PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NBA 2k13

kingmohsen
18-09-2012, 22:50
شناسنامه بازی

عنوان: NBA 2k13
سبک: ورزشی - شبیه ساز بسکتبال
سازنده: 2k sports
ناشر: 2k games
پلتفرم ها:
PlayStation 3, PlayStation Portable, PC, Xbox 360, Nintendo Wii
تاریخ عرضه: 2 اکتبر 2012 (11 مهر ماه 91)
رتبه بندی سنی :‌ Everyone

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NBA 2K13 که در ادامه NBA 2K12 ،که بیشتر از 5 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت و توانست بیشتر از 25 جایزه به عنوان بهترین بازی ورزشی سال کسب کند، می باشد و در تاریخ 2 اکتبر در آمریکای شمالی و 5 اکتبر در سراسر دنیا عرضه می شود.
سری NBA 2K به عنوان یکی از موفق‌ترین شبیه‌سازهای ورزشی، امروزه از جایگاه ویژه‌ای در میان هواداران ورزش برخوردار است. از این رو لازمه استمرار موفقیت این شبیه‌ساز در گرو پیشرفت و قابلیت هر چه بهتر و راحت‌تر دسترسی به ویژگی‌های آن است.طی نمایشی از بازی توسط 2K Sports و توضیحات سخنگوی آن‌ها معلوم شد که بازی دارای قابلیت پشتیبانی از فرمان صوتی کینکت خواهد بود. به این شکل که می‌توان از آن برای دستور تعویض پست و نوع حرکت بازیکنان استفاده کرد. طبق گفته‌ها، این ویژگی فقط در هنگام بازی در مقابل هوش مصنوعی قابل استفاده خواهد بود و با توجه به محدودیت های عدم توان تشخیص و تفکیک بازیکن‌ها در حالت چند نفره، و عدم دارا بودن سرعت مناسب اینترنت جهت استفاده در بخش آنلاین، در این دو بخش نمی‌توان از آن استفاده کرد.در ادامه صحبت‌ها نماینده 2K Sports به این نکته اشاره کرد که قابلیت پشتیبانی از Move برای PS3 در این نسخه فراهم نمی‌باشد. پیش از این در جریان E3 سال گذشته پشتیبانی NBA 2K11 از Move به نمایش گذاشته شد که به موفقیت چندانی دست نیافت.
گفته شده که ناظر بخش موسیقی این بازی با Jay-Z رپر معروف آمریکایی هستش که از اسپانسر های رسمی این بازی هم به حساب میاد.
لیست آهنگ های بازی
The Hours: “All in the Jungle”
Too Short: "Blow the Whistle" (Main)
Eric B. and Rakim: “I Ain’t No Joke”
Phoenix: “1901”
Jay-Z: “Pump it Up” (Freestyle)
Puff Daddy and the Family: “Victory” (feat. Notorious B.I.G. & Busta Rhymes)
Daft Punk: “Around the World" (Radio Edit)
Santigold: “Shove It” (feat. Spank Rock)
Kanye West: “Amazing”
Jay-Z: “Run This Town”
The Dirty Projectors: “Stillness in the Move”
Nas: “The World is Yours”
Coldplay: “Viva La Vida”
Roy Ayers: “We Live in Brooklyn, Baby”
Justice: “Stress”
Jay-Z: “The Bounce”
Kanye West: “We Major” (feat. Nas & Really Doe)
Mobb Deep: “Shook Ones, Pt. II”
Meek Mill: “Ima Boss” (Instrumental)
Kanye West: “Mercy” (feat. Big Sean, Pusha T, and 2 Chainz)
U2: “Elevation”
Jay-Z: “On to the Next One”
Jay-Z: “Public Service Announcement”
Jay-Z: “H.A.M.” (Instrumental)

دانلود تریلر بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kingmohsen
18-09-2012, 22:52
2K Sports محتوبات نسخه Dynasty بازی NBA 2K13 را اعلام کرد و چون تعداد محدودی از این نسخه منتشر می شود گیمیرها باید زودتر این نسخه را سفارش دهند.

ابن نسخه شامل محتویات زیر می باشد:

افزودنی NBA 2K13 All-Star ارائه شده توسط Sprite
یک توپ بسکتبال کامل انحصاری NBA 2K13 از Spalding و تصاویر هنری بسکتبال
هندزفری انحصاری 2K Sports از سوی Sullcandy
یک پوسته برای دسته با بافت بسکتبال از سوی Skinit

EngineeR EhsaN
18-09-2012, 23:12
من که کلا دو ماه میشه بستکبال بازی میکنم ، نسخه 12 بازی بقدری جذاب بود که یه مدت اصلا فیفا بازی نکردم و نشستم پای این کلا به بسکتبالم علاقه مند شدم! هم از لحاظ گرافیکی ، هم از لحاظ گیم پلی واقعا جذابه صداگذاریشم که جای هیچ بحثی رو نمیذاره! امیدوارم نسخه 13 هم بتونه یه شاهکار باشه

offlineinternet
30-09-2012, 11:39
وای هفته میاد و حالی میکنیم

italodance
02-10-2012, 13:26
نسخه PS3 که 15 دقیقه پیش امد :

NBA.2K13.PS3-iNSOMNi

تایید شد کرکش

italodance
02-10-2012, 22:09
نسخه PC که 20 دقیقه پیش امد:

NBA.2K13-RELOADED

EngineeR EhsaN
02-10-2012, 22:13
نسخه PC که 20 دقیقه پیش امد:

NBA.2K13-RELOADED

ممنون داداش ، دو سه روزه دستمونه، به کل از فیفا نا امید شدم حداقل با این مشغول بشیم :20:

sam09ft
04-10-2012, 11:12
اقا من چطوری مثل 12 یه نفره بازی کنم (my player که باید اکانت بسازی یه مدل هم مثل قدیم داره ولی نمیشه بازیکن بسازی باید از بازکن های nba یکی رو انتخاب کنی)

sam09ft
04-10-2012, 11:15
یه سوال دیگه هم داشتم من بازی رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم(از دانلود ها گرفتم) کرک کردم ولی بازی صدا نداره

sam09ft
04-10-2012, 11:19
اقا من چطوری مثل 12 یه نفره بازی کنم (my player که باید اکانت بسازی یه مدل هم مثل قدیم داره ولی نمیشه بازیکن بسازی باید از بازکن های nba یکی رو انتخاب کنی)
ببخشید خودم فهمیدم باید my carer رو بازی کنی فقط یکی این صدا رو بگه بسکتبال بی صدا مثل فوتبال بدون توپه

moh3en_sh
05-10-2012, 18:13
خواننده معروف سبک پاپ یعنی جاستین بیبر در عنوان NBA 2K13 به عنوان یک شخصیت مخفی حضور دارد و این یک شوخی نیست . اسکرین شات پایین این خبر را تایید می کند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidgame
05-10-2012, 21:58
مثل شماره قبلی امتیازای بازی خیلی عالی بوده و احتمالا از چند تا سایت هم بهترین بازی ورزشی سال میشه

Vandal Online - 94
3DJuegos - 94
Meristation - 93
IGN - 91
Gameplanet - 90
Planet Xbox 360 - 90
Official Xbox Magazine - 90
Eurogamer Italy - 90
SpazioGames - 90
Game Informer - 88
AusGamers - 86

moh3en_sh
05-10-2012, 22:37
امتیازات خوبی گرفته
از دوستان کسی بازیو برا اکس باکس گرفته؟ چطوره؟

