PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013

صفحه ها : [1] 2 3

alone_boy
17-09-2012, 21:22
سلام
با توجه به اینکه نسخه نهایی بازی منتشر شده و ممکنه بعضی دوستان مشکلاتی با نصب یا اجرای بازی داشته باشن گفتم این تاپیک مخصوص رو بزنم.دوستانی که در نصب یا اجرای بازی مشکل دارن لطف کنن مشکلاتشون رو در همین تاپیک مطرح کنن تا تاپیک اصلی بازی روند معمول خودش رو ادامه بده:20:

Eblis 2011
17-09-2012, 21:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایپک مشابه

moh3en_sh
18-09-2012, 00:02

تایپک مشابه

اون تاپیک برا دانلود بازیه ولی این مشکلات نصب و اجرا

Eblis 2011
18-09-2012, 00:07
یکی واسه دانلود و نصب و مشکل باشه کافیه دیگه
چرا الکی ملت رو گیج کنیم

moh3en_sh
19-09-2012, 01:15
یکی واسه دانلود و نصب و مشکل باشه کافیه دیگه
چرا الکی ملت رو گیج کنیم

آخه هرکدوم انجمن های جدا گونه ای دارن

M E S S I
19-09-2012, 01:24
PES2013 No-Blur patch

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:Install

Extract & replace original pes2013.exe -

:Download

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])htt p://uploaded.net/file/delurpkv

M E S S I
19-09-2012, 08:10
سلام داداش من بازی رو از دانلودها گرفتم (دانلود کردم) هیچ مشکلی تو اکسترکت و نصب نداره راحتم اجرا میشه ولی هنوزم تو بازی دوستانه از بازی میاد بیرون که فکر کنم مال کرکش باشه
ممنون,
همه ی کرک هایی که وجود داره رو امتحان کردی؟

gheymeh
19-09-2012, 08:35
سلام دوستان صبح بخیر . یه روز خوب رو با این تاپیک شروع می کنیم .

من هم دارم از دانلودها می گیرم . تو انجمن های خارجی پیگیر می شم ببینم این کرک درست هست یا نه

flamingo2009
19-09-2012, 08:52
ممنون,
همه ی کرک هایی که وجود داره رو امتحان کردی؟

کرک skidrow رو باهاش تست کردم که اونجور بود ولی الان سایت skidrow یه کرک جدید با یه فایل فیکس گذاشته که دارم اونو دانلود میکنم حجم فایل فیکس حدود 1 گیگه دارم دانلودش میکنم نیم ساعت دیگه تموم میشه بهت خبر میدم

M E S S I
19-09-2012, 08:55
سایت دانلودها به سوالا جواب دادن:

کاربران عزیز، بازی نسخه نهایی هستش و ۱۰۰% تست شده. نسخه بلک باکس هم وقتی که عرضه بشه توسط این گروه، حتما برای دانلود قرار میگیره. در مورد حجم بازی، نسخه CLONEDVD هستش که حجمش ۴٫۸ گیگ هستش و فیکس بازی هم که حدودا ۲٫۵ گیگ هست برای همون نسخه هست! نسخه اسکیدرو یک فیکس جداگانه داره که به پست اضافه شد. این فیکس توضیحاتی داره که در همون قسمت دانلود هستش.
دقت داشته باشید که برای نصب بازی، حتما باید توضیحات نصب رو مخصوصا بخشی که گفته شده آنتی ویروس رو غیرفعال کنین و بازی رو در فایروال ویندوز خود بلاک کنین رو حتما انجام بدید.
موفق باشید

italodance
19-09-2012, 09:56
کرک skidrow رو باهاش تست کردم که اونجور بود ولی الان سایت skidrow یه کرک جدید با یه فایل فیکس گذاشته که دارم اونو دانلود میکنم حجم فایل فیکس حدود 1 گیگه دارم دانلودش میکنم نیم ساعت دیگه تموم میشه بهت خبر میدم

skidrow سایت نداره لول از شبکه ماست

gheymeh
19-09-2012, 10:33
از بین بردن ماتی pes 2013

PES2013 No-Blur patch

16 مگابایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4SHARED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| RAPIDGATOR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| UPLOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M E S S I
19-09-2012, 10:42
از بین بردن ماتی pes 2013

PES2013 No-Blur patch

16 مگابایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4SHARED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| RAPIDGATOR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| UPLOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان لطفا پست های تکراری ندید!:

pouyasony
19-09-2012, 11:02
دوستان تو قسمت توضیحات نصب بازی نوشتن که بعد فایل iso رو با درایور مجازی mountو نصب کنید میشه یکی توضیح بده این یعنی چی و چجوری باید این کارو بکنیم؟

gheymeh
19-09-2012, 11:13
رفع مشکل اختلال در نسخه SKIDROW:
پس از نصب و اجرای بازی، اگر در هنگام ورود با اختلال (کرش) نمودن بازی مواجه شدید، چندین راه برای رفع این مشکل در نسخه اسکیدرو واجود دارد:
۱) راحت ترین راه دانلود فایل زیر و جایگزین نمودن آن در فولدر IMG در محل نصب بازی شما می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - دانلود فایل Crash FIX بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)

2) هنگامی که بازی کرش نمود، از بازی خارج شده، گیم پد خود را از کامپیوتر قطع نمایید و سیستم را ریستارت نمایید. پس از بالا آمدن ویندوز، از صحت غیرفعال بودن آنتی ویروس خود مطمئن شوید. حال دوباره بازی را کرک نمایید و بازی را اجرا نمایید.

۳) در قسمت Run ویندوز خود عبارت regedit را تایپ نمایید تا وارد قسمت رجیستری ویندوز خود شوید. حال به آدرس زیر رفته[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KONAMI\PES 2013]در قسمت "code"=""در بین دو کاما بعد از مساوی، سریال نامبر بازی را وارد نمایید. سپس کرک RELOADED را که در انتهای همین پست می باشد در محل نصب بازی کپی نموده و به اجرای بازی بپردازید. (سریال نامبر بازی در دانلود جداگانه کرک RELOADED بازی موجود می باشد)

به جای ---------------------- سایت d o w n l o a d h a ( بدون فاصله) گذاشته شود

دانلود کرک نهایی RELOADED بازی به صورت جداگانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hesamat87
19-09-2012, 11:18
بچه‌ها من نفهمیدم نسخه‌ی reloaded‌ هم مشکل بازی دوستانه رو داره یا نه. کسی اون رو نصب کرده؟‌

ممنون

gheymeh
19-09-2012, 11:21
دوستان تو قسمت توضیحات نصب بازی نوشتن که بعد فایل iso رو با درایور مجازی mountو نصب کنید میشه یکی توضیح بده این یعنی چی و چجوری باید این کارو بکنیم؟

توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی بازی را توسط فایروال ویندوز یا آنتی ویروس خود بلاک کنید تا از دسترسی بازی به اینترنت و آپدیت آن جلوگیری شود. همچنین فایل اجرایی بازی را در قسمت Exclusions آنتی ویروس خود قرار دهید تا زمانی که آنتی ویروس خود را فعال می سازید از پاک کردن کرک بازی جلوگیری شود. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی بی نهایت زیبا نهایت لذت را ببرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DAEMON Tools :
- ساخت درایو مجازی به منظور اجرای بازی ها بدون نیاز به سی دی / دی وی دی
- اجرای بازی ها و نرم افزارهای محافظت شده و شبیه سازی انواع قفل های (Safedisc, Securom, Laserlock, Lockblocks etc.)
- توانایی پشتیبانی و باز کردن اکثر فرمت های رایج از جمله : cue/bin , iso , ccd (CloneCD) , bwt (Blindwrite) , mds (Media Descriptor File) , cdi (Disjuggler) , nrg (Nero – must have ImageDrive installed) , pdi (Instant CD/DVD) , b5t (BlindWrite 5)

لینک دانلود – 8.3 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M E S S I
19-09-2012, 11:22
بچه‌ها من نفهمیدم نسخه‌ی reloaded‌ هم مشکل بازی دوستانه رو داره یا نه. کسی اون رو نصب کرده؟‌

ممنون

جواب دانلودها:

کاربران عزیز ، در پست هم ذکر شده که نسخه ریلودد نسخه پیشنهادی وبسایت دانلودها هستش. کسانی که تازه میخوان شروع به دانلود کنن، لطفا نسخه Reloaded رو دریافت کنن که هم فشرده سازی شده و هم کامل هستش و هیچ مشکلی نداره و نیازی به فیکس هم نداره.
موفق باشید

===========

منم دارم همین نسخه رو دانلود میکنم...!

hesamat87
19-09-2012, 11:24
جواب دانلودها:

کاربران عزیز ، در پست هم ذکر شده که نسخه ریلودد نسخه پیشنهادی وبسایت دانلودها هستش. کسانی که تازه میخوان شروع به دانلود کنن، لطفا نسخه Reloaded رو دریافت کنن که هم فشرده سازی شده و هم کامل هستش و هیچ مشکلی نداره و نیازی به فیکس هم نداره.
موفق باشید

===========

منم دارم همین نسخه رو دانلود میکنم...!

دستت درد نکنه، این کندی اینترنتم مصیبتیه واقعا

gheymeh
19-09-2012, 11:26
دانلود کرک نهایی RELOADED بازی به صورت جداگانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gheymeh
19-09-2012, 13:00
بالاخره کدومش؟

alone_boy
19-09-2012, 20:56
بالاخره کدومش؟
كدومش نداره
اگه دقت كنين اين تاپيك توي انجمن مربوطه زده شده و سرپرست هم تاييدش كرده.مشكلات بازي بايد توي اين تاپيك عنوان بشن

sina-2008
19-09-2012, 22:37
PES 2013 DLC 1.0 Data Package

PES 2013 DLC 1.0 includes 3 licensed stadiums for Valladolid, Deportivo La Coruña and Celta de Vigo and will update 37 club teams kits
(Torino, Florentina, Ajax, Vitesse, Beşiktaş, Marseille, FC Porto, Corinthians …)

دوستان یه سوال
برای شما هم دو تا مربی و بازیکنهای ذخیره ( مثل 2012 ) نیستند
روی نیمکت خالی - فقط تو مستر لیگ روی یه صحنه هایی مذبی رو کات شده نشون میده ؟؟؟؟؟!!!!!!

SevenCity
19-09-2012, 22:45
هنوز بازی نیومده پچ و دی ال سی و ادیتور میدن
بعد از بازی هم دمو میدن
هیچ چیز رسمی نیست هیچ کدوم از نسحه ها کامل نیست همیشه باید گوش به زنگ باشید تا شرکت پچ حدید بده
چرا؟
چون سازندگان طی این یکسال خواب تشریف داشتند و تازه بیدار و دست به کار شدند
حتی این بی اعتباری به کرکرا هم کشیده شده انواع و اقسام نسخه ها با حجم های مختلف
با این "تک" رقیب ضعیف باید هم با کوچکترین تغییری در فیفا کلی ذوق زده بشیم در قرن تکنولوژی!

Eblis 2011
20-09-2012, 01:15
من از p30day نصفشو دانلود کردم مطمئنه سالمه دانلود کنم؟

به نظرم اگه اینترنت نامحدود داری و سرعتت نسبتا خوبه از میهن دانلود بگیر چون صد در صد تست شده ..... 4 گیگ و خرده ای هست .

pouyasony
20-09-2012, 01:20
من از p30day نصفشو دانلود کردم مطمئنه سالمه دانلود کنم؟

دوست عزیز p30day سالمه من نسخه skidrow رو دانلود کردم که فقط کرش داشت و باید اون crash fix رو هم دانلود کنم ولی اگه میخوای از پی سی دی دانلود کنی نسخه reloaded رو دانلود کن دیگه لازم نیست اون فایل crash fix رو دانلود کنی

pouyasony
20-09-2012, 01:59
دوستان منم تو بازی مربی ندارم اصلا دورتا دور زمین هیشکی نیست خالیه خالیه فقط موقع گل زدن هنگام خوشحالی پس از گل اون عکاسه معلومه که اونم سرتا پا رنگش سیاهه صورتشم سیاهه.چرا اینجوریه؟مشکل از کجاست؟

pouyasony
20-09-2012, 01:59
دوستان من تو بازی مربی ندارم اصلا دورتا دور زمین هیشکی نیست خالیه خالیه فقط موقع گل زدن هنگام خوشحالی پس از گل اون عکاسه معلومه که اونم سرتا پا رنگش سیاهه صورتشم سیاهه.چرا اینجوریه؟مشکل از کجاست؟

masoud93
20-09-2012, 02:02
سلام.

من بازی رو از مغازه خریدم و دانلود نکردم (نمیدونم کدوم نسخه هست)

همه چیز بازی سالمه ، ولی زمانی که از بازی میزنی بیرون (میای تو دسکتاپ) و دوباره وارد بازی میشی ، مستر لیگ رو که لود میکنی از بازی میپره بیرون ...

مشکل از کجاست ؟ با تعویض کرک و ... ممکنه درست بشه ؟

ممنون.

gheymeh
20-09-2012, 08:56
سلام.

من بازی رو از مغازه خریدم و دانلود نکردم (نمیدونم کدوم نسخه هست)

همه چیز بازی سالمه ، ولی زمانی که از بازی میزنی بیرون (میای تو دسکتاپ) و دوباره وارد بازی میشی ، مستر لیگ رو که لود میکنی از بازی میپره بیرون ...

مشکل از کجاست ؟ با تعویض کرک و ... ممکنه درست بشه ؟

ممنون.

پس از نصب و اجرای بازی، اگر در هنگام ورود با اختلال (کرش) نمودن بازی مواجه شدید، چندین راه برای رفع این مشکل در نسخه اسکیدرو واجود دارد:
۱) راحت ترین راه دانلود فایل زیر و جایگزین نمودن آن در فولدر IMG در محل نصب بازی شما می باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - دانلود فایل Crash FIX بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2) هنگامی که بازی کرش نمود، از بازی خارج شده، گیم پد خود را از کامپیوتر قطع نمایید و سیستم را ریستارت نمایید. پس از بالا آمدن ویندوز، از صحت غیرفعال بودن آنتی ویروس خود مطمئن شوید. حال دوباره بازی را کرک نمایید و بازی را اجرا نمایید.

