PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013

صفحه ها : 1 2 [3]

Toranj_mhg
25-01-2014, 20:42
خیلی ممنون دوست عزیز اما روی آیکون بازی که راست کلیک می کتم یه همچین گزینه ای نیست ، (ویندوز من 8.1 هست)
با تشکر

Toranj_mhg
25-01-2014, 22:52
شما لپ تاپت از این دو کارت گرافیکی هاس شما بازی رو با کارت GF اجرا کن روی آیکن بازی راست کلیک کن گزینه Run with graphic processor رو بزن گزینه High Performace NVIDIA processor بزن اینجوری حل میشه مشکلت ..!
خیلی ممنون من بوسیله ی این فیلم راهنما مشکلم حل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*t*u*be.com/watch?v=t9-_IDcp3bI یعنی با ریختن کیت سرور

pashangparsi6
26-01-2014, 13:04
دوستان فایل های save پی‌ای‌اس 2013 در کجا نگه‌داری می شه؟ اگر بخوام ویندوز عوض کنم چجوری این سیوها رو نگهدارم؟

پرسش دوم من درباره‌ی پچ‌های این بازی هست. من تازه‌ترین پچ رو نصب کردم ولی بدبختانه پس از نصب رنگ پوشاک بازیکن‌ها و تیم‌ها از میان رفته و دو رنگ بیش‌تر وجود نداره که زرد و آبی هست! این دشواری رو چجوری می‌شه از میون برد؟

با سپاس

MUSK£T££R
26-01-2014, 13:57
دوستان فایل های save پی‌ای‌اس 2013 در کجا نگه‌داری می شه؟ اگر بخوام ویندوز عوض کنم چجوری این سیوها رو نگهدارم؟

پرسش دوم من درباره‌ی پچ‌های این بازی هست. من تازه‌ترین پچ رو نصب کردم ولی بدبختانه پس از نصب رنگ پوشاک بازیکن‌ها و تیم‌ها از میان رفته و دو رنگ بیش‌تر وجود نداره که زرد و آبی هست! این دشواری رو چجوری می‌شه از میون برد؟

با سپاس
سیو این بازی تو پوشه Documents هست به اسم Konami یه کپی ازش داشته باشین ویندوز که عوض کردین دوباره همون پوشه رو سر جاش بذارین ..!

Toranj_mhg
27-01-2014, 01:02
سلام دوستان
آقا من این پچ 6 پس ادیت رو ریختم همه چی عالی شد فقط اولش که بازی می خواد شروع شه بعد سوت داور که دوربین میره بالاتر، یهو مقداری از جزییات و گرافیک چمن می پره!
ممنون می شم بگین مشکل از کجاست

Sent from my C5303 using Tapatalk 2

pashangparsi6
27-01-2014, 16:18
سیو این بازی تو پوشه Documents هست به اسم Konami یه کپی ازش داشته باشین ویندوز که عوض کردین دوباره همون پوشه رو سر جاش بذارین ..!

ببخشید اگر منظورتون این نشانی هست:
C:\Users\Pars\AppData\Roaming\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\download
که توش یه فایل به نام defdat بود که من اینو رونوشت کردم و گذاشتم همون‌جا توی ویندوز تازه ولی کار نکرد

MUSK£T££R
27-01-2014, 16:52
ببخشید اگر منظورتون این نشانی هست:
C:\Users\Pars\AppData\Roaming\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\download
که توش یه فایل به نام defdat بود که من اینو رونوشت کردم و گذاشتم همون‌جا توی ویندوز تازه ولی کار نکرد
نه دوست عزیز آدرس پوشه داکیومنت شما اینه ..:
C:\Users\Pars\Documents

pashangparsi6
29-01-2014, 15:44
درود دوباره

دوستان گرامی من یه مدته که فوتبال لایف رو بازی می کنم. به تازگی زمانی که می‌خوام دنباله‌ی بازی‌هامو انجام بدم از بازی می‌پره بیرون و ...

این فایل‌ها که 17 مگ بودن رو دریافت کردم و توی پوشه‌ی بازی ریختم ولی باز همین دشواری رو دارم و نمی‌تونم فوتبال لایف رو دنبال کنم:

Pes.2013.Skidrow.Crack.Fix

راه حلی وجدو داره برای این دشواری؟

---
همچنین من این پچ رو روی بازی ریختم: PESEdit 2014 Patch 1.2 [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

می‌خواستم ببنیم بهترین پچ همین هست یا بهتره از پچ دیگری بهره ببرم؟

با سپاس

sasan.69
04-02-2014, 02:28
بازی رو اجرا نمیکنه راه حل چیه؟( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MUSK£T££R
04-02-2014, 13:08
بازی رو اجرا نمیکنه راه حل چیه؟( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما احتمالا از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنید که کرک ریلودد رو ویروس شناسایی میکنه ..!
برای حل این مشکل یا کرکتون رو عوض کنید یا آنتی ویروستون رو ..!

sasan.69
04-02-2014, 14:16
شما احتمالا از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنید که کرک ریلودد رو ویروس شناسایی میکنه ..!
برای حل این مشکل یا کرکتون رو عوض کنید یا آنتی ویروستون رو ..!

