PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا دارم تو ویندوز7

parvaz25
14-09-2012, 13:40
سلام من ویندوز 7نصب کردم در حال حاضر ،فونتم نوشته هام کوچیک شده ؟...صدا نصبه ولی صدایی ندارم مادر بردم m2n-mx asus هست لطفا کمکم کنید :45:

jafarian
14-09-2012, 14:52
برای مورد اول اگر منظورتون فونت آیکونهای روی دسکتاپ که کوچیک نمایش داده میشه باید منوی استارت باز کنید داخل قسمت سچش این گزینه windows color and رو تایپ اینتر کنید بعدشم داخل پنجره ای که باز میشه از قسمت Item گزینه Icon انتخاب کنید بعدم داخل کادر پایینی که نوشته شده Font سایز 9 انتخاب کنید تایید اکی کنید برای اون یکی مورد هم طبق تاپیک پایین مراحلی که گفته شده برین ببینید درست میشه یا که نه درضمن آیکن صدا پایین تسکبار قرارداره و همچنین در قسمت دیوایس منیجر کامل شناسایی شده ؟ :20:

پيش فرض نداشتن هیچ صدایی ASUS z77 V Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parvaz25
14-09-2012, 14:52
اوکی مرسی ...اصلا با مرورگرم میام فونتا ریز شده اونم انجام میدم ببینم درست میشه

jafarian
14-09-2012, 14:58
اوکی مرسی ...اصلا با مرورگرم میام فونتا ریز شده اونم انجام میدم ببینم درست میشه

برای مرورگر اگر که فونتش ریز شده باید به قسمت تنظیمات مرورگر برین بطور مثال از فایرفاکس اول باید به options برین بعدشم سربرگ content .

omid-irani
14-09-2012, 21:28
دوستان منم مشکل صدا دارم.البته قبلا همچین مشکلی نبود تازگی ها این مشکل واسم پیش اومده.
زمانی که اسپیکرها رو روشن میکنم و صدا رو تا آخر زیاد میکنم ولی صدا خیلی ضعیف به گوش میرسه و هدفون هم که میزنم اصلا صدایی به گوش نمیرسه.خواهشا کمکم کنید

jafarian
14-09-2012, 22:06
دوستان منم مشکل صدا دارم.البته قبلا همچین مشکلی نبود تازگی ها این مشکل واسم پیش اومده.
زمانی که اسپیکرها رو روشن میکنم و صدا رو تا آخر زیاد میکنم ولی صدا خیلی ضعیف به گوش میرسه و هدفون هم که میزنم اصلا صدایی به گوش نمیرسه.خواهشا کمکم کنید

اگر که صدای مادربورد درایورش کامل نصب کردین بازم صدای سیستم اگر که کم باشه روشهایی که داخل لینک پایین پست شماره 2 گفتم یک تست کنیدبرای روش دوم اگر که کارت شما چیپش AC97 اینکار انجام بدین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid-irani
14-09-2012, 22:18
اگر که صدای مادربورد درایورش کامل نصب کردین بازم صدای سیستم اگر که کم باشه روشهایی که داخل لینک پایین پست شماره 2 گفتم یک تست کنیدبرای روش دوم اگر که کارت شما چیپش AC97 اینکار انجام بدین.

روش هایی که گفتید اولی رو قبلا انجام داده بودم .دومی هم فایلهایی که گفته بودید دانلود کنم متاسفانه موجود نبودن و گویا لینکشون خراب شده بود.
آیا ممکنه که سخت افزاری باشه؟ چون اسپیکرهام سالمن و امتحانشون کردم و مشکل نداشتن.مشکل از خروجی کامپیوتره.وقتی اسپیکرها رو میزنم صدا به شدت ضعیفه.

jafarian
14-09-2012, 22:58
روش هایی که گفتید اولی رو قبلا انجام داده بودم .دومی هم فایلهایی که گفته بودید دانلود کنم متاسفانه موجود نبودن و گویا لینکشون خراب شده بود.
آیا ممکنه که سخت افزاری باشه؟ چون اسپیکرهام سالمن و امتحانشون کردم و مشکل نداشتن.مشکل از خروجی کامپیوتره.وقتی اسپیکرها رو میزنم صدا به شدت ضعیفه.