۳) در قسمت Run ویندوز خود عبارت regedit را تایپ نمایید تا وارد قسمت رجیستری ویندوز خود شوید. حال به آدرس زیر رفته[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KONAMI\PES 2013]در قسمت "code"=""در بین دو کاما بعد از مساوی، سریال نامبر بازی را وارد نمایید. سپس کرک RELOADED را که در انتهای همین پست می باشد در محل نصب بازی کپی نموده و به اجرای بازی بپردازید. (سریال نامبر بازی در دانلود جداگانه کرک RELOADED بازی موجود می باشد)

- دانلود کرک نهایی RELOADED بازی به صورت جداگانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pouyasony
20-09-2012, 09:02
بابا من این crash fix رو با هزار زحمت از p30day گرفتم الان موقع اکسترکت کردن ارور crc میده خودشم تا 99 درصد میره بعد ارور میده repair هم کردم بازم درست نشد.اگه کسی بلده راهنمایی کنه

M E S S I
20-09-2012, 09:15
بابا من این crash fix رو با هزار زحمت از p30day گرفتم الان موقع اکسترکت کردن ارور crc میده خودشم تا 99 درصد میره بعد ارور میده repair هم کردم بازم درست نشد.اگه کسی بلده راهنمایی کنه

روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و Extract files را انتخاب کنید.

در این مرحله تیک گزینه keep broken files را بزنید و برروی ok کلیک کنید.

این روش همیشه جواب نمی ده ، مخصوصا اگر محتوای فایل ، فایل فشرده دیگری باشد.

======================

اگه نشد از برنامه segment downloader استفاده کنید...

======================

راه حل بعدی استفاده از نرم افزار ۷zip ...

======================

در آخر اگه نشد باید فایل رو دوباره دان کنید...

بهتر بود سوالتونو اینجا مطرح کنید:

pouyasony
20-09-2012, 09:34
روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و Extract files را انتخاب کنید.

در این مرحله تیک گزینه keep broken files را بزنید و برروی ok کلیک کنید.

این روش همیشه جواب نمی ده ، مخصوصا اگر محتوای فایل ، فایل فشرده دیگری باشد.

======================

اگه نشد از برنامه segment downloader استفاده کنید...

======================

راه حل بعدی استفاده از نرم افزار ۷zip ...

======================

در آخر اگه نشد باید فایل رو دوباره دان کنید...

بهتر بود سوالتونو اینجا مطرح کنید:

اخه اونجا هیشکی جواب ادمو نمیده.ممنون درست شده ولی خیلی جالبه تا وقتی که فایل crash fix رو نریخته بودم فقط تو بازیهای دوستانه کرش میشد الان از وقتی که اینو ریختم همون اول تو لودینگ میپره بیرون

Ramos1367
20-09-2012, 09:50
اخه اونجا هیشکی جواب ادمو نمیده.ممنون درست شده ولی خیلی جالبه تا وقتی که فایل crash fix رو نریخته بودم فقط تو بازیهای دوستانه کرش میشد الان از وقتی که اینو ریختم همون اول تو لودینگ میپره بیرون
من ریختم و هیچ مشکلی هم نداره...
سعی کن از کرک reloaded استفاده کنی...

Talar2009
20-09-2012, 09:54
دوستان لینک دانلود برای رفع تاری تصویر نسخه نهایی اومده ؟

ممنون میشم در اختیارم بگذارید

M E S S I
20-09-2012, 09:57
دوستان لینک دانلود برای رفع تاری تصویر نسخه نهایی اومده ؟

ممنون میشم در اختیارم بگذارید

pouyasony
20-09-2012, 10:03
من ریختم و هیچ مشکلی هم نداره...
سعی کن از کرک reloaded استفاده کنی...

اخه کرک reloaded رو نسخه skidrow جواب نمیده که

Ramos1367
20-09-2012, 11:16
اخه کرک reloaded رو نسخه skidrow جواب نمیده که
ماله من نسخه اسکیدروئه ولی از کرک رلودد استفاده می کنم...

clau
20-09-2012, 13:50
سلام خدمت همه دوستان این pes2013که تو سایت ها گذاشتن واسه دانلود چرا حجمش 5/4گیگ هستش بعد نسخه ای که واسه فروش موجوده 2 تا dvd هستش این نسخه 5/4گیگی نسخه کامل بازیه؟

AMIR-AIRGUNNER
20-09-2012, 13:59
من که تفاوت خاصی رو نسبت به نسخه قبلی حس نکردم !
شوت ها یه مقدار دقیق تر شدن و دفاع هم که به نظرم مثل سابق هست .

در ضمن من نسخه اسکیدرو رو گرفتم و بعدش هم فیکس رو دانلود کردم و مشکلی تو اجرای بازی نیست اما تصویر بازی به نظر یکمی تار هست !! ؟؟

M E S S I
20-09-2012, 14:00
سلام خدمت همه دوستان این pes2013که تو سایت ها گذاشتن واسه دانلود چرا حجمش 5/4گیگ هستش بعد نسخه ای که واسه فروش موجوده 2 تا dvd هستش این نسخه 5/4گیگی نسخه کامل بازیه؟

والا همه دارن اینو میفروشنو و میخرن و میگن نسخه کامله...
نسخه ای که تو بازار اومده نسخه SKIDROW هستش...
2 نسخه اومده یکی همین SKIDROW که یه مقدار مشکل کرک و... داره که باید با دانلود Crash FIX و کرک جدید از اینترنت مشکلشو حل کنی...
یه نسخه دیگم هست به اسم RELOADED که مشکلات نسخه قبلی رفع شده و راحت میشه بازی کرد (حجم:حدود 6 گیگ - با فشرده سازی حدود 4.5 گیگ)

تصویر بازی به نظر یکمی تار هست !! ؟؟

من که تفاوت خاصی رو نسبت به نسخه قبلی حس نکردم !
دفاع هم که به نظرم مثل سابق هست .

5-6 بازی انجام بده نظرت عوض میشه...

Eblis 2011
20-09-2012, 14:07
بچه ها منم بالاخره بازی رو نصبیدم تو بازی دوستانه گاهی کرش میشه و میاد بیرون کرک reloded رو ریختم فعلا اذیت نمیکنه ....
یه چند تا نکته :
چرا کنار زمین نه عکاس هست نه مربی و بازیکن ؟ چیجوری درست میشه ؟
موقع انتخاب لباس بازیکنان و تنظیمات ترکیب و اینا اگه به چهره ی بازیکن تیم خودت نگاه کنی ( همونجا که براش لباس انتخاب میکنی ) انگار شفاف نیست ....

konami-pes
20-09-2012, 14:16
نسخه ای از بازی که الان موجوده نسخه دزدی بازی هستش و ناقصه.این نسخه بار اول توسط یک سایت اسرائیلی درج شد.بازی هنوز انتشار رسمی هم نشده.دوستان دقت کنید.

امروز
30 شهریور=September 20
کونامی رسما اعلام کرده باز ی September 21 در اروپا
منتشر میشه برای کنسول های PC-XBOX- PS3
برای کنسول های PSP (PlayStation Portable), PlayStation 2, Nintendo 3DS به زودی تاریخ انتشارش گفته میشه

منبع

M E S S I
20-09-2012, 14:18
بازی هنوز انتشار رسمی هم نشده.دوستان دقت کنید.

چرا همین 1 ساعت پیش تو اروپا منتشر شد!:31:

kingmohsen
20-09-2012, 15:16
بچه ها منم بالاخره بازی رو نصبیدم تو بازی دوستانه گاهی کرش میشه و میاد بیرون کرک reloded رو ریختم فعلا اذیت نمیکنه ....
یه چند تا نکته :
چرا کنار زمین نه عکاس هست نه مربی و بازیکن ؟ چیجوری درست میشه ؟
موقع انتخاب لباس بازیکنان و تنظیمات ترکیب و اینا اگه به چهره ی بازیکن تیم خودت نگاه کنی ( همونجا که براش لباس انتخاب میکنی ) انگار شفاف نیست ....

از من هیچ مشکلی نداره و کامله کامله
البته من دیریوز از یک فروشگاه خریدم نسخش رو و خیلی عالی و خوبه

Eblis 2011
20-09-2012, 15:16
دوستان من میخوام دوباره بازی رو دانلود کنم ....
به نظرتون نسخه Reloaded دانلودها رو بگیرم یا نسخه ای که میهن دانلود گذاشته ؟
کسی از دانلودها گرفته ببینه درسته یا نه ؟

kingmohsen
20-09-2012, 15:25
دوستان من میخوام دوباره بازی رو دانلود کنم ....
به نظرتون نسخه Reloaded دانلودها رو بگیرم یا نسخه ای که میهن دانلود گذاشته ؟
کسی از دانلودها گرفته ببینه درسته یا نه ؟

باید الان دیگه همه فروشگاها اورده باشن. نمی دونم کدوم شهری اما اگه مشهد هستی که دی وی دی های خودم رو بهت بدم که واسه خودت نصب کنی

اما نسخه من نسخه skidrow نیست

Eblis 2011
20-09-2012, 15:28
باید الان دیگه همه فروشگاها اورده باشن. نمی دونم کدوم شهری اما اگه مشهد هستی که دی وی دی های خودم رو بهت بدم که واسه خودت نصب کنی

اما نسخه من نسخه skidrow نیست

گررگان هستم دمت گرم .... من از خود سایت p30world دانلود کردم اما کرش میشه و میپره بیرون یک در میون .... میخوام دوباره دانلود کنم ... موندم نسخه reloaded دانلودها رو گیرم تا نسخه ای که میهن دانلود گذاشته
چیزی باشه که دارم 4 گیگ دانلود میکنم سالم از اب در بیاد
اگه کسی تست کرده بیاد بگه ...
ممنون

M E S S I
20-09-2012, 15:38
اٍEblis 2011 خان با هم هم استانی در اومدیم....:31: (بهت خیلی نزدیک تر از چیزی که فکر میکنی هستم!:31:)
منم 2 روزه دارم همین
reloaded دانلودها رو میگیرم امیدوارم مشکلی نداشته باشه وگرنه....
:4::3::31:

golmohammadi
20-09-2012, 15:44
سلام
برای خرید این بازی چه نکتهای وجودداره ؟
من میخوام از یکی از سایتها بخرمش
مال کدوم سایت خوبه ؟

همچنین میتونم دانلود کنم
البته نسخه کامل نه فشرده و ...
دانلود کنم بهتره یا بخرم ؟ (منظور برای دانلود چیز کاملی وجودداره ؟)

troy200489
20-09-2012, 15:58
من از بیرون گرفتم 2 dvd بود الان نصب کردم
بعد از نصب حجمی که تو هارد گرفت پنچ و نه گیگ بود تازه موقع نصبم نه ازم سریال نامبر خواست نه کرک فقط نصب کردم همین
راستی بچه ها انگار قسمت گزارش گر رو برداشتن من که پیدا نکردم فقط گزارش انگلیسی داره؟؟؟؟جای که زبان گزارش رو انتخاب میکنی رو میگم

Eblis 2011
20-09-2012, 16:00
اٍEblis 2011 خان با هم هم استانی در اومدیم....:31: (بهت خیلی نزدیک تر از چیزی که فکر میکنی هستم!:31:)
منم 2 روزه دارم همین
reloaded دانلودها رو میگیرم امیدوارم مشکلی نداشته باشه وگرنه....
:4::3::31:

چقدر بد فامیل در اومدیم :31: منم نسخه reloaded دانلودها رو زدم واسه دانلود .... فردا شب ایشالله تمومه .... مال شما کی تموم میشه ؟

soheilnouri
20-09-2012, 16:12
اقا الان میگنن بیایین سی دی کی رو بخرین...الان خریدن سی دی کی چه فایده ایی داره وقتی بازی دستت نیست؟بعد میگن بیاد خودت دانلود کن...من میخام بازی ایکس باکس رو ارجینال بخرم

pouyasony
20-09-2012, 16:29
بچه ها بعد از اینکه نسخه skidrow که از p30day گرفته بودم خراب از اب دراومد بر پدرمادرشون لعنت که 5 گیگ منو خوردن.الاننسخه reloaded سایت دانلودهارو گرفتم سالمه سالمه هیچ مشکلی نداره

Eblis 2011
20-09-2012, 16:43
اینم لینک مستقیم رفع تاری تصویر :

PES HOT
20-09-2012, 16:51
بچه ها اینو دانلود بکنم؟

Eblis 2011
20-09-2012, 17:14
بچه ها اینو دانلود بکنم؟

نه عزیز ... من همینو دانلود کردم موقع اجرا کرش میشه
شما نسخه reloaded سایت دانلودها رو دانلود کن کامل و بدون نقص

farshad.88
20-09-2012, 17:57
اینم لینک مستقیم رفع تاری تصویر :

طریقه نصب و کار کردنش رو هم بگید. چیکارش کنیم ؟ اون صفحه ای که میگه Press any buttun چهره رونالدو یک کم بیش از نورانی و کم کیفیت هست. توی بازی هم نور بازی کمی زیاده به نظرم. منظورتون از مات بودن تصویر همین هاست ؟ ( تنظیمات رزولشن بازی زو انجما دادم و مشکل از تنظیمات نیست )

Eblis 2011
20-09-2012, 18:24
طریقه نصب و کار کردنش رو هم بگید. چیکارش کنیم ؟ اون صفحه ای که میگه Press any buttun چهره رونالدو یک کم بیش از نورانی و کم کیفیت هست. توی بازی هم نور بازی کمی زیاده به نظرم. منظورتون از مات بودن تصویر همین هاست ؟ ( تنظیمات رزولشن بازی زو انجما دادم و مشکل از تنظیمات نیست )

بعد از دانلود و اکسترکت کردن محتویات پوشه رو در مسیر نصب اصلی بازی کپی کن .... تاری تصویر از بین میره و شفاف میشه

vahidreza2007
20-09-2012, 19:16
بچه ها بعد از اینکه نسخه skidrow که از p30day گرفته بودم خراب از اب دراومد بر پدرمادرشون لعنت که 5 گیگ منو خوردن.الاننسخه reloaded سایت دانلودهارو گرفتم سالمه سالمه هیچ مشکلی نداره

اقا من همین نسخه اسکیدرو رو از سایت پی سی دی گرفتم . 5 تا پارت بود . به خوبی دانلود و از حالت فشرده خارج و بدون مشکل نصب شد و الان دارم بدون مشکل بازی می کنم . البته من اون کرش فیکس اسکیدرو هم ریختم و الان نه تو قسمت بازی دوستانه و نه تو هیچ قسمتش مشکلی ندارم و الان مستر لیگش رو هم 4 تا بازی رو انجام دادم .