ممنون از راهنمایی....

کرک رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ (اینی که همراه سی دی بود مث اینکه با نود سازگار نیست)

MUSK£T££R
04-02-2014, 15:29
ممنون از راهنمایی....

کرک رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ (اینی که همراه سی دی بود مث اینکه با نود سازگار نیست)
بفرما :

SKIDROW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].zip)

pashangparsi6
08-02-2014, 20:53
دوستان گرامی

من زمانی که می‌خوام فوتبال لایف رو بازی کنم پس از خرید و فروش و .. زمانی که بازی رو می‌خوام آغاز کنم از بازی می‌پره بیرون

این دشواری رو چگونه می‌شه از میون برد؟

----

هم‌چنین می‌خواستم بدونم بهترین و تازه‌ترین افزونه (پچ) برای بازی pes2013 چی هست؟

MUSK£T££R
08-02-2014, 21:19
دوستان گرامی

من زمانی که می‌خوام فوتبال لایف رو بازی کنم پس از خرید و فروش و .. زمانی که بازی رو می‌خوام آغاز کنم از بازی می‌پره بیرون

این دشواری رو چگونه می‌شه از میون برد؟

----

هم‌چنین می‌خواستم بدونم بهترین و تازه‌ترین افزونه (پچ) برای بازی pes2013 چی هست؟

مشكل شما با crash fix حل ميشه..!
آخرين پچ همون پچ 6 هستش..!

pashangparsi6
08-02-2014, 21:31
مشكل شما با crash fix حل ميشه..!
آخرين پچ همون پچ 6 هستش..!

سپاس از راهنمایی

امکانش هست پیوند (لینک) دانلود crash fix و پچ 6 رو بزارین؟

MUSK£T££R
09-02-2014, 00:03
سپاس از راهنمایی

امکانش هست پیوند (لینک) دانلود crash fix و پچ 6 رو بزارین؟
دانلود پچ 6.0 :

Part 1
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].part1.rar)Part 2
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].part2.rar)
از اینجا هم میتونید فایل Crash Fix رو دانلود کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روی عکس کلیک کنید ...!

pashangparsi6
11-02-2014, 10:14
با درود

دوستان من می‌خواستم با دوستان‌ام pes 2013 یا 2014 آنلاین بازی کنم

1- بهای pes13 امروز چنده؟ ارزون نشده؟ بهای pes 14 چند هست؟

2- وضعیت سرعت و پینگ و قطع شدن و .. با اینترنت ایران چجوری هست؟ به خوبی می‌شه بازی کرد یا ارزش نداره؟

با سپاس

pashangparsi6
12-02-2014, 15:16
دانلود پچ 6.0 :

Part 1
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].part1.rar)Part 2
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].part2.rar)
از اینجا هم میتونید فایل Crash Fix رو دانلود کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روی عکس کلیک کنید ...!

دوست گرامی من هر دو فایل رو گرفتم

پچ رو که نصب کردم همه چیز خوبه ولی یک دشواری دارم اونم اینکه رنگ لباس همه ی تیم ها شده زرد و آبی و دیگه رنگ های پوشاک تیم ها وجود خارجی نداره! این رو چجوری می شه درست کرد؟

من فایل فیکس کرش رو دریافت کردم و در پوشه ی ایمیج بازی کپی کردم ولی بدبختانه همچنان زمانی که می خوام فوتبال لایف رو دنبال کنم از بازی بیرون انداخته می شم

باسپاس

ayob0631
17-02-2014, 14:00

پچ رو که نصب کردم همه چیز خوبه ولی یک دشواری دارم اونم اینکه رنگ لباس همه ی تیم ها شده زرد و آبی و دیگه رنگ های پوشاک تیم ها وجود خارجی نداره! این رو چجوری می شه درست کرد؟

من فایل فیکس کرش رو دریافت کردم و در پوشه ی ایمیج بازی کپی کردم ولی بدبختانه همچنان زمانی که می خوام فوتبال لایف رو دنبال کنم از بازی بیرون انداخته می شم