شما اول از همه میتونید با یک اسپیکر دیگه صدای سیستم تست کنیددرضمن اگر که قبلا این مشکل نداشتین تو سیستم عامل قبلی با نصب 7 این مشکل به وجود اومده ریطی به سخت افزار سیستم نداره برای اون روش بالا هم همینطور که اشاره کردم اگر صدای سیستم شما Realtek دو تافایل پایین که در لینکهای بالا حذف شده بود برای شما لینک کردم طبق همون روشی که گفتم از طریق رجیستری برین ببینید تو صدای سیستم تاثیری ایجا میشه یا که نه درضمن یکی از این فایلهای بکارتون میاد اگر ویندوزتون 32 بیتی یکی 32 وبلعکسش.

omid-irani
15-09-2012, 18:50
شما اول از همه میتونید با یک اسپیکر دیگه صدای سیستم تست کنیددرضمن اگر که قبلا این مشکل نداشتین تو سیستم عامل قبلی با نصب 7 این مشکل به وجود اومده ریطی به سخت افزار سیستم نداره برای اون روش بالا هم همینطور که اشاره کردم اگر صدای سیستم شما Realtek دو تافایل پایین که در لینکهای بالا حذف شده بود برای شما لینک کردم طبق همون روشی که گفتم از طریق رجیستری برین ببینید تو صدای سیستم تاثیری ایجا میشه یا که نه درضمن یکی از این فایلهای بکارتون میاد اگر ویندوزتون 32 بیتی یکی 32 وبلعکسش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستش نمیدونم صدای سیستمم چیه :31: از کجا باید متوجه شم؟ شرمنده زیاد تو این چیزا وارد نیستم.
نه قبلا هم ویندوز 7 نصب بود و مشکلی باهاش نداشتم و صدا خیلی هم خوب بود یهو این شکلی شد.

jafarian
15-09-2012, 22:20
برای شناسایی صدای سیستم دو تا راه دارین یا که به دیوایس منیجر برین بعدشم قسمت sound video از اونجا صدای سیستم میتونید تشخیص بدین یا که طبق شکل پایین ابتدا منوی run اجرا کنید داخلش دستور dxdiag تایپ اینتر کنید بعدشم طبق شکل پایین به سربرگ مورد نظر برین از اونجا میتونید صدای سیستم تشخیص بدین اون گزینه ای که من زیرش خط کشیدم مربوط به صدای سیستم میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درضمن شما قبلش برنامه driver fusion ازلینک پایین دانلود کنید نصب کنید بعدش سیستم ریستارت از طریق safe mode بالا بیاین این برنامه رو اجر کنید درمرحله بعد اگر صدای سیستم Realtek باشه طبق همون روش که گفتم ابتدا روی گزینه Realtek کلیک کنید بعدم دکمه analyze بزنیددرصفحه بعد روی دکمه remove کلیک کنید بعد که کارش تموم شد منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc بزنید اینتر کنید داخل کادری که باز میشه روی گزینه sound.video and game controllers کلیک کنید بعدش روی همین گزینه Realtek کلیک راست گزینه آنیستال انتخاب کنید بعد که سیستم ریست شد بالا اومد از نوع صدای سیستم نصب کنید.

Driver Fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-irani
16-09-2012, 00:42
تشکر میکنم از راهنمایی هاتون ولی مدل صدای من اینی هست که در تصویر نشون داده شده.

jafarian
16-09-2012, 06:05
شما به سربرگ اول برین یک عکسم از همونجا اینجا قراربدین ببینم مدل مادربوردتون زده منظورم system درضمن شما درایور صدای روی سیستم به اونصورت که گفتم پاک کردین از نوع نصب کنید؟

omid-irani
16-09-2012, 12:35
نه اون موردو انجام ندادم اخه فکر کردم به مدل صدا مرتبطه.انجام میدم و نتیجه رو میگم
اینم عکس از قسمتی که خواسته بودید.

jafarian
16-09-2012, 13:05
چیپ صدای شما cmedia هست از اون روشی که از طریق رجیستری گفتم نمیشه شما با همون برنامه که گفتم ازطریق safe mode بیاین پاک کنید طبق همون روش بالا کلا انجام بدین بعد از نوع نصبش کنید تست کنید.