PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل کوچک برا محبوبترین آپلودسنتر ایران!

nimarest
15-09-2012, 19:16
سلام بچه ها, من یه اپلودسنتر طراحی کردم و راه انداختم و لازم به ذکره که توش از هیچ cms و یا اسکریپت آماده استفاده نکردم و کلشو خودم برنامه نویسی کردم. خدایی از همون روز اول بدجور با استقبال مواجه شد و خدارو هم شکر میکنم. به مرور زمان رفته رفته به اجزاش اضافه کردم و بلاخره یه بخش توش گذاشتم به نام سوال و جواب! اما متاسفانه این بخشش اصلا با استقبال مواجه نشد! به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟ آدرس آپلودسنترم اینه: nimarest.com [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطفا برین و بهش یه سری بزنین و ایراداشو بهم بگین و ازتون یه خواهش بزرگ دارم و اون اینکه تو محبوبیت بخش سوال و جوابش کمکم کنین. آپلودسنترم واقعا خدمات عالی ای میده و تو زیر یکی یکی آوردمشون:

فایلاتون دائمی مینونن و تضمین کردیم که غیر ممکنه که فایلاتونو پاک کنیم حتی اگه ده سال بمونن!!!!!!!!!! و فقط خودتون میتونین پاکشون کنین!

تو سرویس جدیدمون برای آپلود عکس با سایز حد اکثر 1 مگابایت به تعداد نامحدود نیازی به عضویت نیست و مستقیما میتونی عکس آپلود کنی و لینک مستقیم بگیری! اما برای آپلود فایل و همچنین آپلود با حجم های بیشتر و مدیریت فایل هاتون باید به عضویت سایتمون در بیای که کاملا رایگانه و 30 ثانیه میکشه!!! راستی بخش کدهای جاوا اسکریپتمونم راه افتاده و میتونین کلی کد رایگان برا وبلاگتون بگیرین. همچنین با سرویس نیمافرممون هم میتونین برا سایت و وبلاگتون یه فرم تماس با مای حرفه ای داشته باشین و تو سایت و وبلاگ خودتون کار میکنه و نیازی به ریدایرکت یا منتقل شدن به سایت دیگه ای رو نداره!!!!!

این آپلود سنتر به هنگام عضویت 800 مگابایت فضای آپلود عکس و فایل رایگان به شما داده و شما میتوانید با فعالیت های خود در این سایت به صورت رایگان فضای آپلود بیشتری را به حساب خود بیفزایید. ازجمله مزایای ویژه این آپلودسنتر که در دیگر آپلودسنتر ها به ندرت وجود دارند:

کنتر پنل حرفه ای مدیریت فایل های آپلود شده.

قابلیت خصوصی سازی فایل و عدم نمایش آن به سایرین!

قابلیت حذف فایل های آپلود شده.

قابلیت قرار دادن توضیحات به فایل.

ادیتور پیشرفته WYSIWYG برای قرار دادن توضیحات فایل.

800 مگابایت فضای رایگان به هنگام عضویت.

قابلیت دسته بندی فایل ها.

و امکانات دیگر...

اینا تنها مال بخش آپلودسنترشه!

این سایت بخشای دیگه ای هم داره:

1: دایرکتوری های وب: یه دایرکتوری کامل که میتونین با قرار دادن سایتتون توش برا سایت خودتون یه شناسنامه با توضیحات کامل داشته باشین.
2: سرویس سوال و جواب: که وضعش بحرانیه و طرفداراش صفره!!!
3: نیمااسکریپت: که توش پره از کدهای جاوا اسکریپت با تست!
4: نیمافرم: یه سرویس حرفه ای برا ساخت فرم تماس با ما برا سایت و وبلاگتون!
5: بخش طراحی وب سایت: که تو این بخشم میتونین سفارش طراحی وب سایت بدین و با قیمت های تقریبا مفت براتون انواع پرتال و وب سایت طراحی میکنیم!!!

آقا لطفا نظرات و راهنماییهاتونو برا بهبود بخش سوال و جواب سایت و همچنین دیگر بخشهای این سایت تو همین تاپیک مطرح کنین و واقعا ممنون میشم ازتون. واقعا حیاتیه و نیاز شدید به کمکتون برا بهبود بخش سوال و جوابش دارم