PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موسیقی یک سایت رو چطور میشه save کرد؟

asrin
22-07-2006, 08:57
سلام
دوستان من از سایت avayeazad.com شعرهایی رو گرفتم که یک فایل صوتی هم همراهشه میخواستم بدونم چطور میشه این فایل های صوتی رو ذخیره کرد

ممنون

kayvankoohi
30-07-2006, 13:56
ميتوني صفحه اي رو كه موزيك با اون لود ميشه رو ذخيره كني و بعد از فولدري كه مربوط به اون صفحه است فايل موزيك رو بيرون بكشي.

Aminzikzak
01-08-2006, 05:50
اگه میشه آدرس سایت رو بده ببینم چه راهی هست ...
من همیشه آخرین راه رو استفاده از Jet Audio میدونم و صدای سایت رو باهاش ظبط میکنم کیفیتش هم خوبه...

sentimental
01-08-2006, 06:07
روی صفحه ای که خواستار صدای پس زمینه آن هستید بروید . کلیک راست کنید و گزینه view source را انتخاب کنید تا صفحه source ( یک فایل متنی داخل notepad باز می شود ) . در این صفحه به دنبال عبارت bgsound بگردید ( EDIT \ FIND TEXT ( . وقتی آنرا یافتید جلوی آن نام فایلی می بینید مثلا pop.mid این نام را بردارید و در جعبه آدرس سایت آخرین عبارت ( که پس از / آمده است ) را حذف کرده و بجایش این نام را یعنی pop.mid را تایپ کنید و نهایتا کلید enter را بزنید . فایل صوتی آماده است !

برای مثال اگر آدرس صفحه چنین بود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آن را به اين صورت بنويسيد :

Setareh 2006
03-08-2006, 07:46
روی صفحه ای که خواستار صدای پس زمینه آن هستید بروید . کلیک راست کنید و گزینه view source را انتخاب کنید تا صفحه source ( یک فایل متنی داخل notepad باز می شود ) . در این صفحه به دنبال عبارت bgsound بگردید ( EDIT \ FIND TEXT ( . وقتی آنرا یافتید جلوی آن نام فایلی می بینید مثلا pop.mid این نام را بردارید و در جعبه آدرس سایت آخرین عبارت ( که پس از / آمده است ) را حذف کرده و بجایش این نام را یعنی pop.mid را تایپ کنید و نهایتا کلید enter را بزنید . فایل صوتی آماده است !

برای مثال اگر آدرس صفحه چنین بود :

آن را به اين صورت بنويسيد :

مرسي دوست عزيز ، واقعا دستتون درد نكنه .

من دقيقا طبق راهنمايي شما عمل كردم و فايل صوتي بك گراند سايت اومد ،

ولي هنوز من يك سوال از شما دارم :

توي صفخه اي كه مياد يك نوار مخصوص Quick Time Pleyer هست كه داره فايل رو پخش ميكنه ،

سوال من اينه كه چه جوري ميتونم به همون كيفيت كه داره پخش ميشه سيوش كنم ؟

rahman.akbari
03-08-2006, 09:39
properties بگیر از همونی که داره اجرا میشه مثل این
هرجور خواستی دانلودش کن. مثلا میتونی بندازی توی یه دانلود منیجر تا واست دانلود کنه.
این یه روش عمومی و توپ برای اکثر فایلهایی ایه که به صورت stream تو اینترنت پخش میشه. ولی یه فرمتهای خاصی مثل خانواده rm و asx و ... هستن که راههای دیگه ای دارن ولی wma و wmv(ویدئویی) رو راحت اینجوری میتونی بگیری. بیشتر توضیح بدم؟

Setareh 2006
03-08-2006, 13:31
هرجور خواستی دانلودش کن. مثلا میتونی بندازی توی یه دانلود منیجر تا واست دانلود کنه.
این یه روش عمومی و توپ برای اکثر فایلهایی ایه که به صورت stream تو اینترنت پخش میشه. ولی یه فرمتهای خاصی مثل خانواده rm و asx و ... هستن که راههای دیگه ای دارن ولی wma و wmv(ویدئویی) رو راحت اینجوری میتونی بگیری. بیشتر توضیح بدم؟

آقا رحمان ، دستت طلا !

فرمت فايل ، ام پي تري هستش ، خيلي راحت با دانلود منيجر ، دانلودش كردم .

خيلي از كمك شما ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Setareh 2006
03-08-2006, 13:52

ببخشيد يك نكته رو فراموش كردم بپرسم ،

همونطور كه قبلا گفته بودم ، وقتي صفحه سايت مياد ، يك صفحه سفيد هست كه وسطش نوار Quick Time Player قرار داره ، روش كه رايت كليك ميكنم Properties رو نشون نميده !

من چه جوري ميتونم Prioperties فايلي رو كه داره روي سايت پخش ميشه رو بگيرم ؟