Layken
06-10-2012, 00:36
خواننده معروف سبک پاپ یعنی جاستین بیبر در عنوان NBA 2K13 به عنوان یک شخصیت مخفی حضور دارد و این یک شوخی نیست . اسکرین شات پایین این خبر را تایید می کند :

یعنی این شخص پاش تو صنعت گیم باز بشه من یکی استفاء میدم
حتما پس فردا هم یکی از پارتنر هامون تو Evil 7 میشه

hamed30
06-10-2012, 13:00
بازی نسبت به نسخه قبل چقدر فرق کرده از نظر گرافیک و گیم پلی و اینجور چیزا ؟:sq_24:

AlexMercer
06-10-2012, 13:11
یعنی این شخص پاش تو صنعت گیم باز بشه من یکی استفاء میدم
حتما پس فردا هم یکی از پارتنر هامون تو Evil 7 میشه

منم با شما استعفا میدم.
عناوین احتمالی بازی ها در آینده:

Justin Payne 4
Mass Effect 3 Extended Bieber
Elder Scrolls VI: Bieberism
PES 20Justin
Assassin`s Creed-Bieber Hood

treason_boys
06-10-2012, 14:47
نمی دونم چرا تو بازی به جای صدای گزارشگر آهنگ پخش میشه...اولین بازیی که انجام دادم اینجوری نبود به نظرم! ...کسی راه حلی داره واسه این مشکل؟

چقد بازی لذت بخشه لامصب، از گیم پلی و گرافیک گرفته تا مسائل حاشیه ای که دنیاییه واسه خودش:sq_13:(این شکلکای جلف کی اضافه شدن :دی) ... 2k با این پتانسیلی که داره اگه فوتبال بسازه ظرف چند سال می تونه به راحتی ea و konami رو کنار بزنه

ویرایش: تونستم درستش کنم ...از منوی بازی option---game setting - peresntation

italodance
07-10-2012, 09:02
NBA_2K13_PSP-VENOM

16ساعت پیش امد

Pessimist
07-10-2012, 13:08
این بازی همیشه یکی از بازیهای محبوبم بوده که هر سال بازی رو میگیرم و حتی بیشتر از فوتبال بازی میکنم!

واقعا این بازی گرافیک خیره کننده ای داره که باعث میشه از بازی کردن نهایت لذت رو ببری!

mohsengolshan
07-10-2012, 15:35
گرافیکش عالیه

Pessimist
07-10-2012, 20:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود تمامی ساوندترک های بازی NBA2K13

طبق آخرین اخبار از دنیای بازی های کامپیوتری بازی NBA 2K13 در تاریخ 2 اکتبر 2012 (11 مهرماه) برای کنسول های ایکس باکس، Wii، پلی استیشن، کامپیوتر های خانگی منتشر میشود. در کمتر از دو ماه مانده به این تاریخ آلبوم آهنگ های این بازی منتشر شد. گفته شده که ناظر بخش موسیقی این بازی با Jay-Z رپر معروف آمریکایی هستش که از اسپانسر های رسمی این بازی هم به حساب میاد.
در پایین لیست آهنگ ها و لینک دانلود اختصاصی این آلبوم را مشاهده میکنید:

The Hours: “All in the Jungle”
Too Short: "Blow the Whistle" (Main)
Eric B. and Rakim: “I Ain’t No Joke”
Phoenix: “1901”
Jay-Z: “Pump it Up” (Freestyle)
Puff Daddy and the Family: “Victory” (feat. Notorious B.I.G. & Busta Rhymes)
Daft Punk: “Around the World" (Radio Edit)
Santigold: “Shove It” (feat. Spank Rock)
Kanye West: “Amazing”
Jay-Z: “Run This Town”
The Dirty Projectors: “Stillness in the Move”
Nas: “The World is Yours”
Coldplay: “Viva La Vida”
Roy Ayers: “We Live in Brooklyn, Baby”
Justice: “Stress”
Jay-Z: “The Bounce”
Kanye West: “We Major” (feat. Nas & Really Doe)
Mobb Deep: “Shook Ones, Pt. II”
Meek Mill: “Ima Boss” (Instrumental)
Kanye West: “Mercy” (feat. Big Sean, Pusha T, and 2 Chainz)
U2: “Elevation”
Jay-Z: “On to the Next One”
Jay-Z: “Public Service Announcement”
Jay-Z: “H.A.M.” (Instrumental

دانلود آلبوم از سرود رود فایل با حجم 197 مگابایت

منبع سایت تخصصی ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidreza2007
11-10-2012, 03:07
اقا من بازی رو گرفتم ونصب کردم .

همون اول کار که وارد میشی یه مشخصاتی می خواد ازت مثل ایمیل و پاسورد و شماره سریال و .... که حالا این بخش رو من بدون دستکاری و هیچ چی رد می کنم و میرم تو منو اصلی و تنظیمات و غیره رو انجام میدم و سیو هم میشه ولی وقتی میرم از بازی بیرون و دباره بر میگردم تنظیمات قبلی نمیاد یعنی اصلا سیو نشده که بیاد و دوباره روز از نو رروزی از نو . حالا مشکل از چی هستش که سیو نمیشه ؟ پوشه سیو بازی کجاست ؟ اون مشخصاتی که اول بازی می خواد برای چی هستش ؟ نکنه باید ریجیستر بکنیم اونجا ؟

و اینکه تو بازی بهترین شکل دفاع و حمله چطوری هستش ؟ من حمله ام بد نیست اما تو دفاع کلا هیچ چی هر توپی میاد زرت میره تو سبد

لطفا یکی از دوستان که بازی رو نصب کرده یه توضیح مفصل و پر و پیمان بده و ما رو از این وضعیت نجات بده .

pouyasony
11-10-2012, 13:07
اقا عجب گرافیکی داره.فقط بلد نیستیم بازی کنیم یکی بیاد یاد بده بیزحمت

kingmohsen
11-10-2012, 19:23

همون اول کار که وارد میشی یه مشخصاتی می خواد ازت مثل ایمیل و پاسورد و شماره سریال و .... که حالا این بخش رو من بدون دستکاری و هیچ چی رد می کنم و میرم تو منو اصلی و تنظیمات و غیره رو انجام میدم و سیو هم میشه ولی وقتی میرم از بازی بیرون و دباره بر میگردم تنظیمات قبلی نمیاد یعنی اصلا سیو نشده که بیاد و دوباره روز از نو رروزی از نو . حالا مشکل از چی هستش که سیو نمیشه ؟ پوشه سیو بازی کجاست ؟ اون مشخصاتی که اول بازی می خواد برای چی هستش ؟ نکنه باید ریجیستر بکنیم اونجا ؟

و اینکه تو بازی بهترین شکل دفاع و حمله چطوری هستش ؟ من حمله ام بد نیست اما تو دفاع کلا هیچ چی هر توپی میاد زرت میره تو سبد

لطفا یکی از دوستان که بازی رو نصب کرده یه توضیح مفصل و پر و پیمان بده و ما رو از این وضعیت نجات بده .