احتمالا فایل ها ناقص دانلود شده برات !

PES HOT
20-09-2012, 19:50
نه عزیز ... من همینو دانلود کردم موقع اجرا کرش میشه
شما نسخه reloaded سایت دانلودها رو دانلود کن کامل و بدون نقص

آقا من بیرون بودم..گفتم که حالا که بیرونم برم فروشگاهشون بازی رو بگیرم (رشت)...بازی رو نصب کردم..نه بیرون پرید نه عیب و ایراد خاصی داشت..مربیا و نیمکت هم درست بودن..احتمالا درستش کردن
فقط برای رفع تاری,هر کرکی میریزم تو لودینگ گیر میکنه...کسی راهی بلد نیست؟

Eblis 2011
20-09-2012, 20:41
آقا من بیرون بودم..گفتم که حالا که بیرونم برم فروشگاهشون بازی رو بگیرم (رشت)...بازی رو نصب کردم..نه بیرون پرید نه عیب و ایراد خاصی داشت..مربیا و نیمکت هم درست بودن..احتمالا درستش کردن

من درست منظورتو متوجه نشدم اما اگه اول میتونستی بازی کنی و الان بعد از ریختن رفع تاری نمیتونی دوباره از تو دی وی دی کرک رو بریز ببین اجرا میشه یا نه

farshad.88
20-09-2012, 22:07

این مات بودن تصویر رو هم من دارم. فایلی رو که Eblis 2011 برای رفع ماتی تصویر قرار دادن رو هم بعد از تصب کرک جایگزین کردم اما کلا دیگه بازی لود نمیشه. یعنی میگه که DVD رو توی درایو قرار بدیم. چون این فایل ( رفع مات بودن تصویر ) جایگزین فایل exe میشه و فایل exe همون کرکه و اینجوری از حالت کرک بیرون میاد. اگه دوباره فایل کرک رو جایگزین کنیم درست میشه اما مات بودن تصویر پا برجاست هنوز
اینا همه جایگزین فایل exe میشن و هر کدوم رو که بریزیم خاصیت های فایل قبلی رو از بین میبره. باید یه فایل کرک شده که شمال رفع مات بودن تصویر هم هست پیدا بشه !!!
Eblis جان شما این فایل رفع مات بودن رو از کجا پیدا کردین ؟ فروم های خارجی ؟

pooyakhaste
20-09-2012, 22:16
من از بیرون گرفتم 2 dvd بود الان نصب کردم
بعد از نصب حجمی که تو هارد گرفت پنچ و نه گیگ بود تازه موقع نصبم نه ازم سریال نامبر خواست نه کرک فقط نصب کردم همین
راستی بچه ها انگار قسمت گزارش گر رو برداشتن من که پیدا نکردم فقط گزارش انگلیسی داره؟؟؟؟جای که زبان گزارش رو انتخاب میکنی رو میگم

دوست عزیز خب آدرس بگید ما هم بگیریم دیگه
بچه هایی که تو تهرانن از هر کجا خریدن بگن دیگههه:19::19:

Eblis 2011
20-09-2012, 22:16
این مات بودن تصویر رو هم من دارم. فایلی رو که Eblis 2011 برای رفع ماتی تصویر قرار دادن رو هم بعد از تصب کرک جایگزین کردم اما کلا دیگه بازی لود نمیشه. یعنی میگه که DVD رو توی درایو قرار بدیم. چون این فایل ( رفع مات بودن تصویر ) جایگزین فایل exe میشه و فایل exe همون کرکه و اینجوری از حالت کرک بیرون میاد. اگه دوباره فایل کرک رو جایگزین کنیم درست میشه اما مات بودن تصویر پا برجاست هنوز
اینا همه جایگزین فایل exe میشن و هر کدوم رو که بریزیم خاصیت های فایل قبلی رو از بین میبره. باید یه فایل کرک شده که شمال رفع مات بودن تصویر هم هست پیدا بشه !!!
Eblis جان شما این فایل رفع مات بودن رو از کجا پیدا کردین ؟ فروم های خارجی ؟

جلال ( Messi ) گذاشت منم لینک مسقیمش کردم گذاشتم تو فروم .... بله از فروم های خارجی گذاشته .... من دارم استفاده میکنم و مشکلی نداره .... اگه واسه شما اخطار قرار دادن دی وی دی رو میده فعلا کرک خود بازی رو قرار بدین تا ببینیم چی میشه در آینده

M E S S I
20-09-2012, 22:20
PES2013 No-Blur patch v2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size: 17.02 MB

pes1374
20-09-2012, 22:29
سلام
اقا ما از سایت دانلود ها میخواستیم دانلود کنیم([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) .ولی دیدیم نوشته کسانی که فایل 2گیگی بازی رو داشتن یا (یاهمون دمو) این ایمیج های فیکس رو دانلود کنن بریزن کنار همون فایل ها دیگه نمیخوان 6 گیگ دانلود کنن حالا ما هم گرفتیم ریختیم جا همونا .سر لودینگ صفحه ی اول که عکش ابیه پایین سمت چپ میچرخه دیگه نمیره .حالا مشکل از کرک یا ایمیج های بازی یا اگر کسی بتونه از صفحه ی ایمیج هاش یه عکس بگیره معلوم میشه ایمیج بازیم کمه یا نه این هم عکس ایمیج هام . لطفان کمک کنین خیلی فوریه

Eblis 2011
20-09-2012, 22:51
سلام
اقا ما از سایت دانلود ها میخواستیم دانلود کنیم([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) .ولی دیدیم نوشته کسانی که فایل 2گیگی بازی رو داشتن یا (یاهمون دمو) این ایمیج های فیکس رو دانلود کنن بریزن کنار همون فایل ها دیگه نمیخوان 6 گیگ دانلود کنن حالا ما هم گرفتیم ریختیم جا همونا .سر لودینگ صفحه ی اول که عکش ابیه پایین سمت چپ میچرخه دیگه نمیره .حالا مشکل از کرک یا ایمیج های بازی یا اگر کسی بتونه از صفحه ی ایمیج هاش یه عکس بگیره معلوم میشه ایمیج بازیم کمه یا نه این هم عکس ایمیج هام . لطفان کمک کنین خیلی فوریه

مشکل شما ناقص بودن فایل img می باشد ...... از این لینک 2گیگ دانلود کن شاید درست شه .... اما اگه من به جات بودم جای 2گیگ یه دفعه 4 گیگ کاملشو دانلود میکردم ....

فایل های IMG اصلاح شده :محتویات فایل های زیر ، بعد از نصب بازی در پوشه img کپی گردد

pes1374
20-09-2012, 22:57
ابلیس یه دونه ای:40: راست میگی دانلود کنم خیلی بهتره اگه لینک بازی رو داری بی زحمت میتونی بزاری . شرمنده داداش

Eblis 2011
20-09-2012, 23:01
ابلیس یه دونه ای:40: راست میگی دانلود کنم خیلی بهتره اگه لینک بازی رو داری بی زحمت میتونی بزاری . شرمنده داداش

من خودمم دارم از همین لینک دانلود میکنم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o w n l o a d h a .com/1391/06/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-pro-evolution-soccer-2013-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc-2/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فاصله دانلودها رو وردار .... نسخه reloaded رو دانلود کن

hesamat87
20-09-2012, 23:14
پچ PESEdit اومده بچه‌ها (بوندس لیگا ۱ و ۲ رو اضافه کرده، لباسا و اسمای تیمای لیگ انگلیس و یه سری تیم ملی رو درست کرده، و نقل انتقالات باشگاه‌های بزرگ):

منصور قلی
21-09-2012, 00:23
با سلام به دوستان عزیز.من امشب بازیو خریدم چندا کرک داشت کپی کردم .تو بازی موقع انتخاب ترکیب تیم ها از بازی میپره بیرون.

pouyasony
21-09-2012, 00:32
با سلام به دوستان عزیز.من امشب بازیو خریدم چندا کرک داشت کپی کردم .تو بازی موقع انتخاب ترکیب تیم ها از بازی میپره بیرون.

شما اشتباهی نسخه اسکیدرو را خریداری کردید که همین مشکلو داره.باید نسخه reloaded رو میخریدین.حالا اشکال نداره همه سایتا فایل crash fix رو واسه دانلود گذاشتن دانلود کنید و بریزید تو پوشه img و جایگزین فایل اصلی کنید

masoud93
21-09-2012, 01:50
سلام.

چجوری میشه Auto Save بازی رو خاموش کرد (تو مسترلیگ) ؟؟؟

gheymeh
21-09-2012, 06:52
PESEdit.com 2013 Patch 1.0[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Features :
Added Arminia Bielefeld & BATE Borisov
Full Bundesliga & 2. Bundesliga
Correct kits for all Premier League & Liga ZON Sagres teams + Argentina, Brazil, Colombia, Netherlands, South Korea, Uruguay
Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
Fixed some transfers (mainly bigger teams)
Includes first DLC (Celta, Depor & Valladolid stadiums, kits for 37 teams)
Removed blur
NOTE Transfers ARE NOT completely correct (at all), we tried to fix some of the most important teams but it is impossible for us to transfer and create as many players as are missing. Transfers will be updated a lot when the second DLC gets released. (mid October)
Download PESEdit.com 2013 Patch 1.0 :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_p30world
21-09-2012, 09:07
سلام. آقا نسخه معتبر و اورجینال رو از کجا دانلود کنیم؟

اصلا نسخه اصلی اومده؟ کونامی قرار بود 20 سپتامبر (30 شهریور) نسخه اصلی به بازار عرضه کنه، اما ییشتر سایتا خیلی زودتر گذاشتن.

میترسم دانلود کنم عین 2012 بشه، بگن اورجینال نبوده.

*ممنون میشم اگه یکی جواب منو بده

troy200489
21-09-2012, 09:40
سلام. آقا نسخه معتبر و اورجینال رو از کجا دانلود کنیم؟

اصلا نسخه اصلی اومده؟ کونامی قرار بود 20 سپتامبر (30 شهریور) نسخه اصلی به بازار عرضه کنه، اما ییشتر سایتا خیلی زودتر گذاشتن.

میترسم دانلود کنم عین 2012 بشه، بگن اورجینال نبوده.

*ممنون میشم اگه یکی جواب منو بده

تا الان نسخه تغلبی ارایه نشده که شما دنباله اورجینال هستی فقط بعضی از نسخه ها مشکل کرک دارن همین

troy200489
21-09-2012, 09:44
قابل توجه دوستان:
دیروز از بیرون من بازی رو تهیه کردم هیچ مشکلی ام نداره بعضی ها میگن کنار زمین خالی هس اما تو ماله من که این جور نبود مربی ها و عکاس ها بودن فقط تصویر مات بود که اینم تو همه هس با زدن پچ no blur حل میشه
و اینم بگم من موقع نصب نه سریال نامبر دادم نه کرک ریختم نصب کردم و بعد باز کردم بدونه مشکل کار کرد
و اینم بگم امروز از خود بازی هم تونستم اپدیت کنم یعنی dlc رسمی که کونامی ارایه داده بود بعضی ها میگفتن بازی که سریال نخواد نمیشه از داخل بازی اپدیت کرد که من این کارو کردم

pooyakhaste
21-09-2012, 10:25
قابل توجه دوستان:
دیروز از بیرون من بازی رو تهیه کردم هیچ مشکلی ام نداره بعضی ها میگن کنار زمین خالی هس اما تو ماله من که این جور نبود مربی ها و عکاس ها بودن فقط تصویر مات بود که اینم تو همه هس با زدن پچ no blur حل میشه
و اینم بگم من موقع نصب نه سریال نامبر دادم نه کرک ریختم نصب کردم و بعد باز کردم بدونه مشکل کار کرد
و اینم بگم امروز از خود بازی هم تونستم اپدیت کنم یعنی dlc رسمی که کونامی ارایه داده بود بعضی ها میگفتن بازی که سریال نخواد نمیشه از داخل بازی اپدیت کرد که من این کارو کردم

عزیز میگی از کجا خریدی؟

farshad.88
21-09-2012, 10:29
PES2013 No-Blur patch v2

Size: 17.02 MB

اگه این فایل رو جایگزین فایل exe کنیم. برای کرک مشکلی پیش نمیاد ؟ چون این و کرک مثل همن. یا باید این باشه یا کرک !

سلام.

چجوری میشه Auto Save بازی رو خاموش کرد (تو مسترلیگ) ؟؟؟
فکر کنم توی این نسخه این مورد و نداشتن زبان برای گزارشگر خیلی روی مخ باشه.

PESEdit.com 2013 Patch 1.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Features :
Added Arminia Bielefeld & BATE Borisov
Full Bundesliga & 2. Bundesliga
Correct kits for all Premier League & Liga ZON Sagres teams + Argentina, Brazil, Colombia, Netherlands, South Korea, Uruguay
Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
Fixed some transfers (mainly bigger teams)
Includes first DLC (Celta, Depor & Valladolid stadiums, kits for 37 teams)
Removed blur
NOTE Transfers ARE NOT completely correct (at all), we tried to fix some of the most important teams but it is impossible for us to transfer and create as many players as are missing. Transfers will be updated a lot when the second DLC gets released. (mid October)
Download PESEdit.com 2013 Patch 1.0 :

اگه لینک مستقیم باشه خیلی خوبه. اینا صفحه دومشون شیل تره . قابلیت Resume هم ندارن

M E S S I
21-09-2012, 10:58
اگه این فایل رو جایگزین فایل exe کنیم. برای کرک مشکلی پیش نمیاد ؟ چون این و کرک مثل همن. یا باید این باشه یا کرک !

دوست عزیز من خودم هنوز دانلود بازی برام تموم نشده و نمیتونم چیزی بگم,اما شما یه تستی بکنین ضرری که نداره اگه هم کار نکرد همون کرک اصلی رو بریز....

اگه لینک مستقیم باشه خیلی خوبه. اینا صفحه دومشون شیل تره . قابلیت Resume هم ندارن

farshad.88
21-09-2012, 11:07
دوست عزیز من خودم هنوز دانلود بازی برام تموم نشده و نمیتونم چیزی بگم,اما شما یه تستی بکنین ضرری که نداره اگه هم کار نکرد همون کرک اصلی رو بریز....

