PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کادو تولد چی بگیرم؟

NiKtA20
16-09-2012, 12:15
دوستای گلم یه ماه دیگه تولد نامزدمه (آقا هستن، 28 ساله)
لطفا راهنماییم کنید برای خرید کادو، خودم هیییییچی تو ذهنم نیست... تو این مدت همه جور کادویی براش گرفتم و الان دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه...
ولی میخوام این دفعه یکم کاربردی و چشمگیر باشه
تو مایه های 100، 150 تومن...
مرسی:11:

mohsenfhm
16-09-2012, 13:03
مبارک باشه !

میتونید یک ساعت یا یک کیف پول تهیه کنید .

brad pitt
16-09-2012, 13:25
ساعت

یک پیرهن خوشگل + کفش

NiKtA20
16-09-2012, 14:20
مرسی دوستای خوبم
ساعتشو تازه خریده و خوشگل هم هست، بهتره چیز دیگه ای بگیرم...
پیرهن و کفش خوبه، اما لباس و اینا زیاد گرفتم براش، و دیگه اینکه ترجیح میدم یه چیز چشمگیرتر باشه، اون برای تولدم که یه هفته ی پیش بود یه گوشی گرفت (600 تومن) ...
منتظر بقیه ی پیشنهاداتون هستم:10:

Ali_softcenter
16-09-2012, 17:16
100-150 به غیر از لباس و کفش نمیشه چیز چشمگیری گرفت! بی تعارف! به غیر از اینکه یه ادکلن دیگه به جمع ادکلن هاش اضافه کنید....یا از این بسته ها که ادکلن به همراه افتر شیو و اینا هست تهیه کنید...

کفش اگه اسپورت شاخ نداره خودش ( مثل ریبوک و نایک و ...) انتخاب خوبیه ها!

اگه اهل موسیقیه....یه هدفون عالی میتونی بخری با 150 تومن....

مصطفی
16-09-2012, 17:57
خودنویس -
کتاب (هر نوع کتابی که احتمالا پسندشون باشه. نمیدونم ما ایرونیا چرا هر وقت صحبت از کادو میشه آخرین گزینه مون کتابه! . به نظرم اگه هم طرفدار کتاب نیستند با گرفتن یه کتاب عالی هم کادوی خوبی گرفتید هم تنوع خوبی هست . انواع کتاب ها رو هم میشه گرفت . توی تاپیک کتاب بگردید پست های خوبی پیدا میشه .)
یه قاب عکس زیبا (و نه چندان بزرگ . با موضوعی که خودتون می پسندید)
کنار چیزی که هدیه می دید یه آلبوم از خواننده محبوبشون میتونه جالب باشه
میدونم پیشتهاداتم یه کم خاصه ولی توی کادو دادن بیشتر به تنوع فکر میکنم تا رسم و رسوم و رودربایستی و ....(برای خانمم هم این جوری هدیه میگیرم !)

mohsenfhm
16-09-2012, 18:06
کیف پول بگیر همیشه همراهشه .

کامپیوتر1407
16-09-2012, 18:07
به نام خالق عشق
مبارک باشه انشاالله 120سال با همسرتون تولدهایتان را جشن بگیرید.
اگر خیلی عاشق او هستید یک شاخه گل .
مادیات مهم نیست اصل نیت خواهرم (من انسان خشکی نیستم)
یک زنجیر یا همچین چیزی بگیرید و با هم قرار بگذارید ای شی را نسل به نسل انتقال دهید و معجزه عشق را به خون خود نشان دهید و یا می توان گفت زندگی شکل می گیرد با پایه و اساس
من 1407هستم. مرا به یا د د اشته باشید

hoha881
16-09-2012, 18:14
براش یک جفت جوراب بگیر هم کاربردیه هم به یادش میمونه.

M . Sayid
16-09-2012, 18:26
خودنویس -
کتاب (هر نوع کتابی که احتمالا پسندشون باشه. نمیدونم ما ایرونیا چرا هر وقت صحبت از کادو میشه آخرین گزینه مون کتابه! . به نظرم اگه هم طرفدار کتاب نیستند با گرفتن یه کتاب عالی هم کادوی خوبی گرفتید هم تنوع خوبی هست . انواع کتاب ها رو هم میشه گرفت . توی تاپیک کتاب بگردید پست های خوبی پیدا میشه .)
یه قاب عکس زیبا (و نه چندان بزرگ . با موضوعی که خودتون می پسندید)
کنار چیزی که هدیه می دید یه آلبوم از خواننده محبوبشون میتونه جالب باشه
میدونم پیشتهاداتم یه کم خاصه ولی توی کادو دادن بیشتر به تنوع فکر میکنم تا رسم و رسوم و رودربایستی و ....(برای خانمم هم این جوری هدیه میگیرم !)

