PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وزوز اسپیکر n56vz

l2eza.d
22-09-2012, 19:08
سلام دوستان، خسته نباشید ،
من این لپ تاپ رو با گارانتی سریر گرفتم حدود 1 هفته ای می شه ، ولی متوجه شدم توی بعضی از آهنگ ها اسپیکرش وز وز می کنه ، شبیه مشکلی که دوستان برای n55 گفتن ، مثلا آهنگ گروه the ways به نام kaboos که وحشتناک وزوز می کنه ، مخصوصا اولش ، به نظرتون ببرمش گارانتی ؟ توی سایت ها و فروم های خارجی هم ندیدم از این مشکل حرفی زده بشه ،

mrt2iran
22-09-2012, 20:06
اره ببر گارانتی ولی چون میگی بعظی اهنگا این اینجوری میشه گارانتی کاری برات انجام نمیده ! بهتره تنظیمات صدا رو چک کنی مخصوصا تنظیمات Equalizer موفق باشی

l2eza.d
22-09-2012, 20:57
صدای زیر معمولا وز وز داره

mrt2iran
22-09-2012, 21:20
خوب با سبک معمولی گوش بده یا اول زنگ بزن گارانتی بپرسید بازر لبتابت سوخته اگه شامل گارانتی میشد بازر یا اسپیکرش رو بسوزن بعد ببرش گارانتی عوض کنن و اگه شامل گارانتی نمیشد باهاش خوب تا کن که بتر بشه ..

r4deon
22-09-2012, 22:37
مشکل مهمی نیست،مال من همینطور بود مثلا" از هر 50 آهنگی شاید یکی وز وز می کرد،یه مدته با jet audio اهنگ گوش می کنم تا حالا نشنیدم،البته شاید اون آهنگارو باز نکردم،تست کن ببین چطوره؟

l2eza.d
23-09-2012, 18:18
مشکل مهمی نیست،مال من همینطور بود مثلا" از هر 50 آهنگی شاید یکی وز وز می کرد،یه مدته با jet audio اهنگ گوش می کنم تا حالا نشنیدم،البته شاید اون آهنگارو باز نکردم،تست کن ببین چطوره؟ شمام n56vz دارید ؟ اگه ممکنه ، چک کنید ببینید چی می شه ؟ ممنون

r4deon
25-09-2012, 17:42
بله،N56VZ،من تست کردم اهنگ کابوس رو وقسمت سمت راست یه مقدار وز وز داره،ولی خیلی کم،تنها بعضی آهنگ ها اینطوریه،ببری گارانتی میگن مشکل از آهنگه :دی

Thor God
25-09-2012, 19:56
دوست عزیز شما با چه پلیری آهنگ رو اجرا می کنید ؟!
با VLC media player ؟! با این برنامه اگه آهنگ رو اجرا بکنید و صداش رو تا آخر ببرید قطعا باید لپ تاپتون باندش فس فس و وز وز بکنه چون این برنامه بیشتر از حد عادی صدا رو بالا میبره من هم که امتحان کردم همین جور بود ولی کی ام پلیر و جت آیدیو هیچ مشکلی نبود ! در هر صورت شانسه دیگه یهو میبینی بین اون همه تولید یکی دو تا یه مشکلییدا می کنن !

l2eza.d
29-09-2012, 12:15
از ويندوز مديا پلير و km player استفاده مي كنم ، ولي اسپيكر سمت راست وزوز مي كنه ، لپ تاپ هاي ديگه هم ديدم توي صداي بالا وزوز كنن ولي ، به نظرم اين ديگه يه كمي غير عاديه ، توي اكثر آهنگ ها اين مشكل رو داره ، و وزوزش هم تقريبا در همه ي موارد قابل شنيدنه ، نمي دونم ، به نظرتون ببرم گارانتي الان ؟ 1 سال گارانتي سرير ، بهشون ايميل زدم ، گفتن بيارش براي بررسي، ميگن هر چي سنگه براي پاي لنگه ،‌گارانتي سازگار فكر كنم بهتر مي بود ، اگه وارد شده بود

l2eza.d
01-10-2012, 13:45
دوستان ، سلام ،
دوستان کسی نیست راه حلی ارائه بده ؟ برمش گارانتی ؟؟

ali111122223333
30-10-2012, 02:20
من n55 دارم و همین وز وز که شما میگی رو از اسپیکر سمت چپ داشتم و دارم که به نظرم این نویز ماله صفحه کلیدش میتونه باشه
وقتی دستم رو موقع پخش آهنگ میزارم رو کیبرد نویزش خیلی کم میشه بعضی وقتهام که کلاً قطع میشه.
به نظر من واسه همچین مسائلی نبر گارانتی که بخوان بازش کنن، با وظعیت الان هیشکی به هیشکی رحم نمیکنه و معلوم نیست چه بلایی سر لپتاپت بیاد
منم اول که گرفته بودم خیلی حساس شده بودم ولی الان زیاد برام مهم نیست.