PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا نسخه نهایی ویندوز 8 همان WIN 8 Enterprise RTM است؟

mym1450
22-09-2012, 22:33
با سلام
حدود یه ماه پیش نسخه ای از ویندوز8 رو که میگفتن نسخه نهاییه دانلود و نصب کردم
دیروز واسم یه میل تبلیغاتی اومد و یه سری تصاویر از وین8 گداشته بود
این تصاویر با ویندوزی که من نصب کردم هماهنگی نداره و فرق داره
کسی میدونه جریان چیه؟

اینم اون تصاویر و توضیحاتش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصویر پشتیبانی از دو مانیتور در ویندوز 8

- Lock Screen
Lock Screen جدید ویندوز 8 از دنیای گوشی های هوشمند تاثیر گرفته است و مانند بیشتر آنها در این صفحه نشانگر باطری، وضعیت اتصال به شبکه های مختلف، ساعت، تاریخ و اخطارهای مختلف قرار دارند.
تصویر Lock Screen ویندوز 8
- اشتراک گذاری تصاویر
تصاویر با استفاده از اینترفیس مترو در اکانت های بیشماری قابل اشتراک گذاری هستند، از فلیکر تا فیس بوک توسط مترو پیشتیبانی میشود پس نگرانی در این مورد وجود ندارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9vin
22-09-2012, 22:37
شما از همین فروم خریداری کن .... من خریدم نصب کردم عالی هست

mym1450
23-09-2012, 13:31
شما از همین فروم خریداری کن .... من خریدم نصب کردم عالی هست

این عکسها در مورد ویندوز شما صادقه؟
یعنی استارت منو دارین؟؟؟

jr07
23-09-2012, 15:01
اون عکس هایی که گذاشتین اصلا شبیه ویندوز 8 نیست
کلا ویندوز 8 یه طور دیگه ست.
اگه این عکس ها رو واستون میل کردن بدونین که این نسخه دستکاری شده ویندوز هفته
تو گوگل یه سرچی کنی میبینی که ویندوز 8 کاملا متفاوته