اون مشخصاتی که ازت میپرسه برای اینه که آنلاین رجیستر نشدی و چون بازی کرک شده هست کلا هم نمی تونی بشی
اون سوال رو همیشه میپرسه
بازی مشکل سیو نداره و فقط همون رو می پرسه
برای اینکه بدونی سیوها لود میشه توی منوی اصلی بازی سمت چپ که یه فردی وایستاده و با آهنگ میرقصه و میخونه روش کلیک کن بعد اسم و فامیل خودت رو بده و شکل خودت رو بساز و تغییرات رو ذخیره کن. ازون به بعد وقتی داخل بازی بشی و اون موارد رو رد کنی میبینی که تنظیمات لود شده و مشکلی نیست

kingmohsen
11-10-2012, 20:10

اقا عجب گرافیکی داره.فقط بلد نیستیم بازی کنیم یکی بیاد یاد بده بیزحمت

خب اول از همه این رو بگم که بسکتبال مثه فوتبال نیست که کم گل باشه
مخصوصا ان بی ای که میانگین کسب امتیازها چیزی حدود 90 امتیاز برای هر تیمه
اما اولین چیز اینه که قوانین بسکتبال رو بدونید
من خودم سالها بسکتبال رو به صورت نیمه حرفه ای بازی میکردم پس مهمترین هاش رو بهتون میگم

1- وقتی توپ دستتونه و وارد زمین حریف میشید حق برگشتن به نمیه زمین خودتون رو ندارید و خطا محسوب میشه
2- تعلل در پاس دادن و زیاد نگه داشتن توپ در دست بصورتی که توپ به زمین نخوره خطا محسوب میشه
3- در مقوع گرفتن توپ اگه دست بازیکن رو بزنی و نگهش داری خطاست
4- اگه موقع شوت رو بازیکن خطا کنی و اون توپ گل بشه هم گل حساب میشه و هم یه ضربه پنالتی به تیم حریف داده میشه
5- شما 24ثانیه وقت داری که توپ رو به طرف حلقه شوت کنی. و اگه توی این زمان نتونستی توپ رو به تیم حرف باید بدی. اما اگه توپ رو شوت کنی و گل نشه و بازیکنت توپ رو از روی حلقه بگیره چون شوت رو زدی یه 24 ثانیه دیگه صاحب توپ میشی

این قوانین حداقل چیزیه که باید بدونید

نحوه ی محاسبه ی امتیازها
1 امتیازی: پنالتی ها در بازی فقط 1 امتیاز حساب می شوند
2 امتیازی: تمامی گل هایی که داخل محوطه جریمه زده میشن 2 امتیاز دارن و گل زدن با حرکات نمایشی هیچ امتیاز خاصی نداره و فقط قدرت نمایی و کل کله
3 امتیازی: هر پرتابی که خارج از محوطه جریمه زده بشه 3 امتیاز داره. چه این پرتاب رو از زیر سبد تیم خودتون یا وسط زمین پرتاب کنید و چه نیم سانتیمتر پشت خط محوطه جریمه

اما میرسیم به نحوه بازی کردن

موقع دفاع:
همیشه وقتی تیم حریف حمله میکنه شما با بازیکن پاسورتون یا همون گارد راس (Point guard) به استقبال گارد راس تیم حریفتون برید و سعی کنید تا حد ممکن توپ رو بدون خطا صاحب بشید
اگه توپ رد شد با بازیکن دیگه سعی کنید که مانع شوت زدن تیم حریف بشید و وقت رو از تیم حریف بگیرید تا در لحظات آخر برای اینکه وقتشون تموم نشه از روی ناچاری و بدون دقت شوت بزنن وراحت تر صاحب توپ بشید
موقع شوت زدن حریف با مدافع روبروش بایستید و بپرید تا توپ وارد سبد نشه

زمان حمله:
--همیشه به گارد راس (پاسور و بازیساز تیم) پاس بدید و با اون بازی سازی کنید
--سعی کنید قبل 24 ثانیه امتیاز بگیرید و به ثانیه های آخر نندازین شوتتون رو مگه آخرهای بازی باشه و قصد وقت تلف کردن داشته باشید
--توپ رو همه جای زمین بگردونید تا فضا سازی بشه
--بهترین روش امتیاز گیری دادن پاس به سنتر (Center) یا همون بازیکن قد بلند زیر سبد هست و انداختن توپ توی حلقه
--اگه بازیکن 3 امتیاز زن خوب دارید بد نیست شانستون رو امتحان کنید
وقتی شوت میزنید و پرتاب میکنید دستتون روی دکمه شوت نگه دارید، زمانی که بازیکن پرشش به بالاترین نقطه رسیده نگه کلید شوت رو رها کنید

چند ترفند:
--- وقتی جلویید و آخر بازی هست تا حد ممکن از 24 ثانیه مالکیت استفاده کنید
--- وقتی امتیاز عقبید و آخرهای بازیست در زمان مالکیت توپ و شروع مجدد بازی، وقت استراحت بگیرید چون بعد از اتمام وقت استراحت بازی از وسط زمین شروع میشه و در وقت صرفه جویی میکنید
--- زمانی که عقب هستید ممکنه حریف هم از همین ترفند مالکیت توپ تا آخرین ثانیه ها استفاده کنه. بهترین کار در 1-2 دقیقه ی آخر بازی خطای عمدی هست که باعث دادن پنالتی به تیم حریف میشه. چون ممکنه حریف یکی از پنالتی ها رو گل نکنه و کمتر امتیاز از دست بدید و هم وقت بازی هنگام زدن پنالتی نگه داشته میشه. اما حواستون باشه که با یک بازیکن زیاد خطا نکنید تا از زمین اخراج بشه. چون یک بازیکن در هر نیمه میتونه 5 خطا داشته باشه.

تشکر فراموش نشه :46:

pouyasony
11-10-2012, 20:16
تو بازی چطور میشه حرکات تکنیکی انجام داد؟با کدوم دکمه ها میشه دفاع کرد؟

hamed30
11-10-2012, 20:37
زمانی که عقب هستید ممکنه حریف هم از همین ترفند مالکیت توپ تا آخرین ثانیه ها استفاده کنه. بهترین کار در 1-2 دقیقه ی آخر بازی خطای عمدی هست که باعث دادن پنالتی به تیم حریف میشه. چون ممکنه حریف یکی از پنالتی ها رو گل نکنه و کمتر امتیاز از دست بدید و هم وقت بازی هنگام زدن پنالتی نگه داشته میشه. اما حواستون باشه که با یک بازیکن زیاد خطا نکنید تا از زمین اخراج بشه. چون یک بازیکن در هر نیمه میتونه 5 خطا داشته باشه.

یه چیزی رو هم من اضافه کنم زمانی که حداقل 3 امتیاز جلو هستید و مالکیت توپ با حریفتونه و بازی هم داره تموم میشه بهترین کار اینه که تکنیکال فول کنید (عمدا خطا کنید) چون اگه پرتاب 3 امتیازی کنن و گل بشه مساوی میشید ولی اگه خطا کنید دو تا پرتاب آزاد دارن و مالکیت توپ بعدش با شماست . مگر اینکه بد شانسی بیارید ..

hamed30
11-10-2012, 20:43

برید تو بازی یکم دست گرمی بازی کنید ، تمریناتش رو انجام بدید ، قسمت آموزشش رو برید ، برید تو تنظیمات گیم پد یا کیبورد ببینید واسه هر دکمه چه حرکاتی تعریف شده . بخدا ما همیجوری یاد گرفیم .