تست کردم. برای من مشکل داشت.اگه اینو بریزم میگه بازی کرک نیست. اگه کرک رو بریزم صفحه ماته. البته مات بودنش روی اعصاب نیست اما خوب HD حالش بیشتره !:31:

erfan_jf
21-09-2012, 11:12
من دانلود کردم و اجرا کردم نسخه realod پی سی دی رو . واقعا تو این نسخه بازی خیلی خوب شده .

troy200489
21-09-2012, 11:24
عزیز میگی از کجا خریدی؟

من از تبریز گرفتم 2تا dvd بود تو یه بسته مقوایی روش 6تومن زده بوده ولی 3 تومن می داد
اگه بچه تبریز هستی پم خصوصی کن بگم از کجا بگیری

parsgiga_3
21-09-2012, 15:00
دوستان این نسخه reloaded رو تهران از کجا بگیرم که خوش قیمت هم باشه؟!

یه جوون مرد جواب ما رو هم بده تو کفیم به قرآن:31:

pay_man_utd
21-09-2012, 15:25
سلام یه سوال اساسی دارم اونم این که PES2013 تیم ها رو لایسنس کرده یا این که ما باید بازم بریم کلی پچ و DLC واسه بازیش دانلود کنیم؟

Eblis 2011
21-09-2012, 15:45
سلام یه سوال اساسی دارم اونم این که PES2013 تیم ها رو لایسنس کرده یا این که ما باید بازم بریم کلی پچ و DLC واسه بازیش دانلود کنیم؟

بعضی ها لیگ ها کامل لاینسس شده بعضی لیگ ها فقط چند تیمش ... نقل و انتقالات هم ناقصه ... حتما باید پچ و dlc بریزیم

pooyakhaste
21-09-2012, 15:54
یه جوون مرد جواب ما رو هم بده تو کفیم به قرآن:31:

منم تو کفم بقرعان :31:
یکی بگه تو تهران از کجا میشه نسخه reloaded رو گیر اورد؟؟؟

pouyasony
21-09-2012, 16:39
بعضی ها لیگ ها کامل لاینسس شده بعضی لیگ ها فقط چند تیمش ... نقل و انتقالات هم ناقصه ... حتما باید پچ و dlc بریزیم

کسی که پچ pes edit رو گرفته باشه دیگه لازم نیست dlc یا حتی اون فایلی که برای رفع ماتی تصویر بود رو بگیره همه اینا تو خود همون پچ هست .حجمش 280 مگابایته من نصب کردم لباس و اسامی همه تیمارو درست کرده بوندسلیگا 1 و 2 هم اضافه شده ماتی تصویر هم از بین رفته

farshad_pes9
21-09-2012, 17:21
دوستان من بعد از اینکه پچ pes-edit رو نصب میکنم نمیتونم وارد بازی بشم و ارور میده که بازی نصب نیست,در ضمن pesedit selector هم برام کار نمیکنه و ارور میده,دوبار هم بازی رو پاک کردم و نصب کردم باز هم همینطوره,مشکل از کجاست؟!!

farshad.88
21-09-2012, 17:26
دوستان من بعد از اینکه پچ pes-edit رو نصب میکنم نمیتونم وارد بازی بشم و ارور میده که بازی نصب نیست,در ضمن pesedit selector هم برام کار نمیکنه و ارور میده,دوبار هم بازی رو پاک کردم و نصب کردم باز هم همینطوره,مشکل از کجاست؟!!

شما بازی رو که بعد از نصب با کرک ریلود کرک کنید. سپس پچ PESEDIT رو هم نصب کنید.توی راهنماش گفته که با PESEDIT SELECTOR بازی رو اجرا کنید. اما من پیشنهاد میکنم با همون فایل PES2013.exe که کرک شده بازی رو اجرا کنید.من اینجوری نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت

farshad_pes9
21-09-2012, 17:34
شما بازی رو که بعد از نصب با کرک ریلود کرک کنید. سپس پچ PESEDIT رو هم نصب کنید.توی راهنماش گفته که با PESEDIT SELECTOR بازی رو اجرا کنید. اما من پیشنهاد میکنم با همون فایل PES2013.exe که کرک شده بازی رو اجرا کنید.من اینجوری نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت

قبل نصب پچ مشکلی در اجرا ندارم,پچ رو که نصب میکنم وارد بازی نمیشه!!

Eblis 2011
21-09-2012, 18:03
جلال پس این پچ چی شد ؟ :31:
بدو بازیم تا ساعت 8 تمومه ها

kurosh08
21-09-2012, 18:06
من نسخه RELOADED رو از سایت زیر دانلود کردم:
نسخه اصله و با شماره سریال نصب میشه و هیچ مشکلی نداره و همه چیز عالیه.
دوستان حتماً نسخه سریال دار بازی رو تهیه کنین. پچ های رسمی کونامی به راحتی روی نسخه های اصل سریال دار نصب میشن. توجه کنین که پچ های رسمی با DLC فرق میکنن.
در کل نسخه های سریال دار، نسخه های Setup اصلی هستن.

masoud93
21-09-2012, 18:44
من بازی رو دیروز نصب کردم ( اسکیدروو + IMG ها + کرک ریلود ) . امروز هم پچ PESEDIT v 1.0 رو نصب کردم.بازی هیچ مشکلی برای اجرا نداشت. حتی با این پچ مات بودن تصویر هم از بین رفت
خود بازی فقط 2 تا نکته داره که نمیدونم چرا کونامی یادش رفته یا به چه دلیل اونارو برداشته:
1- تورنمنت لیگ و انتخاب گزارشگر به طور کامل حذف شده 2- در مستر لیگ سیو اتوماتیک است و هیچ راه دیگه ای نداره
اما خوبی های این نسخه تا اینجا :
1- در مستر لیگ تمرین دادن بازیکنان شبیه PES2010 شده 2- ابزار GP به مستر لیگ اضافه شده که با اون برای مربی گری هم پیشرفت در نظر گرفته شده 3- شوت زدن و دفاع کردن و هوش مصنوعی داور و دروازه بان ها خیلی خوب شده

سلام.

این مشکل رو میشه با 2 تا سیو داشتن ، حل گرد ...

M E S S I
21-09-2012, 18:53
جلال پس این پچ چی شد ؟ :31:
بدو بازیم تا ساعت 8 تمومه ها

الهی که جز جیگر بگیری که میگی تا 8 تمومه:31:,من بدبخت معلوم نیست فردا هم دانلودم تموم شه!:31:
من خودم که پچ تولید نمیکنم مهدی جان!!:31:
همون طور که گفتم فعلا پچ خوب و معتبری که اومده و هست همین PESEdit هستش...
ولی گشتم اینم پیدا کردم,(فکر کنم اینم خوب باشه!) ولی هوز خودم تستش نکردم,بی زحمت امتحانش کن (یا هرکدوم از بچه ها که دانلودش کرد) خبرمون کن که چطور بود:

PESBOX ANATOLIA 2013 V0.4 - PES 2013 LINCENCE PATCH

including Kit Sever you get licensed all teams from EPL, Bundesliga, Liga Zon Sagres with their kits, emblems and names, fake players name fixed, licensed leagues and cups and more

HOW TO INSTALL IT

a) Restore original dt04.img and dt0c.img if you have installed previous mods

b) Go to to pesbox-server and run manager.exe. Verify that Kit Server is attached to PeSBoX Anatolia 2013.exe

c) Run game from PeSBoX Anatolia 2013.exe

SIZE: 128.00 MB

Rar password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تغییراتی که با نصب این پچ اعمال میشود:

موفق باشید!:11:

lionf3
21-09-2012, 20:50
دوستان من هم ی مشکل مشابه همین دوستمون دارم ی مشکل دیگه ای هم ک دارم اینه که یهو وسط بازی Not Responding میزنه میپره بیرون کرک Reloaded و Skidrow هم دانلود کردم هردوتا رو امتحان کردم ولی کامل درست نشد و هنوز هم وسط بازی میپره بیرون راستی بازی من از این شرکتی هاس ک سی دی اورجینال هستن نمیدونم دیگه چی کار باید بکنم:45:

Eblis 2011
21-09-2012, 21:50
بالاخره دانلود بازی تموم شد و بازی بدون دردسر و کرش شدن اجرا شد
بازی رو از سایت دانلودها گرفتم نسخه Reloaded

دارم پچی که جلال گذاشته رو تست میزنم ببینیم چه تغییراتی به بازی میده و سالم اجرا میشه یا نه
اخبارش متعاقبا اعلام خواهد شد :31:

sabar
21-09-2012, 22:04
سلام بازی منم کرش میکنه این کرش فیکی که میگید آدرسش رو دارید برام بزارید منم بازی رو از بیرون خریدم ولی این مشکلمه البته بعضی وقتها اینطوری میشه اینم عکسش اگر درست گذاشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eblis 2011
21-09-2012, 22:21
خب پچ رو هم نصب کردم به راحتی اجرا شد ...
تغییرات خوبی میده :
نقل و انتقالات رو بروز میکنه ....... لوگوی تیم های رو درست میکنه ...... با نصب این یچ نیازی به ریختن رفع تاری نیست چون خودش تاری رو از بین میبره
بعد از نصب پچ باید بازی رو از طریق ایکون خودش اجرا کنید ...

ویرایش : با آیکون خود بازی هم میتونید بازی رو اجرا کنید ... فقط باید در محل نصب پوشه مسیر کیت سرور رو بر روی pes 2013 اتچ کنید

Eblis 2011
21-09-2012, 22:37
سلام بازی منم کرش میکنه این کرش فیکی که میگید آدرسش رو دارید برام بزارید منم بازی رو از بیرون خریدم ولی این مشکلمه البته بعضی وقتها اینطوری میشه اینم عکسش اگر درست گذاشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفع مشکل اختلال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d l . d o w n l o a d h a . com/Game/September%202012/19/PES13-SKIDROW%20FIX%20(www . D o w n l o a d h a . com).rar

حجم : 600 و خرده ای مگابایت
فاصله آدرس رو وردار

۳) در قسمت Run ویندوز خود عبارت regedit را تایپ نمایید تا وارد قسمت رجیستری ویندوز خود شوید. حال به آدرس زیر رفته[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KONAMI\PES 2013]در قسمت "code"=""در بین دو کاما بعد از مساوی، سریال نامبر بازی را وارد نمایید. سپس کرک RELOADED را که در انتهای همین پست می باشد در محل نصب بازی کپی نموده و به اجرای بازی بپردازید

دانلود کرک نهایی RELOADED

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d l . d o w n l o a d h a . com/Game/Crack/PES13-RELOADED-Crackonly%20(www . D o w n l o a d h a . com).rar

حجم : 17 مگابایت

امیدوارم مشکلت حل بشه :40:

M E S S I
22-09-2012, 07:17
دانلود دموی دوم PES 2013

با حجم 1 گیگ

تیم های حاضر در این نسخه:

Real Madrid, Barcelona, Valencia,Athletic Bilbao, Manchester United, Bayern Munich and
Juventus
+
چند تیم از آمریکای جنوبی

AhmadReza.
22-09-2012, 11:01
منم همین مشکل آقای lionf رو دارم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟
ولی برا من داور ا و فیلمبردارها هیچ مشکلی ندارن

troy200489
22-09-2012, 14:32
پچ جدید
PeSBoX Anatolia 2013 v0.4 (21.09.2012)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GENERAL FEATURES

Complete Bundesliga & Partial Npower Championship
Licenced all leagues & cups
Licenced Barclays Premier League & Liga Zon Sagres teams + Netherlands
Correct names for fake players
Some important transfers
Includes DLC 1.00
No blur

Note: Transfers are not completely true. Important transfers were done but we will not complete all of them until DLC 2.00 because we don’t like double work.
Download PeSBoX Anatolia 2013 v0.4 :
rar password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکر هس تاالان این بهترین پچ منتشر شده هس و از طرف خودم تست شده تو نسخه بدونه کرک و سریال نامبر به نحوه احسن جواب میده هیچ مشکلی ام نداره با خیال راحت دانلود و استفاده کنید
از امکانات این پچ میشه گفت 80 درصد ترانسقر ها انجام شده لیگ انگلیس درست شده پیراهن و لوگو تیم ها لیگ المان و کوکاکولا چامپسن شیپ دسته یک انگلیس هم اضافه شده
بعد از نضب پچ از ایکون پچ PeSBoX Anatolia 2013 واسه داخل شدن بازی استفاده کنید

masoud93
22-09-2012, 17:30
لطفاً حذف شود ...

M E S S I
22-09-2012, 17:53
ببخشید اشتباه شد.........

gheymeh
22-09-2012, 21:35
بریزیم تو این تاپیک

rshafiiy
23-09-2012, 12:14
من از سایت p30world دانلود کردم ولی اجرا نمیشه بازی . نصب کردم کرکشم زدم ولی بازی اجرا که میشه تو لودینگ میمونه !!!!

farshad.88
23-09-2012, 13:55
دوستان از کدوم فایل میتونستیم لیگ دسته دوم رو انتخاب کنیم ؟ مثلا اینکه لیگ دسته 2 المان باشه یا اسپانیا یا انگلیس ؟
اگه فایل PESedit selector است . واسه من کار نمیکنه. چیکار کنم ؟ :41:

Eblis 2011
23-09-2012, 14:47
من از سایت p30world دانلود کردم ولی اجرا نمیشه بازی . نصب کردم کرکشم زدم ولی بازی اجرا که میشه تو لودینگ میمونه !!!!

