PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز - پیغامی در هنگام نصب ویندوز 7

brain
21-09-2012, 00:01
سلام.

من میخواستم طبق معمول ویندوز 7 نصب کنم ولی نمیدونم چرا اینبار با این ارور مواجه میشم :

لینک عکس پیغام :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-4 بار هم تست کردم.
نمیدونید مشکل از کجاست ؟
در ضمن 2 نوع ویندوز 7 رو تست کردم.

با تشکر

jafarian
21-09-2012, 00:21
اول از همه اگر اون یکی ویندوز هنوز فرمت نکردین به پوشه temporary ویندوز خودتون برین فایلهای داخلش کلا پاک کنید بعدش از نوع اقدام به نصب ویندوز کنید ببینید مشکلتون رفع میشه یا که نه اگر نشد روش پایین برین

اطلاعات روی هارتون رو روی یک هارد دیگه هارد به هارد کنید بعدشم dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعد تو صفحه اول دکمه های shift+f10 همزمان فشار بدین داخل صفحه ای که بازمیشه این دستورات پایین بترتیب وارد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدم برای هرکدوم اینتر کنید فقط بجای اون قسمت که نوشتم من 1 شماشماره هارد خودتون بدین اگر که از شما 1 بزنید 1 از آخرم وقتی دستور exit زدین از نوع اقدام به نصب ویندوز کنید:20:

saeed774
21-09-2012, 00:32
شما سعی کنین با گزینه های داده شده خود ویندوز 7 برای فرمت درایو مورد نظر استفاده کنین . بهتره یکبار درایو مورد نظر رو که میخواهید ویندوز نصب کنین delete کنین و دوباره با create با همون حجم اولیه بسازینش .
در اینصورت باید یک درایو 100 مگی با نام system reserve و یک درایو هم با حجم -100 مگ شما که همون درایو نصب ویندوز خواهد بود ایجاد خواهد شد .