تو nba2k 9 با زدن یه دکمه دوبار پشت سر هم یه حرکتی انجام میداد ولی از 10 به بعد سخت شد مثلا واسه spin دکمه ریباند رو دو بار میزدی میچرخید و دریبل میداد ولی الان با آنالوگ باید بزنی که یکم سخته .

kingmohsen
11-10-2012, 20:54

برید توی تنظیمات کلیدها
کلیدهایی که نوشته شده isomotions اونها کلیدهای حرکات تکنیکی هستند
اگه جوی استیک دارید که میشه استیک سمت راست

کلیدهای دفاع هم با اسم take charge و block در تنظیمات کلیدها قابل تنظیم هست

kingmohsen
12-10-2012, 14:49
ممکنه خیلی ها براشون سوال بشه که این اعدادی که توی بازی زیر بازیکنها مینویسه چیه

این اعداد شماره ی پستی هست که اون بازیکن بازی میکنه

خب این پست ها رو براتون توضیح میدم که یعنی چی

خب این عکس جایگیری بازیکن ها در موقع حمله رو نشون میده

1 گارد راس: کار این پست بازیسازی و به نوعی بازیکن پاسور تیم محسوب میشه
2 امتیاز زن: این پست بازیکنی رو میزارن که پرتاب های خوبی رو داره
3 فوروارد دوم: همون مهاجم دوم توی فوتباله- سرعت و تکنیک بالا از مشخصات این پسته
4 فوروارد قدرتی: این مهاجم بیشتر در درگیری ها ایفای نقش میکنه و معمولا حرکت پیک با این بازیکن اجرا میشه. یه جورایی نقش بدل رو ایفا میکنه
5 سنتر: این بازیکن بلندقدترین بازیکن تیمه. کارش ریباند (جمع کردن توپ از زیر سبد) برای تیمه

kingmohsen
12-10-2012, 14:52
گرافیک یعنی این...

MORINIO
12-10-2012, 15:24
واقعآ عجب بازی ای ساخته 2k آدم حظ میکنه !!

من آخرین بسکتبالی که بازی کرده بودم فک کنم NBA LIVE 2007 بود ...

چقدر هم سخته !! تو بازی EA کلآ 4 تا دکمه باید بلد میبودی + 4 جهت اصلی !!!!!!!! من فعلآ دارم تمریناش رو میرم تا بتونم تو سطح pro بازی کنم .. فعلآ روی rookie دارم بازی میکنم :دی

به احتمال زیاد امسال تو بازی ورزشی ها بچسبم به همین ... با pes که اصلآ حال نکردم .. فیفا 13 هم بازی نکردم ولی کلآ هیچوقتم با فیفا حال نکردم

ولی این بازی از همه نظر عالیه ! :)

aggus
13-10-2012, 02:17
گرافیکش خداست من که دیگه فوتبال بازی نمیکنم :)

hamed30
13-10-2012, 09:50
گرافیکش خداست من که دیگه فوتبال بازی نمیکنم :)

من از 3 4 سال پیش به این نتیجه رسیدم از وقتی NBA 2K9 رو بازی کردم ، کلا فوتبال رو گذاشتم کنار حتی جام جهانی و لیگ قهرمانان رو هم نگاه نکردم و نمی کنم .

italodance
13-10-2012, 15:46
45 دقیقه پیش امد

NBA_2K13_PAL_WII-iCON

kingmohsen
13-10-2012, 22:16
توی این ورژن بخش مسابقات slam dunk و پرتاب های سه امتیازی کجاست؟؟؟؟؟؟؟

saminem
16-10-2012, 00:46
خدای گرافیک

hamed30
17-10-2012, 12:09
خدای گرافیک زیاد هم با نسخه های قبلیش فرقی نمیکنه ، من دیروز بازی رسید به دستم فکر میکردم از این رو به اون رو شده که همه از گرافیکش تعریف میکردن . این دو تا عکس مال نسخه 10 هست : سیستم من رو این نسخه کم میاورد ولی رو 11 و 12 و 13 مشکلی نداشت و نداره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kingmohsen
18-10-2012, 17:00
بازی در این ورژن از لحاظ فیزیک برخوردها و جزئیات برخوردها بسیار پیشرفت کرده (منظورم ریزه کاری هاست)

گرافیک نسبت با یکی دو ورژن قبل خیلی آنچنانی که بخواد فرق کنه نکرده اما خیلی حرکات طبیعی تر شده و روی جزئیات پرداختند

دلیل اینکه بازی رو هرسال زیاد بالا نمی برند محدودیت کنسول هاست و نمی خوان که بازی توی کامپیوتر و کنسول زیاد فاصله داشته باشه تا بتوونن بازار فروش گرم کنسول رو داشته باشن.

همین الان هم واقعا در بازی های ورزشی هیچ بازی از لحاظ گرافیک و حرکات واقعا به گرد پای این بازی نمی رسه و حداقل 5 سال از همشون جلوتره.
حتی به نظرم از لحاظ گرافیک جزو 10 گرافیک برتر بازی های کامپیوتری محسوب میشه

saze
19-10-2012, 17:43
سلام
کلیدهای دسته بازی چه جوری تنظیم کنم؟تکنیکهای بازی؟

Pessimist
19-10-2012, 18:08
آقای hamed30 اگه احساس میکنید که گرافیک بازی تغییری نکرده به خاطر سیستم قدیمی شماست که نمیتونه بازی رو به خوبی اجرا کنه به خاطر همینه که فکر میکنید بازی تغییر آنچنانی نداشته پیشنهاد میکنم حتما یه بار این بازی رو تو کنسول های ایکس باکس و پلی 3 امتحان کنید تا ببینید گرافیک یعنی چی؟

گرافیک این بازی خیره کننده است و همین ویژگی منحصر به فردش باعث شده که این بازی تو کل دنیا طرفداران بی شماری پیدا کنه حتی خیلی ها هستن که به خاطرش فوتبال رو کلا گذاشتن کنار مثل خودم!

kingmohsen
19-10-2012, 20:19
سلام
کلیدهای دسته بازی چه جوری تنظیم کنم؟تکنیکهای بازی؟

خب باید بری توی تنظیمات بازی و بخش controller settings

hamed30
20-10-2012, 00:21
آقای hamed30 اگه احساس میکنید که گرافیک بازی تغییری نکرده به خاطر سیستم قدیمی شماست که نمیتونه بازی رو به خوبی اجرا کنه به خاطر همینه که فکر میکنید بازی تغییر آنچنانی نداشته پیشنهاد میکنم حتما یه بار این بازی رو تو کنسول های ایکس باکس و پلی 3 امتحان کنید تا ببینید گرافیک یعنی چی؟

گرافیک این بازی خیره کننده است و همین ویژگی منحصر به فردش باعث شده که این بازی تو کل دنیا طرفداران بی شماری پیدا کنه حتی خیلی ها هستن که به خاطرش فوتبال رو کلا گذاشتن کنار مثل خودم!
من خودم از نسخه 9 بازی بیخیال فوتبال چه واقعیش و چه بازی کامپیوتریش شدم و عاشق بسکتبال ، بازی هم الان رو بالاترین تنظیمات هست نمی دونم دیگه چیکار کنم که گرافیکش واسه من بهتر از این بشه ؟!!! البته قبول دارم سیستمم قدیمیه و کارت گرافیکم هم خوب نیست ولی من همه نسخه هارو با همین سیستم بازی کردم .