شما باید فایل img که گذاشتی رو هم دانلود کنید و جایگزین فایل img نصبی بازی کنید ....
حجم فایل 2 گیگ می باشد

zoru
23-09-2012, 15:54
سلام من این بازی رو روی لپ تابم میتونم اجرا کنم و بازی میکنم ولی روی سیستم دیگم که با اون بازی میکنم اجرا نمیشه و بعد از اینکه که تیم ها رو انتخاب میکنم ارور میده و باید از بازی بیام بیرون و نمیتونم بازی کنم ایا مشکل از کرک هست ؟

ye adam
23-09-2012, 15:59
منم همین مشکل آقای lionf رو دارم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟
ولی برا من داور ا و فیلمبردارها هیچ مشکلی ندارن

داداش میشه دقیق بگی مشکلت چیه؟

ye adam
23-09-2012, 16:00
سلام من این بازی رو روی لپ تابم میتونم اجرا کنم و بازی میکنم ولی روی سیستم دیگم که با اون بازی میکنم اجرا نمیشه و بعد از اینکه که تیم ها رو انتخاب میکنم ارور میده و باید از بازی بیام بیرون و نمیتونم بازی کنم ایا مشکل از کرک هست ؟

میتونه مشکل کرک باشه شایدم به خاطر انلاین بودن تو نت
نت رو دیسیبل کن نشد کرکه

M A M M U T
23-09-2012, 16:50
دوستان من این بازی رو که واسه شرکت سریر گیمه خریدم (کوفتشون بشه 3 تومن پول دادم:( )ولی واسه بازی دوستانه از بازی میپره بیرون...کدوم کرک رو باید بنصبم؟؟؟؟

ye adam
23-09-2012, 17:13
دوستان من این بازی رو که واسه شرکت سریر گیمه خریدم (کوفتشون بشه 3 تومن پول دادم:( )ولی واسه بازی دوستانه از بازی میپره بیرون...کدوم کرک رو باید بنصبم؟؟؟؟

داداش اون کاری که به اون دوستمون گفتمو بکن نشد سایت واست pm میکنم :دی

M A M M U T
23-09-2012, 17:37
داداش اون کاری که به اون دوستمون گفتمو بکن نشد سایت واست pm میکنم :دی

کدوم دوستمون؟؟؟ اینجا دوست زیاده...:دی
یکی گفت نسخه ی ریلود یا هم چین چیزی دان کنید...خو من اگه میخواستم دانلود کنم که دیگه نمیخریدم:)
راستی یکی فرق این نسخه ها رو توضیح بده...اسکیمو و اسکیدو و ریلود و اینا چه فرقی دارن؟؟؟:دی

farshad_pes9
23-09-2012, 18:38
دوستان به نظر میاد من از طریق قرار دادن کد در قسمت رجیستری و کرک reloaded موفق شدم نسخه skodrow رو به reloaded تبدیل کنم,چون پچها الان بدون مشکل برام کار میکنه,اما مشکلی که دارم اینه که pesedit selector برام کار نمیکنه و ارور میده,میخواستم ببینم دلیلش چیه.
ارورش هم اینه: pesedit selevtor encountered a problem and needs to close.we are sorry for the inconvenience.
ادامه هم داره که ننوشتم!

farshad.88
23-09-2012, 20:24
دوستان به نظر میاد من از طریق قرار دادن کد در قسمت رجیستری و کرک reloaded موفق شدم نسخه skodrow رو به reloaded تبدیل کنم,چون پچها الان بدون مشکل برام کار میکنه,اما مشکلی که دارم اینه که pesedit selector برام کار نمیکنه و ارور میده,میخواستم ببینم دلیلش چیه.
ارورش هم اینه: pesedit selevtor encountered a problem and needs to close.we are sorry for the inconvenience.
ادامه هم داره که ننوشتم!
منم همین مشکل PESedit Selector رو داشتم. و از توی ایکون دسکتاپ و یا منوی استارت میخواستم بازش کنم اما همین ارور رو میداد. تا اینکه رفتم و از جایی که بازی رو نصب کردم و پچ PESedit رو نصب کردم این فایل رو باز کردم. چون PESEDIT SELECTOR اونجا هم وجود داره.
----
برای تغییر لیگ دسته ( تغییر کشور لیگ دسته دو ) باید از این فایل استفاده کنیم. اما برای من گزینه تغییر غیر فعال بود و نمیشد تغییر داد. کسی راه حلی نداره ؟

gheymeh
23-09-2012, 21:00

اینو نصب کن درست می شه . حجم 660 مگ

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gheymeh
23-09-2012, 21:27
راه حل کلی جهت نپریدن بیرون از بازی :‌

1-دانلودCrash FIX
PART1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- کرک ریلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ye adam
23-09-2012, 22:33
کدوم دوستمون؟؟؟ اینجا دوست زیاده...:دی
یکی گفت نسخه ی ریلود یا هم چین چیزی دان کنید...خو من اگه میخواستم دانلود کنم که دیگه نمیخریدم:)
راستی یکی فرق این نسخه ها رو توضیح بده...اسکیمو و اسکیدو و ریلود و اینا چه فرقی دارن؟؟؟:دی

اینترنتت رو disable کن برو تو بازی

M A M M U T
23-09-2012, 22:48
راه حل کلی جهت نپریدن بیرون از بازی :‌

1-دانلودCrash FIX
PART1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- کرک ریلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرق روش اول و دوم چیه؟

gheymeh
24-09-2012, 07:50
فرق روش اول و دوم چیه؟

جفتش با هم

ox3blue
24-09-2012, 12:19
سلام
من یه اپشن فایل ساده احتیاج داشتم

farshad_pes9
24-09-2012, 13:41
منم همین مشکل PESedit Selector رو داشتم. و از توی ایکون دسکتاپ و یا منوی استارت میخواستم بازش کنم اما همین ارور رو میداد. تا اینکه رفتم و از جایی که بازی رو نصب کردم و پچ PESedit رو نصب کردم این فایل رو باز کردم. چون PESEDIT SELECTOR اونجا هم وجود داره.
----
برای تغییر لیگ دسته ( تغییر کشور لیگ دسته دو ) باید از این فایل استفاده کنیم. اما برای من گزینه تغییر غیر فعال بود و نمیشد تغییر داد. کسی راه حلی نداره ؟

من روی دسکتاپ اصلا آیکون PESEDIT SELECTOR ندارم!!
از محل نصب بازی هم برام همین ارور رو میده!!

دوستان یه سوال دیگه هم داشتم,چرا وقتی بازیرو شروع میشه بعد چند دقیقه تصویر تیک پیدا میکنه و کم کم هم زیاد میشه,بد رو اعصابه!

xerxes again
24-09-2012, 15:33
منم همین مشکل بیرون پریدن بازی رو دارم که با هیچ کدوم از روش ها حل نشد
کرکی نیست که حلش کنه؟

M A M M U T
24-09-2012, 17:31
اینترنتت رو disable کن برو تو بازی
آقا دمت گرم...
دوستان من مشکلم حل شد بدون هیچ نرم افزاری و کرکی...من بازی رو از شرکت سریر گیم گرفتم و موقع بازی دوستانه از بازی میپرید بیرون حالا با سفارش این دوستمون از اینترنت قطع شدم و دیگه نپرید بیرون....فعلا بقیه ی بازی رو تست نکردم ولی فعلا که خوب کار میکنه....

wr10
24-09-2012, 18:07
یه مشکل عجیب تو اجرای بازی!!!
من لپ تاپم از این مدل هاست که یه گرافیک intel و nvidia داره.موقع بازی intel رو میشناسه و بالا نمیاد!!
چیکار کنم؟

ye adam
24-09-2012, 18:45
منم همین مشکل بیرون پریدن بازی رو دارم که با هیچ کدوم از روش ها حل نشد
کرکی نیست که حلش کنه؟

داداش به M A M M U T هم گفتم اگه اینترنتو disable کردی باز پرید بیرون مشکل از کرکه

omidsarab
24-09-2012, 18:52
سلام اینا سوال من نیست سوال یکی از خوانندگان وبلاگمه میخواستم شما جواب بدین:
سلام چند تا سوال داشتم
من این بازی رو از بیرون تهیه کردم یه مشکلی دارم
وقتی تیم باشگاهای مثلا ریال مادرید و بارسلونا رو انتخاب میکنم و میخواد لود بشه بره در بازی یکدفعه میپره بیرون اما وقتی تیمهای ملی رو انتخاب میکنم براحتی وارد بازی میشه و یه مقدار که بازی کردم و میام بیرون دوباره تیم باشگاهای بارسلونا و ... رو انتخاب میکنم بدون هیچ مشکلی وارد بازی میشه چرا؟ نمیشه درستش کرد؟

بنظر من که پی ای اس 2012 بهتر بود رونالدو و مسی مهار نشدنی بودند مثل واقعیت اما در این بازی اصلا نمیشه باهاشون زیاد دریبل زد چون توپ رو میگیرند و گل زدن هم سخت شده و پاسهای تو عمق رو هم راحت میگیرند اما گلرها انصافند خوب شدند
یه سوال دیگه من بیرون دیدم داشتند بازی میکردند دیدم عکس مربی بصورت مربع کوچک بعضی وقتها کنار صفحه نمایش داده میشه برای اینکار باید چه گزینه ای رو فعال کرد؟

xerxes again
24-09-2012, 19:48
داداش به M A M M U T هم گفتم اگه اینترنتو disable کردی باز پرید بیرون مشکل از کرکه

خوب مشکل همینه.
کرکم دانلود زدم باز همینه.
البته گاهی نمی پره بیرون. ولی شاید هر 10 بار یه بار نپره

farshad_pes9
24-09-2012, 21:38
خوب مشکل همینه.
کرکم دانلود زدم باز همینه.
البته گاهی نمی پره بیرون. ولی شاید هر 10 بار یه بار نپره

من بازیم اسکیدرو بود,نصب کردم,هیچ پچی روش اجرا نمیشد,از قسمت رجیستری کد بازیرو وارد کردم,کرک reloaded رو دانلود کردم,پچ نصب شد اما میپرید بیرون,من وقتی sسیستمو ریستارت میکنم, آنتی ویروس رو disab;e میکنم از بازی نمیپره بیرون,بعضی وقتها هم جویستیکمو میکنم,اینکارارو که میکنم دیگه از بازی نمیپره بیرون!!
یه امتحانی بکن ضرر نداره,مخصوصا آنتی ویروس خیلی مهمه disable باشه.

ye adam
24-09-2012, 22:08
دوستان عزیز مشکل خیلیا با این کار حل میشه
اول که میخواید برید تو بازی اینترنتتون رو change adapter setting (win7) اینجا disable کنید برید تو بازی ببینید باز بیرون میاد؟معمولا برای همه stop working میده
بکنید اینکارو بعد شاید کرک یا نسختون ایراد داشته باشه

xerxes again
25-09-2012, 09:20
واسه من تقریبا اوکی شد.
اول بازی اگر نرم ترکیب بچینم مشکلی نداره. عجیبه.

tataj
25-09-2012, 11:28
من بازی pes 2013 را دیروز خریدم اورجینال شرکت NEW TECH نصب میشه ولی اول بازی همش یه دایره نشون میده که داره می چرخه کرک RELOADED ریختم جواب نداد فایل 700 مگابایتی رو ریختم در پوشه ایمیج جواب نداد چیکار کنم؟

zoru
25-09-2012, 12:07

میتونه مشکل کرک باشه شایدم به خاطر انلاین بودن تو نت
نت رو دیسیبل کن نشد کرکه
سلام مشکل رو حل کردم مشکل از ویندوز ام بود ویندوز قبلی 7 معمولی بود یک 7 سرویس پک 1 نصب کردم مشکلم کاملا حل شد

Immunology
25-09-2012, 14:16
من بار اول بازی رونصب کردم و خیلی راحت اجرا شد وزدیم به رگ.اما بعد 1روز بازی دیگه اجرا نشد.
دوباره نصب کردم وتمام اون کارایی که گفته بود روانجام دادم نشد.نسخه reloaded کرک رو هم نصب کردم اما میگه فایل مشکل داره و یا دوباره نصب کن.چیکار کنم؟؟؟یه مومن میاد از اول به زبان ساده بگه چیکار کنیم؟؟
در ضمن اون برنامه daemon رو کجا اجرا کنیم؟؟فایلی به اسم iso وجود نداره که اینگفته این فایلارو اجرا کنید.

armin_goooodboy
25-09-2012, 17:52
سلام دوستان

من کرک RELOADED دارم و در حالتی که کانکشنم رو disable می کنم مشکلی ندارم
اما اگه اینترنتم فعال باشه میپره بیرون
این کرش فیکس رو اگه دانلود کنم و بریزم در حالتی که اینترنتم وصل باشه هم میتونم بازی کنم؟
مشکلش حل می شه؟
آخه مهمه که بتونم تو بازی باشم اما اینترنتم هم فعال باشه (واسه دانلود و ...)

مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - دانلود فایل Crash FIX بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- دانلود کرک نهایی RELOADED بازی به صورت جداگانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javadlf
25-09-2012, 19:48
من نسخه reloaded رو از سایت دانلودها گرفتم. هیچ مشکلی نداره. راحت نصب میشه. از بازی هم نمی پره بیرون (حتی با وصل بودن به اینترنت)

فقط مشکلش اینه که گزارشگر بازی بعد از 20 ثانیه کم کم صداش کم میشه و بعد هم قطع میشه. جالبه صدای تماشاگرها هست ولی گزارشگر انگار یکی صداش رو هی کم کنه تا بی صدا بشه اونطوریه.

جالبه تقریبا تو هر بازی 2 تا 3 بار هی کم کم زیاد میشه و بعد کم میشه و میره.

تو زمانی که هست درست گزارش میکنه

کسی این مشکل رو نداره. و یا راه حلی برای رفعش؟؟

Eblis 2011
25-09-2012, 20:16
من نسخه reloaded رو از سایت دانلودها گرفتم. هیچ مشکلی نداره. راحت نصب میشه. از بازی هم نمی پره بیرون (حتی با وصل بودن به اینترنت)

فقط مشکلش اینه که گزارشگر بازی بعد از 20 ثانیه کم کم صداش کم میشه و بعد هم قطع میشه. جالبه صدای تماشاگرها هست ولی گزارشگر انگار یکی صداش رو هی کم کنه تا بی صدا بشه اونطوریه.

جالبه تقریبا تو هر بازی 2 تا 3 بار هی کم کم زیاد میشه و بعد کم میشه و میره.