باسپاس
اتفاقا منم همین مشکل لباس ها رو دارم

ayob0631
17-02-2014, 14:20

باسپاس

اتفاقا منم همین مشکل لباس ها رو دارم
خودم بعد از نیم ساعت از پست قبلی حل را یافتم باید برید در محل سیو بازیتون (documents) و فایل edit.ban رو حذف کنید و پچ رو دوباره نصب کنید تمام :n02:

S.H.B
15-03-2014, 14:44
سلام.وقتی بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده.
a required security module cannot be activated. this program cannot be executed (11001
بعد اسم یه سایتی رو هم داده که نوشته
please have a look at ... for further, more detaled information.
پایینشم پیام ok و launch analysis داده!

ali-u
15-03-2014, 16:27
سلام.وقتی بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده.
a required security module cannot be activated. this program cannot be executed (11001
بعد اسم یه سایتی رو هم داده که نوشته
please have a look at ... for further, more detaled information.
پایینشم پیام ok و launch analysis داده!

اونطور که از نوشته میشه فهمید . . احتمالا بازی کرک نشده ... (اکتیو نشده )
از کرک زیر استفاده کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.H.B
16-03-2014, 00:40
اونطور که از نوشته میشه فهمید . . احتمالا بازی کرک نشده ... (اکتیو نشده )
از کرک زیر استفاده کن

بازی از روی سی دی اورجینال نصب کردم.فک نکنم نیاز به کرک داشته باشه.

ali-u
16-03-2014, 09:57
بازی از روی سی دی اورجینال نصب کردم.فک نکنم نیاز به کرک داشته باشه.

بازی اصل ورجینال
یا شرکتی ؟

حاجی واسه اطمینان یه بار فیکس بازی رو دان کن

S.H.B
16-03-2014, 14:27
بازی اصل ورجینال
یا شرکتی ؟

حاجی واسه اطمینان یه بار فیکس بازی رو دان کن

شرکتی با گزارشگر فارسی!

ali-u
16-03-2014, 18:04
شرکتی با گزارشگر فارسی!

احتمالا کرک جداگانه تو سی دی باشه اگه نبود
کرک بالای رو دانلود کن . پست کن

Abas1100
20-03-2014, 07:17
سلام
ببخشید من دی ال سی 6 رو دانلود کردم
الان باید کجا بریزم
ویندوزم xp هستش
مرسی

ali-u
20-03-2014, 10:34
سلام
ببخشید من دی ال سی 6 رو دانلود کردم
الان باید کجا بریزم
ویندوزم xp هستش
مرسی

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\download

Abas1100
20-03-2014, 13:13
یه مشکلی که تازه پیش اومده اینه که بازی میپره بیرون و dont send میده
قبلا مشکلی نداشتم
دلیل چیه؟

ali-u
20-03-2014, 13:25
یه مشکلی که تازه پیش اومده اینه که بازی میپره بیرون و dont send میده
قبلا مشکلی نداشتم
دلیل چیه؟

دوباره کرک و بریز

کارت گرافیک و هم اپدیت کن

farshad.88
26-03-2014, 11:42
برای نقل و انتقالات زمستانی پچ جدید نیومده ؟ از شهریور به این ور دیگه پچ نریختم. فکر کنم پچ 6 بود

ali-u
26-03-2014, 16:01
برای نقل و انتقالات زمستانی پچ جدید نیومده ؟ از شهریور به این ور دیگه پچ نریختم. فکر کنم پچ 6 بود

بعله اخرین پچ همون 6 است
البته معولا یچ و واسه اخرین نسخه ارایه می دن

sasan.69
26-03-2014, 16:10
پس دیگه پچ جدید نمیاد؟

ali-u
26-03-2014, 16:25
پس دیگه پچ جدید نمیاد؟

نه دیگه فکر نکنم وقتی 14 است .. واسه 13 پچ جدید بیاد

just_blue
02-06-2014, 20:58
با سلام
دوستان من این بازی رو نصب کردم بازی هم می کردم. ویندوزم رو عوض کردم، می خوام بدونم الآن راهی هست که بدون نصب دوباره یه کاریش کرد؟

fariborz.j
03-06-2014, 18:25
با سلام دوستان لطفا به تا÷یک زیر ی نیگاه بکنید و منو راه نمایی کنید

just_blue
11-06-2014, 13:12
با تشکر از همه

matarsaak
21-06-2014, 22:10
مشکل توی اجرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali-u
22-06-2014, 07:25
مشکل توی اجرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز pes 13 تون بطور پیش فرض از گرافیگ مادر برد استفاده می کنه واسه همین نمی کشه

تنظیمات زیر رو انجام بده ببین درست میشه

Nvidia Control Panel>Manage 3D settings>Program settings
حالا اینجا کلید Add رو بزنید و برید به آدرسی که PES نصب شده و اون فایل Setting رو که تنظیمات PES هست Add کنید و پایین گرافیک Nvidia رو انتخاب کنید و Apply! حالا براحتی میشه تو Setting بازی Quality رو روی High بزارید

