PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرش کردن پیاپی مرورگر

Milad4171
22-09-2012, 09:39
سلام . آقا هرکی جواب درست حسابی و قانع کننده در مورد این کرش کردنهای پیاپی در ویندوز 7 بده یه عمر دعاش میکنم.
من هربار میرم ویندوز اکس پی نصب میکنم و استفاده میکنم بعد میگن چرا 7 نمیریزی میگم باشه. میرم میریزم بعد از همون اولین روز کرش کردنهای پشت سر هم در همه مرورگرها شروع میشه تا کرش کردن ویندوز پشت سر هم
یعنی من الان که دارم این متن رو تاپی میکنم هر آن امکان داره فایرفاکس کرش کنه و یه لگد به اعصاب من بزنه .

اگه واقعا هیچ راهکاری واسه این مشکل من نیست من دوباره مجبورم برگردم به ایکس پی.

اینم رو هم بگم من با انواع و اقسام دیسکها ویندوز رو نصب کردم همش اینطوری بود !!!!

linkinpark20
22-09-2012, 10:01
ببین دوست عزیز یک سری استاندارد ها هست که برای ریختن هر سیستم عاملی باید بهش توجه کنی مثلا ویندوز 7 حجمی که روی هارد اشغال میکنه خیلی بشیتر از حجمی هست که ایکس پی اشغال میکنه پس بهتره به نظره من اون درایوی که میخوای ویندوز روش بریزی حداقل 80 گیگابایت حجمش باشه که با ریختن درایور ها و دیگر متعلقات نرم افزاری ویندوز سون دچار کندی یا کرش نشی مساله مهم دیگه مقدار رم شما هست که توصیه میکنم حداقل 2 گیگا بایت باشه این نکاتی رو که گفتم اگه رعایت کنید دیگه هیچ مشکلی ندارید امیدوارم مفید بوده باشه

paradis
22-09-2012, 10:11
سلام
منم همین مشکل رو دارم

ببین دوست عزیز یک سری استاندارد ها هست که برای ریختن هر سیستم عاملی باید بهش توجه کنی مثلا ویندوز 7 حجمی که روی هارد اشغال میکنه خیلی بشیتر از حجمی هست که ایکس پی اشغال میکنه پس بهتره به نظره من اون درایوی که میخوای ویندوز روش بریزی حداقل 80 گیگابایت حجمش باشه که با ریختن درایور ها و دیگر متعلقات نرم افزاری ویندوز سون دچار کندی یا کرش نشی مساله مهم دیگه مقدار رم شما هست که توصیه میکنم حداقل 2 گیگا بایت باشه این نکاتی رو که گفتم اگه رعایت کنید دیگه هیچ مشکلی ندارید امیدوارم مفید بوده باشه

درایو من 50 گیگ هست و 20 گیگش خالیه
رم هم 4 گیگ هست
اما بازم گاهی اوقات فایرفاکسم ییهو دچار کرش میشه...

Milad4171
22-09-2012, 16:30
اونجوری هم نیست. اینا رو بلدم دیگه .
داستان اینه که سیستم من درسته که قوی نیست ولی کرش کردن ربطی به کم بودن رم نداره. چون رم من در حالات خیلی عادی که استفاده ای هم از رم نمیشه دچار این ایراد میشه.
درسته . رم من 2 گیگ و درایو ویندوزم 30 گیگ هست .ولی با نمیشه به احجم درایو ربطش داد!
من احساس میکنم استانداردهایی که سیستم عاملهای غیر قانونی دارن باعث این کار میشه. نوع کپی کردن یا کرک کردنشون !
بهرحال ویندوز ایکس پی کرکی نداره. ولی شما در ویندوز 7 باید کرک کنی در غیر این صورت ویندوز بعد از سه روز غیر فعال میشه.

jafarian
22-09-2012, 23:14
شما فایر فاکس در محیط safe mode خود فایر فاکس تست کنید ببینید بازم کرش دارین یا که نه به اینصورت که روی منوی بالای فایرفاکس کلیک کنید بعدشم بعدشم روی Help کلیک کنید بعدم گزینهRestart with Add-ons Disabled انتخاب کنید بعدش از این طریق فایرفاکس خودتون تست کنید ببینید کرش میکنه یا که نه سایت پایین ببینید متوجه میشین:20:

How to start Firefox in Safe Mode ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
06-10-2012, 14:56
ممنون. ولي اين داستان كرش كردن نه فقط در فايرفاكس بلكه در همه ي مرورگرها و نه فقط در ويندوز 7 در ويندوز اكس پي هم همين داستان رو دارم...
نميدونم راستش موضوع چيه..

jafarian
06-10-2012, 16:27
ممنون. ولي اين داستان كرش كردن نه فقط در فايرفاكس بلكه در همه ي مرورگرها و نه فقط در ويندوز 7 در ويندوز اكس پي هم همين داستان رو دارم...
نميدونم راستش موضوع چيه..

اگر که برای فایرفاکس با اون روش که گفتم انجام دادین مشکل کرش نداشتین برای ie هم این روش تست کنید منوی استارت باز کنید درقسمت سرچش دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تایپ اینتر کنید بعدش از این طریق ie رو تست کنید.