PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : **سوالات و مشکلات رایج مربوط به ویندوز 8 (پرسش و پاسخ) **

Elis
21-09-2012, 11:22
سلام راستش هرچی تو تاپیکها رو میبینم تاپیکی نیست که سوالات و مشکلات عمومی رو بشه تو اون پرسید و همه مجبورند که به خاطر یک سوال یک تاپیک جدید درست کنند
اگر مدیران صلاح میدونند این تاپیک برپا باشه و هر کسی مشکل و سوالی در مورد ویندوز 8 داره تو همین تاپیک بپرسه . ممنون

Elis
21-09-2012, 11:25
اولین سوال رو هم خودم میپرسم
الآن مشکل تایپ حروف فارسی کیبرد دارم یعنی وقتی میخوام بعضی از حروفها رو بزنم سر جای خودشون رو کیبرد نیست مثلا حرف پ که معمولا سمت راست چ همیشه قرار میگیره نمیزنه و باید رو کیبرد حرف M یا ء را زد تا پ تایپ شود
آیا میشه کلا جای حروف کیبرد رو تو ویندوز 8 تغییر داد یا خیر ؟
9vin
21-09-2012, 11:47
ویندوز 8 ارزش نصب کردن داره ؟؟ فایناله ؟؟

MVP77
21-09-2012, 13:20
میخواستم بدونم میشه ویندوز 8 رو از طریق ویندوز آپدیت . آپدیت کرد ؟ یعنی مشکلی نداره ؟

Dew Drop
22-09-2012, 09:52
اولین سوال رو هم خودم میپرسم
الآن مشکل تایپ حروف فارسی کیبرد دارم یعنی وقتی میخوام بعضی از حروفها رو بزنم سر جای خودشون رو کیبرد نیست مثلا حرف پ که معمولا سمت راست چ همیشه قرار میگیره نمیزنه و باید رو کیبرد حرف M یا ء را زد تا پ تایپ شود
آیا میشه کلا جای حروف کیبرد رو تو ویندوز 8 تغییر داد یا خیر ؟
این فایل رو دانلود ونصب کنید تا کیبورد فارسی رو ویندوزتون نصب بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویندوز 8 ارزش نصب کردن داره ؟؟ فایناله ؟؟

ارزش نصب که داره ... ولی اگه تا حالا نصب نکردید یک ماه دیگه صبر کنید تا نسخه نهایی منتشر بشه !!!

--------------------------------

طبق انجمن های ویندوز سون و xp بهتر هست برای سوالهای خودتون ( بعد از جستجو در انجمن و نرسیدن به جواب ) تاپیک جدید ایجاد کنید
تا هم امکان پاسخ گویی به سوالات در تاپیکهای مجزا منظم تر انجام بشه و هم امکان جستجو برای کاربرانی که مشکل مشابهی دارند راحتتر باشه.

ممنون