تو زمانی که هست درست گزارش میکنه

کسی این مشکل رو نداره. و یا راه حلی برای رفعش؟؟

شک نکن مشکل از ویندوز کامپیوترته .... چون بازی رو منم از همین سایت و همین نسخه رو دانلود کردم و بدون هیچ لگی دارم بازی میکنم .... شما مشکل ت از طرف بازی نیست ....
سیستم رو ویروس کشی کن بعدش ویندوز عوض کن حله

bababozorg
25-09-2012, 22:26
سلام دوستان
این مشکل به خاطر چیه ؟
بازی رو خریدم
موقع نصب این ارور رو میده :

Eblis 2011
25-09-2012, 23:44
سلام دوستان
این مشکل به خاطر چیه ؟
بازی رو خریدم

اینجوری که بوش میاد انگاری نمیتونه فایل های دی وی دی رو باز کنه ....
به نظرم دی وی دی بازی خرابه ....

gheymeh
26-09-2012, 08:28
سلام دوستان
این مشکل به خاطر چیه ؟
بازی رو خریدم

ببر پسش بده . و سالم تحویل بگیر

bababozorg
26-09-2012, 13:53
ببر پسش بده . و سالم تحویل بگیر
با تشکر
رفتم پسش بدم گفت به خاطر ویندوز اینستالر هست
هنوز نصب نکردم نصب شد خبرشو میدم بهتون

bababozorg
26-09-2012, 14:40
دوستان واسه اجرا به من گفتن Windows installer جدید نصب کن
فکر کنم آخرین نسخش 4.5 باشه
ولی هر چی میگردم و دانلود میکنم هیچ کدوم نمیخوره به سیستمم
ویندوزم 7 64 بیت ا
windows 7 64 bit
دوستان اگه بتونید یه ویندوز اینستالر بهم بدید خیلی ممنون میشم
خودم 7 8 تا دانلود کردم اما هیچ کدومش نخورد .

pedi261
26-09-2012, 16:09
دوستان سلام. من بازی رو نصب کردم یه مشکلی دارم وقتی میخام بازی رو اجرا کنم ارور your computer does not meet minimum system requirement رو میده. البته میرم تو pes setting بازی و قسمت specification سی پی یو و رم رو میزنه good اما جی پی یو و وی رم رو میزنه unable. آیا مممکنه مشکل از درایور ها باشه؟
البته بعد اینکه این ارور رو ignore میکنم بازی اجرا میشه اما خوب میخام بدونم علتش چیه.

ye adam
26-09-2012, 16:17
ویندوزم 7 64 بیت ا
windows 7 64 bit

داداش با این تجربه ای که من دارم وین 7 64 بیت هیچی روش نصب نمیشه

gheymeh
26-09-2012, 18:43
PES 2013 – Team Data Transfer 1.0 by MxSoNiC★ PES 2013 – Team Data Transfer 1.0 ★ by MxSoNiC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
description:
Tool for PES 2013 – Team Data Transfers.
supported platforms:
1. PC only
features Settings:
1. remove Player from Team Data File
2. override Player to Team Data File
3. add Player to Team Data File
4. search by Player ID´s
5. edit Team LineUp
6. edit Player Formation
7. edit Tactics 1 – 4
8. edit Roles/Executors
requirements:
1. installed .NET Framework (at least version 4.0)
how to use:
1. open EDIT.bin
2. open Team Data File ( TM_DATA…)
3. do your Transfers and edit Formation and LineUp
4. save File
thanks to:
big thanks to neogeo64, Master goldorakiller, Master w!Ld@ and Master Ariel, Rechi and LeoArsalan
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gheymeh
26-09-2012, 18:45
PESEdit.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2013 Patch 1.1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
New Features :
Fixed team rankings & 2nd division name in ML mode
New boots: adidas predator LZ, Nike CTR360, Nike Tiempo Legend, Nike T90, Nike Mercurial Vapor, Puma Powercat
New league: Liga Adelante (19 teams included)
New kits: Colombia, Korea Republic, QPR, Udinese Calcio
Other: added league flags for Bundesliga & Liga Adelante, updated selector with ML switch, fixed Brazilian league logo
Stadiums: Relinked home stadiums & stadium names for all European club teams
More Liga Adelante screens
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pics of new boots
NOTE : Transfers ARE NOT completely correct, we tried to fix some of the most important teams but it is impossible for us to transfer and create as many players as are missing. Transfers will be updated fully when the second DLC gets released. (mid October).
PESEdit.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2013 Patch 1.1 Download Links :* coming soon.

gheymeh
26-09-2012, 18:46
ویندوزم 7 64 بیت ا
windows 7 64 bit

ببین این به کارت میاد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi.ss
26-09-2012, 20:50
سلام به همه دوستان
من پیس رو دانلود کردم و نصبیدم ، ولی تو ویندوز 7 صدای گزارشگر در نمیاد
باید چکار کنم ؟؟:45:

gheymeh
26-09-2012, 23:19
PESEdit.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2013 Patch 1.1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
New Features :
Fixed team rankings & 2nd division name in ML mode
New boots: adidas predator LZ, Nike CTR360, Nike Tiempo Legend, Nike T90, Nike Mercurial Vapor, Puma Powercat
New league: Liga Adelante (19 teams included)
New kits: Colombia, Korea Republic, QPR, Udinese Calcio
Other: added league flags for Bundesliga & Liga Adelante, updated selector with ML switch, fixed Brazilian league logo
Stadiums: Relinked home stadiums & stadium names for all European club teams
General Features :
• Full Bundesliga & 2. Bundesliga
• Correct kits for all Premier League & Liga ZON Sagres teams + Argentina, Brazil,
Colombia, Netherlands, South Korea, Uruguay
• Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable
players
• Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
• Includes first DLC
• Removed blur
More Liga Adelante screens
Pics of new boots
NOTE : Transfers ARE NOT completely correct, we tried to fix some of the most important teams but it is impossible for us to transfer and create as many players as are missing. Transfers will be updated fully when the second DLC gets released. (mid October).
PESEdit.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2013 Patch 1.1 Download Links :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
How To Use :
1. Install the patch
2. Start the game via pes2013.exe / start menu folder / Selector

Eblis 2011
27-09-2012, 00:28
سلام به همه دوستان
من پیس رو دانلود کردم و نصبیدم ، ولی تو ویندوز 7 صدای گزارشگر در نمیاد
باید چکار کنم ؟؟:45:

از کجا دانلود کردی عزیز؟

Mehdi.ss
27-09-2012, 01:46
از کجا دانلود کردی عزیز؟

از p30day
تو xp سالمه ولی تو ویندوز 7 صدای گزارشگر نمیاد

Eblis 2011
27-09-2012, 01:50
از p30day

آخرین ورژن Microsoft NET Framework + directx از نت دانلود کن نصب کن ببین درست میشه

seetherali
27-09-2012, 09:24
ويرايش شد پست.

Konami_Pc
27-09-2012, 10:08
از p30day

اتفاقا منم از p30day گرفتم تو سون بازی میکنم اصلا هم مشکل نداره نسخه rld هستش از ستینگ بازی برو قسمت audio بعد بافر صدا و نوع صدای اسپیکر رو تغییر بده شاید درست شد

nima_baran_abi
27-09-2012, 11:42
دوستان عزیز من بازی رو نصب کردم و کرکی که دو تا فایل بود رو هم نصبیدم.یکیش فایل exe که با فایل اصلی replace کردم و دیگری هم یه فایل سیستمیه ریختم همون جا بغل فایل اصلی.در ویندوز سون روی آیکون بازی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته.تو تاسک منجر هست اما نه اجرا میشه نه اروری میده.چه کنم؟ ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konami_Pc
27-09-2012, 11:53
دوستان عزیز من بازی رو نصب کردم و کرکی که دو تا فایل بود رو هم نصبیدم.یکیش فایل exe که با فایل اصلی replace کردم و دیگری هم یه فایل سیستمیه ریختم همون جا بغل فایل اصلی.در ویندوز سون روی آیکون بازی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته.تو تاسک منجر هست اما نه اجرا میشه نه اروری میده.چه کنم؟ ممنون

شاید بازیت نسخه skidrow هستش روش کرک Relodd میزنی اجرا نمیشه کرک اسکیدرو فرق میکنه فایل اجرائیش ببین نسخه بازیت چیه همون کرک رو واسش دانلود کن

nima_baran_abi
27-09-2012, 12:05
از کجا نسخه بازی رو میشه فهمید؟من برای کرک یه فایل دارم که اسمش هست:
Buddha.dll
چی کارش باید بکنم؟ممنونم

WOLF PACK
27-09-2012, 15:19
دوستان نسخه بازی من اسکیدرو هستش و این پچ جدیدی که اومده(1.0) رو گرفتم و نصب کردم ولی هیچ تغییری ایجاد نشده!نه تیم ها درست شدن نه لیگ و...
من از یکی شنیدم برای نسخه ریلودد هستش این درسته؟؟اگه اره برای اسکیدرو چیزی نیومده؟؟

gheymeh
27-09-2012, 17:58
از کجا نسخه بازی رو میشه فهمید؟من برای کرک یه فایل دارم که اسمش هست:
Buddha.dll
چی کارش باید بکنم؟ممنونم

برای شما نسخه اسکیدرو هست

boy iran
27-09-2012, 21:32
سلام

تصب بازی تموم شده موقع بازی با این مشکل مواجه میشم 56942

ye adam
27-09-2012, 23:32
سلام

احتمال زیاد کرکه
من کل بازی هایی که واسم این ارور رو داد با کرک حلش کردم :)

*hamedkhatar*
28-09-2012, 01:20
سلام
من وقتی تو بازی میرم رو تنظیمات از بازی میپره بیرون
فکر کنم مشکل از کرکه درسته؟
میشه سالم ترین کرکش رو برام بگذارید؟
ممنون

eblisandenzo
28-09-2012, 02:12
دوستان واسه من هم از بازی میپره بیرون ! چه کنم ؟
البته فقط تو match و توی train راحت میشه بازی کرد !

Eblis 2011
28-09-2012, 04:06
سلام

سلام علیکم
شما کرک بازی رو کپی کن درست میشه ....

boy iran
28-09-2012, 09:17
دو سه تا کرک رو امتحان کردم درست نشده نمیدونم مشکل از کجا هست ؟

ye adam
28-09-2012, 10:39
سلام
من وقتی تو بازی میرم رو تنظیمات از بازی میپره بیرون
فکر کنم مشکل از کرکه درسته؟
میشه سالم ترین کرکش رو برام بگذارید؟
ممنون

سالم ترین کرک تو سایت دانلودها
من خودم از اینجا گرفتم

ye adam
28-09-2012, 10:40

داداش کپی میکنی ایکون روی دسکتاپو اجرا میکنی یا تو فایله بازیو؟

bababozorg
28-09-2012, 10:52
سلام دوستان
من تو match و game plan که میرم میپره بیرون از بازی
کرک و فیکس کنندشو نصب کردم درست نشد که نشد

farshad_pes9
28-09-2012, 11:23
سلام دوستان
من تو match و game plan که میرم میپره بیرون از بازی
کرک و فیکس کنندشو نصب کردم درست نشد که نشد

اگه بازیت اسکیدرو پیشنهاد میکنم نسخه reloaded رو بگیری,من توی این چند روز با این سکیدرو روانی شدم,اما الان راحت شدم,اما اگه اسکیدرو هست من اینکارارو میکردم میرفتم توی بازی,پچ هم نصب کرده بودم,سیستمو ریستارت میکردم,آنتی ویروس رو غیر فعال میکردم,کرک reloaded رو که جدا دانلود کرده بودم میریختم,از هر 10 بار یه بار میپرید بیرون!!

ye adam
28-09-2012, 12:19
این که میگن بازی های کپی بهتر از ارجیناله راست میگن خداوکیلی
من سره بازی های کپی هیچ مشکلی ندارم خداروشکر :دی

bababozorg
28-09-2012, 12:34
اگه بازیت اسکیدرو پیشنهاد میکنم نسخه reloaded رو بگیری,من توی این چند روز با این سکیدرو روانی شدم,اما الان راحت شدم,اما اگه اسکیدرو هست من اینکارارو میکردم میرفتم توی بازی,پچ هم نصب کرده بودم,سیستمو ریستارت میکردم,آنتی ویروس رو غیر فعال میکردم,کرک reloaded رو که جدا دانلود کرده بودم میریختم,از هر 10 بار یه بار میپرید بیرون!!
من یکی دیگه داره گریم در میاد
این کار رو هم کردم نشد که نشد
بازی رو مثلا خیر سرم رفتم اورجینال خریدم

ye adam
28-09-2012, 12:39
من یکی دیگه داره گریم در میاد
این کار رو هم کردم نشد که نشد
بازی رو مثلا خیر سرم رفتم اورجینال خریدم

داداش سعی کن هیچوقت ارجینال نخری :دی
من هر موقه خریدم گریم در اومده
من یکی از دوستام که از اون cd میخرم پرسیدم اونم میگه قطعا بازی های کپی بهتره :دی

WOLF PACK
28-09-2012, 13:37
دوستان من این پچ جدید رو ریختم ولی ارم باشگاه ها و لیگ ها درست نشده و لباس تیم هایی که باید درست میشد همه یک شکله...راهی نیست بشه درستش کرد؟؟

bababozorg
28-09-2012, 13:38
داداش سعی کن هیچوقت ارجینال نخری :دی
من هر موقه خریدم گریم در اومده
من یکی از دوستام که از اون cd میخرم پرسیدم اونم میگه قطعا بازی های کپی بهتره :دی
داداش الان 2 بازی دارم
یکیش کپی یکیش اورجینال
اورجینال ا حداقل تو بازی میره کپیه تو بازی هم نمیره

Eblis 2011
28-09-2012, 13:52

شما ازین کرک استفاده کن .... در صورت اجرا نشدن بازی رو حذف کن دوباره نصبش کن و با این کرکش کن .... فقط توجه داشته باش که رفع ماتی تصویر رو نریزی .... فقط کرک رو کپی کن و وارد بازی شو

دانلود کرک نهایی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d l . d o w n l o a d h a . com/Game/Crack/PES13-RELOADED-Crackonly%20(w w w . D o w n l o a d h a . com).rar

ye adam
28-09-2012, 14:04
داداش الان 2 بازی دارم
یکیش کپی یکیش اورجینال
اورجینال ا حداقل تو بازی میره کپیه تو بازی هم نمیره

من که ارجینال هام بیشتر از کپیام ایراد دارن
3 تا Dvd هست :دی

kiar
28-09-2012, 15:44
من پچ PesEdit رو نصب کردم موقع نصبم هم آنتی ویروسم غیر فعال بود و هم اینترنتم قطع بود ولی وقتی میخوام بازیو اجرا کنم این ارور میاد لطفا راهنمایی کنید:

hosein0mid
28-09-2012, 23:12
سلام بچه ها یه پیچ سالم برای رفع تاری بازی pes2013 دارید لطف کنید بزارید ....ممنون

ye adam
29-09-2012, 15:53
سلام بچه ها یه پیچ سالم برای رفع تاری بازی pes2013 دارید لطف کنید بزارید ....ممنون

