PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید LED تا 1600

Gregar
23-09-2012, 10:49
بچه ها خسته نباشید

قصد خرید یه LED دارم که قیمتش توی رنج 1500 تا 1600 باشه . میدونم واسه LED کمه . اما میخوام ببینم قیمتها از موقعی که ارز رفت بالا اومده پایین یا نه ؟ اگه نه که صبر کنم تا هم بودجه بیشتر بشه هم شاید قیمتها بیاد پایین .

تلویزیونی که میخوام واسم 3D و اسمارتش مهم نیست .
فقط میخوام کیفیتش عالی باشه (یعنی بهترین باشه توی این رنج) . USB بخوره و از فرمتهای مهم از جمله MKV پشتیبانی کنه . دیگه گیرنده دیجیتال هم داشته باشه .
response خوبی هم داشته باشه چون احتمالا کنسول بهش وصل میکنیم و فیلم کیفیت بالا و 1080 زیاد خواهیم دید توش . البته خیلی تاکیدی روی response نیست .
از لحاظ کارکردش هم تقریبا 9-12 ساعت در روز روشن میمونه .

بعد اینکه ایا این نمودار هنوز معتبره ؟ چون من خودم با توجه به این روی سامسونگ نظرم هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ال جی که گفته میشه فقط 3 بعدی پسیوش . سونی هم که فقط کیفیت تصویر . پس میمونه سامسونگ فقط .
ایکس ویژن رو هم که میگن جدیده و هنوز مطمئن نیست . شارپ و پاناسونیک و ... رو که کلا باهاشون حال نمیکنم .

چه پیشنهادی دارین دوستان بزرگوار .

smhsh121
23-09-2012, 16:20
این نمودار رو برای مدلای 2011 درست کرده بودم ولی ظاهرا تا حد زیادی روی مدل های 2012 هم صدق می کنه (هرچند که هنوز مدلای 2012 سونی نیومده). با این بودجه اصلا سه بعدی بالای 40 که نمیشه گرفت و زیر 40 اینچیش هم لطفی نداره. پیشنهاد من سامسونگ 40 اینچی مدل 5550 هست اگر گرون شده بود چاره ای نیست جز 42 ایکس ویژن.

Gregar
23-09-2012, 19:40
مرسی البته من گفتم که سه بعدی نمیخوام . 42 خیلی خوبه . 40 هم بد نیست .
میشه بگی الان قیمتها چجوریاست ؟ یعنی خیلی گرون شده یا دوباره برگشته به روال سبق ؟

smhsh121
23-09-2012, 21:31
قیمت 40EH5550 سامسونگ قبلا با هدیه 1600 بود که الان هدیه رو برداشتند ولی نمی دونم گرون هم شده یا نه و 42 اینچ ایکس ویژن هم حدود 1200 بود. از قیمت های جدید اطلاع ندارم ولی مطمئنا با این وضع ارز به روال سابق بر نمی گرده.

saman999999
25-09-2012, 19:50
با این قیمت از بانه میتونی ال جی ls4600 بگیری 42 اینچ

samira_googleOne
30-09-2012, 16:31
بچه ها خسته نباشید

قصد خرید یه LED دارم که قیمتش توی رنج 1500 تا 1600 باشه . میدونم واسه LED کمه . اما میخوام ببینم قیمتها از موقعی که ارز رفت بالا اومده پایین یا نه ؟ اگه نه که صبر کنم تا هم بودجه بیشتر بشه هم شاید قیمتها بیاد پایین .

تلویزیونی که میخوام واسم 3D و اسمارتش مهم نیست .
فقط میخوام کیفیتش عالی باشه (یعنی بهترین باشه توی این رنج) . USB بخوره و از فرمتهای مهم از جمله MKV پشتیبانی کنه . دیگه گیرنده دیجیتال هم داشته باشه .
response خوبی هم داشته باشه چون احتمالا کنسول بهش وصل میکنیم و فیلم کیفیت بالا و 1080 زیاد خواهیم دید توش . البته خیلی تاکیدی روی response نیست .
از لحاظ کارکردش هم تقریبا 9-12 ساعت در روز روشن میمونه .

بعد اینکه ایا این نمودار هنوز معتبره ؟ چون من خودم با توجه به این روی سامسونگ نظرم هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ال جی که گفته میشه فقط 3 بعدی پسیوش . سونی هم که فقط کیفیت تصویر . پس میمونه سامسونگ فقط .
ایکس ویژن رو هم که میگن جدیده و هنوز مطمئن نیست . شارپ و پاناسونیک و ... رو که کلا باهاشون حال نمیکنم .

چه پیشنهادی دارین دوستان بزرگوار .
Gregar جان اگه یه کیفیت تصویر بی نظیر میخوای باید بری سراغ پنلهای ژاپنی مثل پاناسونیک و شارپ . اینجوری هم یه تصویر بی نظیر داری و هم یه تلویزیون بادوام .
اگه response خیلی برات مهمه برو سراغ پلاسماهای پاناسونیک .
پیشنهاد من 40 اینچ le430x sharp هست که هم مرغوبیت تصویر داره - دارای گیرنده دیجیتال هست و انواع فیلم و .. را با usb پخش میکنه .

مشخصات :
مجهز به پانل LED ژاپني داراي تيونر ديجيتال داخلي ----T
Full HD 1080P
داراي سه ورودي HDMI
خروجي صوتي SRS Trusurround XT
قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه
قابليت پخش فرمت Divx
قابليت كاهش مصرف برق (Optical picture control)