PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر 7

sanam.b
25-09-2012, 21:36
با سلام به همه دوستان

تو ویندوز xp با دستور sfc /scannow که تو run اجرا می کردیم ، تمام فايلهای سيستمی ویندوز را چک ميکند و به طور اتوماتيک فايلهای معيوب را تعويض می نماید.
معادل این دستور تو 7 دستوری داریم؟

من می خوام بدون نصب مجدد، ویندوزم رو تعمیر کنم ، باید چیکار کنم؟ راه دیگه ای هست؟

jafarian
25-09-2012, 23:00
این دستور بخواین در ویندوز 7 اجرا کنید به اینصورت هست که سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd رو تایپ روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم همین دستور sfc /scannow وارد اینتر میکنید برای ویندوزم میتونید repair کنید طبق فایل پایین که قراردادم:20:

نحوه ی انجام یک Repair Install برای تعمیر ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

raha_kimya
25-09-2012, 23:12
سلام . شب بخير
من ميخوام توي وين سون ، vmware نصب كنم ؟ چيكار كنم؟
البته يه بار نصب كردم ، موقع اجرا اين خطا رو ميداد كه فايل vmx386 موجودنيست ( اسم فايلش اگه درست يادم مونده باشه )
vmware واسه نصب شبيه ساز opnet لازم دارم ؟
متشكرم:11:

jafarian
26-09-2012, 00:18
سلام . شب بخير
من ميخوام توي وين سون ، vmware نصب كنم ؟ چيكار كنم؟
البته يه بار نصب كردم ، موقع اجرا اين خطا رو ميداد كه فايل vmx386 موجودنيست ( اسم فايلش اگه درست يادم مونده باشه )
vmware واسه نصب شبيه ساز opnet لازم دارم ؟
متشكرم:11:

شمایک عکس از اون اروری که دریافت میکنید این قسمت بزارین درضمن از برنامه virtual box هم میتونید استفاده کنید که اونم با برنامه vmware هیچ فرقی نداره .

VirtualBox | یک سیستم عامل مجازی داشته باشید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])