مشخصات سیستمم هم اینه :
CPU AMD Phenom II x4
graphic 1gig nvidia gforce 220
RAM 4gig

nasrGod
20-10-2012, 12:52
سلام دوستان عزیز
تو کارر فقط میشه یه بازیکن انتخاب کرد و باهاش بازی کرد
نمیشه تیم برداشت
اصلا" میشه تو این نسخه تیم برداشت و مثل فوتبال بازیکن بخری و از اینجور کارا اگه میشه چجور باید این کار رو بکنم
ممنون میشم

kingmohsen
22-10-2012, 01:49
سلام دوستان عزیز
تو کارر فقط میشه یه بازیکن انتخاب کرد و باهاش بازی کرد
نمیشه تیم برداشت
اصلا" میشه تو این نسخه تیم برداشت و مثل فوتبال بازیکن بخری و از اینجور کارا اگه میشه چجور باید این کار رو بکنم
ممنون میشم

شما باید برید بخش گیم مود و بخش لیگ رو بازی کنید

saze
24-10-2012, 17:52
سلام
توپ گیری کدوم یکی از کلیدها انجام میده؟

kingmohsen
24-10-2012, 18:42
سلام
توپ گیری کدوم یکی از کلیدها انجام میده؟

توی تنظیمات دکمه ها ببین block رو چی گذاشتی

saze
26-10-2012, 20:40
سلام
خطای رو بازیکنان رو چه جوری به امتیاز تبدیل کنم؟

Pessimist
26-10-2012, 21:02
من خودم از نسخه 9 بازی بیخیال فوتبال چه واقعیش و چه بازی کامپیوتریش شدم و عاشق بسکتبال ، بازی هم الان رو بالاترین تنظیمات هست نمی دونم دیگه چیکار کنم که گرافیکش واسه من بهتر از این بشه ؟!!! البته قبول دارم سیستمم قدیمیه و کارت گرافیکم هم خوب نیست ولی من همه نسخه هارو با همین سیستم بازی کردم .

مشخصات سیستمم هم اینه :
CPU AMD Phenom II x4
graphic 1gig nvidia gforce 220
RAM 4gig

شما یه بار این بازی رو روی کنسول امتحان کن به کلی پی سی رو میذاری کنار کلا تو کنسول خیلی روان اجرا میشه و لذت بازی کردن دو برابر میشه اما پی سی هر چقدر هم که قوی باشه بازم....

saze
26-10-2012, 22:26
سلام
خطای رو بازیکنان رو چه جوری به امتیاز تبدیل کنم؟
خطای پشت سبد با کدوم یکی از کلیدها به امتیاز تبدیل میشه؟کلید C دسته میزنم امتیاز نمیگیره.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

kingmohsen
27-10-2012, 19:23
خطای پشت سبد با کدوم یکی از کلیدها به امتیاز تبدیل میشه؟کلید C دسته میزنم امتیاز نمیگیره.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

منظورتون از خطای پشت سبد چیه؟
اگه منظورتون ضربه پنالتی هست که باید کلید شوت رو نگه دارید و بعد از یک ثانیه رهاش کنید
البته باید اینقدر تمرین کنیدکه اون زمان دستتون بیاد

بصورت حرفه ای و دقیق اگه بخوام بگم اینه که وقتی که بازیکن توپ رو پرتاب میکنه آخرین لحظه پرتاب، مچ دستش میشکنه .شما هم همون لحظه کلید شوت رو رها کنید.

kingmohsen
27-10-2012, 19:27
شما یه بار این بازی رو روی کنسول امتحان کن به کلی پی سی رو میذاری کنار کلا تو کنسول خیلی روان اجرا میشه و لذت بازی کردن دو برابر میشه اما پی سی هر چقدر هم که قوی باشه بازم....

گرافیک پی سی توی و پلی 3 یا ایکس باکس یکیه

البته پی سی به لطف multi sampling کمی کیفیت تصویر شارپ تر و لبه ها کمتری داره
البته این اختلاف رو با دقت بسیار زیاد متوجه میشید
اما در پی سی و پلی 3 که من دیدم و مقایسه کردم 99 درصد هیچ فرقی باهم نداشت.

reza.8
28-10-2012, 13:29
کسی لینک بلک باکس رو داره برای دانلود بازی؟

M A M M U T
05-11-2012, 02:38
آقا این با نسخه ی 12 خیلی فرق داره؟ ارزش داره برم 13 رو بخرم؟

kingmohsen
09-11-2012, 10:48
آقا این با نسخه ی 12 خیلی فرق داره؟ ارزش داره برم 13 رو بخرم؟

خیلی زیاد که از زمین تا آسمون باشه نه فرقی به اون صورت نداره اما یکسری جزئیات بهش اضافه شده و حرکات و عکس العمل ها بازهم طبیعی تر از قبل شده

Gilopa
09-11-2012, 20:19
بچه ها میشه کرک فیکس شده ریلودد رو بهم بدید ؟
تو این تاپیک مشکلم رو گفتم ..

raso666
08-12-2012, 16:00
سلام
اموزشش کجاست ؟؟؟؟به انگلیسی لطفا بگید:20:

raso666
08-12-2012, 16:01
سلام
اموزشش کجاست ؟؟؟؟به انگلیسی لطفا بگید:20:

منظروم اینه کجا میتونم بازی تمرینی کنم؟

raso666
09-12-2012, 19:02
منظروم اینه کجا میتونم بازی تمرینی کنم؟

لطفا جواب بدید

:19:

aggus
27-12-2012, 00:02
چه میکنه LrBRon James

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

aggus
06-01-2013, 11:08
سلام

چجوری تیمهای All star رو میشه برا بازی انتخاب کرد؟؟؟

raso666
06-01-2013, 17:39
باسلام در بسکتبال2013 نمیشه تیم کشوری انتخاب کرد اگه میشه چه طور؟؟؟؟؟:n01:

SA33D_GT
12-01-2013, 12:34
سلام من این بازی رو تازه تهیه کردم و کم کم دارم با قوانینش آشنا میشم.
حالا بخوام لیگ رو شروع کنم باید از کجا برم خیلی گیج کننده است. یه مد مثل کریر فیفا میخوام که امکان خرید و فروش بازیکن هم باشه.

farshad.88
12-01-2013, 13:56
این بازی مد مربیگری هم داره ؟ مثلا میشه جای بازی کردم مربیگری کنیم ؟ و بازیکن بخریم و بفروشیم ؟ مثل مستر لیگ PES

مهدي.ف
12-01-2013, 14:08
این بازی مد مربیگری هم داره ؟ مثلا میشه جای بازی کردم مربیگری کنیم ؟ و بازیکن بخریم و بفروشیم ؟ مثل مستر لیگ PES
سیستم مالی تو ان بی ای به این راحتیا نیست من که ازش سر در نیووردم:n13: ولی assosiation modeهست مثل اینکه.
تیما اکثرا از همون اول بدهی دارن :n24:

raso666
12-01-2013, 16:01
باسلام در بسکتبال2013 نمیشه تیم کشوری انتخاب کرد اگه میشه چه طور؟؟؟؟؟:n01:

دوستان سوال من جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟:n04:

SA33D_GT
12-01-2013, 16:06
دوستان سوال من جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟:n04:

فقط تیم ملی حال حاضر امریکا و تیم رویائی سال 1992 موجود هستش.

