PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری ... USB

azad1000
24-09-2012, 11:44
به نام خدا

توی شبکه ما یه سیستمی وجود داره که وقتی بهش usb وصل می کنیم usb not recognized میده هم پورت های جلو هم پورت های پشت کیس، اما به همین پورت ها وقتی ماوس یا کیبورد usb وصل میشه بدرستی کار می کنه
درضمن در device manager تمام universal USB ها نصب هستند اما وقتی فلش رو وصل میکنم به پورت یکی از usb ها رو unknown نشون میده
من خیلی سرچ کردم تو بعضی سایت ها نوشته که درایور usb رو uninstall و دوباره نصب کنید اینکارو انجام دادم اما درست نشد، بعضی ها هم گفتن که باید سیستم رو خاموش کنی، کابل برق رو جدا کنی و بقیه usb ها رو هم جدا کنی و بعد از چند دقیقه دوباره وصل کنی اینکارو هم انجام دادم اما بازهم مشکل حل نشد.
سیستم رو از برق قطع کردم بعد باطریشو دراوردم و دکمه پاور رو زدم و بعد باطری رو سرجاش قرار دادم و روشن کردم بازم هم درست نشد.

و یک نکته خیلی مهم اینکه همین کیس در جای دیکه درست کار میکنه و پورت یو اس بی هم هیچ مشکلی نداره

و یک کیس سالم که پورت اون هم مشکلی نداره وقتی با این کیس مشکل دار تعویض میکنم اینجا مشکل مشابه رو پیدا میکنه

خواهش می کنم کمک کنید خیلی حیاتیه

EXTREME
24-09-2012, 13:27
و اون سیستم ویندوزشو عوض کنید درایورهای سیستم و بایوسشو آپدیت کنید
درایور usb رو هم که پاک و نصب کردین
یو اس بی های جلو رو سیمشو بکنید و روی یک پورت دیگه بزارین
اگه بازم مشکل بود مشکل میتونه یا از پاور باشه یا مین
سوال بعدی این که از محافظ برق شما استفاده میکنید ؟

azad1000
24-09-2012, 14:58
ممنون از پاسخ سریعتون
ایم مشکل مروط به مدیر ما میشه و بهمین دلیل خیلی حاد شده
بله درایور usb ها رو دوباره نصب و آپدیت کردم این سیستم محافظ هم داره
جالب اینجاست که تا وقتی فلش وصل نشده درایورش هیچ مشکلی نداره اما وقتی فلش وصلا میشه یک از درایورهای usb رو unknown نشون میده و همونه که مشکل ساز میشه

امروز من خیلی سرچ کردم مجدد و فهمیدم که این ارور کد 43 هست که در ویندوز 7 خیلی رایجه اما با راه حل هایی که پیشنهاد شده بود تست کردم اما بازهعم مشکل پابرجاست
usb های پشت کیس هم یکبار کار کرد اما بازهم همینجوری شد. خواهش میکنم در ادامه هم راهنماییم کنید چون معمولا تو فروم ها بعد از یک پاسخ راهنمایی متوقف میشه

ارور : Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)

EXTREME
24-09-2012, 16:54
بدون محافظ تست کنید
سیستم رو مستقیم به برق بزنید

موارد دیگرو هم که تست کردین
پاور و مین رو هم چک کنید و بایوس مین رو هم آپدیت کنید