PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برون رفت بعضی از برنامه ها در ویندوز8 چجوریه ؟

varians
14-09-2012, 11:22
سلام
من رو لپ تاپم ویندوز 8 نصبیدم. بعضی از برنامه هاش وقتی ازش میخوای بیای بیرون هیچ گزینه کلوز یا علامت ضربدر نداره با اسکیپ زدن هم بیرون نمیره. حتما باید Alt+Fn+F4 بزنم. هیچ راه ساده تری وجود نداره ؟!!:41:

jafarian
14-09-2012, 14:34
داخل سایت پایینم بحث همین موضوع شده که که اگر لپ تاپ شما صفحه لمسی داره میتونید با دست به بالا صفحه برنامه خودتون برین اونو تا جایی که میتونید کوچیک کنیدیا که گفته شده از کلیدهای alt + f4 استفاده کنید یا که همین روشی که خودتون رفتین اکثرا با همین بستن پنجره ها مشکل دارن در ویندوز 8 :20:

How to close Apps on Windows 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

solidworm
15-09-2012, 12:30
برنامه های مترو مثل app های اندروید هستن که خود سیستم عامل موقعی که حافظه رم کم بیاره اونارو می بنده و درصورتی که حافظه رم به اندازه کافی موجود باشه، سیستم عامل برنامه رو در حافظه نگه میداره، تا دسترسی به app ها سریع تر بشه. بنابراین نگران بستن برنامه های مترو نباشین.

varians
15-09-2012, 22:02
نه آخه اگه هر برنامه ای که باز میکنیم بخواد باز بمونه منابع سیستم رو اشغال میکنه و فن لپ تاپ زیاد کار میکنه و ...
از طرفی همش باید بین برنامه ها سوئیچ کنیم تعدادشم که زیاد بشه دردسره.

smahdis
16-09-2012, 14:54
نه آخه اگه هر برنامه ای که باز میکنیم بخواد باز بمونه منابع سیستم رو اشغال میکنه و فن لپ تاپ زیاد کار میکنه و ...
از طرفی همش باید بین برنامه ها سوئیچ کنیم تعدادشم که زیاد بشه دردسره.

من نمیدونم دقیقا کدوم برنامه ها مد نظرت هست ولی اگر برنامه های پیش فرض استارت رو میگی, اونا در مواقع لزوم, به طور خودکار بسته میشن. خود ویندوز تشخیص میده این موقع لزوم کی و کجا هست.

برای بستنشون هم کافیه دکمه Start رو بزنی تا از اونجا بیای بیرون. مثلا Calendar یا Messaging یا Mail یا...

arman1133
17-09-2012, 19:14
دوست عزیز بستن برنامه های مترو بسیار راحت و روان میباشد کافی است موس را به بالای صفحه برده و کلیدسمت چپ موس را گرفته (در قسمت بالای مانیتور) و آنگاه موس را به پایین هدایت کنید (ممنظور پایین مانیتور هست) سپس کلید سمت چپ را رها کنید.میبینید که برنامه به راحتی بسته شد.

varians
18-09-2012, 10:48
بله مرسی
در کل فعلا یکم از ویندوز 8 دلسرد شدم. چون برای استفاده با تبلت طراحی شده و کمی کار کردنش با لپ تاپ همچین لذت بخش و راحت نیست.
از طرفی چون تازه ریلیز شده کرک درست و حسابی هم براش وجود نداره و چندتا از درایور هاشم نیومده. مخصوصا بلوتوث لپ تاپم. مال سون رو هم قبول نمیکنه. فعلا کمی شاید زود باشه.

greenwood
29-11-2012, 23:32
من خودم به شخصه دکمه win+D رو میزنم و وارد دسکتاپ میشم، بعد موس رو میبرم بالا سمت چپ گوشه ی صفحه و میارم پایین، لیست برنامه هایی که بازه نشون داده میشه و هرکدوم رو نخوام کلیک چپ میکنم و کلوز میکنم،
این ک هنمیشه مستقیم بستشون جالب نیست!