PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر پلی استیشن 2

صفحه ها : 1 [2]

SamGun
20-09-2014, 11:44
ممنون از راهنمایی خوبتون.در اثر چی این طوری شده؟اگه میشه در خصوصی ادرس تعمیر کار خوبی رو بهم بدید و در ضمن چه قدر خرج داره؟.ممنون

خواهش میکنم

تعمیر کار خوب در سطح شهر نمیشه خیلی پیدا کرد

اما توپ خونه میشه گفت معدن این کار ها هست .

شما دستگاه رو ببرید پاساژ لباف اونجا براتون درست میکنن .

ehsan788
21-09-2014, 13:58
سلام دوباره.دستگاه رو به پاساژ لباف نشون دادم و اول که می‌گفتند مشکلی نداره وبعدخودم اون دوقسمتی که مدیرعزیز گفته بودن رو تست کردن ولی بازم گفتن باید استفاده کنی تا کامل خراب بشه و یا لنزتو۹۰تومن عوض کنی و یا موتور راست و چپ و یه چیز دیگشو(فکر کنم اسپلندر)عوض کنی بجای تعویض لنز.اخر سر یه پایه گرفتم تا عمودی بذارم که بشه ازش استفاده کرد.میخواستم بدونم نظر دوستان چیه.

dabir.k
08-08-2015, 10:17
عالی بود ممنون دست مریزاد

hamedalii
21-08-2015, 23:53
سلام خسته نباشید.
بنده یک پلی 2 مدل:SCPH-75004دارم که لنزش به طور کل نابود شده بود و تا این اخریا اهنگ میخوند که دیگه همونم کار نکرد.
سرویس کامل و تغیر پتانسیمتر هم انجام دادم اما در کل از دست رفته بود.
یک لنز اورجینال به قیمت 48000 خریدم و با اپتیک خراب عوض کردم اما حالا هیچ کدوم موتورها و خود لنز هم کار نمیده.
به کل حرکتی نمیکنه .
پلم اپتیک رو هم طبق قاعده باز کردم.
میکرو سوئیچ برد جلویی و میکرو سوئیچ پایین مکانیزم هم چک و تعویض کردم اما باز هم فرقی نکرد.
فلت ها رو هم چک کردم سالم بودند اما باز مشکل پا بر جاست.
لطفا یکی راهنمایی کنه اما با تصویر اگه ممکنه.
در ضمن خودم تعمیر کار کامپیوتر هستم.

nima00007
17-09-2015, 03:12
سلام کسی ایمیلی از ایشون نداره من خیلی لازم دارم

Selenatorboy
12-08-2016, 16:48
سلام،مشکل PS2 من روشن نشدن در حالت معمولیه و واسه روشن کردنش باید با دست دستگاه رو فشار داده و همزمان دکمه پاور رو بزنم و بعد از روشن شدنم باید تا 2_3 دقیقه دست رو به همون حالت نگه داشت وگرنه با زودتر ول کردنش تصویر گیر میکنه.
حالا به نظرتون مشکلش چیه و عایا ميشه که خودم تعمیرش کنم؟

moridi1380
03-04-2017, 18:59
سلام
یه بازی خریدم وقتی میارمش تو دستگاه تا مرحله 1 رد میکنم و بعد اون دیگه بازی بالا نمیاد البته تو بقیه بازی ها اینطوری نیست وقتی اون بازی رو بیرون آوردم دستگاه روش خش انداخته بود
دستگاه خرابه یا بازی؟

Morii 10
13-08-2017, 13:22
با عرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم
من چند روز پیش ی کنسول ps2 استوک ب دلیل تجدید خاطراتم خریداری کردم روزای اول هیچ مشکلی نداشت ولی الان با ی مشکلی روبرو شدم ک ممنون میشم کمکم کنین
چند روزه وقتی بازی میزارم بازیارو بالا میاره ولی هر چند دقیقه یک بار ی صدای خیلی عجیب و بلندی از جا لنزش میاد بیرون انگار لنز حرکت میکنه این صدارو میده ولی قبلا اصلا لنز حرکت نمیکرد صابت بود
حالا میخوام بدونم این مال خوده دستگاهه یعنی رو همه دستگاها لنز حرکت میکنه و صدا میده یا دستگا کلا مشکل داره؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

karimz
23-09-2017, 02:44
سلام دوست گرامی خیلی خوش اومدی اون صدای حرکت لنزه مشکلی نداره ممکنه کمی کثیفی گرفته باید تمیز بشه این صدا اگر گوشخراش نباشه تقریبا برای پلی1و2 عادیه البته دیسک هم باید بدون خش باشه تا لنز رو اذیت نکنه ولی اگر کنسول فلشخور بشه بهتره دیگه لنز هم کار نمیکنه چون لنزاشون عمرشون کردن یا اصلی نیستن و عمر کمتری دارن

mehdi1380akbari
24-06-2018, 21:59
سلام چرا وقتی سی دی نو میزارم بعد از مدتی بازی کرن دایره بزرگی با خط روش رو میگیره؟
مشکلش چیه؟ چجوری خودم درستش کنم

saeed682
13-11-2018, 20:37
با درود خدمت دوستان
بورد روشن و خاموش پلی استیشن 2 هنگام باز کردن تریمیستور آن بر روی صفحه آلومینیومی دستگاه افتاد و کلا دستگاه دیگه روشن نشد بدلیل خراب شدن کلید اون رو تعویض کردم اما مشکل همچنان پابرجاست حتی پاور برق رسانی داره اما دستگاه دیگه روشن نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید.
در ضمن عکس مقایسه دو عدد بورد خاموش و روشن کردن رو براتون میزارم

iessarezazadegan
22-03-2019, 01:54
چاجی من PS2 هیچ cd یا dvdرا نمیخونه باید چیکار کنم :n37::n37:

abnuse
17-06-2019, 17:12
سلام خدمت دوستان
ممنون میشم نقشه نصب این مدل از برد کپی خور کردن ps2 پلی استیشن 2 رو برای نصب روی مدل 10000 قرار بدین - توی این مدل قسمتهایی I , E جدا شدن ---ممنون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arianhr
31-03-2020, 11:54
سلام چراغ ps2 slim مدل 7000 دارم چراغ پاور روشن نمیشه حتی اون چراغ قرمز مشکل کجاست

nasir.kh
07-05-2020, 16:36
سلام ببخشید میگم پلی استیشن من سی دی رو میخونه ولی بعد از 10 دقیقه میزنه بیرون از بازی بعد در هنگام بازی صدای قطع و وصل شدن سی دی میشم لطفا کمک کنید