raso666
13-01-2013, 11:21

مرسی از این که پاسخ دادید:n16:از کجا باید این دو تیم رو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟همه ی تیم ها باشگاهی هست!!:n29:

kaveh1899
17-01-2013, 12:30
دوستان کسی نمیدونه مشکل صدای این بازی رو چطور میشه حل کرد؟

molaali
17-01-2013, 19:13
من این بازی رو نصب کردم ولی تا واردش میشم سریع میاد بیرون.
ممنون میشم بگید مشکل از چیه؟

saze
17-01-2013, 21:12
باید پچ نصب کنی.

kaveh1899
18-01-2013, 10:01
کسی نمیدونه مشکل صداش واسه چیه؟بعدش این پچی که میگین چیه؟

مهدي.ف
18-01-2013, 10:04
مشکل صدا ؟چه مشکلی خوب بیشتر توضیح بده من که مشکلی ندارم.

kaveh1899
18-01-2013, 12:43
بازی صدا نداره.من بازی رو روی لپ تاپ نصب کردم.بعد از اینکه ویندوزمو عوض کردم و درایورامو آپدیت کردم اینجوری شد.قبل از اون درست بود

kingmohsen
18-01-2013, 16:37
بازی صدا نداره.من بازی رو روی لپ تاپ نصب کردم.بعد از اینکه ویندوزمو عوض کردم و درایورامو آپدیت کردم اینجوری شد.قبل از اون درست بود

کلا صدا نداره یا صدای گزارشگر رو نداره

kaveh1899
18-01-2013, 19:32
اصلا صدا نداره.یعنی موزیکای بازیم پخش نمیشه

raso666
19-01-2013, 23:11
کسی از دوستان لینک داره که بشه بازی رو ابدیت کرد(خواهشا زود جواب بدید):n14::n16:

raso666
21-01-2013, 23:02
از دوستان کسی نمیدونه چه طوری میشه تنظیمات بازی به حالت اول برگردونیم؟؟؟؟؟؟همه چیز ریخته به هم:n08::n21:

molaali
22-01-2013, 20:24
سیو بازی در کجا ریخته میشه؟

raso666
22-01-2013, 22:15
سیو بازی در کجا ریخته میشه؟

سیو بازی در چه ویندوزی؟؟؟ اگه ویندوز 7 باشه این ادرس دنبال کن C:\Users\ali\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K13\Saves
:n16:

molaali
23-01-2013, 09:48
سیو بازی در چه ویندوزی؟؟؟ اگه ویندوز 7 باشه این ادرس دنبال کن C:\Users\ali\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K13\Saves
:n16:
بله ویندوز 7 هستش ولی من پوشه ای به نام AppData پیدا نکردم.

raso666
23-01-2013, 17:38
بله ویندوز 7 هستش ولی من پوشه ای به نام AppData پیدا نکردم.

شما باید این مسیر رو در قسمت کنترل پنل دنبال کنی control panel >folder options>view>show hidden files .folers.and drives
تیک این گزینه رو فعال کن بعد به مسیری که گفتم برو یه پوشه ای به نام appData به وجود میاد:n26:

hamed00010
24-01-2013, 10:55
دوستان کسی میدونه چجوری میشه تو این بازی توی اسلم دانک کانتست رفت؟ برای کامپیوتر

raso666
24-01-2013, 21:02
باید پچ نصب کنی.

لطفا اگه پچ داری بذار:n16:

saze
25-01-2013, 14:21
لطفا اگه پچ داری بذار:n16:
از سایت هستی دانلود بگیر.

raso666
25-01-2013, 23:05
از سایت هستی دانلود بگیر.

مرسی رفتم اپدیت بازی روگرفتم نه تنها این بازی بلکه چند تا بازی دیگه:n16:

hamed00010
27-01-2013, 15:15
دوستان کسی میدونه چجوری میشه تو این بازی توی اسلم دانک کانتست رفت؟ برای کامپیوتر

جواب سوال من رو نمیدید؟

reza.8
28-01-2013, 16:42
دوستان این سری نمیشه بازی کنی رو که میسازی باهاش بازی کنی؟مثل مود BAL پیس ؟
هر بار وارد بازی میشم اولش ایمیل و خوندن قوانین و سی دی کی هست...نمیشه کاری کرد بیخیال شه؟!!

مهدي.ف
28-01-2013, 22:50
تاریخ تولدتو 2012 بده فک میکنه بچه ای بهت گیر نمیده برا ثبت نام:n02:
فک کنم چیزی که دنبالشی اسمش my player اسمش یادم نیست ولی من خودم بازی میکنم الان گارد راس la lakers هستم فصل دوم با اقتدار اول شدیم حالا رفتیم پلی اف

Dav0od
29-01-2013, 20:13
یکی از دوستان لطف می کنه یه ذره در رابطه با لیگ و یا نحوه گرفتن کاپ و ... توضیح بده .
از بچگی چه تو واقعیت چه تو دنیای بازی های کامپیوتری ( ورزشی ) فقط تو خط فوتبال بودم ( خسته شدم اینقدر فیفا بازی کردم :n02: ) . الان از این خیلی خوشم اومده فقط جریان کاپ و لیگش چطوریه ؟ مثل فوتبال ببری 3 امتیاز می گیری و تقاضل گل و ... داره ؟ من تو season بازی هرچی گشتم هیچ قسمتی پیدا نکردم که نشون بده تیمم چندومه و کدوم تیم اول و ...
ممنون میشم دوستانی که اطلاعات کافی دارن یه توضیحی بدن چون من تو خونه تنها بازی می کنم و بازی ورزشی تک نفره هم فقط لیگش حال میده :n16:.

raso666
30-01-2013, 16:37
من لیگ رو رفتم بعد از 2 ماه تموم شد:n05:. کاپ رو گرفتم با تیم ثاندر :n02:دیگه حوصله ی بقیه ی قسمت ها رفتن ندارم:n02:

barcaboy10
31-01-2013, 20:16
دوستان من مشكلكو اينجا مطرح كردم. خواهش ميكنم كمك كنيد

stronghold 3
09-02-2013, 13:23
من خیلی بسکتبال دوست دارم ... نسخه ی 11 رو بازی کردم ولی چند روز پیش رفتم بخرم مغازه داره گفت بازی مشکل داره نمیدونم چی ! الان یادم نمیاد ... دیگه نمی آورم ...

emad_rowan
15-02-2013, 14:01
سلام
یک کلیپ در وبسایت یوتیوب دیدم 8-7 دقیقه ای
توی این کلیپ یک نفر داره ان بی ای بازی میکنه. قشنگ میره توی یک قسمت بنام all-star game اونجا چند نوع بازی داره:
1. شرق و غرب - مسابقه اسلم دانک - مسابقه 3 امتیازی - ریسینگ گیم. اتفاقا با ایکس باکس هم هست
الان توی nba 2k13 که من دارم فکر کنم 100 بار همه ی قسمت هاشو زیر و رو کردم نیست که نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من عاشق all-star game هستم. کلا بازیش رو بخاطر همین قسمت خریدم فکر کردم مثل شماره های قیبلیش درست کرده...
ترو خدا کسی که اطلاعات داره بهم کمک کنه. صد در این دنیا هزار در اخرت اجر داره

