PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نمایش پنجره ی کرک ها در ویندوز هفت!

Legacy's
16-09-2012, 21:20
سلام. نمیدونم شما هم با چنین مشکلی روبرو شدید یا خیر؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متأسفانه خیلی وقتها کرک های مختلفی که در ویندوز هفت (چه x64 و چه x86 ) اجرا میکنم دکمه هاشون نمایش داده نمیشند و عملاً نه با موس نه با صفحه کلید نمیشه کرک رو اجرا کرد.
تنظیمات Compatibility برای نمایش درست فایل کرک هیچکدوم مفید نیافتاده. تغییر تم ویندوز هم همچنین.
تنها راه نمایش درست کرک این بوده که در xp mode اجرا کنم..
راه حلتون چیه دوستان؟

Legacy's
19-09-2012, 10:50
با DOSBox 0.74 هم خواستم اجرا کنم که اصلاً اجرا نشد.
یعنی تاحالا کسی همچین مشکلی رو با پچ ها نداشته؟؟!!

ask_bl
19-09-2012, 22:44
من این مشکل ر توی یه ویندوز سون دیگه دیده بودم ولی توی ویندوز خودم این مشکل رو نداشتم

Legacy's
20-09-2012, 09:32
من این مشکل ر توی یه ویندوز سون دیگه دیده بودم ولی توی ویندوز خودم این مشکل رو نداشتم
این مثلاً راه حل بود؟ با اون امضا و آواتورت؟:2:

ask_bl
20-09-2012, 12:53
این مثلاً راه حل بود؟ با اون امضا و آواتار مسخره؟:2:
اگر دقت میکردین، ربطی به ویندوز نداره، چون تو سیستمی که (هم 32 و هم 64 بیت) همون کرکی که تو یه ویندور دیگه مشکل داشته بدون مشکل بوده
پس مشکل از جای دیگه ای است
- - - - - -
پ.ن:
مصداق شما:
از این شهر خاکستری دلخورم، از این بغض پیچیده تو لحظه هام/تو این روزهای پر از بی کسی، تو تنها، تنها تو موندی برام

Legacy's
20-09-2012, 14:18
اگر دقت میکردین، ربطی به ویندوز نداره، چون تو سیستمی که (هم 32 و هم 64 بیت) همون کرکی که تو یه ویندور دیگه مشکل داشته بدون مشکل بوده
پس مشکل از جای دیگه ای است
- - - - - -
پ.ن:
مصداق شما:
از این شهر خاکستری دلخورم، از این بغض پیچیده تو لحظه هام/تو این روزهای پر از بی کسی، تو تنها، تنها تو موندی برام
عزیزم منم دنبال راه حلم دیگه.
فعلاً که توی یه سیستم روی ویندوز هفت x86-x64 به این شکل بوده.

پ.ن:
من از هر کی که بخواد از امکاناتش برای تبلیغات سیاسی مخصوصاً علیه کشور خودش سوء استفاده کنه بدم میاد.
محض اطلاعت که بعداً انگ نزنی، هیچوقت هیچوقت نه سمت شماها و نه سمت مخالفینتون نبودم و هر دوتون رو علیه کشور آباء و اجدادیم می بینم.
اما وطن فروش هم نبودم هرگز و نخواهم بود. نه اجدادم علیه ایران دوره ی کوروش و به نفع یونان اقدام کردند و نه خودم علیه ایران فعلی و به نفع انگلیس حرکت میکنم و نه فرزندانم در ایران آینده و به نفع دشمن آینده حرکتی خواهند کرد...
و هیچوقت این حرفم یادت نره: خیلی از رفتارها و تمایلات افراد نادانسته ریشه در ژن هایی که به ارث بردند داره... من ژن وطن فروشی در نهادم نیست از این رو طرفدار رنگ و پرچمی که اثبات شده رنگ وطن فروشان هست نبوده و نیستم. توجیهات زمخت حامیانش هم ارزانی خودشون.

ask_bl
20-09-2012, 15:32
عزیزم منم دنبال راه حلم دیگه.
فعلاً که توی یه سیستم روی ویندوز هفت x86-x64 به این شکل بوده.

پ.ن:
من از هر کی که بخواد از امکاناتش برای تبلیغات سیاسی مخصوصاً علیه کشور خودش سوء استفاده کنه بدم میاد.
محض اطلاعت که بعداً انگ نزنی، هیچوقت هیچوقت نه سمت شماها و نه سمت مخالفینتون نبودم و هر دوتون رو علیه کشور آباء و اجدادیم می بینم.
اما وطن فروش هم نبودم هرگز و نخواهم بود. نه اجدادم علیه ایران دوره ی کوروش و به نفع یونان اقدام کردند و نه خودم علیه ایران فعلی و به نفع انگلیس حرکت میکنم و نه فرزندانم در ایران آینده و به نفع دشمن آینده حرکتی خواهند کرد...
و هیچوقت این حرفم یادت نره: خیلی از رفتارها و تمایلات افراد نادانسته ریشه در ژن هایی که به ارث بردند داره... من ژن وطن فروشی در نهادم نیست از این رو طرفدار رنگ و پرچمی که اثبات شده رنگ وطن فروشان هست نبوده و نیستم. توجیهات زمخت حامیانش هم ارزانی خودشون.
من پیشنهاد میکنم .Net Framework 4 رو نصب کنین

پ.ن:
من هیچ امکانات خاصی ندارم، فقط نسبت به شما یک وظیفه بیشتر دارم که اون هم مشخصه...
شما تشخیصتون این بوده که سیاسی بوده، من اسمشو چیز دیگه ای میزارم...
پس بهتره به خودتون اجازه ندین که تشخیصتون رو یا حستون رو در مورد بقیه به این راحتی انتقال بدین
من تشخیص دادم این کاری که کردم درسته و به کسی هم (جز در جایگاه حقوقی) مربوط نمیشه
پس بهتره اگر میخواین کاری کنین از مجراش انجام بدین

Legacy's
20-09-2012, 16:11
دات نت آخرین نسخه نصبه. نه از اون نیست. اصلاً من موندم چرا پنجره ی پچ ها فقط اینجوری ه.

پ.ن:
تروریستهای سوریه و لیبی و... حتی شورشیان طالبان هم اول همین حرفها رو میزدند ولی سربزنگاه و تدریجاً شدند اینی که هستند. البته جسارت نشه بشما منظورم فقط نوع عقاید افراطی هست.