mybox1631
23-09-2012, 15:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بچه های که از این سیستم عامل جدید استفاده کردند نطرشون راجبه اون چیه؟:37:

~~~
24-09-2012, 12:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بچه های که از این سیستم عامل جدید استفاده کردند نطرشون راجبه اون چیه؟:37:

خیلی توپه - فقط یک م باید باهاش کار کنی تا دستت بیاد زیاد با 7 فرقی نداره

Dew Drop
24-09-2012, 13:07
این عکسها در مورد ویندوز شما صادقه؟
یعنی استارت منو دارین؟؟؟

برای اصافه کردن کلید استارت و منوی استارت به ویندوز8 می تونید از فایلی که تو این پست ضمیمه کردم استفاده کنید.

و برای اون نوار پایینی که شامل گزینه های دسکتاپ و شورتکات نرم افزارهاس ,از Dock استفاده کنید.
تو گوگل سرچ کنید انواع مختلف Dock وجود داره که می تونید نصب کنید.

hellpatrol
05-10-2012, 00:01
واقعا که برای همه متاسفم . یه سر به این سایت بزنید تا ببینید که هنوز در نسخه Release Preview هستیم و نسخه RTM طبق گفته خود سایت مایکروسافت با خیلی از برنامه ها مچ نیست و مشکل داره.البته ما ایرانی جماعت هر چی بگن باور می کنیم.البته بازم شک ندارم بعضیها میگن سایت مایکروسافت آپدیت نیست و ما از اون جلوتریم.

اگه کسی هم زورش نمیاد همین صفحه بالا نا آخر صفحه بره می بینه تو Products بالاتر از 7 هنوز چیزی نیست.دیگه از این ساد ه تر نمیشه ثابت کرد به بعضیا...خوش باشید با این Windowse باحالتون . حتما باهاشم کلی کلاس گذاشتید .
اینجا چی ؟

کم نیارید . بگید همه جاش نوشته Windows 8 :)))))

vzn
06-10-2012, 12:09
واقعا که برای همه متاسفم . یه سر به این سایت بزنید تا ببینید که هنوز در نسخه Release Preview هستیم و نسخه RTM طبق گفته خود سایت مایکروسافت با خیلی از برنامه ها مچ نیست و مشکل داره.البته ما ایرانی جماعت هر چی بگن باور می کنیم.البته بازم شک ندارم بعضیها میگن سایت مایکروسافت آپدیت نیست و ما از اون جلوتریم.

اگه کسی هم زورش نمیاد همین صفحه بالا نا آخر صفحه بره می بینه تو Products بالاتر از 7 هنوز چیزی نیست.دیگه از این ساد ه تر نمیشه ثابت کرد به بعضیا...خوش باشید با این Windowse باحالتون . حتما باهاشم کلی کلاس گذاشتید .
اینجا چی ؟

بببخشید، شما با بچه ها مشکل داری؟
جوری حرف میزنی انگار عقده داری و میخوای سر دیگران خالی کنی!!!
تمام این حرفایی که زدی رو میشد با لحن دوستانه بیان کرد.
بتمرگو بشین یه معنی داره. ولی هرکی با توجه به فرهنگو تربیت خانوادگیش از هر کدوم از اینا استفاده می کنه.

navids
06-10-2012, 19:10

اینجا چی ؟

دوست عزیز: از زمان ویندوز xp این داستان شروع شده و هنوز هم ادامه داره. من خودم نسخه های RTM تمام ویندوزهای xp,vista,7,8 رو قبل از ارائه نسخه final نصب کردم و هیچ تفاوتی هم با نسخه final نداشت. شما هم هر جور دوست داری می تونی انجام بدی. میتونی نصب کنی و میتونی نصب نکنی. انتخاب با خودته !

tiyam 01
09-10-2012, 10:23

اینجا چی ؟

ورژن ویندوز من الان اینه 6.2.9200.16384 (win8_rtm.120725-1247)

ویندوز 7ی هم که رو سیستم نصب کردم نسخه rtm بود.

نسخه rtm از سایت msdn به بیرون درز کرده.
ویکی پدیا:

بر اساس گفته وبلاگ رسمی ساختمان ویندوز ۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، سیستم عامل ویندوز ۸ نسخه RTM(ساخت 92۰۰) در اوت 2012 به صورت تقلبی منتشر شد و در 26 اکتبر 2012به صورت عمومی منتشر خواهد شد.[۱۱] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_n ote-10) در 15 اوت 2012، ویندوز 8 در MSDN و TechNet برای دانلود در دسترس قرار گرفت. در 22 اوت 2012، ویندوز 8 ساخته و آماده دانلود برای دانش آموزان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شد. نسخه پیشنمایش انتشار تغییرات نسبتا کمی نسبت به نسخه نهایی داشته است.

این لینک گفته بالا رو تائید میکنه

لینک دانلودش

وقتی وارد بشی همچین چیزی میاد

-----------------------
آخرین نسخه که مایکروسافت واسه دانلود بیرون داده همون ریلیز پرویو هست، بعد هم retail (نسخه rtm عمومی نیست)

اینا رو بخونی بد نیست اطلاعاتت میره بالاتر (برای سون هست اما فرقی نداره)
تفاوت ویندوز rtm با retail

asstubirs
09-10-2012, 11:17
فکر کنم اینتر پرایز 7 بعد از آلتیمیت بیرون اومد.

البته من در نمایشگاه که با نماینده فروش محصولات MRT صحبت می کردم می گفت نسخه اصل تقریبا هشتصد تومن هست . و موجود هست.

tiyam 01
09-10-2012, 15:24
فکر کنم اینتر پرایز 7 بعد از آلتیمیت بیرون اومد.

البته من در نمایشگاه که با نماینده فروش محصولات MRT صحبت می کردم می گفت نسخه اصل تقریبا هشتصد تومن هست . و موجود هست.

واسه خودش گفته

قیمت ویندوز 8 پرو ریتیل، 200 دلار قیمت گذاری شده (مثل اینکه تا 31 ژانویه promo داره و 70 دلاره)

Windows 8 Pro will reportedly bump up in price to $199.99 after the introductory promo period.
Microsoft previously announced that when Windows 8 launches in October it will cost $39.99 (around £25) to download an upgrade while a boxed version will also be available at retail for $69.99 (around £45).

Those prices will be available as an introductory promo until January 31, 2013. According to published reports, starting in February the retail version will jump up to $199.99 (around £127).

befermatooo
15-10-2012, 10:39
سلام بچه ها .

نسخه نهایی ویندوز 8 کی میاد ؟ گفتین همین چند روزه میاد. درسته ؟

و اینکه حجم تقریبیش چند گیگ هست ؟ میخوام ببینم ارزش داره پهنای باند بخرم یا که نه و حجمش کمه .

ممنون

iMan.xP
15-10-2012, 23:50
سلام بچه ها .

نسخه نهایی ویندوز 8 کی میاد ؟ گفتین همین چند روزه میاد. درسته ؟

و اینکه حجم تقریبیش چند گیگ هست ؟ میخوام ببینم ارزش داره پهنای باند بخرم یا که نه و حجمش کمه .

ممنون

مایکروسافت در تاریخ 26 اکتبر یعنی 9 روز دیگه ویندوز 8 را منتشر میکنه حجمش هم حدود 2.5 گیگ برای سیستم 32 بیتی و 3.3 گیگ برای 64 بیتی است

Arashdn
23-10-2012, 17:17
مایکروسافت در تاریخ 26 اکتبر یعنی 9 روز دیگه ویندوز 8 را منتشر میکنه حجمش هم حدود 2.5 گیگ برای سیستم 32 بیتی و 3.3 گیگ برای 64 بیتی است
و معمولا چقدر طول میکشه تا بتونیم نسخه نهایی و فاینال رو از نت گیر بیاریم؟

Arashdn
28-10-2012, 15:53
و معمولا چقدر طول میکشه تا بتونیم نسخه نهایی و فاینال رو از نت گیر بیاریم؟
جواب :
همین 16 ساعت پیش نسخه retail تو خیلی از سایتهای تورنت اومده ....

mazhari74
08-11-2012, 15:47
الان یعنی نسخه ultimate اومده؟ برا دانلود نیومده؟