من خودم ایکس باکس دارم. بشدت دنبال all-star game هستم. چه کار باید بکنم؟؟

raso666
15-02-2013, 14:16
سلام
یک کلیپ در وبسایت یوتیوب دیدم 8-7 دقیقه ای
توی این کلیپ یک نفر داره ان بی ای بازی میکنه. قشنگ میره توی یک قسمت بنام all-star game اونجا چند نوع بازی داره:
1. شرق و غرب - مسابقه اسلم دانک - مسابقه 3 امتیازی - ریسینگ گیم. اتفاقا با ایکس باکس هم هست
الان توی nba 2k13 که من دارم فکر کنم 100 بار همه ی قسمت هاشو زیر و رو کردم نیست که نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من عاشق all-star game هستم. کلا بازیش رو بخاطر همین قسمت خریدم فکر کردم مثل شماره های قیبلیش درست کرده...
ترو خدا کسی که اطلاعات داره بهم کمک کنه. صد در این دنیا هزار در اخرت اجر داره

من خودم ایکس باکس دارم. بشدت دنبال all-star game هستم. چه کار باید بکنم؟؟

من خودم این بازی در کامپیوتر بازی کردم برای انتخاب کردن بازیکن های آل استار باید تا یک مرحله ی از حالت گیم مود بگذری وقتی که زمانش برسه اون تیم ها باز میشه خودم دو بار جام گرفتم و قهرمان شدم :n20:

emad_rowan
15-02-2013, 18:19
من خودم این بازی در کامپیوتر بازی کردم برای انتخاب کردن بازیکن های آل استار باید تا یک مرحله ی از حالت گیم مود بگذری وقتی که زمانش برسه اون تیم ها باز میشه خودم دو بار جام گرفتم و قهرمان شدم :n20:

ممنون شما برادری رو به حد اعلا رسوندید. واقعا تشکر ولی دوتا نکته هم بگید من دست بوس شما میشم
1. گیم مود دقیقا کجاست
2. یک مقدار دقیق تر توضیح بدین. یعنی چی انتخاب بازیکنان ال استار؟ من منظورم تیم شرق و غرب هست
جسارتا این دو نکته رو هم جواب بدین

raso666
21-02-2013, 01:53
ممنون شما برادری رو به حد اعلا رسوندید. واقعا تشکر ولی دوتا نکته هم بگید من دست بوس شما میشم
1. گیم مود دقیقا کجاست
2. یک مقدار دقیق تر توضیح بدین. یعنی چی انتخاب بازیکنان ال استار؟ من منظورم تیم شرق و غرب هست
جسارتا این دو نکته رو هم جواب بدین

ببخشید دیر متوجه پست جدید شما شدم :n11:
اول این که ال استار همون دو تیم معروف شرق و غرب هستن که ترکیبی از همه ی بازیکن های معروف میشود
و درباره ی حالت گیم مود هم زیاد نمیتونم راهنماییتون کنم چون بازی خیلی وقته حذف کردم ولی چیزی که یادم هست وقتی بازی اجرا میشه همون اول بازی راست کلیک میکردم و چند تا گزینه میومد یکی از ایتم ها (game mode)بود.:n16:

raso666
22-02-2013, 18:55
در ادامه ی صحبت ها در پست بالا به ادرس همین سایت مراجعه کنیدکه دو تیم ال استار معرفی میکنه:n26:

al1371
23-02-2013, 22:45
من ان بی ای 2 کی رو رو ایکس باکس بازی می کنم تو مای کاریر بازی دوم بعد بازی موقعی که اوت رو می زنم گیر می کنه و نمی تونم هیچ کاری انجام بدم 2 تا دی وی دی بازی دارم هر دو این مشکل دارن ممنون می شم کمک کنید.

Good Win
31-03-2013, 13:12
سلام
ببخشید یه سوال داشتم:
چجوری میشه 2k13 رو Online بازی کرد؟؟؟
:n27:

raso666
08-04-2013, 17:46
سلام
ببخشید یه سوال داشتم:
چجوری میشه 2k13 رو Online بازی کرد؟؟؟
:n27:

با سلام من به شخصه خودم زیاد دنبال انلاین بازی کردن هستم و متاسفانه این بازی در ایران نمیشه انلاین بازی کرد یکی از دلایلش کرک شدن بازی هست :n23:

shayan3785
19-04-2013, 09:27
سلام دوستان: خالکوبی روی دست تمام بازیکنان برای من به شکل نقطه های سیاه هست!!!!!! چرا اینطوریه ؟ مشکل از کارت و درایور و اینا هم نیست.... همه چی بروزه.تمام بازیهای امسال رو ultra بازی کردم با 7770 .کسی میدونه چرا؟برای این بازی آپدیت جدید نیومده؟

مهدي.ف
21-04-2013, 19:54
خالکوبیه خوب رنگ نکردن دستشونو باید دون دون باشه ولی حالا یکم جوگیر شدن سازندگان بازی دیگه! :n02:

kaveh1899
22-04-2013, 16:39
سلام دوستان.لطفا توضیح بدید این بازی چطور آپدیت میشه

وین رونی
28-04-2013, 19:04
امروز یه اتفاق جالب تو بازی افتاد
ثانیه های آخر بازی 76 به 76 مساوی بودم که با کوبی یه دو امتیازی زدم و بازی شد 78 یه 76 به نفع من و موند 1 ثانیه به آخر بازی دیگه گفتم بازی رو بردم.مربی حریف یه تایم اوت گرفت و بازیکنشون لعنتی یه سه امتیازی زد.اعصابم خورد شد بازیکنای حریف داشتن خوشحالی می کردن اما امتیاز حساب نشده بود :n04: که داور رفت طرف مانیتور کنار زمین و صحنه آهسته رو دید.مشخص شد که موقعی که بازیکن حریف داشت پرتاب می کرد وقتی ثانیه صفر شد توپ هنوز تو دستش بوده و به همین خاطر سه امتیاز حساب نشد و بازی رو بردیم

havzhini
28-04-2013, 20:29
این بازی با گیمپد بهتره یا کیبرد؟ یعنی کدوم بیشتر حال میده؟

و اینکه چطوری میشه تنظیمات کنترلر کیبرد رو دوباره پیشفرض و دفالت گذاشت؟
جای کلیدهارو عوض کردم الان دیگه حوصلم نمیشه یکی یکی امتحان کنم چی به چیه

Soroush-S
04-05-2013, 13:54
هرکاری میکنم نمیتونم پنالتی گل بزنم تنظیمات خاصی داره ؟ - ضمنا اسلم دانک چطوری میزنن ؟؟

وین رونی
04-05-2013, 14:12
هرکاری میکنم نمیتونم پنالتی گل بزنم تنظیمات خاصی داره ؟ - ضمنا اسلم دانک چطوری میزنن ؟؟

موقع زدن ضربه پنالتی دست بازیکن که اومد دقیقاً بالاسرش(پیشونیش)سریع دکمه(آنالوگ راست)را ول کن
برای زدن اسلم دانک باید RT رو چسبیده باشی و در جای مناسب زیر سبد دکمه شوت را بزنی البته طرف باید دانک زن هم باشه ها مثل لبرون جیمز و فضای آزادی هم روبروش باشه.مثلاً با بودن دو سه تا بازیکن زیر سبد خوب سخته دانک زدن
اگه یه دور بری تمرینات رو انجام بدی همه چیز میاد دستت

Soroush-S
04-05-2013, 15:32
موقع زدن ضربه پنالتی دست بازیکن که اومد دقیقاً بالاسرش(پیشونیش)سریع دکمه(آنالوگ راست)را ول کن
برای زدن اسلم دانک باید RT رو چسبیده باشی و در جای مناسب زیر سبد دکمه شوت را بزنی البته طرف باید دانک زن هم باشه ها مثل لبرون جیمز و فضای آزادی هم روبروش باشه.مثلاً با بودن دو سه تا بازیکن زیر سبد خوب سخته دانک زدن
اگه یه دور بری تمرینات رو انجام بدی همه چیز میاد دستت

