PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نمایش عکس ها در windows 7

shahrooz_mot
22-09-2012, 02:18
سلام دوستان

من وقتی میخوام چند تا فایل عکس و پشت سر هم ببینم ویندوز ارور COM Surrogate می ده...COM Surrogate has stoped working
خواهش می کنم کمکم کنید.....
ممنون.

jafarian
22-09-2012, 14:01
طبق تاپیک پایین برین:20:

مشکل com surrogate has stopped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahrooz_mot
25-09-2012, 14:28
طبق تاپیک پایین برین:20:

مشکل com surrogate has stopped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از راهنماییت... اما روش اول و انجتم دادم و اتفاقی نیافتاد nero رو سیستم نصب نیست پلایر ها هم بروز هستند روش پنجم هم انجام دادم و درست نشد.....در مورد

ffdshow codec pack دقیقا چی رو دانلود کنم؟؟؟درست می شه با این شرایط؟؟؟خواهشا کمکم کنید چون نمی تونم ویندوز عوض کنم و با این قضیه حسابی به مشکل خوردم

ممنون

shahrooz_mot
25-09-2012, 15:37
ffdshow codec pack رو دانلود کردم اما چطور باید ازش استفاده کنم؟؟؟؟

jafarian
26-09-2012, 01:11
اون یک کدک شما به اون کدک کارنداشته باشین نصبشم نکنید این روشهای پایین شما برین

سه تا روش اول ازسایت مایکروسافت

روش اول

گفته شده که این مشکل از آنتی ویروس کاسپر به وجود میاد که اگر آنتی ویروس شما کاسپر هست آنتی ویروس خودتون بابرنامه پایین که آموزششم همون قسمت هست پاک کنید بعدش تست کنید

Removal tool for Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

روی my computer کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدش از ستون سمت چپ گزینه Advanced system settings رو انتخاب کنید بعد ازسربرگ advanved رو گزینه settings از قسمت Performance کلیک کنید تو کادری که باز میشه به سربرگ Data Execution Prevention برین اونجا گزینه Turn on DEP for all programs and services رو فعال کنید بعدش گزینه add انتخاب کنید به این مسیر برین C:\Windows\System32\dllhost.exe فایلی که بارنگ سبز مشخص کردم انتخاب واکی کنید این روش تو سایت مایکروسافت اشاره شده که داخل لینک اول تو لینک دوم هم همین روش بصورت شکل توضیح داده مشکلی دراین روش داشتین بگین

COM Surrogate has stopped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش سوم

با برنامه Irfan View هم تست کنید برای باز شدن عکسها ببینید به همین صورته یا که نه

IrfanView ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Error:"COM Surrogate has stopped working" while viewing photos in Windows Photo Viewer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واما روشهای دیگه

روش چهارم

سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd رو تایپ بعدشم روی کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل صفحه ای که باز میشه اینو دو تا دستور پایین بترتیب باموس از روشون کپی بگیرین داخل اون پنجره باموس paste اینترکنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش پنجم

برنامه Driver Fusion که لینکش گذاشتم دانلود نصب کنید بعدش سیستم ریستارت کنید قبل ازورود به ویندوز کلید f8 بزنید از طریق safe mode بالا بیاین بعد این برنامه Driver Fusion اجرا کنید گرافیک خودتون اول انتخاب کنید بعدشم روی دکمه analyze موجود دربرنامه کلیک کنید بعد تو صفحه بعد روی دکمه delete کلیک کنید بعد منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc بزنید داخل صفحه که باز میشه روی گزینه disaplay adapters دبل کلیک کنید از بعدش از کادر زیرش که باز میشه روی درایور گرافیک خودتون کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید در مرحله بعد که سیستم ریست شد بصورت عادی وارد ویندوز بشین درایوری که دانلود کردین بروز شده هست نصب کنیدقبلش درایور خودتون دانلود کنید از داخل سایت سازنده

Driver Fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش ششم

اگر که این مشکل با برنامه Windows Photo Viewer دارین این مراحل برین

مرحله اول فایل پایین فقط دانلود کنید

Windows-Photo-Viewer-healthy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله دوم

به این مسیر برین C:\Program Files بعدشم این پوشه رو Windows Photo Viewer پیدا کنید اسمش به delete me later تغییر بدین

مرحله سوم

بعدش اون فایل مرحله اول که به اسم Windows Photo Viewer ایجاد میشه وقتی از حالت فشرده خارجش کنید بعد کپی کنید داخل این مسیر C:\Program Files بعدش عکس خودتون باز کنید از نوع چک کنید بعد سیستم ریستارت کنید

مرحله چهارم

بعدش اون پوشه ای که به این اسم C:\Program Files\ delete me later تغییرنام داده بودین بعد از بالا اومدن ویندوز پاک کنید .

COM Surrogate has stopped working in Windows Photo Viewer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])