PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی خوب برای چت رایگان

tintiryol
21-09-2012, 13:09
سلام دوستان
یه گوشی مناسب برای چت و برقرای ارتباط با یکی از دوستان خارج از کشورم میخوام. البته با سرعت gprs خط های ایران:41:. طوری که با دادن یا گرفتن پیام همون لحظه متوجه بشم. گوشی دوستمون بلک بری هست حالا نظر دوستان در مورد این گوشی چیه؟؟ اگه آیفون بگیرم میتونیم با هم چت داشته باشیم؟؟ یا پیشنهاد دیگه ای دارین کلا!؟ (البته گوشی هرچه ارزون تر باشه بهتره:31:)

elguaje7
21-09-2012, 13:27
کاری به مدل گوشی نداره عزیز
باید هردو از یه نرم افزار چت lمثلا nimbuzz استفاده کنید

tintiryol
21-09-2012, 13:49
با توجه به سرعت gprs ایرانسل مشکلی پیش نمیاد؟؟ همین نرم افزار nimbuzz تو کدوم سیستم عامل بهتر جواب میده؟؟!! ios, android, windows ؟؟

elguaje7
21-09-2012, 14:05
نخیر مشکلی پیش نمیاد
من خودم استفاده میکردم اما الان از یه نرم افزار دیگه استفاده میکنم
حتی مکالمه صوتی هم داره که جواب میده اما خیلی افتضاحه و با gprs زیاد خوب جواب نمیده
من جاوا ، سیمبین و اندرویدش رو استفاده کردم.اون زمان سیمبینش خیلی خوب بود.الان نمیدونم کدومش بهتره آخه سیستم عامل گوشیه خودم باداست و مجبورم از ورژن جاوا استفاده کنم که بگیر نگیر داره.

elguaje7
21-09-2012, 14:10
من الان از qeep استفاده میکنم.ورژن جاوا و اندرویدش عالیه.بقیشو نمیدونم.
اما فک نکنم به درد شما بخوره چون بیشتر از اینکه شبیه چت باشه شبیه یه صندوق پیامه.
یعنی اینکه یه اینباکس دارین که وقتی کسی پیغام بده میره تو اینباکس و خوبیشم اینه که همونجا آنلاین بهت اعلام میکنه که پیغام داری.
qeep امکانات خیلی زیادی داره و بیشتر مثل یه شبکه اجتماعی تو مایه های فی*س*بو*که

avril
21-09-2012, 14:20
یه گوشی آندروید بخرید که راحت با هر نرم افزاری بتونید کار کنید و تنوع نرم افزاری بالا داشته باشید و همچنین یه گوشی انتخاب کنید که وایرلس داشته باشه تا اگه دسترسی به وایرلس داشتید راحت باشید
پیشنهاد من با توجه به نه گرون نه ارزون بودن Xperia Mini Pro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتخاب نرم افزار هم به عهده خودتون هر جور چت هم بخوان می تونید انجام بدید

tintiryol
21-09-2012, 15:00
نظرتون در مورد LG Optimus p970 چیه؟؟
میخوام جوری باشه که اگه پیام اومد مثله نوتیفیکیشن بهم خبر بده

rgrgred
21-09-2012, 15:09
ایفون - اگه با قیمتش مشکلی نداری

من ایپاد تاچ دارم خیلی واسه چت خوش دسه - ولی چون می خوای gprs استفاده کنی ایپاد تاچ بدردت نمی خوره سیم کارت نمی خوره ! ولی میشه gprs بلوتوث کرد بهش !

rgrgred
21-09-2012, 15:17
اها برنامه ی چتی که اکثرا باش کار می کنن و با سرعت gprs راحت کار می کنه whatsapp هست

که فقط کافیه شماره تلفن دوستتون توی دفترچه باشه !

پیغام که میاد مثل sms هس !

tintiryol
21-09-2012, 16:08
دو تا سوال واسم پیش اومده. مثلا اگه بخوام با نرم افزاری مثله whatsapp کار کنم همیشه باید gprs فعال باشه و هر وقت پیام بیاد خبرم میکنه؟؟
و اینکه اینطوری جقدر از باطریم مصرف میشه؟؟ ینی اگه gprs همیشه فعال باشه و آماده برای دریاقت پیام باشه زودی شارژ تموم میشه؟؟

waltz
21-09-2012, 17:52
من که میگم یه گوشی اندروید بگیری،هر چی خواستی هم نصب کن روش،whatsapp،nimbuzz،skype،viber،tango،oo voo با هر کدوم که راحتتری،من خودم دوس صمیمیم اونوره هر روزم باهاش یا از طریق viber نوشتاری یا صوت گپ میزنیم،دلمونم که تنگ بشه با تانگو تصویری میزنیم،برای تصویر و صدا وایرلس لازمه ولی برای چت نوشتاری مشکلی نداره

rgrgred
21-09-2012, 18:08
دو تا سوال واسم پیش اومده. مثلا اگه بخوام با نرم افزاری مثله whatsapp کار کنم همیشه باید gprs فعال باشه و هر وقت پیام بیاد خبرم میکنه؟؟
و اینکه اینطوری جقدر از باطریم مصرف میشه؟؟ ینی اگه gprs همیشه فعال باشه و آماده برای دریاقت پیام باشه زودی شارژ تموم میشه؟؟

مصرف باتری زیاد نیست سبکه این برنامه ها

مصرف gprs هم واسه چت خیلی کمه شب تا صبح حرف بزنی فک نکنم ۲۰۰ بشه !

حالا خواستی اندروید بگیری مینی نگیر که اصلا واسه چت اعصابتو خورد می کنه.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

tintiryol
21-09-2012, 18:20
ممنونم از راهنماییتون دوستای خوبم
حتما آندروید و احنمالا LG black یا LG L7 رو میگیرم.