اینم پچ برای رفع ماتی بازی
حجم فایل 16mg
منبع
فایل دانلود

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aaarshiaaa
29-09-2012, 20:18
سلام بچه ها...ببخشید من یک بازی پس2013 از یکی از دوستام گرفتم که میگه نسخه ی اورجیناله...دوتا دی وی دیه که توش 21پارت زیپ هست که حجم هر پارت تقریبا 250 مگه...
حالا من اینو نصب کردم و اجرا کردم همه چیز خوب بود تا اینکه میخواستم قبل از اولین بازی برم ترکیب تیممو عوض کنم که یهو از بازی پرید بیرون...
توی اینترنت سرچ کردم و از سایت دانلودها کرک ریلودد رو دانلود کردم و جایگزین کردم و از توی run و regedit اون قسمت code سریال نامبر جدید رو زدم...
بعد مشکل حل شد ولی وقتی استادیوم royal london رو انتخاب میکنم از بازی میپره بیرون...
1-راهی هست که این مشکلو حل کنم؟
2-از کجا بفهمم اینی که من دارم skidro هست یا reloaded??
اگه skidro باشه میگن پچ pesedit روش نصب نمیشه راسته؟
3-این کرکskidro میگن برای مشکل کرش کردنش یک فایل 700مگی هست که دانلودش کنی درست میشه ولی توی نظرات بعضیا گفته بودن که با وجود اینکه فایل700مگی رو دان کردن بازم بازیشو کرش کرده؟!!!! موندم دانلودش کنم یا نه...؟!!!
کلا به نظر شما بهتر نیست خودم نسخه ی reloded رو دان کنم؟ آخه میترسم اینی که دارم همش هی هی مشکل داشته باشه!!!!
خواهش میکنم لطفا سریع جواب بدین...ممنون

Eblis 2011
29-09-2012, 20:31
سلام بچه ها...ببخشید من یک بازی پس2013 از یکی از دوستام گرفتم که میگه نسخه ی اورجیناله...دوتا دی وی دیه که توش 21پارت زیپ هست که حجم هر پارت تقریبا 250 مگه...
حالا من اینو نصب کردم و اجرا کردم همه چیز خوب بود تا اینکه میخواستم قبل از اولین بازی برم ترکیب تیممو عوض کنم که یهو از بازی پرید بیرون...
توی اینترنت سرچ کردم و از سایت دانلودها کرک ریلودد رو دانلود کردم و جایگزین کردم و از توی run و regedit اون قسمت code سریال نامبر جدید رو زدم...
بعد مشکل حل شد ولی وقتی استادیوم royal london رو انتخاب میکنم از بازی میپره بیرون...
1-راهی هست که این مشکلو حل کنم؟
2-از کجا بفهمم اینی که من دارم skidro هست یا reloaded??
اگه skidro باشه میگن پچ pesedit روش نصب نمیشه راسته؟
3-این کرکskidro میگن برای مشکل کرش کردنش یک فایل 700مگی هست که دانلودش کنی درست میشه ولی توی نظرات بعضیا گفته بودن که با وجود اینکه فایل700مگی رو دان کردن بازم بازیشو کرش کرده؟!!!! موندم دانلودش کنم یا نه...؟!!!
کلا به نظر شما بهتر نیست خودم نسخه ی reloded رو دان کنم؟ آخه میترسم اینی که دارم همش هی هی مشکل داشته باشه!!!!
خواهش میکنم لطفا سریع جواب بدین...ممنون

درسته بازم اگه فیکسر رو دانلود کنی احتمالش هست دوباره بازی کرش شه و بپره بیرون
اگه برات مقدوره نسخه ریلود سایت دانلودها رو بگیر تا با خیال راحت بازی کنی

M E S S I
29-09-2012, 20:32
2-از کجا بفهمم اینی که من دارم skidro هست یا ??

اگه موقع نصب ازت سریال نامبر خواسته
reloaded وگرنه skidrow هستش....

100% بهترین نسخه همین
reloded هست که خودمم از دانلودها دانلود کردم و بدون کوچکترین مشکلی بازی اجرا شد...

aaarshiaaa
29-09-2012, 20:51
ای وول... مرسی که انقدر رک و راست و سریع جواب دادین،(چون دکمه ی تشکر رو واسه من نشون نمیده ای پستو زدم،نمیدونم شاید چون تازه عضو شدم...البته خیلی ساله که عضو فرومم ولی بنا به دلایلی پسوردو فراموش کردم و اکانت جدید ساختم)
خلاصه مرسی که گفتین ممکنه بعد از دانلود فیکسر بازم احتمال کرش باشه...واسه من موقع نصب سریال نامبر نخواست یعنی کلا هیچی نخواست و فقط اون پارتهایی که گفتمو اکسترکت کردم و بعد فکر کردم تازه باید نصبش کنم که دیدم بعد از اکسترکت همزمان نصب هم شده بود و حتی چیزی به اسم کرک هم توی اون پارتها نبود!!!!
خلاصه رفتم واسه دانلود نسخه ی ریلود...
با تشکر...

mehryazdan
29-09-2012, 23:21
سلام اقا این سریال نامبر یلودید چیه رچیگشتم پیدا نکردم

Eblis 2011
29-09-2012, 23:33
سلام اقا این سریال نامبر یلودید چیه رچیگشتم پیدا نکردم

V7TV-W3JX-6CC3-3DDU-Y3W7

mehryazdan
29-09-2012, 23:41
V7TV-W3JX-6CC3-3DDU-Y3W7

خیلی گلی حل شد

partizan70
30-09-2012, 08:33
سلام . برا من بدون مشکل نصب میشه اجرا هم میشه ولی تا می خوام بازی رو شروع کنم(با زدن kick off) از بازی میاد بیرون و appcrash میده.بازی رو هم از بیرون خریدم.(takin).چیکار کنم؟

just_blue
02-10-2012, 00:59
دوستان یه سوال، میشه رایگان online بازی کرد؟

alda
02-10-2012, 16:14
سلام.
من یه پچ لایسنس بازی رو گرفتم، ولی وقتی که نصبش میکنم خود بازی اصلی نمیاد، فایل pesedit هم ارور میده. نسخه آخر direct x رو هم نصب کردم.

خواهشا یه کمکی به من بدین.
ممنون.

Eblis 2011
02-10-2012, 16:30
سلام . برا من بدون مشکل نصب میشه اجرا هم میشه ولی تا می خوام بازی رو شروع کنم(با زدن kick off) از بازی میاد بیرون و appcrash میده.بازی رو هم از بیرون خریدم.(takin).چیکار کنم؟

احتمالا شما نسخه اسکیدرو بازی رو خریداری کردید ... این نسخه مشکل داره ... نسخه کامل ریلود می باشد ...

سلام.
من یه پچ لایسنس بازی رو گرفتم، ولی وقتی که نصبش میکنم خود بازی اصلی نمیاد، فایل pesedit هم ارور میده. نسخه آخر direct x رو هم نصب کردم.

خواهشا یه کمکی به من بدین.
ممنون.

شما برین تو مسیری که پچ رو نصب کردین و از قسمت mange فایل pes 2013 رو انتخاب و Attach کنین ببینین اجرا میشه یا خیر

ye adam
02-10-2012, 16:41
احتمالا شما نسخه اسکیدرو بازی رو خریداری کردید ... این نسخه مشکل داره ... نسخه کامل ریلود می باشد ...

شما برین تو مسیری که پچ رو نصب کردین و از قسمت mange فایل pes 2013 رو انتخاب و Attach کنین ببینین اجرا میشه یا خیر

داداش شما پچ برای نسخه اسکیدرو رو بلدی چه جوریه؟

Eblis 2011
02-10-2012, 16:59
داداش شما پچ برای نسخه اسکیدرو رو بلدی چه جوریه؟

شما مشکلتون کجاس ؟ دقیق توضیح میدی؟

ye adam
02-10-2012, 17:02
شما مشکلتون کجاس ؟ دقیق توضیح میدی؟

داداش فایل بازی ما فقط یه فایل img داره
و بقیش ایکون بازی هست و settings

Eblis 2011
02-10-2012, 19:04
داداش فایل بازی ما فقط یه فایل img داره
و بقیش ایکون بازی هست و settings

خب عزیز من بازی منم فقط پوشه ی img + آیکون pes 2013 + setting داشت ..... بعدش پچ نصب کردم آیکون ها و موارد دیگه اضافه شد ...

ye adam
02-10-2012, 19:27
خب عزیز من بازی منم فقط پوشه ی img + آیکون pes 2013 + setting داشت ..... بعدش پچ نصب کردم آیکون ها و موارد دیگه اضافه شد ...

خوب بگو جه جوری
m e s s i
روش نصب ریلودد رو بهم یاد داده
شما هم اینو بگو

Eblis 2011
02-10-2012, 19:36
خوب بگو جه جوری
m e s s i
روش نصب ریلودد رو بهم یاد داده
شما هم اینو بگو

خب رفیق شما یه پچ دلخواه بگیر دانلود کن بعد از محتویاتش بهم یه عکس بده تا مرحله به مرحله بهت بگم تا بتونی اوکی کنی
البته ایدی یاهو منو ادد کن اونجا بهتر میشه باهم صحبت کرد .... bar3lona.messi

ye adam
02-10-2012, 21:49
خب رفیق شما یه پچ دلخواه بگیر دانلود کن بعد از محتویاتش بهم یه عکس بده تا مرحله به مرحله بهت بگم تا بتونی اوکی کنی
البته ایدی یاهو منو ادد کن اونجا بهتر میشه باهم صحبت کرد .... bar3lona.messi

اددت کردم اکسپت کن

just_blue
02-10-2012, 23:32
دوستان میشه این بازی رو مجانی online بازی کرد؟

naaaji
03-10-2012, 00:38
ای بابا منم اخر شبی اومدم پچ v1.0 رو دانلود کردمو نصب کردم دیگه تو بازی نمیره و اینو میده
بازیمم قبل نصب پچ هیچ مشکلی نداشت .. ویندوزمم 7 هس
چطوری میتونم پج رو پاک کنم .. یا اگه راه درست شدن داره بهم بگید ..

Eblis 2011
03-10-2012, 00:44
ای بابا منم اخر شبی اومدم پچ v1.0 رو دانلود کردمو نصب کردم دیگه تو بازی نمیره و اینو میده
بازیمم قبل نصب پچ هیچ مشکلی نداشت .. ویندوزمم 7 هس
چطوری میتونم پج رو پاک کنم .. یا اگه راه درست شدن داره بهم بگید ..

لینک عکس که باز نمیشه .... اگر کیت سرور داره برید در مسیر اون و از گزینه mange بازی رو detach کنین احتمالا بالا میاد .... اگه نشد بازی رو باید از اول نصب کنی ...

farshad_pes9
03-10-2012, 10:28
دوستان من با مشخصات

روی

شدیدا افت فریم پیدا کردم,کسی دلیلش رو میدونه و میتونه کمک کنه؟!
چون اصلا نمیتونم بازی کنم!!
من حتی روی low هم همین مشکل رو دارم!!

Eblis 2011
03-10-2012, 15:11
دوستان من با مشخصات

روی

شدیدا افت فریم پیدا کردم,کسی دلیلش رو میدونه و میتونه کمک کنه؟!
چون اصلا نمیتونم بازی کنم!!
من حتی روی low هم همین مشکل رو دارم!!

شما گرافیکتون نسبتا ضعیفه ... pes 2012 رو بازی میکردید ؟ رو High ؟
با نرم افزار slim driver کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید .

naaaji
03-10-2012, 15:16
لینک عکس که باز نمیشه .... اگر کیت سرور داره برید در مسیر اون و از گزینه mange بازی رو detach کنین احتمالا بالا میاد .... اگه نشد بازی رو باید از اول نصب کنی ...

نمیشه اونجوری .... ااااااااااااااه بابا ندارم دی وی دی بازی رو :(( لعنت به این پچ های خراب

Eblis 2011
03-10-2012, 15:18
نمیشه اونجوری .... ااااااااااااااه بابا ندارم دی وی دی بازی رو :(( لعنت به این پچ های خراب

امکان نداره نشه ... پچی که نصب کردی setup داشت یا کپی کردنی بود ؟

neyrizboys
03-10-2012, 19:10
وارد بازی میشم. تیم رو هم انتخاب می کنم تا میخواد بره برای شروع بازی این پیغام میاد بازی بسته میشه. البته اولایی که نصب کرده بودم وارد بازی میشد و مشکلی نداشت. دوباره هم نصبش کردم ولی درست نشد و هی پیغام close میده

مشخصات سیستم :
graphic geforce 8600 gt
ram 2gb
win 7 32bit

ye adam
03-10-2012, 19:25
وارد بازی میشم. تیم رو هم انتخاب می کنم تا میخواد بره برای شروع بازی این پیغام میاد بازی بسته میشه. البته اولایی که نصب کرده بودم وارد بازی میشد و مشکلی نداشت. دوباره هم نصبش کردم ولی درست نشد و هی پیغام close میده

مشخصات سیستم :
graphic geforce 8600 gt
ram 2gb
win 7 32bit

اینترنتت رو disable کن احتمال 90% درست میشه

farshad_pes9
03-10-2012, 20:26
شما گرافیکتون نسبتا ضعیفه ... pes 2012 رو بازی میکردید ؟ رو High ؟
با نرم افزار slim driver کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید .
روی normal بدون مشکل بازی میکردم,قبل از اینکه کارت گرافیکمو آپدیت کنم جلوش good نوشته بود که بعد از آپدیت شد ok.
همین بازیرو هم اول فقط بازیهایی که تماشاگر زیاد داشت اینطور میشد اما الان کلا همینطوره,اگه از گرافیک باشه دیگه حداقل روی low باید بدون مشکل اجرا بشه که!
روی xp همینطور بود,الان چند روزی 7 ultimate نصب کردم!
آخه چرا یه دفعه اینجوری شده,یعنی راهی نیست؟!!

Eblis 2011
03-10-2012, 21:51
روی normal بدون مشکل بازی میکردم,قبل از اینکه کارت گرافیکمو آپدیت کنم جلوش good نوشته بود که بعد از آپدیت شد ok.
همین بازیرو هم اول فقط بازیهایی که تماشاگر زیاد داشت اینطور میشد اما الان کلا همینطوره,اگه از گرافیک باشه دیگه حداقل روی low باید بدون مشکل اجرا بشه که!
روی xp همینطور بود,الان چند روزی 7 ultimate نصب کردم!
آخه چرا یه دفعه اینجوری شده,یعنی راهی نیست؟!!

شما برین این مسیر و سیو بازی رو کامل پاک کنید ......

ویندوز سون :
C:\Users\esme pc khodet\Documents بعد کامل پوشه کونامی رو پاک کن و وارد بازی شو بببین چی میشه

OMiD.1080p
03-10-2012, 22:26

داداش ماله منم همینجوری میشه.

