PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک: در مورد آپدیت سون و این پیغام

waltz
19-09-2012, 23:26
با سلام

دوستان، من براتو یه عکس آپ می‌کنم می‌دونین مشکل این ویندوز چیه که آپدیت می‌شد ولی الان دیگه نمی‌شه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
19-09-2012, 23:32
آنتی ویروس شما nod اگر اینطوریه که بعضیها با حذف این آنتی ویروس مشکلشون رفع شده یا که به ESET Advanced Setup آنتی ویروس خودتون برین بعدش این مسیر پایین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درمرحله بعدم این گزینه Do not use [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] protocol checking رو انتخاب کنید بعدم سیستم ریستارت بالا که اومد از نوع تست کنید:20:

saeed774
19-09-2012, 23:53
به احتمال زیاد مشکل شما از همون فایروالی که گفته شد باشه ولی گاها مشکل از عدم ارتباط با سرور مایکروسافت هم بوجود میاد . مثلا امروز برای منم این ارور میومد که مشکلم با VP N حل شد !

waltz
20-09-2012, 00:45
ممنون از هر دو عزیز،درس شد

KINGHMA
21-09-2012, 21:34
سلام
آقا من این مشکل رو دارم در موثع آپدیت ویندوز

انتی ویروس نود 32 رو نسب کردم همون جور که جفرن گفت نمی تونم اون تیک رو تو نود بزنم غیر فعاله و قابل تیک خوردن تنیست!

باید انتی ویروس رو پاک کنم؟
یا راه دیگه ایی هم داره؟

jafarian
21-09-2012, 22:35
سلام
آقا من این مشکل رو دارم در موثع آپدیت ویندوز

انتی ویروس نود 32 رو نسب کردم همون جور که جفرن گفت نمی تونم اون تیک رو تو نود بزنم غیر فعاله و قابل تیک خوردن تنیست!

باید انتی ویروس رو پاک کنم؟
یا راه دیگه ایی هم داره؟

مشکل شما اصلا جدا از این دوستمون شما روشهای پایین برین

روش اول

پایین تسکبار روی ساعت خودتون کلیک کنید بعدشم Date and Time Settings انتخاب کنید بعد داخل کادری که باز میشه گزینه Change date and time انتخاب کنید بعدش ساعت و تاریخ سیستم دقیق تنظیم کنید تایید کنید بعدش داخل همین صفحه ای که باز هست با سربرگ Internet Time برین روی گزینه Change settings کلیک کنید بعدشم داخل کادری که باز میشه گزینه update now رو وقتی که به نت وصل هستین انتخاب وقتی کارش تموم شد تایید اکی کنید از نوع آپدیت چک کنید

Windows Update error 80072f8f ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

فایل لینک پایین دانلود نصب کنید سیستم ریست بالا که اومد تست کنید

Update for Root Certificates ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])