد که بالا اومد دوباره پسورد میخواست حالا نه دیگه پسورد قبلیرو قبول میکنه نه اصلا پسورد جدیدی دادم که وارد کنه عجب گیری کردیم فک کنم باگ شرکت سونی باشه واقعا بلا تکلیف موندیم

sadraa2009
25-12-2012, 08:35
سلام دوستان
اپ تاپ سونی یک چیپ سکیوریتی داره که وقتی بایاس یا هر قطعه ای ایراد پیدا کنه واسه تعمیر و تعویض فعال میشه و کلا لپتاپ لاک میشه
می تونی از نمایندگی سونی تو تهران .سازگار ارقام فک کنک . اقدام کنی
یا بدی واست چیپ سکیوریتی رو تعویض کنن:n30:
همون فلش کردنه :n06:
راه دیگه ای نداره به جز نمایندگی سونی (ارسال کدی که هنگام ورود اشتباه چند بار پسور ورود بهت میده به شرکت سونی - گرفتن رمز ریکاوری) - یا فلش کردن چیپ سکیوریتی :n13: آره