یه روش دیگه

رو فایل اجرای pes 2013 راست کلیک کرده گذیننه Run With Graphics Processor اونجا NVIDA رو انتخاب کنید

arash-king
05-07-2014, 03:37
دووووستــــان
من کرک ریلودد رو میریزم تو فولدر بازی ، ولی بازم موقعی که میخوام گیم پلن بچینم میپره بیرون
البته 4-3 دفعه که میپره بیرون ، بعدش درست میشه ولی انصافا همون 4-3 دفعه هم رو مخــــه

مشکل کجاست ؟!!

ali-u
05-07-2014, 15:40
دووووستــــان
من کرک ریلودد رو میریزم تو فولدر بازی ، ولی بازم موقعی که میخوام گیم پلن بچینم میپره بیرون
البته 4-3 دفعه که میپره بیرون ، بعدش درست میشه ولی انصافا همون 4-3 دفعه هم رو مخــــه

مشکل کجاست ؟!!

اگه پچ ریختی از کرک همون پچ استفاده کن

سیستمت چیه؟

arash-king
05-07-2014, 16:15
اگه پچ ریختی از کرک همون پچ استفاده کن

سیستمت چیه؟

فعلا پچ نریختم ، دانلودش شب تموم میشه میریزم ببینم چی میشه !

سیستم کامپیوتر ضعیفه (گرافیک 1 گیگ ، رم 2 گیگ) ولی بازم مشکلی بابت اجرا ندارم
توی لپتاپ هم میپره بیرون (گرافیک 2 گیگ ، رم 8 گیگ)

+ پچ 6 رو دارم دانلود میکنم ، کسانی که ریختن مشکلی پیش نیومده !؟؟؟
لباس تیمها زرد و آبی نشد !؟؟؟

arash-king
06-07-2014, 00:52
دوستان من پچ 6 رو ریختم ، بازی رو از طریق PESEDIT.exe نمیاره ، یعنی نمیتونم لیگها رو دستکاری کنم
ولی بازی رو از طریق آیکونِ خودِ بازی میاره و لباسها و بازیکنا آپدیت شدن
مشکل چیه !؟

Meysam Raz
06-07-2014, 03:24
دوستان من پچ 6 رو ریختم ، بازی رو از طریق PESEDIT.exe نمیاره ، یعنی نمیتونم لیگها رو دستکاری کنم
ولی بازی رو از طریق آیکونِ خودِ بازی میاره و لباسها و بازیکنا آپدیت شدن
مشکل چیه !؟

بعد از نصب پچ دوباره کرک رو روش میریزید ؟

arash-king
06-07-2014, 16:28
بعد از نصب پچ دوباره کرک رو روش میریزید ؟

نــــه ، مگــه نیـازه بریزم ؟؟!!
مـن پچ رو نصب کردم و از طریق آیکون اصلیِ بازی وارد میشه ولی PESEDIT رو نمیاره و Stopped Working میده :n27:
وقتی از طریق آیکون اصلیِ بازی میرم داخل ، تغییرات پچ اعمال شده و بوندسلیگا 1 و 2 اضافه شده و هیــچ مشکلی نیست

Meysam Raz
06-07-2014, 18:42
نباید بریزی
گفتم شاید داری این کار رو میکنی
پچ6 تست شدست و از این مشکلات نداشته
یکبار بازی رو کامل ( بعد از آنیستال کردن پوشه بازی میمونه ، اونم پاک کن ) پاک کن
ارتباط با اینترنت رو هم کلا قطع کن ، مودم روخاموش کن :n02:
آنتی ویروس رو هم غیر فعال کن چون به فایل rld.dll گیر میده و پاکش میکنه
بازی رو نصب کن و بعد هم پچ 6
بازی رو از روی pesedit.exe داخل فولدر بازی اجرا کن ( نه از دسکتاپ )
اگر بازم مشکل داشتی کلیک راست کن روی pesedit.exe و properties رو بزن و توی سربرگ compatibility گزینه هارو به این شکل کن
اون win 7 رو روی گزینه های دیگه هم میتونی بزاری مثلا xp sp3

arash-king
06-07-2014, 20:28
دمــــت گـــرم ، مشکل PESEDIT حــل شــد :n16:

فقط الان میخوام یه Football Life شروع کنم ، شنیدم بعد از چند بازی میپره بیرون
اینو چطوری حل کنم !؟؟

Meysam Raz
06-07-2014, 20:35
دمــــت گـــرم ، مشکل PESEDIT حــل شــد :n16:

فقط الان میخوام یه Football Life شروع کنم ، شنیدم بعد از چند بازی میپره بیرون
اینو چطوری حل کنم !؟؟

نمیدونم به این مشکل نخوردم :n16: بازی رو شروع کن اگر به مشکل خوردی یه راهی پیدا میکنیم :n06:

arash-king
06-07-2014, 20:47
نمیدونم به این مشکل نخوردم :n16: بازی رو شروع کن اگر به مشکل خوردی یه راهی پیدا میکنیم :n06:

خیــلی جاها خوندم نوشتن با کـرش فیـکـس حـل میــشه ولی مطمئـن نیســتم حـل بشـه
حجـم کرش فیکس هم زیــاده آخـــه :n27:

arash-king
10-07-2014, 17:30
دوستان من Become a Legend شروع کردم ، توی اولین روز هستم
وقتی تقویم میاد که بره روز دوم ، میپره بیرون :n27:

mghaffari49
12-07-2014, 18:33
یکی از دوستان بازی رو نصب کرده اما هر کاری می‌کنه تنظیمات مربوط به نمایش بازی (رزولوشن و کیفیت و ...) ذخیره نمی‌شه براش. راهکاری برای حل مشکلش سراغ دارید؟

alpha1997
15-07-2014, 02:32
سلام
آقا من با اجرا شدن بازی مشکلی نداشتم
ویندوز 7 داشتم و الآن دوباره سون نصب کردم (ویندوزمو عوض کردم) ولی الآن می خوام بازی رو اجرا کنم کلیک که میکنم رو آیکون برنامه نه ارور میده نه چیزی... فقط چند ثانیه دایره (یه دایره آبی کنار موس) میچرخه و هیچ اتفاقی نمیفته :n22:
بقیه بازی هام درست اجرا میشن ولی این چرا نمیشه نمیدونم چرا
مشکل از چیه به نظرتون؟؟

خودم فکر میکنم مشکل از یه سری برنامه س که هنگام نصب بازی با بازی نصب میشن...:n13::n13:
خوب الان که دیگه نیستن
اگه فکر میکنید مشکل از اینه اسم اون برنامه ها رو برام بگین تا نصبشون کنم :n06:

ببخشید طولانی شد
ممنون

ali-u
15-07-2014, 11:54
سلام
آقا من با اجرا شدن بازی مشکلی نداشتم
ویندوز 7 داشتم و الآن دوباره سون نصب کردم (ویندوزمو عوض کردم) ولی الآن می خوام بازی رو اجرا کنم کلیک که میکنم رو آیکون برنامه نه ارور میده نه چیزی... فقط چند ثانیه دایره (یه دایره آبی کنار موس) میچرخه و هیچ اتفاقی نمیفته :n22:
بقیه بازی هام درست اجرا میشن ولی این چرا نمیشه نمیدونم چرا
مشکل از چیه به نظرتون؟؟

خودم فکر میکنم مشکل از یه سری برنامه س که هنگام نصب بازی با بازی نصب میشن...:n13::n13:
خوب الان که دیگه نیستن
اگه فکر میکنید مشکل از اینه اسم اون برنامه ها رو برام بگین تا نصبشون کنم :n06:

ببخشید طولانی شد
ممنون

DirectX

Microsoft .NET Framework

Visual C++ 2008 ++

ولی
باید یعذ از نصب ویندوز دوباره بازی رو نصب کنی .. تا تنظیمات ریجستری اعمال بشه

pashangparsi6
24-10-2014, 20:06
با درود

دوستان من بازی pes 14 ویرایش: PES.2014.Reloaded رو نصب کردم. به تازگی رفتم تازه ترین پچ این بازی رو دریافت کردم به نام Patch.4.4 / زمانی که پچ رو نصب می کنم و وارد بازی می شم پیام داده می شه که با ویرایش و ورژن فوتبال هماهنگی نداره و ...

برای این بازی باید چکار کنم تا تازه ترین ویرایش و خرید و فروش ها رو توی بازی داشته باشم؟

با سپاس

kakero1
04-11-2014, 01:49
من وقتی رو ایکون pes13 کلیک میکنم تا برم تو این ارور و میده

Wrong disc onserted.
Please insert original "pro Evolution soccer 2013" cd/dvd

مشکل چیه چیکار کنم؟

Sent from my LG-D802

kakero1
04-11-2014, 02:02
این مشکل با یجوری برطرف شد حالا میره تو بازی قسمت اموزشش میره و بازیم میشه ولی قسمت اصلی ک میری تیم انتخاب کنی نمیره و بستهدمیشه

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 06:29
این مشکل با یجوری برطرف شد حالا میره تو بازی قسمت اموزشش میره و بازیم میشه ولی قسمت اصلی ک میری تیم انتخاب کنی نمیره و بستهدمیشه

