PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کول پد و موس بیسیم و کوله لپ تاپ واسه HP Pavilion DV6 6C45se

prince_fable
19-09-2012, 00:01
سلام

لپ تاپم HP Pavilion DV6 6C45se

از کول پد هیچی نمیدونم!!!
لطفا توضیح بدین چه نوع کول پد هایی موجوده و کدوماش و چه مارکیش و چه جنسی واسه لپ تاپم خوبه؟؟
یه چیز سبک و بی صدا (حداقل کم صدا)میخوام.(و خوشگل)
قیمتش تو چه محدوده ای هست؟؟

یه موس متوسط لاغر(خلاصه خوشدست و خوشگل) بی سیم شارژی(که هی نخوام باتری عوض کنم یا باتری شارژی بخرم که زود خالی و تموم میشه!!) با دقت حداقل 1600DPI هم معرفی کنید!

از بین کوله ها که جدا از جا واسه لپ تاپ، جا واسه چیزای دیگه مثل کتاب دفتر و غیره داره، چی و چه مارک معتبری خوبه که مقاوم هم باشه؟؟(خوشگل هم باشه)

کلا همشون رو از کجا بخرم که معتبر باشه؟؟با گارانتی؟؟؟ساخت کجا؟؟؟؟(خلاصه هر چی مهمه و مستحب! بگین)

ببخشید زیاد شد!!
مرسی پیشاپیش

prince_fable
22-09-2012, 18:18
سلام

لپ تاپم HP Pavilion DV6 6C45se

از کول پد هیچی نمیدونم!!!
لطفا توضیح بدین چه نوع کول پد هایی موجوده و کدوماش و چه مارکیش و چه جنسی واسه لپ تاپم خوبه؟؟
یه چیز سبک و بی صدا (حداقل کم صدا)میخوام.(و خوشگل)
قیمتش تو چه محدوده ای هست؟؟

یه موس متوسط لاغر(خلاصه خوشدست و خوشگل) بی سیم شارژی(که هی نخوام باتری عوض کنم یا باتری شارژی بخرم که زود خالی و تموم میشه!!) با دقت حداقل 1600DPI هم معرفی کنید!

از بین کوله ها که جدا از جا واسه لپ تاپ، جا واسه چیزای دیگه مثل کتاب دفتر و غیره داره، چی و چه مارک معتبری خوبه که مقاوم هم باشه؟؟(خوشگل هم باشه)

کلا همشون رو از کجا بخرم که معتبر باشه؟؟با گارانتی؟؟؟ساخت کجا؟؟؟؟(خلاصه هر چی مهمه و مستحب! بگین)

ببخشید زیاد شد!!
مرسی پیشاپیش
کسی نیست که حد اقل یکیش هم جواب بده؟؟
مرسی

ارسال شده از GT-S5830 با استفاده از تپاتالک 2

pooriya_hp
21-12-2012, 19:04
ماوس = از 20تومن به بالا هست

کول پد : بهترین گزینه براتون دیپ کول مدل بامبو هست !

mohammad8638520
26-01-2013, 15:50
کوله هم من یه دونه مارک زارا دارم ، خیلی جا داره
علاوه برجای لپتاپ ، که کول پد هم کنارش میذارم (از این کولپدهای نانو که جا نمیگیره) ، یه جا واسه گذاشتن کتاب و جزوه داره ، سه تا کتاب میشه گذاشت
یه جیب بزرگ روی کوله هست واسه لوزم لپتاپ ،توش یه جا واسه گذاشتن موس داره ، یه دونه واسه کذاشتن سی دی و ... ، جا واسه گذاشتن خودکار و روان نویس ، و یه جیب هم میشه واسه گذاشتن کابل hdmi ، شارژر هم تو جیب جا میشه
یه جیب کوچیکتر واسه اسناد و مدارک داره، که البته میشه توش یه تبلت هفت اینچی هم گذاشت با کیفش
دوطرف هم دوتا جیب داره میتونی توش چیزی که تو مسیر لازمت میشه بذاری