PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن بازی مافیا روی گرافیک 6630M

lovea
25-09-2012, 11:03
سلام
دوستان بازی مافیا 2 رو روی لپ تاپ sony se17fx نصب کردم. رو گرافیک داخلی بازی رو اجرا میکنه ولی وقتی به گرافیک اصلی ati 6630m سوئیچ میکنم بازی اجرا نمیشه!!مشکل کجاست ممنون میشم کمک کنید.

lovea
29-09-2012, 23:11
سلام
دوستان بازی مافیا 2 رو روی لپ تاپ sony se17fx نصب کردم. رو گرافیک داخلی بازی رو اجرا میکنه ولی وقتی به گرافیک اصلی ati 6630m سوئیچ میکنم بازی اجرا نمیشه!!مشکل کجاست ممنون میشم کمک کنید.
???????????

Meysam Raz
02-10-2012, 03:28
اتخاب گرافیک روی حالت اتو که نیست هست؟
با گرافیک اینتل توی بازی چنتا فریم میگیری؟اگر میتونی30 تا 50 تا فریم بگیری(بسته به رزولیشن) اونوقت داره با 6630 لود میشه
(از برنامه fraps رو برای اندازه گرفتن فریم میتونی استفاده کنی)
شما نرم افزاری مثل gpu-z رو نصب کن و ببین با کدوم gpu لود میشه
شاید این فقط یه باگ باشه و لپتاپ شما از همون اول داره با6630 لود میکنه اما اشتباهی اینتل رو نشون میداده

lovea
02-10-2012, 20:55
اتخاب گرافیک روی حالت اتو که نیست هست؟
با گرافیک اینتل توی بازی چنتا فریم میگیری؟اگر میتونی30 تا 50 تا فریم بگیری(بسته به رزولیشن) اونوقت داره با 6630 لود میشه
(از برنامه fraps رو برای اندازه گرفتن فریم میتونی استفاده کنی)
شما نرم افزاری مثل gpu-z رو نصب کن و ببین با کدوم gpu لود میشه
شاید این فقط یه باگ باشه و لپتاپ شما از همون اول داره با6630 لود میکنه اما اشتباهی اینتل رو نشون میداده
سلام
ممنون دوست عزیز که جواب دادی
انتخاب گرافیک دستیه.در گرافیک 6630 وقتی بازی رو اجرا میکنم همون لحضه اول میپره بیرون(وقتی عکس میاد بعدش صفحه سیاه فول اسکرین میشه بعد 2 ثانیه میپره بیرون)ولی رو گرافیک اینتل اجرا میشه ولی تمیشه بازی کرد(2 تا 10 فریم میده بعضی موقع 20 تا)
راستی با maxpayn 3 مشکلی ندارم با 6630 وراحت و روون اجرا میشه. موندم چرا مافیا اجرا نمیشه!! فیزیک میزیکم نصبه مشکل چی میتونه باشه؟؟؟

Meysam Raz
03-10-2012, 04:55
راستش مشکلات بازی ها بیشتر آزمون و خطاست و
از اونجایی که فرمودید بازی با اینتل اجرا میشه پس بازیتون سالمه
از اونجایی که میفرمایید مکس رو اجرا کردید پس نرم افزارها نصب و آپدیته
فقط چیزی که میمونه سوییچ نشدن گرافیک روی این بازی
خوب من چنتا مسئله توی ذهنم بود که بعد از جوابتون فهمیدم مشکل هیچکدوم از اونا نیست
یکیش همون برداشتن تیکAutomatically select power-saving GPU when on battey یا زدن لپ تاپ به شارژ بود که فکر میکنم حرفه ای تر از این حرفا باشید
یکی دیگه گذاشتن گرافیک بازی روی حالت دیفالت بود(منظورم با گرافیک اینتل هستش و دوباره رفتن توی بازی با گرافیک اصلی)
یکی هم گذاشتن تنظیمات گرافیک توی بایوس از حالت دیفالت (dynamic) به حالت fixed
متاسفم
امیدوارم از دوستان کسی باشه که پاسختون رو بتونه بده:11:

jr07
03-10-2012, 13:19
منم با گرافیک 6770 دقیقا همین مشکل رو داشتم
کلا این بازی با کارت گرافیم های ati لپ تاپ مشکل داره انگار!