همین کار رو هم کردم نشد.چه کار کنـــــــــــــــــم !

OMiD.1080p
03-10-2012, 22:30
در ضمن من این پچ 1.1 رو دانلود و نصب کردم.
ولی تو منو بازی مینویسه 1.0 !
درسته ؟

neyrizboys
04-10-2012, 10:56

قطع کردم ولی نشد !!

ye adam
04-10-2012, 11:29

داداش یهترین کار اینه نسخه ریلودد رو بگیری
هیج مشکلی توش نیست

farshad_pes9
04-10-2012, 13:34
شما برین این مسیر و سیو بازی رو کامل پاک کنید ......

ویندوز سون :
C:\Users\esme pc khodet\Documents بعد کامل پوشه کونامی رو پاک کن و وارد بازی شو بببین چی میشه
هیچ تغییری نکرد.
نکته جالب اینه که من 2012 رو زمانی که 2013 مشکل داشت بدون مشکل بازی میکردم!!

MINOR
04-10-2012, 14:56
سلام
دوستان من نسخه skidrow رو نصب کردم
اون فایل 600 مگابایتی Crash Fix رو هم دانلود کردم وجایگزین کردم
الان این پچ 1.1 رو نصب کردم ولی میخوام برم تو بازی ارور میده the Pes 2013 was not installed !

*IN*
04-10-2012, 15:26

منم همین مشکل رو درام...
راه حلی نداره؟؟؟
این کرش فیکسی که تو میهن دانلوده درستش میکنه؟

Eblis 2011
04-10-2012, 16:05
سلام
دوستان من نسخه skidrow رو نصب کردم
اون فایل 600 مگابایتی Crash Fix رو هم دانلود کردم وجایگزین کردم
الان این پچ 1.1 رو نصب کردم ولی میخوام برم تو بازی ارور میده the Pes 2013 was not installed !

شما کل بازی و پچ رو پاک میکنی
و سپس اول پچ بازی رو نصب میکنی و بعد بازی رو در همون مسیری که پچ رو نصب کردی نصب میکنی ..... بعد از گزینه manage بازی pes2013 رو اتچ میکنی و وارد بازی میشی

MINOR
04-10-2012, 16:14
و سپس اول پچ بازی رو نصب میکنی و بعد بازی رو در همون مسیری که پچ رو نصب کردی نصب میکنی ..... بعد از گزینه manage بازی pes2013 رو اتچ میکنی و وارد بازی میشی

ممنون

میشه بگی از کدوم کرک استفاده کنم ؟

بازم ممنون

Eblis 2011
04-10-2012, 16:16
ممنون

میشه بگی از کدوم کرک استفاده کنم ؟

بازم ممنون

کرک ریلود .... میتونی از سایت دانلودها بگیری

MINOR
04-10-2012, 16:18
کرک ریلود .... میتونی از سایت دانلودها بگیری

کرک ریلود رو روی نسخه skidrow بریزیم مشکلی پیش نمیاد ؟

hamed30
05-10-2012, 09:14

نشد که ! ارور میده pes 2013 has not been installed .

artyst
05-10-2012, 15:50
سلام من سی دی این بازی رو گرفتم و نصب کردم خود فروشنده گفت که این نسخه نهایی هست بازیو که اجرا میکنم بعد 30 دقیقه میاد بیرون چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به کمکتون نیاز دارم راستی از کجا باید فهمیم که نسخه نهایی هست یا نه؟

Eblis 2011
05-10-2012, 16:17
سلام من سی دی این بازی رو گرفتم و نصب کردم خود فروشنده گفت که این نسخه نهایی هست بازیو که اجرا میکنم بعد 30 دقیقه میاد بیرون چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه که نهایی هست اما احتمالا به شما نسخه اسکیدرو رو فروخته و این نسخه کمی مشکل داره و از بازی میپره بیرون گاهی اوقات .... شما یا نسخه ریلوود رو بخور یا اگه میتونی از سایتهای ایرانی مثل دانلودها دانلود کن ....

نشد که ! ارور میده pes 2013 has not been installed .

من واسه یه بنده خدایی همین کارو کردم درست شد شما احتمالا درست انجام ندادی .....
اگه مطمئنی که درست انجام دادی مراحل رو یه پچ از این سایت دانلود کن ( pes-patch.com ) ببین چی میشه

ye adam
05-10-2012, 16:19

داداش شما بهتر بود میپرسیدی اسکیدرو هست یا ریلودد
چون اسکیدرو ایراد داره
ریلودد مشکلی نداره

meha
05-10-2012, 16:25
سلام

من با لب تاپم میخوام بازی رو اجرا کنم هرکاری میکنم با گرافیک اصلی واردش نمیشه!!!

چکار کنم؟

artyst
05-10-2012, 16:45
من از این شرکت خریدم m.o.d.e.r.n.g.a.m.e.s.i.r.a.n.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نقطه ها رو بردارید وارد سایت که شدید بالا وسطیه بازیه که من خریدم

ampolll
05-10-2012, 17:01
میخاستم از اساتید بازیها بپرسم
crysis 1 و crysis warhead پچ هایی دارن که نسبتا perfomance بازی رو بهبود میدن
میخاستم بدونم چرا پچ های این بازیها نصب نمیشن
هر دو وقتی میخان نصب شن ارور میدن
یعنی مثل بازی crysis 2 برای نصب پچ exe اورجینال میخان؟

artyst
05-10-2012, 17:04
من از این شرکت خریدم m.o.d.e.r.n.g.a.m.e.s.i.r.a.n.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نقطه ها رو بردارید وارد سایت که شدید بالا وسطیه بازیه که من خریدم

کسی نیست مارو جواب بده؟

Eblis 2011
05-10-2012, 17:41

خب ازینجا که نمیشه چیزی فهمید ولی شما مطمئنا نسخه اسکیدرو رو خریدید ....

اینو دانلود کن ببین کارت راه میفته ....

کرک معتبر اسکیدرو : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شماره سریال برای نصب در صورت لزوم :

E5DW-NHA5-RR9T-DLMH-A6NP
JX3P-2V79-SYH5-Y46F-TC7L

just_blue
05-10-2012, 21:10
سلام من می خواستم آنلاین بازی کنم، امکانش هست؟

ye adam
05-10-2012, 21:20
سلام من می خواستم آنلاین بازی کنم، امکانش هست؟

داداش برای register code باید پول بدی
وقتی پول بدی انلاینم میشه بازی کرد

max_3d
05-10-2012, 22:06
درود
من بازی pes 2013 را نصب کردم و مشکلی ندارم اما وقتی پچ
PESEdit 2013.Patch.v1.1
را نصب میکنم بازی ارور میده و داخل بازی نمیره نوع ارور مربوطه
توضیحات تکمیلی
1_پچ را دقیقا در همون جایی که pes نصبه نصب کردم
2_نسخه بازی pes همون نسخه ای هست که نه سریال نامبر میخواد نه کرک اما بازی مشکلی ندارد
3-حتی کرک بازی رو دانلود کردم و کپی کردم در محل نصب بازی اما باز هم نشد
تمام راهای احتمالی رو رفتم اما باز هم..........
نیازمند یاری سبزتان هستیم...........

Eblis 2011
05-10-2012, 22:09
درود
من بازی pes 2013 را نصب کردم و مشکلی ندارم اما وقتی پچ
PESEdit 2013.Patch.v1.1
را نصب میکنم بازی ارور میده و داخل بازی نمیره نوع ارور مربوطه
توضیحات تکمیلی
1_پچ را دقیقا در همون جایی که pes نصبه نصب کردم
2_نسخه بازی pes همون نسخه ای هست که نه سریال نامبر میخواد نه کرک اما بازی مشکلی ندارد
3-حتی کرک بازی رو دانلود کردم و کپی کردم در محل نصب بازی اما باز هم نشد
تمام راهای احتمالی رو رفتم اما باز هم..........
نیازمند یاری سبزتان هستیم...........

من خودم این راهو تست کردم و جواب داده :

کل پچ و بازی رو پاک کن ... سیو رو هم پاک کن
بعد اول پچ رو نصب کن و بعدش بازی رو هم تو محل نصب پچ نصب کن ... کرک رو هم بریز و برو بازی کن

just_blue
05-10-2012, 22:14
آره خواستم بخرم سایتش میگه واسه کشور شما در دسترس نیست :44:
آخه ما ایرانیا چیکارشون کردیم؟؟؟؟

just_blue
05-10-2012, 22:15
داداش برای register code باید پول بدی
وقتی پول بدی انلاینم میشه بازی کرد

آره خواستم بخرم سایتش میگه واسه کشور شما در دسترس نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

max_3d
05-10-2012, 22:40
من خودم این راهو تست کردم و جواب داده :

کل پچ و بازی رو پاک کن ... سیو رو هم پاک کن
بعد اول پچ رو نصب کن و بعدش بازی رو هم تو محل نصب پچ نصب کن ... کرک رو هم بریز و برو بازی کن
خب الان نوع ارور تغییر کرد شد این

Eblis 2011
05-10-2012, 22:42

کرک رو بریز دوباره

ye adam
05-10-2012, 22:43
آره خواستم بخرم سایتش میگه واسه کشور شما در دسترس نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تحریم
برای همین register code گذاشتن که کشور های تحریم نتونن بازی کنن

max_3d
05-10-2012, 22:47
کرک رو بریز دوباره
کرک رو ریختم دوباره برگشت به ارور اولی که عکسشو گذاشتم:45:

Eblis 2011
05-10-2012, 22:48
کرک رو ریختم دوباره برگشت به ارور اولی که عکسشو گذاشتم:45:

استغفرالله :31:
شما پچ رو از کجا دانلود کردی ؟
ستاپ داشت یا کپی کردنی بود ؟

max_3d
05-10-2012, 23:10
استغفرالله :31:
شما پچ رو از کجا دانلود کردی ؟
ستاپ داشت یا کپی کردنی بود ؟

ستاپی بود
حدود 360 مگی هست پچ مربوطه از سایت
PESEdit.com.2013.Patch.v1.1_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آسان

Eblis 2011
05-10-2012, 23:13
ستاپی بود
حدود 360 مگی هست پچ مربوطه از سایت
PESEdit.com.2013.Patch.v1.1_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آسان

پست 229 رو انجام بده

nahr_hr
06-10-2012, 00:14
با سلام و عرض خسته نباشید
من بازی رو از یکی از سایت های ایرانی دانلود کردم و نصب کردم که اجرا میشه فقط یه مشکلی که دارم قبل از اجرای بازی قسمت setting بازی قسمت specifishaon میرم در قسمت سی پی یو good مینویسه وقتی بازی رو اجرا میکنم تو قسمت مستر لیگ کمی که جلو میرم بازی هنگ میکنه و در میاد میرم قیمت setting میبینم نوشت یا unable یا bad کسی اگه راه حل این مشکلو میدونه راهنماییم کنه

nasrGod
06-10-2012, 09:59
سلام دوستان من نتونستم پچ pesedit رو نصب کنم
احساس میکنم از نسخه ای که خریداری کردم
یکی از دوستان که این پچ بدون هیچ مشکلی براش روی ویندوز 7 نصب شده بگه بازی رو از کجا یا کدوم شرکت خریداری کرده

3Dmajid
06-10-2012, 11:30
من بازی رو گرفتم نصب کردم.
پچ 1.2 هم نصب کردم.
چند دست بازی دوستانه زدم مشکلی نداشت.
ولی میخوام cup بزنم یا be a legend بازی کنم، وقتی next match رو میزنم crash میده و از بازی میاد بیرون !
البته این مشکل رو توی بازی دوستانه هم داشتم (قبل از اینکه پچ رو نصب کنم)
ولی بعد از نصب پچ بازی دوستانه درست شد، حالا اوناش مشکل داره.
چی کار کنم ؟ :sq_21:

3Dmajid
06-10-2012, 11:33
راستی کرکم عوض کردم بازم خوب نشد :sq_8:

enriquefk2
06-10-2012, 22:51

این کار هایی که میگم انجام بده اجرا میشه

در قسمت Run ویندوز بنویس regedit حال به آدرس های زیر برو

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREKONAMIPES2013]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KONAMI\PES 2013]

اون جا که نوشته code این رو وارد کن SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73 و در قسمت installdir هم چک کن که مسیر بازی به درستی باشه اگه نبود درستش کن

بعد برو کرک Reloaded رو از سایت (پی سی دی ) دانلود کن حجمشم 17 مگ هست

سپس به پوشه ای که بازی نصب شده برو فایل buddha.dll رو پاک کن بعد محتویات پوشه کرک Reloaded رو که شامل دو فایل با نام های rld.dll و pes2013.exe هست رو همونجا کپی کن

بعد به پوشه kitserver13 برو فایلی با نام Manager رو اجرا کن و بعد گزینه Attach رو بزن و بعد ok کن(اگه قبلا Attach شده بود یک بار Detach کن بعد 2 بازه attach کن
حالا فایل pes2013.exe رو اجرا کن

اگه تمام مراحلی درست انجام بدی بازی اجرا میشه

hamed30
07-10-2012, 08:39
این کار هایی که میگم انجام بده اجرا میشه

در قسمت Run ویندوز بنویس regedit حال به آدرس های زیر برو

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREKONAMIPES2013]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KONAMI\PES 2013]

اون جا که نوشته code این رو وارد کن SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73 و در قسمت installdir هم چک کن که مسیر بازی به درستی باشه اگه نبود درستش کن

بعد برو کرک Reloaded رو از سایت (پی سی دی ) دانلود کن حجمشم 17 مگ هست

سپس به پوشه ای که بازی نصب شده برو فایل buddha.dll رو پاک کن بعد محتویات پوشه کرک Reloaded رو که شامل دو فایل با نام های rld.dll و pes2013.exe هست رو همونجا کپی کن

بعد به پوشه kitserver13 برو فایلی با نام Manager رو اجرا کن و بعد گزینه Attach رو بزن و بعد ok کن(اگه قبلا Attach شده بود یک بار Detach کن بعد 2 بازه attach کن
حالا فایل pes2013.exe رو اجرا کن

اگه تمام مراحلی درست انجام بدی بازی اجرا میشه

من قبلا این کار رو کرده بودم میره تو بازی ولی همه چیز بهم میریزه نه لباس ها درست میشه نه آرم تیم ها .:sq_3: