PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : worm.win32

Monica
22-07-2006, 17:21
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید اگه تاپیکم رو باید جایه دیگه می زدم . آخه قبلا فکر کنم یه تاپیک بود راجع به سیستمایی که ویروس گرفتن الان پیداش نکردم ...در هر صورت معذرت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش سیستمم یه ویروس گرفته که دیوونم کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با بیشتر 4 تا انتی ویروس سیستممو اسکن کردم اما بازم این ویروس از بین نرفته.
فولدر آپشنو از بین برده یعنی اصلا نمی تونم فولدر آپشنو پیدا کنم.
هر فایلی که باز می کنم این ویروسه یه فایله EXe به صورته مخفی با همون نام درست می کنه. کاره کله سیستم مختل شده فقط از صبح تا شب باید هی اسکن کنم و این فایلها رو پاک کنم که ایجاد شده. 3 تا فایل هم هست که هیچ کدوم از آنتی ویروسام نمی تونن از بین ببرنش جاشو می دونم اما چون به صورت هیدن هست نمی تونم پاکش کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با کاسپر که اسکن می گه اسمه ویروس :
Email- worm.win32.brontok.a
یا
winlogon.Exe
کسی می تونه کمکم کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم شاید یه آنتی ویروس مخصوصه همین ویروس وجود داشته باشه که بتونه کلا از بین ببرتش ....
پیشاپیش از همه ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zendegi
22-07-2006, 17:40
Monica جان شما اگه در اين تاپيك مطرح كني زودتر به جواب ميرسي اين همون تاپيكي هستش كه شما پيداش نكردي:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اين مشكل چند وقته كه شايع شده و روزبه روز هم داره در ميان كاربران اينترنت گسترش پيدا ميكنه در اين چند هفته اخير خيلي از دوستان كاربر همين سايت گرفتارش شدند ...........

Monica
22-07-2006, 18:11
ممنونم دوسته عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرمنده نمی دونم چرا پیدا نشد وقتی سرچ کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در هر صورت ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از ادمینها و مدیرا عزیز هم معذرت می خوام که این تاپیکو در جایه نا مناسب زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در تاپیکه مربوطه پی گیری می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zendegi
22-07-2006, 18:17
Monica جان خواهش ميكنم قابلي نداشت.............لطفا اين تاپيك قفل شود...مرسي..........