PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وصل نشدن کانکشن چیز پی ان در ویندوز ۸

MVP77
21-09-2012, 09:40
سلام
برای من کانکشن چیز پی ان تو ویندوز ۸ اصلا کانکت نمیشه و ارور 691 که معمولا برای یوزرنیم و پسورد هست نشون میده و مجبور میشم با پروکسیفیر وصل بشم که سرعتش خیلی پایینه
تو ویندوز 7 اصلا مشکلی از این بابت ندارم و راحت وصل میشم
ویندوزم هم ویندوز به اصطلاح اصلی سافت گذره با این مشخصات
Microsoft Windows 8 Enterprise RTM x64 MSDN

کلا کسی تابحال تو ویندوز ۸ تونسته وصل بشه از طریق بریج ؟

ممنون

jafarian
21-09-2012, 10:01
ابتدا با کلیک راست روی VPN Connection مورد نظرگزینه “Clear cached cridentials” را انتخاب کنید و دوباره برای برقراری ارتباط اقدام کنید. در قسمت نام کاربری کاراکتر “\” را به قبل از نام کاربری خود اضافه کنید بطور مثال “MyUserName\” بعدش تست کنید ببینید رفع میشه:20:

Windows 8 Consumer Preview VPN Problem ERROR 691. It worked in Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MVP77
21-09-2012, 10:40
خب مشکل حل شد
به این ترتیب که باید کانکشن رو باز کنید
بعد Properties
بعد از تب Security تیکChallenge Handshake Authentication Protocol (CHAP)P رو بزنید و بعد کانکت بشید

با تشکر از jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

~~~
02-10-2012, 21:10
ابتدا با کلیک راست روی VPN Connection مورد نظرگزینه “Clear cached cridentials” را انتخاب کنید و دوباره برای برقراری ارتباط اقدام کنید. در قسمت نام کاربری کاراکتر “\” را به قبل از نام کاربری خود اضافه کنید بطور مثال “MyUserName\” بعدش تست کنید ببینید رفع میشه:20:

Windows 8 Consumer Preview VPN Problem ERROR 691. It worked in Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قطع شدن اینترنت وقتی که vpn رو قطع میکنیم.
اگه کسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه.

greenwood
29-11-2012, 23:22

کانکت میشه اما اینترنت لیمیت هست و پینگ ندارم!

خب مشکل حل شد
به این ترتیب که باید کانکشن رو باز کنید
بعد Properties
بعد از تب Security تیکChallenge Handshake Authentication Protocol (CHAP)P رو بزنید و بعد کانکت بشید

با تشکر از jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

CHAP رو هم فعال کردم اما فایده ای نداشت،

اینجا با بچه ها داریم سرش بحث میکنیم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdkoosh
20-02-2013, 11:48
می توانید از سرویس های ما استفاده کنید زیاد توضیح نمیدم همه چی رو HoMe سایت توضیح دادیم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n16:

DIKT
14-09-2014, 07:10
با سلام خدمت دوستان آقا من این چیز شکن رو خریدم الان مدتیه این ارور رو میده و فروشنده میگه از مخابراته من الان سه تا شرکت اینترنتی رو تست کردم رو هر سه تا همینجوری میشه علتش چیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینک نیازمند یاریتان هستم

saeed774
14-09-2014, 23:18
با سلام خدمت دوستان آقا من این چیز شکن رو خریدم الان مدتیه این ارور رو میده و فروشنده میگه از مخابراته من الان سه تا شرکت اینترنتی رو تست کردم رو هر سه تا همینجوری میشه علتش چیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینک نیازمند یاریتان هستم

متاسفانه ISP شما پورت UDP مربوط به کریو رو که از این طریق به سرورش وصل میشه بلاک کرده . شما نمیتونی از کریو استفاده کنی . بجاش میتونی از Open Vp n و پورت TCP اون استفاده کنی یا از نرم افزار Proxifier ، البته از کسی که فیتلر شکن میخری بپرس ببین اوپن وی پی ان ارائه میده با همون اکانت . البته ممکنه فایروال آنتی ویروس یا ویندوز هم پورت مربوطه رو بلاک کنه . شما موقتا فایروال آنتی ویروس یا ویندوز رو از کنترل پنل و فایروال غیرفعال کن .
اون 7080 آخر سرور رو هم بردار به همراه " : " و آدرس بدون پورت اختصاصی رو هم امتحان کن .