شرمنده یادم رفت بگم من با کیبرد بازی میکنم

مهدي.ف
06-05-2013, 20:19
خوب همونو که باش میدویی رو نگه دار شوت بزن دانک میره عین شیر البته باید شرایطش باشه

raso666
04-06-2013, 00:13
ترینری ازبازی 2kNBA 2014 نیومده!!!!!!!:n01:سایت 2k sport چند تا عکس ازبازی nba2014 گذاشته بود. ولی ترینرش ندیدم :n29:

maysamsami
05-06-2013, 00:41
سلام دوستان
من مشکلم اینه که وسط بازی ، کلا بازی میاد بیرون و سیستمم خاموش میشه کلا!!!!!
راه حلش چیه ؟

maysamsami
05-06-2013, 23:59
کسی جوابی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yakimura sanada
06-06-2013, 10:55
کسی ترینر می خواد؟
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yakimura sanada
06-06-2013, 10:55
ترینری ازبازی 2kNBA 2014 نیومده!!!!!!!:n01:سایت 2k sport چند تا عکس ازبازی nba2014 گذاشته بود. ولی ترینرش ندیدم :n29:
تریلر نه ترینر

raso666
10-06-2013, 22:37
تریلر نه ترینر

خوب تا بازی نیاد 2014 نیومده چه طور میتونه کدهای تقلبش بیاد؟معلوم میشه اشتباه شده دیگه نباید غلط بگیرید:n18:

kavoosh
13-06-2013, 03:48
سلام..

کسی میدونه با کدوم گزینه وقتی توپ رو از زمین خودمون پاس میدیم ، توپ رو قل میده جلوش رو زمین تا مالکیت توپ حساب نشه برامون(تو زمین خودمون)

ممنون.

raso666
13-06-2013, 15:31
سلام..

کسی میدونه با کدوم گزینه وقتی توپ رو از زمین خودمون پاس میدیم ، توپ رو قل میده جلوش رو زمین تا مالکیت توپ حساب نشه برامون(تو زمین خودمون)

ممنون.
منم قصد همچین عملی رو دارم ولی نمیدونم چیجوری؟چند بار خودم شانسی این کار کردم ولی نمیدونم چیجوری؟:n02::n02:

kavoosh
13-06-2013, 16:27
منم قصد همچین عملی رو دارم ولی نمیدونم چیجوری؟چند بار خودم شانسی این کار کردم ولی نمیدونم چیجوری؟:n02::n02:

یکی از دوستان بهم گفت..

موقع پاس از اوت LF1 (رو دسته من L1 ) رو بگیر پاس بده میندازه رو زمین..

raso666
14-06-2013, 23:29
اهنگ هایی که تو بازی بسکتبال 2kNBA2012 دوسال پیش هست رو از کجا میتونم پیدا کنم؟:n26:

raso666
30-06-2013, 13:54
از دوستان کسی بلده به قسمت اهنگ هایی که در حال پخش هست اهنگ اضافه کرد؟؟:n20:

raso666
03-07-2013, 02:46
trailer 2014 2k:n02:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

REZAHOSEYNGANI
18-07-2013, 10:54
ما آخر نفهمیدیم چطور میشه بازیکن خرید

alirs811
23-07-2013, 15:45
با سلام . کسی می دونه چه جوری باید تنظیمات دسته یا کیبرد را تغییر داد ؟ لطفا سریع پاسخ بدید. عجله دارم.:n27:

hyesteghlal
17-08-2013, 22:38
سلام
من با ایک باک بزی میکنم
با my player که بازی میکنم اولش درسته و بازی اول تموم میشه و عضو یه تیم هم میشم اما بازی اول رو برای اون تیم که میکنم وقت بازی اول تموم میشه و quite رو میزنم گیر میکنه و درست هم نمیشه صد بار امتحان کردم.چیکارش کنم؟؟؟؟

WACHDOGS
21-08-2013, 20:24
کسی می دونه چه جوری می شه تخته رو شکست؟:n13:

kaveh1899
30-08-2013, 13:52
خواهشا این یدونه سوال ما رو جواب بدید.کسی میدونه تو بازی چطوری باید alley oop زد؟

مهدي.ف
31-08-2013, 14:19
شوت رو زود تر از پاس نگه دار بد پاسو بزن خیلی سریع. الان فهمیدی چی شد؟؟

hi byee
31-08-2013, 14:33
ما آخر نفهمیدیم چطور میشه بازیکن خرید
توی NBA بازیکن نمیشه خرید حتی تو لیگ واقعیش ولی 2 راه برای گرفتن بازیکن وجود داره:
1. بازیکن مورد نظرو میشه با یک بازیکن هم سطحی که توی تیمت حضور داره مبادله کنی.
2.باید صبر کنی زمان قرارداد بازیکن تموم شه و بازیکن با تیم قبلیش قرارداد نبنده و تبدیل به Free Agent بشه بعد اونو بگیری (خیلی نادره)
تو شماره یک بایید چند نکته گفته بشه:
1.میتونی 1 بازیکن قوی رو با 2 تا بازیکن متوسط عوض کنی ولی تیم نباید زیر 12 یا 13 تا بازیکن باشه
2.هنگام مبادله نباید پول کم بیاری چون هر بازیکن دستمزدی داره که با خروج از تیم این دستمزد کم میشه و با ورود اضافه میشه.
3.NBA DRAFT دو رانده. تو هر راند 30 تا انتخاب وجود داره و هر تیم بر اساس قدرتش یکی از این انتخاب ها رو دریافت میکنه (برای مثال Bulls چون تیم قویه یه انتخاب زیر 25 بهش میدن برای همین بازیکن جالبی به دست نمیاد ولی یه تیم ضعیف مثل Magic شاید 1 تا 5 رو بهش بدن) در هر صورت میشه این انتخاب ها رو همراه مبادله بازیکن قرار داد.

yakimura sanada
03-09-2013, 09:30
خوب تا بازی نیاد 2014 نیومده چه طور میتونه کدهای تقلبش بیاد؟معلوم میشه اشتباه شده دیگه نباید غلط بگیرید:n18:

اینجا مال 13 شه منم ترینر 13 رو گذاشتم ...:n25::n24:

raso666
08-10-2013, 14:55
چرا تاپیک nba 2k 2014 رو ایجاد نمیکنین؟؟؟؟؟:n24:

reza.8
10-10-2013, 16:11
کسی اینجا nba 2k14 رو بازی نمیکنه؟ چرا تاپیک ایجاد نمیکنید براش؟

raso666
24-10-2013, 11:24
از دوستان کسی نمیدونه چه طوری میشه nba2k 2014 پاس الیوب فرستاد؟؟؟؟؟؟

hes25
05-12-2013, 19:15
آقا سلام

چقدر این بازی گرافیکش خوبه!حیف که من بلد نیستم خوب بازی کنم و الا خیلی با حاله از فوتبالم بهتره!

**میگم این شرکتش والیبال 2013 هم داره دانلود کنیم؟

اگه داشته باشه که( چون ایران هم توش هست) و گرافیک بالایی هم احتمالا براش میزنن دیگه خیلی طرفدار پیدا میکنه!