PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سرویس adsl شرکت مخابرات تهران اونم از نوع بزرگش واقعا کمک!!!

theking2125
14-09-2012, 17:04
سلام بچه ها
من يه مشکلي با اينترنت اي دي اس ال مخابرات تهران دارم
مشکل اينجوريه که از وقتي اينترنت رو وصل کردم سرعت قوق العاده پايين داشت حالا اون که هيچ حالا قطع و وصل هم ميشه
يعني از ساعت 10 شب تا 2 بعد از ظهر اصلا اينترنت ندارم و اون چند ساعت هم هي قطع ميشه و بعد وصل ميشه و سرعت خيلي پايينه
من به 2828 زنگ زدم و گفت بايد رو حالت بريج تنظيم کنم و گفتم کارشناس بفرسته ولي تا حالا نيومده و ميگن از دسترس ما خارجه ما گفتيم بياد
من خودم دس به کار شدم و رو حالت بريج گذاشتم اما نتيجه برعکس شد و اصلا قطع شد
نميدونم مشکل از کجاست چند تا عکس گرفتم و گفتم اينجا بذارم و اگه بشه کمکم کنيد اعصابم ورو خورد کرده

خوب مدل مودم من shuttle 350 my هست
و چراغ دي اس ال هم بعد از 1 تا دو دقيقه روشن و ثابت ميشه

حالا عکسا:
اولي رو وقتي رفتم به سايتش گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دومي حالت اولي رو نشون ميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا من اولي رو پاک کردم و گزينه ي اد رو زدم
بعد گزينه ي نکست رو زدم مربوط به عکس بالایی
بريج رو انتخاب کردم
نکست رو زدم
سيو کردم
ريبوت کردم و بعد رفتم به این آدرس:
start\control panel\internet options\connections\add\connect to the network via broadband\finish with user & pass
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد يه چيز ديگه اين عکس رو هم يه موقع هايي نشون ميده

اميدوارم همه چي رو گفته باشم
اگه ميتونيد کمکم کنيد کارم لنگه بخدا
باتشکر

Abolfazl-Star
14-09-2012, 17:20
با سلام به شما من درست نمیدونم مشکل از کجاست ولی تنظیمات رو به حالت دیفالت برگردون اونجایی که سرعتت خیلی کم میشه ماله خود سرویس دهنده اینترننتونه باید به پشتیبانی بگی

hermione
14-09-2012, 18:46
همون عکس اول Downstream رو خیلی پایین واست بستن
اشکال از طرف اوناست زنگ بزن

theking2125
14-09-2012, 19:24
خیلی ممنونم که جواب دادید من زیاد سر در نمیارم چه خوب میشه اگه یه کم توضیح بدین مثلا چطور دیفالت کنم
( البته در این مورد من میرم تو همین سایته هی پاک میکنم و یکی دیگه درست میکنم از نوع pppoe چون با این قطع و وصل میشه ولی کلا قطع نمیشه ولی رو حالت بریج کلا قطع میشه قسمت پروپرتیس اینترنت پروتوکل رو هم خود مخابرات گفت چطوری پر کنم که فکر نکنم از اونجا باشه)
یا اصلا این downstream نمیدونم چیه یا وقتی زنگ زدم چی راجع بهش به اونا بگم ولی یع عکس هم از این تو سایته پیدا کردم
ولی در کل 128kb/s دارم با نوسانات و قطعی خیلی زیاد
ممنونم از همکاری شما
ان شاالله درست بشه

theking2125
14-09-2012, 22:51
سلام دوستان من همین الان یه مقاله در مورد نصل adsl تو سایت tebyan.net خوندم و الان رو حالت بریج تنظیم کردم
فقط یه سوال وقتی صفحه ای رو به طور کامل load کنم چراغ اینترنت خاموش میشه و فقط وقتی اطلاعات بگیرم چسمک میزنه این طبیعیه؟
بعد سرعتم هنوز مشکل داره کسی میتونه تو این قسمت کمکم کنه
با تشکر از شما