Sent from my LG-D802

حل مشکل بیرون پریدن بازی pes2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kakero1
04-11-2014, 09:31
اون قسمت چه ویندوزی رو انتخاب کنم ؟

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 10:10
اون قسمت چه ویندوزی رو انتخاب کنم ؟

Sent from my LG-D802

win xp sp3

kakero1
04-11-2014, 19:26
وقتی رو ایکون خوده بازی کلیک راست و گزینه properties رو انتخاب میکنم گزینه compatibility. نداره و وقتی رو ایکون ستینگ بازی پی اس13 کلیک راس میکنم و properties میزنم گزینه compatibility داره از اونجا این تنظیماتی ک گفتید و درست کردم ولی باز بازی نمیره قسمت اصلی بازی!!! اولشم ک رو ایکون بازی کلیک میکنم ارور

Warning :
Your computer does not meet the minimum system Requirents to run this software.
As a result, you may experience errors during operation.
Your video card does not meet the required specifictions.(GPU:VRAM128MB)

دلیلش چیه لطفا راهنمایی کنید

اینم عکس ارور

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 19:39
وقتی رو ایکون خوده بازی کلیک راست و گزینه properties رو انتخاب میکنم گزینه compatibility. نداره و وقتی رو ایکون ستینگ بازی پی اس13 کلیک راس میکنم و properties میزنم گزینه compatibility داره از اونجا این تنظیماتی ک گفتید و درست کردم ولی باز بازی نمیره قسمت اصلی بازی!!! اولشم ک رو ایکون بازی کلیک میکنم ارور

Warning :
Your computer does not meet the minimum system Requirents to run this software.
As a result, you may experience errors during operation.
Your video card does not meet the required specifictions.(GPU:VRAM128MB)

دلیلش چیه لطفا راهنمایی کنید

اینم عکس ارور

Sent from my LG-D802

روی گذینه ignore کلیک کن

kakero1
04-11-2014, 20:25
رو گزینه ignore کلیک کردم میره تو بازی ولی فقط قسمت تمرینش به خوبی اجرا میشه قسمت اصلی میرم کرش میشه

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 22:02
رو گزینه ignore کلیک کردم میره تو بازی ولی فقط قسمت تمرینش به خوبی اجرا میشه قسمت اصلی میرم کرش میشه

Sent from my LG-D802

آخرین نسخه kitserver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-نسخه-نهایی-pes-2013-kitserver-13-4-0-0/) رو دانلود کن _ تو محل بازی کپی کن

از قسمت پوشه kitserver فایل (manager (run adminرو اجرا فایل بازی رو pes 13 attech کن

فایل (config (run admin اجرا تنظیمات رو طبق سلیقه خودت تیک بزن _ save کن

بازی رو اجرا کن

kakero1
04-11-2014, 22:04
لینک خراب

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 22:17
لینک خراب

Sent from my LG-D802

لینک دانلود رو جک کردم سالم است

متن زیر و کپی تو مروگر پست کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-نسخه-نهایی-pes-2013-kitserver-13-4-0-0/

یا

kakero1
04-11-2014, 22:29
دومی درست .. اولی ناقص بود... مطمئنن با این فایل مشکل درست میشه؟ اصلا چرا به این مشکل خوردم؟

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 22:38
دومی درست .. اولی ناقص بود... مطمئنن با این فایل مشکل درست میشه؟ اصلا چرا به این مشکل خوردم؟

Sent from my LG-D802

اینکه با این مشکل حل میشه : اندازه فایل دانلود زیاد نیست _ امتحان کن _اکثر موارد جواب گرفته شده _ البته فایل اجرای بازی رو از قسمت
compatibility رو ویندوز اکس پی بزار

بعدهم که چرا به مشکل برخورد: تا از نزدیک سیستم رو نبینم دلیل بسیاری می تونه داشته باشه _ کرش گرافیکی _ مشکل فایل کرک . ...

kakero1
04-11-2014, 22:43
میگن رو لپ تاپ های دو گرافیکه بد اجرا میشه یا اصلا اجرا نمیشه

ممنون ک پاسخ میدید اون روش و ایشاالله فردا تست میکنم اگه نشد pes12 میخرم و نصب میکنم

این pes13 رو از دوستم گرفتم اونم از یکی دیگه گرفته بود باز اونم از یکی دیگه و dvd/cd نیست فایل رو حافظه فلش

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 22:48
میگن رو لپ تاپ های دو گرافیکه بد اجرا میشه یا اصلا اجرا نمیشه

ممنون ک پاسخ میدید اون روش و ایشاالله فردا تست میکنم اگه نشد pes12 میخرم و نصب میکنم