آره به خدا ، چی بهتر از سری کمدی الهی ! یه 40 تومنی هست !

آها ! 2 تا بلیط کنسرت بگیرید برید با هم ! البته بسته به خوانندش می تونه بیشترم بشه !

aftab_azad20
16-09-2012, 18:38
یه چیز غیر متعارفم میتونه جالب باشه،مثلا یه انبردست:31:یا یه ست خفن آچار بکس:31:یا چیزهایی تو این مایه ها که رسم نباشه هدیه دادنشون،البته مسئولیتش با خودتون

keymaker
16-09-2012, 20:43
به نظر من هم یک بادی گروم (بادی شیور) فلیپس میتونید بگیرید فکر کنم ۱۷۰ تومن بود هفته پیش ! (قبلا میشد ریش تراش گرفت اما الان ریش تراش خوب فوق العاده گرون شده ! مدل ۱۲۸۰CC فیلیپس سال پیش ۳۶۰ تومن بود الان ۵۹۰ تا ۶۱۰ شده! واسه همین پیشنهاد ندادم)

8nights&7days
16-09-2012, 22:51
یه کت شلوار

oghyanoos
16-09-2012, 23:24
برای نامزد خانم چی میشه خرید؟؟

Abbas.V
16-09-2012, 23:47
برای نامزد خانم چی میشه خرید؟؟

تا چه مبلغی میخواین هزینه کنین ؟
چندسالشونه ؟

M A M M U T
17-09-2012, 00:14
با 150 تومن میتونید هدفون بگیرید... عطر....یه عینک آفتابی....کیف چرمی....شلوار لی مارکدار....ببرش رستوران خوب...خوب ببین به چه علاقه داره؟؟؟ اگه اهل کامپیوتره یه چیز کامپیوتری بخر... اما به نظرم یه چیز فانتزی بخری بهتره:)

NiKtA20
17-09-2012, 13:40
خیلی خیلی خیلی خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییی ممنونم ازتون
کلی ایده ی جالب دادید بهم، اگه الان هم نتونم از همه شون استفاده کنم، برای مناسبت های دیگه میتونم :20:

mostafa254 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز، واقعا خوش به حال خانومتون :11:
1407 مرسی و ایده ی خیلی قشنگی بود

یه سری از چیزهایی که گفتید رو دارن یا اخیراً براشون گرفتم، یه سریشون هم خیلی نو و جالبه...
مثلا اگه نزدیک تاریخ تولدش کنسرت خوبی باشه، حتما کنار کادوش بلیط کنسرت هم میگیرم (به نام اون به کام جفتمون) :46:

NiKtA20
17-09-2012, 13:56
oghyanoos عزیز، برای خانوم ها خرید راحتتره
هزینه ای که میخواید بزارید رو بگید راحتتر میشه راهنماییتون کرد
طلا و جواهر توی رنج قیمت بالا، که معمولا خیلییییییییییییی مورد استقبال قرار میگیره (تو قیمت پایین هم بدلیجات زیبایی هست که بیشتر خانومای جوون دوست دارن)
موبایل یا لپ تاپ اگه نیاز داشته باشن و تو بودجه تون باشه
عطر و ادکلن... لباس... کیف و کفش ست... اپی لیدی...
یا اگه دنبال یه چیز شیک و خاص هستید بهتون توصیه میکنم اگه تهران هستید برید تیراژه، طبقه ی همکف، سمت راست، نبش راهروی فرعیه اول (ببخشید اینجوری چشمی یادمه آدرسشو) یه سالی میشه نرفتم ولی چیزای خییلییی خوشگلی داشت، یادمه یه ست آینه و شونه سر اونجا دیدم که خیلی خوشگل بود...
آها یه چیز دیگه، همین تهیه ی بلیط کنسرت که دوستان گفتن هم خیلی خوبه، میتونید یه شب خاطره انگیز براش بسازید... کلی ایده ی رمانتیک هم میشه بهش اضافه کرد...
بازم اگه راهنمایی خواستین در خدمتم
دوستان اگه در رابطه با سوال من هم نظری داشتید باز بگید، قطعا استفاده میکنم ازش :10:

Abbas.V
17-09-2012, 14:32
جاشمعی و اینجور چیزای لوکس هم میتونی بگیری .

مثلا گلدان آینه کاری شده .

صنایع دستی هند یا تابلند یا چین

پ.ن : بسته بندی خیلی مهمه . حتما وقت بزار روش . به تزئین داخل جعبه . به مرتب بودن . هم خانم ها حساسن هم اینکه وقتی مرتب باشه مشخص هست که وقت گزاشتی و ارزش قائل شدی .

خوش باشین