این pes13 رو از دوستم گرفتم اونم از یکی دیگه گرفته بود باز اونم از یکی دیگه و dvd/cd نیست فایل رو حافظه فلش

Sent from my LG-D802

اگه لپ تابت دو گرافیکی است لینک رو و نگاه کن

سوییچ گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوئیچ-کردن-گرافیک/)

kakero1
04-11-2014, 23:01
این سبک لینک و نمیره نمیدونم چرا

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 23:09
این سبک لینک و نمیره نمیدونم چرا

Sent from my LG-D802

اگه با گوشی میری cm browser یا uc mini browser رو امتحان کن

kakero1
04-11-2014, 23:12
اره با گوشیم

با

کروم

سافاری

اپرا مینی

رفتم نمیشه

فردا یکاریش میکنم ... شب خوش

ممنون از شما[emoji173]

Sent from my LG-D802

ali-u
04-11-2014, 23:17
اره با گوشیم

با

کروم

سافاری

اپرا مینی

رفتم نمیشه

فردا یکاریش میکنم ... شب خوش

ممنون از شما[emoji173]

Sent from my LG-D802

سپاس
شب شما هم خوش :n01:

hsnvhd
05-11-2014, 12:27
سلام
من pes 2013 رو وروی ویندوز ۸.۱ نصب کردم اما موقع اجرا این هشدار رو میده: your video card does not meet the required specification.(GPU:VRAM

این در حالیه که بازی سنگینی مثل CALL OF DUTY رو سیستم به راحتی اجرا میکنه.

kakero1
05-11-2014, 20:41
ویندوز منم 8.1 همه چی اجرا میشه جز pes13

Sent from my LG-D802

ali-u
05-11-2014, 23:01
سلام
من pes 2013 رو وروی ویندوز ۸.۱ نصب کردم اما موقع اجرا این هشدار رو میده: your video card does not meet the required specification.(GPU:VRAM

این در حالیه که بازی سنگینی مثل CALL OF DUTY رو سیستم به راحتی اجرا میکنه.

ویندوز منم 8.1 همه چی اجرا میشه جز pes13

Sent from my LG-D802

طبیعتا اگه کارهای گفته شده تو پست آی بالا رو درست انجام بدید به احتمالا زیاد بازی اجرا میشه

ولی راه دیگر آپدیت ویندوزه

_ آپدیت Kb2919355 به اضافه 4 آپدیت های پیش نیاز آن تا حدودی مشکل اجر ای اکثر بازی ها تو ویندوز 8.1 رو حل می کنه

بهبود ساختار metro + اضافه شدن dll های ویندوز 7 به ویندوز 8.1

Windows 8.1 Update for x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1379ali
11-12-2014, 12:27
سلام
ببخشید. اگر به اشتباه بازیکنی را از تیمی حذف کنیم آیا امکان بازیابی دارد؟؟؟

befermatooo
13-12-2014, 12:47
سلام

من وقتی دو نفره با یکی بازی میکنم و تیم بارسلونا را هر دوو انتخاب میکنیم و وقتی میریم تو Game plan میبینم که حریف من ( دسته 2 ) تمام بازیکناش فلش بالا ( قرمز ) هستند اما بازیکنان من در حالت عادی هستند !

دلیلش چی میتونه باشه ؟ اگه تنظیم و ... باشه باید برا منم همینطور باشه . درسته ؟ اما فقط برای دسته 2 این امکان وجود داره .

ممون میشم جواب بدید .

ali-u
13-12-2014, 13:44
سلام

من وقتی دو نفره با یکی بازی میکنم و تیم بارسلونا را هر دوو انتخاب میکنیم و وقتی میریم تو Game plan میبینم که حریف من ( دسته 2 ) تمام بازیکناش فلش بالا ( قرمز ) هستند اما بازیکنان من در حالت عادی هستند !

دلیلش چی میتونه باشه ؟ اگه تنظیم و ... باشه باید برا منم همینطور باشه . درسته ؟ اما فقط برای دسته 2 این امکان وجود داره .

ممون میشم جواب بدید .

می تونی از قسمت genaral setting تو قسمت condition رفت و برگت رو راندوم یا هر حالات که خواستی بزاری

befermatooo
15-12-2014, 13:35
می تونی از قسمت genaral setting تو قسمت condition رفت و برگت رو راندوم یا هر حالات که خواستی بزاری

منظور من رفت و برگشت بین بازی های دو تیم نیست !

منظورم تنظیم ترکیب تیمهاست . چون دسته 2 وقتی هر تیمی را انتخاب میکنه تنظیمان مربوط بهبازیکنان در بهترین حالت هست . یعنی فلش وضعیت بازیکنها رو به بالا و قرمز هست !

نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه ؟

احتمالا امشب یه عکس هم Game Plane بزارم .

ali-u
15-12-2014, 15:47
منظور من رفت و برگشت بین بازی های دو تیم نیست !

منظورم تنظیم ترکیب تیمهاست . چون دسته 2 وقتی هر تیمی را انتخاب میکنه تنظیمان مربوط بهبازیکنان در بهترین حالت هست . یعنی فلش وضعیت بازیکنها رو به بالا و قرمز هست !

نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه ؟

احتمالا امشب یه عکس هم Game Plane بزارم .

منظور من هم دسته 1 و 2 است که تو تنظیمات به عنوان میزبان و مهمان است

befermatooo
15-12-2014, 23:04
منظور من هم دسته 1 و 2 است که تو تنظیمات به عنوان میزبان و مهمان است

آقا دمت گرم . خیلی حال کردم

یه مدت بود نمیدونستم چرا حریفم از نظر قدرت بدنی و ... کم نمیاره و از من سرتره تا اینکه اتفاقی فهمیدم .

ممنون دوست عزیز

befermatooo
20-02-2015, 12:30
سلام

دوستان بهترین تنظیم برای دسته بازی چیه ؟

بازی رو مجدد نصب کردم و تنظیمات قبلی پرید .

ممنون میشم یه عکس از تنظیم بدون نقص دسته قرار بدید

ali-u
20-02-2015, 13:01
سلام

دوستان بهترین تنظیم برای دسته بازی چیه ؟

بازی رو مجدد نصب کردم و تنظیمات قبلی پرید .

ممنون میشم یه عکس از تنظیم بدون نقص دسته قرار بدید

من با این تنظیمات دسته بازی می کنم

befermatooo
20-02-2015, 15:13
من با این تنظیمات دسته بازی می کنم

سلام

بدون شوک بازی می کنی ؟

آخه دگمه های R3 رو تعیین نکردی .
ali-u
20-02-2015, 22:02
سلام

بدون شوک بازی می کنی ؟

آخه دگمه های R3 رو تعیین نکردی .

تنظیمات انلالوکه

مهم _ مکان درست دکمه های A B X Y ( مثلت _ مربع _ ضربدر _ دایره ) است

بقیه محل اش معلومه ..

mortezaomidfar
08-08-2015, 08:48
سلام دوستان
من دیروز ویندوزم رو به 10 ارتقا دادم و بعد که پی اس 2013 رو نصب کردم بعضی از تیم ها رو نمیاره مثلا کلا بوندس لیگا رو نداره یا تو لیگ انگلیس چلسی و آرسنال و من سیتی رو نداره مشکل به نظر شما از چی میتونه باشه در ضمن پی اس 2015 رو هم نصب کردم دقیقا همین مشکل بازم بود

mortezaomidfar
08-08-2015, 08:50
سلام دوستان
من دیروز ویندوزم رو به 10 ارتقا دادم و بعد که پی اس 2013 رو نصب کردم بعضی از تیم ها رو نمیاره مثلا کلا بوندس لیگا رو نداره یا تو لیگ انگلیس چلسی و آرسنال و من سیتی رو نداره مشکل به نظر شما از چی میتونه باشه در ضمن پی اس 2015 رو هم نصب کردم دقیقا همین مشکل بازم بود

javady_joon
28-08-2015, 18:46
با سلام خدمت دوستان عزیز من Pes رو نصب کردم و با اینکه تمامی امکانات رو دارم این خطا ظاهر مشه سی دی های درایو ها هم میذارم هیچ کدوم رو قبول نمی کنه

- - - Updated - - -

محمد سعی
19-09-2015, 18:55
سلام چجوری صفحه بازی pes2013 رو کامل کنم داخل تنظیماتشم میرم ولی درست نمیشه

reza mas
04-02-2017, 13:16
سلام موقع اجرای بازی ارور check youre publisher pc رو میده ؟ باید چیکارکنم

hosein11228
26-03-2023, 14:36
سلاتم من نسخه reloaded رو دانلبود کردم اما همون ابتدای نصب بازی خطا میده اصلا صفحه ستاپ باز نمیشه و خطا میده میخواستم ببینم چطور باید حلش کنم

hosein11228
26-03-2023, 15:05
سلاتم من نسخه reloaded رو دانلبود کردم اما همون ابتدای نصب بازی خطا میده اصلا صفحه ستاپ باز نمیشه و خطا میده میخواستم ببینم چطور باید حلش کنم

navidmay
26-03-2023, 16:11
چه خطایی میده؟

navidmay
26-03-2023, 16:30
سلام موقع اجرای بازی ارور check youre publisher pc رو میده ؟ باید چیکارکنم
به ویندوزت نمی خوره